środa, 21 marca 2018 r.

Lublin

Jak jeździć po Lublinie za złotówkę? Promocja na bilety


Trwa promocja dzięki której można jeździć taniej komunikacją miejską w Lublinie. Potrzebny jest telefon, odpowiednia aplikacja i rejestracja w tzw. cyfrowym portfelu.

Promocją dotyczy biletów jednorazowych i czasowych do 90 minut. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską pasażerowie mogą korzystać wiele razy.

Potrzebna jest aplikacja mPay na komórkę, którą można pobrać w Google Play i AppStore. Trzeba uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać miasto i potrzebny bilet.

W kolejnym kroku użytkownik wybiera dowolny portfel Masterpass, na przykład mPay Wallet, jako formę płatności i potwierdza zakup wprowadzając kod PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w mPay. Za płatność kartą nie jest pobierana żadna prowizja.

Dokonanie zakupu w aplikacji jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. Żeby go wyświetlić lub okazać do kontroli, wystarczy wejść do zakładki “Kontrola biletów”. Pasażerowie mogą wykonać tę czynność nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart różnych banków i organizacji płatniczych. Aby móc płacić nimi za bilety, należy zarejestrować się w cyfrowym portfelu mPay Wallet. Można to zrobić na stronie internetowej www.wallet.mpay.pl lub bezpośrednio w aplikacji. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Karty płatnicze”, wybrać opcję „Dodaj kartę” i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. Dzięki karcie dodanej w ten sposób będziemy mogli od razu płacić za bilety. Pieniądze zostaną pobrane z konta.

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 100 tys. voucherów, nie dłużej niż do końca roku. 

Czytaj więcej o: Lublin komunikacja miejska bilety
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 października 2017 o 09:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dzieci do 15 roku życia tak, podwyżki nie i tak są drogie bilety
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!