Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 stycznia 2011 r.
20:07
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Lublinie: Nowe wydatki w budżecie

0 11 A A
Część pieniędzy zostanie przeznaczona na remont dróg (Maciej Kaczanowski / Archiwum)
Część pieniędzy zostanie przeznaczona na remont dróg (Maciej Kaczanowski / Archiwum)

Znamy już kolejne inwestycje, które mają się znaleźć w przygotowywanej przez prezydenta autopoprawce do projektu budżetu miasta na 2011 rok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo już, że będą fundusze na rozpoczęcie budowy szkoły na Sławinie, remont sali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych przy Wojciechowskiej oraz podobnego obiektu w Gimnazjum nr 1, a także na uruchomienie budowy basenu dla kompleksu szkolnego przy ul. Roztocze. Dodatkowe 100 tys. zł ma też trafić na leczenie stomatologiczne uczniów.

Prezydent ma też dopisać dodatkowe pieniądze na przedłużenie ul. Związkowej do ul. Walecznych, oświetlenie ul. Cienistej oraz części Krężnickiej, a także chodnika prowadzącego od sklepu Merkury przy Samsonowicza do przystanku przy Romera. Autopoprawka zostanie przygotowana do połowy stycznia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
henio / 9 stycznia 2011 o 17:34
A co z budową dalszej części KRAŃCOWEJ, ul. Nowy Świat jest teraz "obwodnicą"
Avatar
gość / 8 stycznia 2011 o 20:32
[quote name='nikoeepss' timestamp='1294498016' post='419217']
A CO Z REMONTEM NAWIERZCHNI NA:DIAMENTOWEJ, KROCHMALNEJ, UNII LUBESKIEJ, 1000-CIA???TE DROGI TO WSTYD I HAŃBA PANIE ŻUK!!A CO Z BUDOWĄ AQUAPARKU, Z POPRAWĄ CZYSTOŚCI MIASTA???!!CO Z UNIJNYMI ŚRODKAMI??JEST MEGA SKANDALEM,ŻE WŁADZE LUBLINA MAJĄ TAK ŻENUJACY WYNIK W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH!!
[/quote]


O ile mi wiadomo, działka na której miał stanąć aquapark przeznaczona jest na sprzedaż.
Avatar
milo / 8 stycznia 2011 o 16:15
A remont lipowej na odczinku krakowskie okopowa???? po deszczu nie da się tam przejść, samochody chlapią jak głupie. Co z kałużą przy przejściu na rogu okopowa- lipowa, Plaza źle wykonała nawierzchnię i odprowadzenie deszczówki a jakiś jołop to odebrał.
Avatar
nikoeepss / 8 stycznia 2011 o 15:46
A CO Z REMONTEM NAWIERZCHNI NA:DIAMENTOWEJ, KROCHMALNEJ, UNII LUBESKIEJ, 1000-CIA???TE DROGI TO WSTYD I HAŃBA PANIE ŻUK!!A CO Z BUDOWĄ AQUAPARKU, Z POPRAWĄ CZYSTOŚCI MIASTA???!!CO Z UNIJNYMI ŚRODKAMI??JEST MEGA SKANDALEM,ŻE WŁADZE LUBLINA MAJĄ TAK ŻENUJACY WYNIK W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH!!
Avatar
Tomasz / 8 stycznia 2011 o 13:43
Ulica Jemiołowa i Skowronkowa na Sławinie. Mieszkańcy kilka lat temu powołali komitet budowy drogi. Z własnych środków wykonano kompletną dokumentację z chodnikami i oświetleniem włącznie. Miasto nie zrobiło nic aż termin ważności dokumentów minął. W ubiegłym roku dokumentacja została zaktualizowana. Całość leży teraz w szufladzie urzędników aż straci ważność. Kilkakrotnie zmarnowano nasze pieniądze.
Avatar
Uki / 8 stycznia 2011 o 11:56
popieram na ul. Trześniowską ich wygonic niech sie przejeda.... porazzka tam jest
Avatar
KK / 8 stycznia 2011 o 09:15
Niech ktoś z ratusz pojedzie na ulicę Trześniowską ,toż to prawdziwy rarytas wśród ulic ,dziękujmy tym przebrzydłym komunistom bo gdyby nie oni to by i tego nie było
Avatar
1,2,3 / 8 stycznia 2011 o 05:04
TO PO CO PRZEJMOWAĆ ULICE NA RZECZ MIASTA SKORO NIE INWESTUJE SIĘ W NIE....??? TAK JEST NP. Z UL TYMIANKOWĄ NA CZUBACH!!! ZOSTAŁA BEZ NADZORU I GOSPODARZA...A WYMAGA ONA NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI....ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCY NA NIEJ RUCH SAMOCHODÓW DOWOŻĄCYCH, DZIECI DO PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, PRZYCHODNI I ZAOPATRZENIE SKLEPÓW I APTEKI.
Avatar
mieszkaniec / 7 stycznia 2011 o 23:55
a ul Sachsów kiedy? tutaj chyba cywilizacja nigdy nie zawita, tylko rakotworczy pył oraz same doły zostają mieszkancom
Avatar
mieszkaniec / 7 stycznia 2011 o 23:54
a ul Saachsów kiedy? tutaj chyba cywilizacja nigdy nie zawita, tylko rakotworczy pył oraz same doły zostają mieszkancom
Avatar
henio / 9 stycznia 2011 o 17:34
A co z budową dalszej części KRAŃCOWEJ, ul. Nowy Świat jest teraz "obwodnicą"
Avatar
gość / 8 stycznia 2011 o 20:32
[quote name='nikoeepss' timestamp='1294498016' post='419217']
A CO Z REMONTEM NAWIERZCHNI NA:DIAMENTOWEJ, KROCHMALNEJ, UNII LUBESKIEJ, 1000-CIA???TE DROGI TO WSTYD I HAŃBA PANIE ŻUK!!A CO Z BUDOWĄ AQUAPARKU, Z POPRAWĄ CZYSTOŚCI MIASTA???!!CO Z UNIJNYMI ŚRODKAMI??JEST MEGA SKANDALEM,ŻE WŁADZE LUBLINA MAJĄ TAK ŻENUJACY WYNIK W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH!!
[/quote]


O ile mi wiadomo, działka na której miał stanąć aquapark przeznaczona jest na sprzedaż.
Avatar
milo / 8 stycznia 2011 o 16:15
A remont lipowej na odczinku krakowskie okopowa???? po deszczu nie da się tam przejść, samochody chlapią jak głupie. Co z kałużą przy przejściu na rogu okopowa- lipowa, Plaza źle wykonała nawierzchnię i odprowadzenie deszczówki a jakiś jołop to odebrał.
Avatar
nikoeepss / 8 stycznia 2011 o 15:46
A CO Z REMONTEM NAWIERZCHNI NA:DIAMENTOWEJ, KROCHMALNEJ, UNII LUBESKIEJ, 1000-CIA???TE DROGI TO WSTYD I HAŃBA PANIE ŻUK!!A CO Z BUDOWĄ AQUAPARKU, Z POPRAWĄ CZYSTOŚCI MIASTA???!!CO Z UNIJNYMI ŚRODKAMI??JEST MEGA SKANDALEM,ŻE WŁADZE LUBLINA MAJĄ TAK ŻENUJACY WYNIK W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW UNIJNYCH!!
Avatar
Tomasz / 8 stycznia 2011 o 13:43
Ulica Jemiołowa i Skowronkowa na Sławinie. Mieszkańcy kilka lat temu powołali komitet budowy drogi. Z własnych środków wykonano kompletną dokumentację z chodnikami i oświetleniem włącznie. Miasto nie zrobiło nic aż termin ważności dokumentów minął. W ubiegłym roku dokumentacja została zaktualizowana. Całość leży teraz w szufladzie urzędników aż straci ważność. Kilkakrotnie zmarnowano nasze pieniądze.
Avatar
Uki / 8 stycznia 2011 o 11:56
popieram na ul. Trześniowską ich wygonic niech sie przejeda.... porazzka tam jest
Avatar
KK / 8 stycznia 2011 o 09:15
Niech ktoś z ratusz pojedzie na ulicę Trześniowską ,toż to prawdziwy rarytas wśród ulic ,dziękujmy tym przebrzydłym komunistom bo gdyby nie oni to by i tego nie było
Avatar
1,2,3 / 8 stycznia 2011 o 05:04
TO PO CO PRZEJMOWAĆ ULICE NA RZECZ MIASTA SKORO NIE INWESTUJE SIĘ W NIE....??? TAK JEST NP. Z UL TYMIANKOWĄ NA CZUBACH!!! ZOSTAŁA BEZ NADZORU I GOSPODARZA...A WYMAGA ONA NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI....ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCY NA NIEJ RUCH SAMOCHODÓW DOWOŻĄCYCH, DZIECI DO PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, PRZYCHODNI I ZAOPATRZENIE SKLEPÓW I APTEKI.
Avatar
mieszkaniec / 7 stycznia 2011 o 23:55
a ul Sachsów kiedy? tutaj chyba cywilizacja nigdy nie zawita, tylko rakotworczy pył oraz same doły zostają mieszkancom
Avatar
mieszkaniec / 7 stycznia 2011 o 23:54
a ul Saachsów kiedy? tutaj chyba cywilizacja nigdy nie zawita, tylko rakotworczy pył oraz same doły zostają mieszkancom
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 0

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 2

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 27 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 43 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 81 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 58 16

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 50 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!