wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Jak zmienić dolinę Czechówki? Konsultacje społeczne

  Edytuj ten wpis
Autor: (red)

Czechówka (Maciej Kaczanowski/ Archiwum)
Czechówka (Maciej Kaczanowski/ Archiwum)

W czwartek 25 października w XXIII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania (ul. Poniatowskiego 5), od godz. 17.00 do 19.00 będą trwały konsultacje warsztatowe dotyczące zagospodarowania doliny Czechówki na terenie dzielnicy Wieniawa.

Warsztaty Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu i Fundacji tu obok będą prowadzić eksperci konsultacji społecznych: Ewa Kipta i Bogusław Hajda.

Będzie można się zapoznać z mapami, makietą, wynikami badań na temat użytkowania terenu, informacjami o już zrobionych planach odnoszących się do tej przestrzeni. Ale głównym celem jest zebranie pomysłów, uwag i wniosków, dotyczących oczekiwań, potrzeb i rozwiązań, które pomogą stworzyć dobry projekt zagospodarowania tego fragmentu Doliny Czechówki.

Kolejne dwa spotkania konsultacyjne, które będą miały formę warsztatów przy makiecie: 8 i 15 listopada o godz. 17 w tym samym miejscu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
S Y L W E S T E R
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (24 października 2012 o 16:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Bardzo nieodpowiedzialne zapytanie do Lublinian . "Jak zmienić dolinę Czechówki ? " . To My pytamy Władze Miasta jakie plany są zagospodarowania tego terenu ? . Jaka " Spółka" te tereny kupi lub otrzyma od Ratusza w... dzierżawe ? . To jest ten PIERWSZY KROK a sama dolina Czechówki dopiero wtedy bę dzie wkomponowana w otaczającą rzeczywistość . Nie zapominajcie na Wieniawie o uporządkowaniu tere nów przy Stadionie Lublinianka które dzisiaj chluby miastu nie przynoszą . Jeżeli powyższe oczekiwania bę dą spełnione dopiero może się odbyć Otwarta Debata Środowiska Wieniawa . Obecnie do pracy rusza ... Prezydent Lublina z Ratuszem lubelskim ...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!