Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 października 2011 r.
16:04
Edytuj ten wpis

Hetman rezygnuje z Sejmu, Platforma nie zgodzi się na wojewodę z PSL?

0 220 A A
Krzysztof Hetman podczas dzisiejszej konferencji prasowej (Bartłomiej Żurawski)
Krzysztof Hetman podczas dzisiejszej konferencji prasowej (Bartłomiej Żurawski)

Krzysztof Hetman (PSL) zrezygnował w piątek z mandatu poselskiego. Woli pozostać marszałkiem województwa. W Sejmie powinien zastąpić go Henryk Smolarz, szef KRUS. Ale nie podjął jeszcze decyzji, czy zostanie posłem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kto będzie wojewodą

– Na pewno będzie to ktoś z Platformy Obywatelskiej – zapewnia Krzysztof Grabczuk (PO), wicemarszałek województwa. Dodaje, że PO nie może zgodzić się, by dwa najwyższe stanowiska w regionie były w rękach koalicjanta.

Wśród osób, których wymienia się na stanowisko zwolnione przez Genowefę Tokarską wymienia się obecną wicewojewodę Henrykę Strojnowską, Jacka Sobczaka z Zarządu Województwa, b. posła Wojciecha Wilka i Krzysztofa Grabczuka.

– Zdecyduje o tym premier – ucina poseł Stanisław Żmijan, szef lubelskiej PO.

Jarubas też zrezygnował

W samorządzie też chce nadal pracować marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas z PSL. Jarubas, który jest szefem świętokrzyskich ludowców, w swoim obwodzie wyborczym dostał 28 750 głosów – najwięcej spośród 28 nowo wybranych w całym kraju posłów PSL.

Czy Krzysztof Hetman podjął słuszną decyzję?

Komentarze 220

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:26
Łówcy głosów ;) Jak będą JOWy to nie przejdzie.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2012 o 17:00
Brawo PSL! POpracujem dłużej!!!
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1333160982' post='616526']
PSL głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
[/quote]
Głosowali przeciw,jak cała żydokomuna.
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 04:29
PSL głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2012 o 18:10
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłe... rozwiń
Avatar
brawo / 5 stycznia 2012 o 05:36
[quote name='bogaty' timestamp='1325646351' post='578421']
... a ja idę i tylko na PO, niech Donald dopieprzy wszystkim (tzn. biednym) kolejne podatki, przedłuży wiek emerytalny, zabieże lekarstwa - tylko bogaci i szczęśliwi jak ja mają prawo życ!!!
[/quote]
powinnobyć PO-PSL; super koalicja, ukruci przywileje rolników, wydłuży wiek emerytalny, podniesie podatki ...

brawo PO;
brawo PSL;
brawo Krzysztof
!!!
Avatar
bogaty / 4 stycznia 2012 o 04:05
[quote name='Gość' timestamp='1319212834' post='549959']
Ja głosowałem na niego nie brałam cos takiego pod uwagę. Przecież tak żarliwie opowiadał co zrobi dla Lubelszczyznie w sejmie i co z tego wyszło. A ta cała szopka po - na co to, mysli, że nas znowu oszuka, że jest the best i musi jednak zostac, bo se nie poradzimy.
Wygląda mi to na misterny plan ułożony na długo przed wyborami, po co ta póżniejsza szopka. Już wystarczająco czuję się oszukana!
Nastepne wybory - nie idę!
[/quote]
... a ja idę i tylko na PO, niech Donald dopieprzy wszystkim (tzn. biednym) kolejne podatki, przedłuży wiek emerytalny, zabieże lekarstwa - tylko bogaci i szczęśliwi jak ja mają prawo życ!!!
[quote name='Gość' timestamp='1319212834' post='549959']
Ja głosowałem na niego nie brałam cos takiego pod uwagę. Przecież tak żarliwie opowiadał co zrobi dla Lubelszczyznie w sejmie i co z tego wyszło. A ta cała szopka po - na co to, mysli, że nas znowu oszuka, że jest the best i musi jednak zostac, bo se nie poradzimy.
Wygląda mi to na misterny plan ułożony na długo przed wyborami, po co ta póżniejsza szopka. Już wystarczająco czuję się oszukana!
Nastepne wybory - nie idę!
[/quote]rozwiń
Avatar
tv-widz / 30 grudnia 2011 o 17:05
Za życzenia w tv Lublin jako poseł musiałby zapłacić osobiście,a tak poszło z budżetu województwa.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 13:13
[quote name='psl' timestamp='1319207028' post='549882']
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego????????

Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
[/quote]
Avatar
brawo / 30 grudnia 2011 o 06:39
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
[/quote]
Brawo PSL, brawo Krzysztof!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłe... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:26
Łówcy głosów ;) Jak będą JOWy to nie przejdzie.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2012 o 17:00
Brawo PSL! POpracujem dłużej!!!
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1333160982' post='616526']
PSL głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
[/quote]
Głosowali przeciw,jak cała żydokomuna.
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 04:29
PSL głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2012 o 18:10
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłe... rozwiń
Avatar
brawo / 5 stycznia 2012 o 05:36
[quote name='bogaty' timestamp='1325646351' post='578421']
... a ja idę i tylko na PO, niech Donald dopieprzy wszystkim (tzn. biednym) kolejne podatki, przedłuży wiek emerytalny, zabieże lekarstwa - tylko bogaci i szczęśliwi jak ja mają prawo życ!!!
[/quote]
powinnobyć PO-PSL; super koalicja, ukruci przywileje rolników, wydłuży wiek emerytalny, podniesie podatki ...

brawo PO;
brawo PSL;
brawo Krzysztof
!!!
Avatar
bogaty / 4 stycznia 2012 o 04:05
[quote name='Gość' timestamp='1319212834' post='549959']
Ja głosowałem na niego nie brałam cos takiego pod uwagę. Przecież tak żarliwie opowiadał co zrobi dla Lubelszczyznie w sejmie i co z tego wyszło. A ta cała szopka po - na co to, mysli, że nas znowu oszuka, że jest the best i musi jednak zostac, bo se nie poradzimy.
Wygląda mi to na misterny plan ułożony na długo przed wyborami, po co ta póżniejsza szopka. Już wystarczająco czuję się oszukana!
Nastepne wybory - nie idę!
[/quote]
... a ja idę i tylko na PO, niech Donald dopieprzy wszystkim (tzn. biednym) kolejne podatki, przedłuży wiek emerytalny, zabieże lekarstwa - tylko bogaci i szczęśliwi jak ja mają prawo życ!!!
[quote name='Gość' timestamp='1319212834' post='549959']
Ja głosowałem na niego nie brałam cos takiego pod uwagę. Przecież tak żarliwie opowiadał co zrobi dla Lubelszczyznie w sejmie i co z tego wyszło. A ta cała szopka po - na co to, mysli, że nas znowu oszuka, że jest the best i musi jednak zostac, bo se nie poradzimy.
Wygląda mi to na misterny plan ułożony na długo przed wyborami, po co ta póżniejsza szopka. Już wystarczająco czuję się oszukana!
Nastepne wybory - nie idę!
[/quote]rozwiń
Avatar
tv-widz / 30 grudnia 2011 o 17:05
Za życzenia w tv Lublin jako poseł musiałby zapłacić osobiście,a tak poszło z budżetu województwa.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 13:13
[quote name='psl' timestamp='1319207028' post='549882']
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego????????

Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
[/quote]
Avatar
brawo / 30 grudnia 2011 o 06:39
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
[/quote]
Brawo PSL, brawo Krzysztof!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323991431' post='571133']
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc "biednym" Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłe... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 220

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 9

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3