Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2010 r.
22:35
Edytuj ten wpis

Jak 2-latka kibicuje klubowi Lublinianka (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 21 A A

2-letnia fanka Lublinianki w minioną sobotę dopingowała piłkarzy. Po raz pierwszy rodzice zabrali dziewczynkę na stadion kiedy miała 2 tygodnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Cr / 24 maja 2010 o 22:16
kibice motoru nie dość że robią oborę na mieście to jeszcze na necie
Avatar
kac / 24 maja 2010 o 22:12
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie


jestem w klubie kibica i ani nie mam hiva ani nie zjada mnie adidas narkotyków nie brałem i jeszcze do tego mam narzeczoną a nie narzeczonego!!
a na filmiku jak widać jest dziecko które nie powstało ze związku dwóch pedałów. Może nie jesteśmy kozakami którzy chcą wszystkich napier***ać ale uwielbiamy piłkę i kochamy KSLubliniankę


jestem w klubie kibica i ani nie mam hiva ani nie zjada mnie adidas narkotyków nie brałem i jeszcze do tego mam narzeczoną a nie narzeczonego!!
a na filmiku jak widać jest dziecko które nie powstało ze związku dwóch pedałów. Może nie jesteśmy kozakami którzy chcą wszystkich napier***ać ale uwielbiamy piłkę i kochamy KSLubliniankę rozwiń
Avatar
ja / 24 maja 2010 o 22:02
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Kibic Motoru Lublin jak zwykle błysną wrodzoną inteligencją. Jesteście super wasze komentarze są bezcenne, jeden lepszy od drugiego. Proszę napiszcie coś jeszcze <hahaha>
Avatar
Motor Lublin / 24 maja 2010 o 19:54
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Avatar
PATRON / 21 maja 2010 o 00:37
Mam dwa pytania do kibiców. 1. Czy nie dziwi was fakt, że na polskich stadionach za pisanie na transparentach haseł np. " 17 września - nóż w plecy" itp. kluby muszą płacić kary pieniężne? Że pobicie przez tzw. kiboli jakiegoś gościa może im ujść na sucho a za samo skandowanie "antysemickich" haseł trafiają od razu przed sądy 24-godzinne? Nawiasem mówiąc, to nasi "starsi bracia" muszą mieć niezły ubaw oglądając w mediach jak kibice z polskich klubów leją się jak pod Grunwaldem a sami dzięki paragrafom prawnym mogą posyłać przed sądy za jakikolwiek choćby przejaw "antysemityzmu". 2. Jak to jest, że na Mistrzostwach Europy występuje reprezentacja Izraela? Przecież to fakt powszechnie znany, że Ziemia Święta, na której obecnie leży TO państwo znajduje się w Azji.
Mam dwa pytania do kibiców. 1. Czy nie dziwi was fakt, że na polskich stadionach za pisanie na transparentach haseł np. " 17 września - nóż w plecy" itp. kluby muszą płacić kary pieniężne? Że pobicie przez tzw. kiboli jakiegoś gościa może im ujść na sucho a za samo skandowanie "antysemickich" haseł trafiają od razu przed sądy 24-godzinne? Nawiasem mówiąc, to nasi "starsi bracia" muszą mieć niezły ubaw oglądając w mediach jak kibice z polskich klubów leją się jak pod Grunwaldem a sami dzięki paragrafom prawnym mo... rozwiń
Avatar
siwy / 20 maja 2010 o 12:15
Andy napisał:
Cały czas wracam do tego filmu, jest kapitalny, 2 letnia dziewczynka, a tak śpiewa !! fantastyczne !!! Znalazłem nawet stronę Lublinianki Lublin, następny mecz jest w Poniatowej, ale na następny muszę się wybrać sam z dziećmi


nie w poniatowej lecz w piotrowicach
Avatar
Witold / 20 maja 2010 o 08:32
Bardzo fajny film. Oby ten zacny klub wreszcie wyszedł na prostą.
Avatar
lbn / 20 maja 2010 o 08:17
Jan napisał:
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Hehe i znowu obrażony bo ktoś czegoś nie zrobił a przecież jego klubowi się to należy z urzędu.
Avatar
lbn / 20 maja 2010 o 08:14
Na Lubliniance jest spokój ponieważ nie chodzi tam hołota. Zdać sobie jednak trzeba sprawę, że stadion na Wieniawie to ruina i naprawdę trzeba wykazać się sporą wyrozumiałością dla warunków jakie tam panują. Miejmy nadzieje, że niedługo się to zmieni i warunki choć trochę ulegną poprawie.
Avatar
Jan / 20 maja 2010 o 08:12
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Avatar
Cr / 24 maja 2010 o 22:16
kibice motoru nie dość że robią oborę na mieście to jeszcze na necie
Avatar
kac / 24 maja 2010 o 22:12
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie


jestem w klubie kibica i ani nie mam hiva ani nie zjada mnie adidas narkotyków nie brałem i jeszcze do tego mam narzeczoną a nie narzeczonego!!
a na filmiku jak widać jest dziecko które nie powstało ze związku dwóch pedałów. Może nie jesteśmy kozakami którzy chcą wszystkich napier***ać ale uwielbiamy piłkę i kochamy KSLubliniankę


jestem w klubie kibica i ani nie mam hiva ani nie zjada mnie adidas narkotyków nie brałem i jeszcze do tego mam narzeczoną a nie narzeczonego!!
a na filmiku jak widać jest dziecko które nie powstało ze związku dwóch pedałów. Może nie jesteśmy kozakami którzy chcą wszystkich napier***ać ale uwielbiamy piłkę i kochamy KSLubliniankę rozwiń
Avatar
ja / 24 maja 2010 o 22:02
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Kibic Motoru Lublin jak zwykle błysną wrodzoną inteligencją. Jesteście super wasze komentarze są bezcenne, jeden lepszy od drugiego. Proszę napiszcie coś jeszcze <hahaha>
Avatar
Motor Lublin / 24 maja 2010 o 19:54
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne

a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Avatar
PATRON / 21 maja 2010 o 00:37
Mam dwa pytania do kibiców. 1. Czy nie dziwi was fakt, że na polskich stadionach za pisanie na transparentach haseł np. " 17 września - nóż w plecy" itp. kluby muszą płacić kary pieniężne? Że pobicie przez tzw. kiboli jakiegoś gościa może im ujść na sucho a za samo skandowanie "antysemickich" haseł trafiają od razu przed sądy 24-godzinne? Nawiasem mówiąc, to nasi "starsi bracia" muszą mieć niezły ubaw oglądając w mediach jak kibice z polskich klubów leją się jak pod Grunwaldem a sami dzięki paragrafom prawnym mogą posyłać przed sądy za jakikolwiek choćby przejaw "antysemityzmu". 2. Jak to jest, że na Mistrzostwach Europy występuje reprezentacja Izraela? Przecież to fakt powszechnie znany, że Ziemia Święta, na której obecnie leży TO państwo znajduje się w Azji.
Mam dwa pytania do kibiców. 1. Czy nie dziwi was fakt, że na polskich stadionach za pisanie na transparentach haseł np. " 17 września - nóż w plecy" itp. kluby muszą płacić kary pieniężne? Że pobicie przez tzw. kiboli jakiegoś gościa może im ujść na sucho a za samo skandowanie "antysemickich" haseł trafiają od razu przed sądy 24-godzinne? Nawiasem mówiąc, to nasi "starsi bracia" muszą mieć niezły ubaw oglądając w mediach jak kibice z polskich klubów leją się jak pod Grunwaldem a sami dzięki paragrafom prawnym mo... rozwiń
Avatar
siwy / 20 maja 2010 o 12:15
Andy napisał:
Cały czas wracam do tego filmu, jest kapitalny, 2 letnia dziewczynka, a tak śpiewa !! fantastyczne !!! Znalazłem nawet stronę Lublinianki Lublin, następny mecz jest w Poniatowej, ale na następny muszę się wybrać sam z dziećmi


nie w poniatowej lecz w piotrowicach
Avatar
Witold / 20 maja 2010 o 08:32
Bardzo fajny film. Oby ten zacny klub wreszcie wyszedł na prostą.
Avatar
lbn / 20 maja 2010 o 08:17
Jan napisał:
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Hehe i znowu obrażony bo ktoś czegoś nie zrobił a przecież jego klubowi się to należy z urzędu.
Avatar
lbn / 20 maja 2010 o 08:14
Na Lubliniance jest spokój ponieważ nie chodzi tam hołota. Zdać sobie jednak trzeba sprawę, że stadion na Wieniawie to ruina i naprawdę trzeba wykazać się sporą wyrozumiałością dla warunków jakie tam panują. Miejmy nadzieje, że niedługo się to zmieni i warunki choć trochę ulegną poprawie.
Avatar
Jan / 20 maja 2010 o 08:12
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!