Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Hetman szuka wicemarszałka. Niezgoda za Sosnowskiego?

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 15 A A
To była już druga "przygoda” Sławomira Sosnowskiego z CBA. W marcu 2011 roku Biuro stwierdziło, że
To była już druga \"przygoda” Sławomira Sosnowskiego z CBA. W marcu 2011 roku Biuro stwierdziło, że

Krzysztof Hetman, marszałek województwa, szuka następcy wicemarszałka Sławomira Sosnowskiego. Postawi na wiceministra Marcelego Niezgodę?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We władzach rządzonego przez koalicję PO- PSL województwa szykuje się zmiana. Sejmik odwoła 28 grudnia ze stanowiska wicemarszałka Sławomira Sosnowskiego (PSL).

Jak pisaliśmy wczoraj wystąpi o to jego partyjny kolega marszałek Krzysztof Hetman. Powodem jest zasiadanie przez Sosnowskiego w radzie nadzorczej Samorządowego Funduszu Pożyczkowego Powiatu Radzyńskiego KARBONA. Odkryła to niedawna kontrola Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Hetman szuka następcy Sosnowskiego. W Urzędzie Marszałkowskim huczy od plotek. Najczęściej pada nazwisko Marcelego Niezgody. To podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zastąpił na tym stanowisku Hetmana, kiedy ten został marszałkiem województwa, a wcześniej pracował w Urzędzie Marszałkowskim przy funduszach unijnych.

Zapytaliśmy marszałka o Niezgodę. Odpowiedział pytaniem: Czy byłoby to w interesie regionu?

– Sosnowski miał bardzo silną pozycję w partii i wśród rolników. Hetman musiał się z nim liczyć. Niezgoda nie będzie dla niego politycznym zagrożeniem. Zyska natomiast wsparcie, jeśli chodzi o fundusze unijne – analizuje osoba świetnie zorientowana w kulisach lokalnej polityki.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bartosz / 9 grudnia 2012 o 06:50
"Niezgoda za Sosnowskiego"

A co to za bubel językowy redaktorze?!
Niezgoda a brak zgod,y proszę się dowiedzić co w naszym języku znaczą te określenia.
Styl, pożal się Boże.
Avatar
Don z Honolulu / 8 grudnia 2012 o 20:28
[quote name='Gość' timestamp='1354968729' post='706832']
A gdzie jest CBA?
[/quote]Teraz CBA,to zwykła POpierdułka,kiedyś za Kamińskiego to było naprawdę CBA. ']
za Kamińskego
Avatar
adam / 8 grudnia 2012 o 18:36
A kto to jest ten Niezgoda? To ten profesor z Przyrodniczego?
Avatar
zen / 8 grudnia 2012 o 17:26
Wybór na wicemarszałka powinien być tam gdzie możliwości dla regionu powinny być największe czy to pan .Niezgoda to niewiem czy jako wice minister nie będzie miał więcej do powiedzenia w regionie
Avatar
ASA / 8 grudnia 2012 o 13:45
Dodać należy Biskupów to tego zacnego towarzystaw !!!
Avatar
hjk / 8 grudnia 2012 o 13:32
[quote name='Gość' timestamp='1354968729' post='706832']
A gdzie jest CBA?
[/quote]



Przecież to wszystko kolesiostwo, CBA, NIK, Izba Skarbowa, CBŚ
Avatar
ASA / 8 grudnia 2012 o 13:25
Ja myślę że Niezgoda to zły pomysł nie pasuje za Sosnowskiego. Wnioskuję o powołanie na fotel wicemarszałka Starosty Puławskiego. Po pierwsze bo z PSL, po drugie to jego gęba pasuje do tego towarzystwa, i po trzecie i najważniejsze, Pan starosta od 2 lat skutecznie "reorganizuje" szpital w Puławach, gdyby dostał pod opiekę Lubelskie szpitale z ich kłopotami i zastosował swoje metody to myślę że ktoś wyrzułby cały zarząd po roku ...
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 o 13:12
[quote name='klik' timestamp='1354966153' post='706803']
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
[/quote]

A gdzie jest CBA?
[quote name='klik' timestamp='1354966153' post='706803']
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundus... rozwiń
Avatar
klik / 8 grudnia 2012 o 12:29
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dw... rozwiń
Avatar
to Ja / 8 grudnia 2012 o 11:52
[color=#FF0000][size=8]NATALIĘ SIWIEC NA WICEMARSZAŁKA[/size][/color]
Avatar
Bartosz / 9 grudnia 2012 o 06:50
"Niezgoda za Sosnowskiego"

A co to za bubel językowy redaktorze?!
Niezgoda a brak zgod,y proszę się dowiedzić co w naszym języku znaczą te określenia.
Styl, pożal się Boże.
Avatar
Don z Honolulu / 8 grudnia 2012 o 20:28
[quote name='Gość' timestamp='1354968729' post='706832']
A gdzie jest CBA?
[/quote]Teraz CBA,to zwykła POpierdułka,kiedyś za Kamińskiego to było naprawdę CBA. ']
za Kamińskego
Avatar
adam / 8 grudnia 2012 o 18:36
A kto to jest ten Niezgoda? To ten profesor z Przyrodniczego?
Avatar
zen / 8 grudnia 2012 o 17:26
Wybór na wicemarszałka powinien być tam gdzie możliwości dla regionu powinny być największe czy to pan .Niezgoda to niewiem czy jako wice minister nie będzie miał więcej do powiedzenia w regionie
Avatar
ASA / 8 grudnia 2012 o 13:45
Dodać należy Biskupów to tego zacnego towarzystaw !!!
Avatar
hjk / 8 grudnia 2012 o 13:32
[quote name='Gość' timestamp='1354968729' post='706832']
A gdzie jest CBA?
[/quote]



Przecież to wszystko kolesiostwo, CBA, NIK, Izba Skarbowa, CBŚ
Avatar
ASA / 8 grudnia 2012 o 13:25
Ja myślę że Niezgoda to zły pomysł nie pasuje za Sosnowskiego. Wnioskuję o powołanie na fotel wicemarszałka Starosty Puławskiego. Po pierwsze bo z PSL, po drugie to jego gęba pasuje do tego towarzystwa, i po trzecie i najważniejsze, Pan starosta od 2 lat skutecznie "reorganizuje" szpital w Puławach, gdyby dostał pod opiekę Lubelskie szpitale z ich kłopotami i zastosował swoje metody to myślę że ktoś wyrzułby cały zarząd po roku ...
Avatar
Gość / 8 grudnia 2012 o 13:12
[quote name='klik' timestamp='1354966153' post='706803']
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
[/quote]

A gdzie jest CBA?
[quote name='klik' timestamp='1354966153' post='706803']
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundus... rozwiń
Avatar
klik / 8 grudnia 2012 o 12:29
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe.
Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dw... rozwiń
Avatar
to Ja / 8 grudnia 2012 o 11:52
[color=#FF0000][size=8]NATALIĘ SIWIEC NA WICEMARSZAŁKA[/size][/color]