Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 maja 2011 r.
12:47
Edytuj ten wpis

Imprezowali na Medykaliach, a potem ukradli wózek z Reala

Autor: Zdjęcie autora (pab) KWP Lublin
0 28 A A
Mężczyźni ukradli wózek z Reala (sh0dan / sxc)
Mężczyźni ukradli wózek z Reala (sh0dan / sxc)

Ukradli wózek z supermarketu i maszerowali z nim ulicą. Tak wieczorną zabawę zakrapianą alkoholem postanowili zakończyć dwaj młodzi mężczyźni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci zauważyli dwóch mężczyzn na ul. Chodźki w Lublinie ok. godz. 23.30. Nieznajomi pchali przed sobą sklepowy wózek.

Policjanci postanowili sprawdzić skąd pochodzi sklepowy kosz. Wylegitymowali mężczyzn, którymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 22 i 24 lat. Obaj byli pijani, jeden z ich miał 1,4 promila alkoholu, a drugi 1,8.
- Jak tłumaczyli policjantom właśnie wracali z jednej z imprez odbywających się w ramach dni kultury studenckiej - informuje Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie.

Nie potrafili wytłumaczyć, dlaczego zabrali wózek sklepowy z pobliskiego supermarketu Real. Zostali zatrzymani i przewiezieni na V Komisariat Policji.

Po wytrzeźwieniu studenci będą odpowiadać za kradzież. Wartość wózka została oszacowana na 300 zł.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 maja 2011 o 10:32
A co z tymi porozwalanymi przystankami dookoła reala i w pobliżu UM?
Avatar
abs / 8 maja 2011 o 09:41
Używany wózek 300zł? Chyba was posrało! Specjalnie zrobili na 300zł ,żeby przeskoczyło 200zł i było traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie! Brawo dla policjantów, jak tłuką dresiarze przystanki i biją ludzi to NIGDY nie można na was liczyć, a jak idzie dwóch fajtłapów z wózkiem to pewnie podjechaliście na sygnałach i z włączonych kogutem! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2011 o 22:18
polska rzeczywistość- tu coś zniszcze, tam coś sobie wezmę, ale co tam.... Mnie takie rzeczy już nie dziwią
Avatar
gajowy / 7 maja 2011 o 21:36
dni "qltury" !!!!! żebym zryżał!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2011 o 20:39
Sie chamy bawią ha ha ,nie mieli pod ręką sztachety lub dyszla to wózek zawineli.
Avatar
Mgmt / 7 maja 2011 o 19:02
I taką mamy w POlsce inteligencję, prawdziwa "elyta"..
Avatar
nabuchodonozor / 7 maja 2011 o 17:05
[quote name='XXX' timestamp='1304778194' post='475232']
wielkie mi halo, codziennie widzę jak babki zwijają wózki spod Biedronki i nikt nie robi z tego afery
[/quote]
To chłopie zwróć im uwagę. Inaczej, a widzisz babki jak odprowadzają wózki tam, skąd brały? Czy wózki walają się po osiedlu? Jak się walają, to poszczuj je śmiało psem. Bo to wiocha.
Avatar
abc / 7 maja 2011 o 16:49
Imprezowali na Medykaliach, a potem ukradli wózek z Reala

...a dziś już wiadomo co chcieli z nim zrobić:

[img]http://i51.tinypic.com/24vtpnc.jpg[/img]

pomóc w transporcie "chorej koleżanki" [:
Avatar
XXX / 7 maja 2011 o 16:23
wielkie mi halo, codziennie widzę jak babki zwijają wózki spod Biedronki i nikt nie robi z tego afery
Avatar
nabuchodonozor / 7 maja 2011 o 16:09
[quote name='Student z Lubina' timestamp='1304776647' post='475210']
Wiecie kto wrzuca na studentów i wszystko co jest z nimi związane? Ludzie którzy mogą sobie tylko pomarzyć o studiowaniu. Jesteście upośledzonymi intelektualnie zazdrosnymi i zawistnymi typowymi polaczkami! Jakbyście odrobinę pomyśleli to doszlibyście do wniosku, że to właśnie dzięki studentom w tym mieście coś się dzieje. Dzięki nim miasto się rozwija - może nie najlepiej ale zawszę coś do przodu. Was czeka tylko łopata albo zamiatanie ulic. Gdyby nie żacy to nawet tam byście roboty nie znaleźli. Pozdrawiam ludzi z wykształceniem podstawowym!
[/quote]
Ty się nie lansuj, bo w tym mieście nawet jak skończysz studia, to czeka cię dokładnie to samo o czym piszesz...
A pchania wózka przez pół osiedla nic nie tłumaczy....
[quote name='Student z Lubina' timestamp='1304776647' post='475210']
Wiecie kto wrzuca na studentów i wszystko co jest z nimi związane? Ludzie którzy mogą sobie tylko pomarzyć o studiowaniu. Jesteście upośledzonymi intelektualnie zazdrosnymi i zawistnymi typowymi polaczkami! Jakbyście odrobinę pomyśleli to doszlibyście do wniosku, że to właśnie dzięki studentom w tym mieście coś się dzieje. Dzięki nim miasto się rozwija - może nie najlepiej ale zawszę coś do przodu. Was czeka tylko łopata albo zamiatanie uli... rozwiń
Avatar
Gość / 8 maja 2011 o 10:32
A co z tymi porozwalanymi przystankami dookoła reala i w pobliżu UM?
Avatar
abs / 8 maja 2011 o 09:41
Używany wózek 300zł? Chyba was posrało! Specjalnie zrobili na 300zł ,żeby przeskoczyło 200zł i było traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie! Brawo dla policjantów, jak tłuką dresiarze przystanki i biją ludzi to NIGDY nie można na was liczyć, a jak idzie dwóch fajtłapów z wózkiem to pewnie podjechaliście na sygnałach i z włączonych kogutem! ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2011 o 22:18
polska rzeczywistość- tu coś zniszcze, tam coś sobie wezmę, ale co tam.... Mnie takie rzeczy już nie dziwią
Avatar
gajowy / 7 maja 2011 o 21:36
dni "qltury" !!!!! żebym zryżał!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2011 o 20:39
Sie chamy bawią ha ha ,nie mieli pod ręką sztachety lub dyszla to wózek zawineli.
Avatar
Mgmt / 7 maja 2011 o 19:02
I taką mamy w POlsce inteligencję, prawdziwa "elyta"..
Avatar
nabuchodonozor / 7 maja 2011 o 17:05
[quote name='XXX' timestamp='1304778194' post='475232']
wielkie mi halo, codziennie widzę jak babki zwijają wózki spod Biedronki i nikt nie robi z tego afery
[/quote]
To chłopie zwróć im uwagę. Inaczej, a widzisz babki jak odprowadzają wózki tam, skąd brały? Czy wózki walają się po osiedlu? Jak się walają, to poszczuj je śmiało psem. Bo to wiocha.
Avatar
abc / 7 maja 2011 o 16:49
Imprezowali na Medykaliach, a potem ukradli wózek z Reala

...a dziś już wiadomo co chcieli z nim zrobić:

[img]http://i51.tinypic.com/24vtpnc.jpg[/img]

pomóc w transporcie "chorej koleżanki" [:
Avatar
XXX / 7 maja 2011 o 16:23
wielkie mi halo, codziennie widzę jak babki zwijają wózki spod Biedronki i nikt nie robi z tego afery
Avatar
nabuchodonozor / 7 maja 2011 o 16:09
[quote name='Student z Lubina' timestamp='1304776647' post='475210']
Wiecie kto wrzuca na studentów i wszystko co jest z nimi związane? Ludzie którzy mogą sobie tylko pomarzyć o studiowaniu. Jesteście upośledzonymi intelektualnie zazdrosnymi i zawistnymi typowymi polaczkami! Jakbyście odrobinę pomyśleli to doszlibyście do wniosku, że to właśnie dzięki studentom w tym mieście coś się dzieje. Dzięki nim miasto się rozwija - może nie najlepiej ale zawszę coś do przodu. Was czeka tylko łopata albo zamiatanie ulic. Gdyby nie żacy to nawet tam byście roboty nie znaleźli. Pozdrawiam ludzi z wykształceniem podstawowym!
[/quote]
Ty się nie lansuj, bo w tym mieście nawet jak skończysz studia, to czeka cię dokładnie to samo o czym piszesz...
A pchania wózka przez pół osiedla nic nie tłumaczy....
[quote name='Student z Lubina' timestamp='1304776647' post='475210']
Wiecie kto wrzuca na studentów i wszystko co jest z nimi związane? Ludzie którzy mogą sobie tylko pomarzyć o studiowaniu. Jesteście upośledzonymi intelektualnie zazdrosnymi i zawistnymi typowymi polaczkami! Jakbyście odrobinę pomyśleli to doszlibyście do wniosku, że to właśnie dzięki studentom w tym mieście coś się dzieje. Dzięki nim miasto się rozwija - może nie najlepiej ale zawszę coś do przodu. Was czeka tylko łopata albo zamiatanie uli... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 9

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3