wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Jerzy Sądel nowym dyrektorem Lasów Państwowych w Lublinie

Dodano: 28 listopada 2015, 20:43

(fot. RDLP w Lublinie)
(fot. RDLP w Lublinie)

Jerzy Sądel nowym dyrektorem Lasów Państwowych w Lublinie. Na tym stanowisku zastąpił Jana Kraczka, który został odwołany ze stanowiska 25 listopada.

Nowym dyrektorem generalnym Lasów Państwowych został Konrad Tomaszewski. Jego zastępcą ds. gospodarki leśnej został Andrzej Borowski, który wcześniej przez 12 lat – do końca 2009 r. był zastępcą ds. ekonomicznych dyrektora RDLP w Warszawie. Przez ostatnie lata pracował jako inżynier nadzoru w nadleśnictwie Łuków.

„Z kolei za strategię, organizację i rozwój odpowiedzialny będzie prof. Tomasz Zawiła-Niedźwiecki. Jego poprzednikiem był  Wiesław Krzewina.” – czytamy na stronie internetowej Lasów Państwowych.

Gość 1
Gość
Polonus
(25) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość 1
Gość 1 (3 listopada 2017 o 15:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co takie Kraczek zbudował? A jak rozwalał i kogo - było widać!
Rozwiń
Gość
Gość (19 kwietnia 2016 o 14:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W Karlsruhe zakończyła swoją wizytę delegacja polskich lesników z dyrekcji LP w Lublinie z dyrektorem Jerzym Sądlem na czele. Gdzie byłem świadkiem gorącego przyjęcia jak i naprawdę dobrej wymiany doświadczeń i rozwinięcia wzajemnych kontaktów zawodowo - społecznych. Dyrektora Sądla przyjmował i goscił Dyrektor FBW Mainrad Joos reprezentujący zrząd dyrekcji we Freiburgu, oraz Bürgermeis­ter Klaus Stapf z Karlsruhe. Nie należy do czestych okazji otwarcie wernisażu zdięć znanego i niejednokrotnie nagradzanego Wiesława Lipca, w domu kultury w Karlsruhe, gdzie wystawa ta potrwa do 4 maja. sam byłem zaskoczony ilością zainteresowanych i pytaniami jakie nam zadawano. Panie redaktorze , świadomość Niemców jest taka jaką kształtują ją ich media, ale co osobiście zauważyłem , logiczne argumenty i przedstawiane fakty i obrazy z życia politycznego, naprawdę bardzo szybko rozwiewały wszelkie watpliwości, że Polska i Niemcy idą w tym samym kierunku, a różnią nas tylko polityczne wypowiedzi Eurotechnokratów i całkowicie zakłamane media niemieckie. Po wspaniałym tłumaczeniu wypowiedzi przez dyr.Kraczka atmosfera wśród gospodarzy i gości była naprawdę rodzinna. Byłem i jestem dumny z takich wizyt, co prawda w nastepnej dyrekcji we Freiburgu , nasi goście rodacy też bedą serdecznie przyjmowani, ale tutaj w miejscu oddalonym od siedziby niemieckiego trybunału Konstytucyjnego oddalonego zaledwie o parę kroków, miało to spotkanie napewną znamienitą wymowę. Może wreszcie i do głów polityków dotrze, że Polska jest i była zawsze w Europie, a walczy tylko o równe traktowanie wobec prawa jak i obowiązków wynikłych z przynalezności do Unii Europejskiej. Ochrona i dbanie o interesy narodu którego się reprezentuje to zaszczyt ale też i obowiązek. Jestem ciekawy czy chociaż w lokalnej prasie w Lublinie pojawi się jakaś wzmianka....Tak się nie informuje swoich czytelników tylko uprawia politykę. Dobrze że WPROST jest miejscem gdzie każdy może zasięgnąć informacji niezależnie od przynależności ekumenicznej! Dobra zmiana nabiera już kształtów!
Rozwiń
Polonus
Polonus (21 marca 2016 o 16:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym


Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym

Bo tak napisałeś? Czy sam coś potrafisz? Wiesz znam jego, jest prawy i inteligentny, jedynie czego mu brak to krasomówstwa. Chcesz się czegoś nauczyć to go słuchaj, zna pracę od podstaw, zna układy od podszewki i nigdy się nie złajdaczył. Ja rozumiem wasz obecny strach, jezeli pracę musiałeś sobie przez wuja załatwić. W normalnym państwie nie musisz nic załatwiać , tylko idziesz do pracy. Daj mu szansę się rozwinąć, przecież ta pociotkowość na wschodzie was dusi i dławi, i przez to straciliscie najmądrzejszych ludzi.

 Ja się już cieszę na spotkanie z moimi kolegami po fachu wszak nasze dyrekcje są zaprzyjaźnione.

Rozwiń
Gość
Gość (21 marca 2016 o 11:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sądel. Porażka karierowicz i nic pozatym
Rozwiń
Polonus
Polonus (23 grudnia 2015 o 16:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

" strategia i rozwój " aktualnie to jest dewastacja lasów przez leśników. pewnie nastąpi przyspieszenie w tym zakresie

Przynajmniej pozostanie w polskich rękach i nie podzieli losów stoczni, cementowni, cukrowni , czy polskich hut. Ja wiem że bolą was nowe twarze, ale zrozumcie wszystko pod dywanem już tak śmierdzi że wytrzymać u was nie idzie. Apropo pozdrawiam z Freiburga, wszak jesteśmy zaprzyjaźnieni.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (25)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!