Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 marca 2011 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Galeria Zamek w Lublinie: Inwestor składa ofertę Ratuszowi

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 12 A A
Tak będzie wyglądać Galeria Zamek (Archiwum)
Tak będzie wyglądać Galeria Zamek (Archiwum)

Jeśli miasto pozwoli na budowę Galerii Zamek, jej właściciel zainwestuje ok. 10 mln zł w zagospodarowanie pobliskich nieużytków. Taką propozycję złożyli dziś przedstawiciele inwestora - firmy ISABEAU Polska. Do końca tygodnia przedstawią swoje plany władzom miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Galeria Zamek ma stanąć u zbiegu al. Unii Lubelskiej i al. Tysiąclecia. Projekt zakłada, że na powierzchni 32 tys. mkw znajdzie się ponad 150 sklepów, wraz z częścią rozrywkową. Drugie tyle zajmie przestrzeń publiczna, przeznaczona na rekreację.

Inwestor od lat ma pozwolenie na budowę, ale nie udało mu się rozpocząć prac. W 2007 roku postanowił bowiem zmienić projekt. Zwrócił się do miasta o zaktualizowanie pozwolenia. Ratusz odmówił. Według urzędników, między pierwszą, a prezentowaną dziś koncepcją jest zbyt duża różnica.

Spór sięgnął Naczelnego Sądu Administracyjnego.

– Przyznano nam rację, więc nie ma podstaw, by odmawiać nam aktualizacji pozwolenia na budowę – mówi Zbigniew Głowacki, pełnomocnik inwestora.

Sprawa wróciła do ratusza. Urzędnicy poprosili spółkę o uzupełnienie dokumentacji. Inwestor zapowiada, że potrwa to ok. miesiąca.

Jednocześnie proponuje zagospodarowanie obszaru wokół galerii na własny koszt. Chodzi o teren wzdłuż al. Unii Lubelskiej i zaniedbane działki przy rzece Czechówce. Cały obszar miałby zostać przeznaczony na cele rekreacyjne. Koszt prac szacowany jest na 10 mln zł.

W tym tygodniu oficjalna propozycja inwestora ma trafić na biurko prezydenta miasta oraz do wszystkich radnych.

Wkrótce więcej informacji.


Dołącz do fanpage StrefyBiznesu, otrzymuj i dyskutuj na najnowsze tematy związane z inwestycjami, biznesem i pracą.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Disnej / 22 marca 2011 o 19:32
Rzecz w tym, że w Lublinie nie ma nawet tych inwestorów faworyzowanych przez władze. Po prostu każdy ma piekielnie trudno. I dlatego miasto, które przez większą część roku zamieszkuje niemal 400 tysięcy mieszkańców, może zaproponować mieszkańcom jedną niewielką galerię handlowo-rozrywkową z prawdziwego zdarzenia - Plaza Lublin (do dziś się zastanawiam jakim cudem udało się ją wybudować ), jedno kino, jedną halę sportową z prawdziwego zdarzenia itd. Także trzeba inwestorowi pozwolić stawiać to centrum i brać pieniądze, tym bardziej, że w tym przypadku wydaje się, że nawet jeśli miasto się nie zgodzi to inwestor taką zgodę wywalczy sobie w sądzie. Centrum więc i tak powstanie a 10 milionów przejdzie koło nosa. Rzecz, którą trzeba jedynie dopilnować to kwestia komunikacji z przyszłym centrum. Inwestor musi na własny koszt przedstawić i sfinansować rozwiązania komunikacyjne które w żadnym stopniu nie będą tamować ruchu na pobliskich arteriach.

A co do odbierania klientów mniejszym sklepikom w centrum co jak mantrę powtarzają niektórzy to należy na to pytanie odpowiedzieć zdecydowanie negatywnie. W większości 80-90% klientów przyszłej galerii handlowej i tak nie robi zakupów w sklepikach w centrum. Nie ten wygląd, nie te godziny otwarcia, nie ten towar. Także w przyszłej galerii zakupy będą robili ci , którzy dotąd kupowali w Plazie, ewentualnie jeździli do Warszawy. A takiej babuleńki, która się przyzwyczaiła do kupowania w centrum nawet kosztem wyższej ceny, galeria i tak do siebie nie przyciągnie.
Rzecz w tym, że w Lublinie nie ma nawet tych inwestorów faworyzowanych przez władze. Po prostu każdy ma piekielnie trudno. I dlatego miasto, które przez większą część roku zamieszkuje niemal 400 tysięcy mieszkańców, może zaproponować mieszkańcom jedną niewielką galerię handlowo-rozrywkową z prawdziwego zdarzenia - Plaza Lublin (do dziś się zastanawiam jakim cudem udało się ją wybudować ), jedno kino, jedną halę sportową z prawdziwego zdarzenia itd. Także trzeba inwestorowi pozwolić stawiać to centrum i brać pieniądze, tym bardziej, że w tym ... rozwiń
Avatar
ANTYKOLOREK / 22 marca 2011 o 18:51
... o co ja widzę "Kolorek" wylazł znowu z nory, ciekawe kogo teraz naciągnie...
Avatar
res publica / 22 marca 2011 o 18:00
[quote name='Marcin' timestamp='1300811119' post='453479']
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
[/quote]
Palnij sie w glowke kolezko ,Echo chcialo stawiac hipermarket tam gdzie mozna tylko park zreszta teren pod park kupili ,tutaj inwestor nie chce zadnego hipermarketu tylko butiki i rekraacje i moze budowac na tym terenie takiego typu budynki wiec porownanie do oszustow z Echo nieuzasadnione.
W Lublinie kazdy inwestor powinien byc mile widziany bo nikt tu nie chce inwestowac znajac nastawienie wladz miasta a o IBM to nawet nie masz co snic ,w Lublinie IBM ,Sony chyba zwariowales kto by tam pracowal skoro wykwalifikowanej kadry nie ma ,moze absolwenci KUL i UMCS ,litosci.
[quote name='Marcin' timestamp='1300811119' post='453479']
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
[/quote]
Palnij sie w glowke kolezko ,Echo chcialo stawiac hipermarket tam gdzie mozna tylko park zreszta teren pod park... rozwiń
Avatar
Marcin / 22 marca 2011 o 17:34
[quote name='lublin' timestamp='1300799200' post='453406']
pewnie sie nie zgodza a 10 milionow zlociszy z nieba spadnie a teren dalej bedzie wygladal jak busz,10 baniek to duza kasiora na rewitalizacje tego obszaru szkoda by ja stracic
[/quote]
A ileż to miejsc pracy utworzy ten "inwestor" i za jakie pieniądze? Co to będzie za praca - parzenie kawy, sprzedawanie gaci i biletów do kina? Ile biznesów padnie, bo wykończy je sąsiedztwo galerii? Część komciów chyba została chyba tutaj wklepana przez lobbystów. Ten "inwestor" to nie Sony, IBM ani Nokia, żeby go witać na kolanach for fuck's sake!
[quote name='lublin' timestamp='1300799200' post='453406']
pewnie sie nie zgodza a 10 milionow zlociszy z nieba spadnie a teren dalej bedzie wygladal jak busz,10 baniek to duza kasiora na rewitalizacje tego obszaru szkoda by ja stracic
[/quote]
A ileż to miejsc pracy utworzy ten "inwestor" i za jakie pieniądze? Co to będzie za praca - parzenie kawy, sprzedawanie gaci i biletów do kina? Ile biznesów padnie, bo wykończy je sąsiedztwo galerii? Część komciów chyba została chyba tutaj wklepana ... rozwiń
Avatar
poszkodowany / 22 marca 2011 o 17:27
****
Avatar
Marcin / 22 marca 2011 o 17:25
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
Avatar
res publica / 22 marca 2011 o 16:14
Jesli ktokolwiek sadzi ze w tubtinie cokolwiek mozna wybudowac bez ukladzikow ten sie myli i dlatego nikt w tubtinie nie inwestuje i brak pracy a w lubelskiej strefie tylko lubelskie firmy przenosza dzialalnosc inni jak bell uciekaja z tubtina teraz kolejny powinien stracic cierpliwosc.
Na poludnieod tubtina jakies 170 kilosow z tad jest miasto przyjazne inwestorom zapraszamy Isabeu do Rzeszowa.
Avatar
konserwa i tak uwali / 22 marca 2011 o 15:47
pewnie prezydent i radni ze swojej kieszeni wyloza 10 mln zlociszy zebt ten teren doprowadzic do normalnosci a inwestora przepedzic ot tak po lubelsku
niestety al;e w tym miescie sa tylko zapowiedzi a potem opor konserwy i radnych i inwetor musi sie wynosic z lublina i kasiorka pojdzie w ...
rezio dalej bedzie mamil oczy stawami krolewskimi podczas gdy zalew zarasta sinicami a w saskim wody w szumach pruszkowskiego jak na lekarstwo
Avatar
jan pawel / 22 marca 2011 o 15:47
developerscy oszusci WARA od Lublina
Avatar
ASWW / 22 marca 2011 o 15:31
PO CO ODDAWAĆ TEREN INWESTOROWI, PRZECIEŻ DECYDENCI LUBLINA LUBIĄ BRUD, SYF, HAŁDY GRUZU,ODRAPANE I WALAJĄCE SIĘ KAMIENNICE,BLASZAKI W STYLU PEDETU, ZANIEDBANE PARKI, DIURAWE DROGI,TO TAKIE SWOJSKIE LUBELSKIE, TAKA "STOLICA KULTURY",CHA,CHA!!
Avatar
Disnej / 22 marca 2011 o 19:32
Rzecz w tym, że w Lublinie nie ma nawet tych inwestorów faworyzowanych przez władze. Po prostu każdy ma piekielnie trudno. I dlatego miasto, które przez większą część roku zamieszkuje niemal 400 tysięcy mieszkańców, może zaproponować mieszkańcom jedną niewielką galerię handlowo-rozrywkową z prawdziwego zdarzenia - Plaza Lublin (do dziś się zastanawiam jakim cudem udało się ją wybudować ), jedno kino, jedną halę sportową z prawdziwego zdarzenia itd. Także trzeba inwestorowi pozwolić stawiać to centrum i brać pieniądze, tym bardziej, że w tym przypadku wydaje się, że nawet jeśli miasto się nie zgodzi to inwestor taką zgodę wywalczy sobie w sądzie. Centrum więc i tak powstanie a 10 milionów przejdzie koło nosa. Rzecz, którą trzeba jedynie dopilnować to kwestia komunikacji z przyszłym centrum. Inwestor musi na własny koszt przedstawić i sfinansować rozwiązania komunikacyjne które w żadnym stopniu nie będą tamować ruchu na pobliskich arteriach.

A co do odbierania klientów mniejszym sklepikom w centrum co jak mantrę powtarzają niektórzy to należy na to pytanie odpowiedzieć zdecydowanie negatywnie. W większości 80-90% klientów przyszłej galerii handlowej i tak nie robi zakupów w sklepikach w centrum. Nie ten wygląd, nie te godziny otwarcia, nie ten towar. Także w przyszłej galerii zakupy będą robili ci , którzy dotąd kupowali w Plazie, ewentualnie jeździli do Warszawy. A takiej babuleńki, która się przyzwyczaiła do kupowania w centrum nawet kosztem wyższej ceny, galeria i tak do siebie nie przyciągnie.
Rzecz w tym, że w Lublinie nie ma nawet tych inwestorów faworyzowanych przez władze. Po prostu każdy ma piekielnie trudno. I dlatego miasto, które przez większą część roku zamieszkuje niemal 400 tysięcy mieszkańców, może zaproponować mieszkańcom jedną niewielką galerię handlowo-rozrywkową z prawdziwego zdarzenia - Plaza Lublin (do dziś się zastanawiam jakim cudem udało się ją wybudować ), jedno kino, jedną halę sportową z prawdziwego zdarzenia itd. Także trzeba inwestorowi pozwolić stawiać to centrum i brać pieniądze, tym bardziej, że w tym ... rozwiń
Avatar
ANTYKOLOREK / 22 marca 2011 o 18:51
... o co ja widzę "Kolorek" wylazł znowu z nory, ciekawe kogo teraz naciągnie...
Avatar
res publica / 22 marca 2011 o 18:00
[quote name='Marcin' timestamp='1300811119' post='453479']
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
[/quote]
Palnij sie w glowke kolezko ,Echo chcialo stawiac hipermarket tam gdzie mozna tylko park zreszta teren pod park kupili ,tutaj inwestor nie chce zadnego hipermarketu tylko butiki i rekraacje i moze budowac na tym terenie takiego typu budynki wiec porownanie do oszustow z Echo nieuzasadnione.
W Lublinie kazdy inwestor powinien byc mile widziany bo nikt tu nie chce inwestowac znajac nastawienie wladz miasta a o IBM to nawet nie masz co snic ,w Lublinie IBM ,Sony chyba zwariowales kto by tam pracowal skoro wykwalifikowanej kadry nie ma ,moze absolwenci KUL i UMCS ,litosci.
[quote name='Marcin' timestamp='1300811119' post='453479']
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
[/quote]
Palnij sie w glowke kolezko ,Echo chcialo stawiac hipermarket tam gdzie mozna tylko park zreszta teren pod park... rozwiń
Avatar
Marcin / 22 marca 2011 o 17:34
[quote name='lublin' timestamp='1300799200' post='453406']
pewnie sie nie zgodza a 10 milionow zlociszy z nieba spadnie a teren dalej bedzie wygladal jak busz,10 baniek to duza kasiora na rewitalizacje tego obszaru szkoda by ja stracic
[/quote]
A ileż to miejsc pracy utworzy ten "inwestor" i za jakie pieniądze? Co to będzie za praca - parzenie kawy, sprzedawanie gaci i biletów do kina? Ile biznesów padnie, bo wykończy je sąsiedztwo galerii? Część komciów chyba została chyba tutaj wklepana przez lobbystów. Ten "inwestor" to nie Sony, IBM ani Nokia, żeby go witać na kolanach for fuck's sake!
[quote name='lublin' timestamp='1300799200' post='453406']
pewnie sie nie zgodza a 10 milionow zlociszy z nieba spadnie a teren dalej bedzie wygladal jak busz,10 baniek to duza kasiora na rewitalizacje tego obszaru szkoda by ja stracic
[/quote]
A ileż to miejsc pracy utworzy ten "inwestor" i za jakie pieniądze? Co to będzie za praca - parzenie kawy, sprzedawanie gaci i biletów do kina? Ile biznesów padnie, bo wykończy je sąsiedztwo galerii? Część komciów chyba została chyba tutaj wklepana ... rozwiń
Avatar
poszkodowany / 22 marca 2011 o 17:27
****
Avatar
Marcin / 22 marca 2011 o 17:25
Tylko 10 mln ????? Echo daje 60 mln za teren w o wiele mniej atrakcyjnym miejscu miasta a ci chcą marne 10 baniek dorzucić??? To są jakieś jaja - toż to raptem kilka mieszkań jest... Panie prezydencie - niech bulą ze 100 baniek na rewitalizację Podzamcza i okolic dworca PKS to można zacząć rozmawiać. Inaczej niech spadają.
Avatar
res publica / 22 marca 2011 o 16:14
Jesli ktokolwiek sadzi ze w tubtinie cokolwiek mozna wybudowac bez ukladzikow ten sie myli i dlatego nikt w tubtinie nie inwestuje i brak pracy a w lubelskiej strefie tylko lubelskie firmy przenosza dzialalnosc inni jak bell uciekaja z tubtina teraz kolejny powinien stracic cierpliwosc.
Na poludnieod tubtina jakies 170 kilosow z tad jest miasto przyjazne inwestorom zapraszamy Isabeu do Rzeszowa.
Avatar
konserwa i tak uwali / 22 marca 2011 o 15:47
pewnie prezydent i radni ze swojej kieszeni wyloza 10 mln zlociszy zebt ten teren doprowadzic do normalnosci a inwestora przepedzic ot tak po lubelsku
niestety al;e w tym miescie sa tylko zapowiedzi a potem opor konserwy i radnych i inwetor musi sie wynosic z lublina i kasiorka pojdzie w ...
rezio dalej bedzie mamil oczy stawami krolewskimi podczas gdy zalew zarasta sinicami a w saskim wody w szumach pruszkowskiego jak na lekarstwo
Avatar
jan pawel / 22 marca 2011 o 15:47
developerscy oszusci WARA od Lublina
Avatar
ASWW / 22 marca 2011 o 15:31
PO CO ODDAWAĆ TEREN INWESTOROWI, PRZECIEŻ DECYDENCI LUBLINA LUBIĄ BRUD, SYF, HAŁDY GRUZU,ODRAPANE I WALAJĄCE SIĘ KAMIENNICE,BLASZAKI W STYLU PEDETU, ZANIEDBANE PARKI, DIURAWE DROGI,TO TAKIE SWOJSKIE LUBELSKIE, TAKA "STOLICA KULTURY",CHA,CHA!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 0

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 9 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 12:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 12:12 [RELACJA NA ŻYWO] 1 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 18 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 23 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 7

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!