Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 września 2013 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Jeden remont, a pół miasta w korkach (wideo, zdjęcia)

0 17 A A
Korek na ul. Wileńskiej (Jacek Świerczyński)
Korek na ul. Wileńskiej (Jacek Świerczyński)

Kompletny paraliż na LSM. Spore korki na sąsiednich arteriach. Tak skończyło się zamknięcie fragmentu ul. Filaretów. Drogowcy kładą tam nowy asfalt. Skończą w sobotę… jeśli pogoda pozwoli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 września 2013 o 14:13

Wybory się zbliżają, więc będzie się czym pochwalić....  wyremontowane ulice, stadion...  Nieważne, że miasto zadłużone jak nigdy dotąd, kredytów zaciągniętych całe mnóstwo - kiedyś ktoś spłaci.... a jak nie, to jeszcze jedną kadencję posiedzieć przy żłobie a później niech inni się martwią.    Tak się teraz rządzi w POlsce......  

Avatar
kot / 20 września 2013 o 10:47

Wstyd do kraść i z d.py spaść
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku
 

A ja odpowiadam widziałem takiego cymbała z poza Lulblina co blokował wszystko bo nie miał pojęcia o jeździe po mieście. A tak na serio to chyba sami malkontenci nie mieszkają w LUBLINIE ! przecież już za 3 dni będzie ok. nie można tak to sobie wytłumaczyć tylko mendolić ! Wstyd. A KAŻDY TAK JEST SUPER ? OJ CHYBA NIE WIĘC ???dajmy spokój jutro będzie ok.

A ja odpowiadam widziałem takiego cymbała z poza Lulblina co blokował wszystko bo nie miał pojęcia o jeździe po mieście. A tak na serio to chyba sami malkontenci nie mieszkają w LUBLINIE ! przecież już za 3 dni będzie ok. nie można tak to sobie wytłumaczyć tylko mendolić ! Wstyd. A KAŻDY TAK JEST SUPER ? OJ CHYBA NIE WIĘC ???dajmy spokój jutro będzie ok.

rozwiń
Avatar
sernik / 20 września 2013 o 08:36

Korek w 50% spowodowali sami kierowcy, ponieważ albo nie patrzą na znaki, albo nie znają PRD. Tyle w tym temacie, aczkolwiek wypowiedź policji zakrawa na jawną hipokryzję... jak to mój kolega kiedyś śpiewał: trzech synów matka miała (...) a trzeci co był głupi, poszedł do policji... sami sobie laurkę wystawiają... przykre, bo do munduru zawsze mam szacunek.

Avatar
kylo / 20 września 2013 o 07:12

Kto rozwala całe miast w jednym czasie !!!! rozumku PO, rozumku!!! Lublin to nie Kraśnik!!!!

Avatar
jaś / 19 września 2013 o 22:20
Jeden remont, a pół miasta w korkach (wideo, zdjęcia), co za trafny tytuł!!! Jaki jeden a Filaretów, Boh. M. Cassino to co?
Avatar
mieszkaniec / 19 września 2013 o 19:36
Jeżeli chodzi o rondo przy zus to trzeba napisać iż bez remontu sami kierowcy je blokuja i nie patrzą na oznakowanie. Także zapraszam policjantów po remoncie aby sie temu przyjrzeć. Miałem okazje dzisiaj stać w tym czymś i kultury raz brakowało także trochę pokory
Avatar
xxl / 19 września 2013 o 18:06
Wstyd do kraść i z d.py spaść
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku

Byłem dziś od rana w celach służbowych w Lublinie i jeszcze nigdzie wcześniej nie widziałem takiego braku organizacji ruchu! Żeby przez zamknięcie jednej ulicy zakorkowac pół miasta... Po prostu wstyd.

Avatar
xxl / 19 września 2013 o 18:04
Wstyd do kraść i z d.py spaść ;)
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku ;)
Avatar
NIP / 19 września 2013 o 18:01
oj tam oj tam nie przesadzajmy.3 dni i z głowy.Ja wyjechałam do pracy 20 min wcześniej i dojechal bez problemu bez pośpiechu i na czas.Polecam melise dla nerwusow ;)))
Avatar
Anna / 19 września 2013 o 16:16

bez przesady.

budują - źle. nie budują - źle.

można wytrzymać te kilka dni.

Avatar
Gość / 20 września 2013 o 14:13

Wybory się zbliżają, więc będzie się czym pochwalić....  wyremontowane ulice, stadion...  Nieważne, że miasto zadłużone jak nigdy dotąd, kredytów zaciągniętych całe mnóstwo - kiedyś ktoś spłaci.... a jak nie, to jeszcze jedną kadencję posiedzieć przy żłobie a później niech inni się martwią.    Tak się teraz rządzi w POlsce......  

Avatar
kot / 20 września 2013 o 10:47

Wstyd do kraść i z d.py spaść
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku
 

A ja odpowiadam widziałem takiego cymbała z poza Lulblina co blokował wszystko bo nie miał pojęcia o jeździe po mieście. A tak na serio to chyba sami malkontenci nie mieszkają w LUBLINIE ! przecież już za 3 dni będzie ok. nie można tak to sobie wytłumaczyć tylko mendolić ! Wstyd. A KAŻDY TAK JEST SUPER ? OJ CHYBA NIE WIĘC ???dajmy spokój jutro będzie ok.

A ja odpowiadam widziałem takiego cymbała z poza Lulblina co blokował wszystko bo nie miał pojęcia o jeździe po mieście. A tak na serio to chyba sami malkontenci nie mieszkają w LUBLINIE ! przecież już za 3 dni będzie ok. nie można tak to sobie wytłumaczyć tylko mendolić ! Wstyd. A KAŻDY TAK JEST SUPER ? OJ CHYBA NIE WIĘC ???dajmy spokój jutro będzie ok.

rozwiń
Avatar
sernik / 20 września 2013 o 08:36

Korek w 50% spowodowali sami kierowcy, ponieważ albo nie patrzą na znaki, albo nie znają PRD. Tyle w tym temacie, aczkolwiek wypowiedź policji zakrawa na jawną hipokryzję... jak to mój kolega kiedyś śpiewał: trzech synów matka miała (...) a trzeci co był głupi, poszedł do policji... sami sobie laurkę wystawiają... przykre, bo do munduru zawsze mam szacunek.

Avatar
kylo / 20 września 2013 o 07:12

Kto rozwala całe miast w jednym czasie !!!! rozumku PO, rozumku!!! Lublin to nie Kraśnik!!!!

Avatar
jaś / 19 września 2013 o 22:20
Jeden remont, a pół miasta w korkach (wideo, zdjęcia), co za trafny tytuł!!! Jaki jeden a Filaretów, Boh. M. Cassino to co?
Avatar
mieszkaniec / 19 września 2013 o 19:36
Jeżeli chodzi o rondo przy zus to trzeba napisać iż bez remontu sami kierowcy je blokuja i nie patrzą na oznakowanie. Także zapraszam policjantów po remoncie aby sie temu przyjrzeć. Miałem okazje dzisiaj stać w tym czymś i kultury raz brakowało także trochę pokory
Avatar
xxl / 19 września 2013 o 18:06
Wstyd do kraść i z d.py spaść
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku

Byłem dziś od rana w celach służbowych w Lublinie i jeszcze nigdzie wcześniej nie widziałem takiego braku organizacji ruchu! Żeby przez zamknięcie jednej ulicy zakorkowac pół miasta... Po prostu wstyd.

Avatar
xxl / 19 września 2013 o 18:04
Wstyd do kraść i z d.py spaść ;)
Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku ;)
Avatar
NIP / 19 września 2013 o 18:01
oj tam oj tam nie przesadzajmy.3 dni i z głowy.Ja wyjechałam do pracy 20 min wcześniej i dojechal bez problemu bez pośpiechu i na czas.Polecam melise dla nerwusow ;)))
Avatar
Anna / 19 września 2013 o 16:16

bez przesady.

budują - źle. nie budują - źle.

można wytrzymać te kilka dni.

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 73 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 24

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 48 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!