Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2011 r.
21:51
Edytuj ten wpis

Gowin popiera Muchę, Sierakowska na senatora

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 20 A A
Joanna Mucha (Bartłomiej Żurawski)
Joanna Mucha (Bartłomiej Żurawski)

Poseł Joanny Muchy broni Jarosław Gowin, jeden z najbardziej znanych polityków PO. – Umieszczenie jej na czwartym miejscu na liście kandydatów do Sejmu, to kiepski żart – stwierdził.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Układanie list przed październikowymi wyborami Gowin skrytykował we wtorek wieczorem w TVN 24. Podał przykład lubelskiego okręgu wyborczego, gdzie "jedynka” przypadła 28-letniej Magdalenie Gąsior-Marek.

– Dwójka powszechnie znanych i kompetentnych posłów: pani poseł Mucha i pan poseł Karpiński, który jest jednym z głównych ekspertów ekonomicznych PO, znaleźli się nisko (Mucha na czwartym, a Karpiński na piątym miejscu – rp). A pierwsze miejsce zaproponowano najmłodszej posłance, nieznanej wyborcom – stwierdził Gowin.

Dodał, że ma nadzieję, że zarząd krajowy partii potraktuje tę kolejność jako kiepski żart. – Zdziwiłbym się, gdyby stało się inaczej – stwierdził polityk.
Mucha też krytykuje układ listy przyjęty w sobotę przez władze lubelskiej PO. Czuje, że koledzy wyjątkowo źle ocenili jej pracę, a lista nie daje szans na maksymalnie dobry wynik w wyborach. Posłanka zapowiedziała, że odwoła się do władz centralnych Platformy, które muszą jeszcze zatwierdzić listy.

Gąsior-Marek ma poparcie Stanisława Żmijana, lidera PO w naszym województwie. Oboje uchodzą za współpracowników ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka, który jest oparciem dla premiera Donalda Tuska i ma duże wpływy w partii.

Sierakowska na senatora

Izabella Sierakowska, teraz posłanka SdPl, będzie niezależnym kandydatem do Senatu. – Uzgodniłam z SLD, że nie będą wystawiali swojego kandydata w województwie lubelskim, tylko poprą mnie – mówi Sierakowska. Według dziennikarskich spekulacji, poparcie Sierakowskiej rozważa również PO. (rp)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lipca 2011 o 11:19
W kraju POLSZCZYZNA jet taka szczyzna,co z ruska zowią ją LUBELSZCZYZNA.
Avatar
Gość / 20 maja 2011 o 08:05
[quote name='arcykapłan' timestamp='1305754414' post='479997']
Pani poseł miała swoje pięć minut jako członkini partii rządzącej. dostała ciepły stolec w KRRiT z którego skwapliwie skorzystała o konkretnym wkładzie w rozwój Lubelszczyzny nic mi nie wiadomo. A teraz pytanie: Czy potrzebujemy w Lublinie pOSŁÓW największej partii opozycyjnej, którzy "mają związane ręce... nie są w stanie nic zrobić bo rządzi PO... etc." i jednocześnie pobierają diety, ryczałt na prowadzenie biura poselskiego itd???
[/quote]

Kliknij pajacu na stronę sejmu, to dowiesz się kto pracował i jak. Od blisko 4 lat rządzi peło (od roku absolutnie) i to ta partia i jej ludzie powinni być rozliczani, a nie opozycja. Twoja "propozycja" by wybierać na posłów członków partii rządzącej, bo w domyśle więcej mogą, świadczy o twoim "intelekcie" i zrozumieniu problemu. Możesz i trzeba zrobić bilans tych co rządzą, czyli peło. I, nie tylko posłów. A, p. prezydent Wasilewski to fachowiec wybitny, a obecny wydaje się być jeszcze wybitniejszy. Lublin niewieloma "rzeczami" może się pochwalić. W zasadzie dziewczynami z SPR i Budką Suflera. Budka da sobie radę, ale piłkarki - nie. I były i obecny "ociec" miasta patrzy spokojnie na agonię klubu.
[quote name='arcykapłan' timestamp='1305754414' post='479997']
Pani poseł miała swoje pięć minut jako członkini partii rządzącej. dostała ciepły stolec w KRRiT z którego skwapliwie skorzystała o konkretnym wkładzie w rozwój Lubelszczyzny nic mi nie wiadomo. A teraz pytanie: Czy potrzebujemy w Lublinie pOSŁÓW największej partii opozycyjnej, którzy "mają związane ręce... nie są w stanie nic zrobić bo rządzi PO... etc." i jednocześnie pobierają diety, ryczałt na prowadzenie biura poselskiego itd???
... rozwiń
Avatar
? / 20 maja 2011 o 03:44
[quote name='Josef46' timestamp='1305781940' post='480035']
Cała lista PO to jedno oszustwo.To grupa hazardzistow,która dla Lubelszczyzny nic /NIC/nie zrobiła.Zwykła walka o stołek.Jeżeli Musze przeszkadzają ludzie starsi,nie chce ich leczyć,to kogo ona chce reprezentowac???Jeżeli Tuska to niech idzie na jego asystentkę.Druga-Gąsior,SPECJALNOŚĆ -wręczanie kwiatów człowiekowi ,rozwalaczowi naszego transportu.Po co nam taka przedstawicielka???Niech wręczy kwiaty Sobczakowi ,bo to także specjalista od rozwalania transportu.Najlepiej niech się wynajmie u któregoś proboszcza do sypania kwiatów.A tak wogóle to ani jednego głosu na hazardzistów/PO/i gumofilcowych/PSL/.Wystarczająco dużo złego wyrządzili Lubelszczyżnie i mieszkańcom.W sumie to wybieramy ludzi,ktorzy maja nam rozwiązywać problemy,a nie wrogów.A ostatnio mi się wydaje ,że to drugie!
[/quote]
Mocne, no mocne!!!
[quote name='Josef46' timestamp='1305781940' post='480035']
Cała lista PO to jedno oszustwo.To grupa hazardzistow,która dla Lubelszczyzny nic /NIC/nie zrobiła.Zwykła walka o stołek.Jeżeli Musze przeszkadzają ludzie starsi,nie chce ich leczyć,to kogo ona chce reprezentowac???Jeżeli Tuska to niech idzie na jego asystentkę.Druga-Gąsior,SPECJALNOŚĆ -wręczanie kwiatów człowiekowi ,rozwalaczowi naszego transportu.Po co nam taka przedstawicielka???Niech wręczy kwiaty Sobczakowi ,bo to także specjalista od rozwalania tr... rozwiń
Avatar
pawel / 19 maja 2011 o 13:10
Mucha miała uzdrowić służbę zdrowia(tak pisała w swej ulotce w 2007r),a widywałem ją w różnych programach jak pokazywała nogi.Druga z Pań trzeba przyznać przeprowadziła w 2007 r. sprytną kampanię (fotografie pod Urzędami Gmin w woj.lubelskim i opis jakimi to sprawami w danej Gminie się zajmie).Później przez blisko 4 lata dała się zapamiętać tylko jako kwiaciarka.Myślę,że wyborcy to zapamiętali i numer tych Pań na liście nie będzie miał znaczenia.
Avatar
legwan / 19 maja 2011 o 09:39
bukietowa nie rób wiochy zejdz z jedynki...
Avatar
Robinhu / 19 maja 2011 o 08:50
[quote name='pasik' timestamp='1305782958' post='480037']
Apeluję o "wycinanie" wszystkich znanych nazwisk. Posłowie bawią się nami 4 lata,zabawmy się i my przy wyborach.Głosujmy tylko na nowe nazwiska,a oni niech sobie walczą o numerki.
[/quote]

Gąsior zasłynęła kwiatkami dla chłopa!nieroba a Mucha nienawiścią do osób starszych i nicnierobieniem
Dziękujemy posłankom i posłom ziemi lubelskiej
[quote name='pasik' timestamp='1305782958' post='480037']
Apeluję o "wycinanie" wszystkich znanych nazwisk. Posłowie bawią się nami 4 lata,zabawmy się i my przy wyborach.Głosujmy tylko na nowe nazwiska,a oni niech sobie walczą o numerki.
[/quote]

Gąsior zasłynęła kwiatkami dla chłopa!nieroba a Mucha nienawiścią do osób starszych i nicnierobieniem
Dziękujemy posłankom i posłom ziemi lubelskiej rozwiń
Avatar
logik / 19 maja 2011 o 08:42
Wystarczy przeczytać na stronie sejm.gov.pl ile pani Gąsior Marek złożyła zapytań i interpelacji a ile pani Mucha. Ile z nich dotyczyła Lubelszczyzny. Statystyka wypada na korzyść Gąsior Marek. Wychodzi na to, że kiedy pani Mucha brylowała w TVN-ach, Faktach itp. ta pierwsza wtedy siedziała nad zapytaniami i interpelacjami.
Avatar
Gość / 19 maja 2011 o 08:41
żałosny spektakt załosnych panienek
Avatar
malone / 19 maja 2011 o 07:33
moim skoromnym zdaniema te panie niczym sie nie różnia nikt nigdy nie słyszał o zadnych zasługach, ani jednej ani drugiej. jedna daje kwiatki, a druga ładnie wyglada to jest powód by na nie głosować ? a być nr 1 na liscie oszustów to taki zaszczyt ??
Avatar
sztygar / 19 maja 2011 o 07:29
Gowin niech rządzi w Krakowie,tutaj jest Lublin.Mucha za swoje wypowiedzi powinna odejść z polityki bo jest reprezentantem tylko do brania kasy a nic nie robi,tylko szkodzi Polsce jak każdy z Partii Oszustów
Avatar
Gość / 1 lipca 2011 o 11:19
W kraju POLSZCZYZNA jet taka szczyzna,co z ruska zowią ją LUBELSZCZYZNA.
Avatar
Gość / 20 maja 2011 o 08:05
[quote name='arcykapłan' timestamp='1305754414' post='479997']
Pani poseł miała swoje pięć minut jako członkini partii rządzącej. dostała ciepły stolec w KRRiT z którego skwapliwie skorzystała o konkretnym wkładzie w rozwój Lubelszczyzny nic mi nie wiadomo. A teraz pytanie: Czy potrzebujemy w Lublinie pOSŁÓW największej partii opozycyjnej, którzy "mają związane ręce... nie są w stanie nic zrobić bo rządzi PO... etc." i jednocześnie pobierają diety, ryczałt na prowadzenie biura poselskiego itd???
[/quote]

Kliknij pajacu na stronę sejmu, to dowiesz się kto pracował i jak. Od blisko 4 lat rządzi peło (od roku absolutnie) i to ta partia i jej ludzie powinni być rozliczani, a nie opozycja. Twoja "propozycja" by wybierać na posłów członków partii rządzącej, bo w domyśle więcej mogą, świadczy o twoim "intelekcie" i zrozumieniu problemu. Możesz i trzeba zrobić bilans tych co rządzą, czyli peło. I, nie tylko posłów. A, p. prezydent Wasilewski to fachowiec wybitny, a obecny wydaje się być jeszcze wybitniejszy. Lublin niewieloma "rzeczami" może się pochwalić. W zasadzie dziewczynami z SPR i Budką Suflera. Budka da sobie radę, ale piłkarki - nie. I były i obecny "ociec" miasta patrzy spokojnie na agonię klubu.
[quote name='arcykapłan' timestamp='1305754414' post='479997']
Pani poseł miała swoje pięć minut jako członkini partii rządzącej. dostała ciepły stolec w KRRiT z którego skwapliwie skorzystała o konkretnym wkładzie w rozwój Lubelszczyzny nic mi nie wiadomo. A teraz pytanie: Czy potrzebujemy w Lublinie pOSŁÓW największej partii opozycyjnej, którzy "mają związane ręce... nie są w stanie nic zrobić bo rządzi PO... etc." i jednocześnie pobierają diety, ryczałt na prowadzenie biura poselskiego itd???
... rozwiń
Avatar
? / 20 maja 2011 o 03:44
[quote name='Josef46' timestamp='1305781940' post='480035']
Cała lista PO to jedno oszustwo.To grupa hazardzistow,która dla Lubelszczyzny nic /NIC/nie zrobiła.Zwykła walka o stołek.Jeżeli Musze przeszkadzają ludzie starsi,nie chce ich leczyć,to kogo ona chce reprezentowac???Jeżeli Tuska to niech idzie na jego asystentkę.Druga-Gąsior,SPECJALNOŚĆ -wręczanie kwiatów człowiekowi ,rozwalaczowi naszego transportu.Po co nam taka przedstawicielka???Niech wręczy kwiaty Sobczakowi ,bo to także specjalista od rozwalania transportu.Najlepiej niech się wynajmie u któregoś proboszcza do sypania kwiatów.A tak wogóle to ani jednego głosu na hazardzistów/PO/i gumofilcowych/PSL/.Wystarczająco dużo złego wyrządzili Lubelszczyżnie i mieszkańcom.W sumie to wybieramy ludzi,ktorzy maja nam rozwiązywać problemy,a nie wrogów.A ostatnio mi się wydaje ,że to drugie!
[/quote]
Mocne, no mocne!!!
[quote name='Josef46' timestamp='1305781940' post='480035']
Cała lista PO to jedno oszustwo.To grupa hazardzistow,która dla Lubelszczyzny nic /NIC/nie zrobiła.Zwykła walka o stołek.Jeżeli Musze przeszkadzają ludzie starsi,nie chce ich leczyć,to kogo ona chce reprezentowac???Jeżeli Tuska to niech idzie na jego asystentkę.Druga-Gąsior,SPECJALNOŚĆ -wręczanie kwiatów człowiekowi ,rozwalaczowi naszego transportu.Po co nam taka przedstawicielka???Niech wręczy kwiaty Sobczakowi ,bo to także specjalista od rozwalania tr... rozwiń
Avatar
pawel / 19 maja 2011 o 13:10
Mucha miała uzdrowić służbę zdrowia(tak pisała w swej ulotce w 2007r),a widywałem ją w różnych programach jak pokazywała nogi.Druga z Pań trzeba przyznać przeprowadziła w 2007 r. sprytną kampanię (fotografie pod Urzędami Gmin w woj.lubelskim i opis jakimi to sprawami w danej Gminie się zajmie).Później przez blisko 4 lata dała się zapamiętać tylko jako kwiaciarka.Myślę,że wyborcy to zapamiętali i numer tych Pań na liście nie będzie miał znaczenia.
Avatar
legwan / 19 maja 2011 o 09:39
bukietowa nie rób wiochy zejdz z jedynki...
Avatar
Robinhu / 19 maja 2011 o 08:50
[quote name='pasik' timestamp='1305782958' post='480037']
Apeluję o "wycinanie" wszystkich znanych nazwisk. Posłowie bawią się nami 4 lata,zabawmy się i my przy wyborach.Głosujmy tylko na nowe nazwiska,a oni niech sobie walczą o numerki.
[/quote]

Gąsior zasłynęła kwiatkami dla chłopa!nieroba a Mucha nienawiścią do osób starszych i nicnierobieniem
Dziękujemy posłankom i posłom ziemi lubelskiej
[quote name='pasik' timestamp='1305782958' post='480037']
Apeluję o "wycinanie" wszystkich znanych nazwisk. Posłowie bawią się nami 4 lata,zabawmy się i my przy wyborach.Głosujmy tylko na nowe nazwiska,a oni niech sobie walczą o numerki.
[/quote]

Gąsior zasłynęła kwiatkami dla chłopa!nieroba a Mucha nienawiścią do osób starszych i nicnierobieniem
Dziękujemy posłankom i posłom ziemi lubelskiej rozwiń
Avatar
logik / 19 maja 2011 o 08:42
Wystarczy przeczytać na stronie sejm.gov.pl ile pani Gąsior Marek złożyła zapytań i interpelacji a ile pani Mucha. Ile z nich dotyczyła Lubelszczyzny. Statystyka wypada na korzyść Gąsior Marek. Wychodzi na to, że kiedy pani Mucha brylowała w TVN-ach, Faktach itp. ta pierwsza wtedy siedziała nad zapytaniami i interpelacjami.
Avatar
Gość / 19 maja 2011 o 08:41
żałosny spektakt załosnych panienek
Avatar
malone / 19 maja 2011 o 07:33
moim skoromnym zdaniema te panie niczym sie nie różnia nikt nigdy nie słyszał o zadnych zasługach, ani jednej ani drugiej. jedna daje kwiatki, a druga ładnie wyglada to jest powód by na nie głosować ? a być nr 1 na liscie oszustów to taki zaszczyt ??
Avatar
sztygar / 19 maja 2011 o 07:29
Gowin niech rządzi w Krakowie,tutaj jest Lublin.Mucha za swoje wypowiedzi powinna odejść z polityki bo jest reprezentantem tylko do brania kasy a nic nie robi,tylko szkodzi Polsce jak każdy z Partii Oszustów