Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2013 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Joanna Mucha: Nie zraziłam się do sportu

Autor: Zdjęcie autora (toma)
0 9 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Tak twierdzi była już ministra sportu, która po listopadowej rekonstrukcji rządu została odwołana ze stanowiska. Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki, choć przyznaje, że wiele osób jej to doradzało.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Uważam, że tam jest moje miejsce i mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Będę działać w komisji finansów publicznych i komisji innowacyjności, podejmę też parę działań związanych ze sportem, szczególnie tym powszechnym. "Grożę” moim byłym współpracownikom, że będę pisała do nich ogromną liczbę interpelacji – mówi Mucha.

Posłanka dodaje także, że raczej wyklucza start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – Nie chcę mówić, że na pewno, ale na 95 procent w nich nie wystartuję. Chcę działać tu, na miejscu – zapowiada.

Wywiad z Joanną Muchą w piątkowym Magazynie Dziennika Wschodniego

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 08:44
Pani nie ma podstawowej wiedzy o sporcie i dobrze się stało ,że wkońcu Pani została wykonana.
Avatar
bw / 17 grudnia 2013 o 20:33

Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)

Mylisz się hahaha. Potrafią głosować :) i dobrze skorzystają z tej umiejętności. 

Avatar
hahaha / 17 grudnia 2013 o 19:52

Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:42

Pani Joanno, 

Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.


 

Lizus i wazeliniarz.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:39

ministra sportu

...heh.... kuźwa wymyśliła.... ministra.... pierwsza, która czepiła się tego określenia. Do tej pory nie było przypadku, aby "pani minister" przeszkadzało, że jest "ministrem", a nie ministrą....

Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki

...jeszcze nie widziałem świnki, która odeszła by od tak od koryta. Za dobrze im tam...

Polityka do bagno. Kogo wciągnie temu trudno jest się "odczepić".

ministra sportu

...heh.... kuźwa wymyśliła.... ministra.... pierwsza, która czepiła się tego określenia. Do tej pory nie było przypadku, aby "pani minister" przeszkadzało, że jest "ministrem", a nie ministrą....

Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki

...jeszcze nie widziałem świnki, która odeszła by od tak od koryta. Za dobrze im tam...

Polityka do bagno. Kogo wciągnie temu trudno jest się "odczepić".

rozwiń
Avatar
Andrzej / 16 grudnia 2013 o 23:19

Pani Joanno, 

Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Avatar
poznaniak z lb / 16 grudnia 2013 o 23:05

Pani minister Mucha   internauta traba?????to świadczy o jego ocenie subiektywnej .,A  ja zadaje pytanie ile wniosków  faktycznego wsparcia zrobiłeś dla Polski i regionu w którym mieszkańcy Cię wybrali a ja widząc to że pani minister na wniosek otrzymała z ministerstwa finansów 15 mil zł na budowę pływalni Olimpijskiej w budowie w ciągu 2 lat 2.Na wniosek minister Muchy Stop od zwolniej WF [zdrowsze dzieciaki bo sie ruszają ]2.Powstały klasy sportowe poszczególnych dyscyplin sportu ocena gazet na 4 i to swiadczy o tej minister3 .Zobaczymy co nowy minister Biernat zrobi dla regionu czy wyremontuja stadion LA czy wybudują Hale dla TKKL [sporty walki jaki marzy pan .Maciejewski Andrzej  

Pani minister Mucha   internauta traba?????to świadczy o jego ocenie subiektywnej .,A  ja zadaje pytanie ile wniosków  faktycznego wsparcia zrobiłeś dla Polski i regionu w którym mieszkańcy Cię wybrali a ja widząc to że pani minister na wniosek otrzymała z ministerstwa finansów 15 mil zł na budowę pływalni Olimpijskiej w budowie w ciągu 2 lat 2.Na wniosek minister Muchy Stop od zwolniej WF [zdrowsze dzieciaki bo sie ruszają ]2.Powstały klasy sportowe poszczególnych dyscyplin sportu ocena gazet na 4 i to swiadczy o tej minis... rozwiń

Avatar
trąba / 16 grudnia 2013 o 22:28

z pani to był minister jak z kaczej d.py trąba!! jedna kompromitacja i obciach!! na szczęscie mamy to za sobą!! teraz ma pani dużo czasu, może pani jeździć po świecie , oglądać i słuchać koncerty Madonny!!

Avatar
poznaniak z lb / 16 grudnia 2013 o 21:29

Pani Joanno  była minister   sportu bardzo dobra decyzja w.Więcej pani zrobi dla regionu niż być posłem w Europarlamęcie  -gdyż pani jest jeszce młoda i raczej kazda partia pania przyjmnie jako osoba z klasą i pracowitą  .Popieram taki ludzi jak pani i Pan Hetman ,który zrezygnował z posła tak aby wykonać prace na żecz małej ojczyzny jaką jest Lublin i region Lubelski.Pozdrawiam z dalekiego Poznania ziomal z PŃ.

Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 08:44
Pani nie ma podstawowej wiedzy o sporcie i dobrze się stało ,że wkońcu Pani została wykonana.
Avatar
bw / 17 grudnia 2013 o 20:33

Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)

Mylisz się hahaha. Potrafią głosować :) i dobrze skorzystają z tej umiejętności. 

Avatar
hahaha / 17 grudnia 2013 o 19:52

Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:42

Pani Joanno, 

Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.


 

Lizus i wazeliniarz.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:39

ministra sportu

...heh.... kuźwa wymyśliła.... ministra.... pierwsza, która czepiła się tego określenia. Do tej pory nie było przypadku, aby "pani minister" przeszkadzało, że jest "ministrem", a nie ministrą....

Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki

...jeszcze nie widziałem świnki, która odeszła by od tak od koryta. Za dobrze im tam...

Polityka do bagno. Kogo wciągnie temu trudno jest się "odczepić".

ministra sportu

...heh.... kuźwa wymyśliła.... ministra.... pierwsza, która czepiła się tego określenia. Do tej pory nie było przypadku, aby "pani minister" przeszkadzało, że jest "ministrem", a nie ministrą....

Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki

...jeszcze nie widziałem świnki, która odeszła by od tak od koryta. Za dobrze im tam...

Polityka do bagno. Kogo wciągnie temu trudno jest się "odczepić".

rozwiń
Avatar
Andrzej / 16 grudnia 2013 o 23:19

Pani Joanno, 

Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Avatar
poznaniak z lb / 16 grudnia 2013 o 23:05

Pani minister Mucha   internauta traba?????to świadczy o jego ocenie subiektywnej .,A  ja zadaje pytanie ile wniosków  faktycznego wsparcia zrobiłeś dla Polski i regionu w którym mieszkańcy Cię wybrali a ja widząc to że pani minister na wniosek otrzymała z ministerstwa finansów 15 mil zł na budowę pływalni Olimpijskiej w budowie w ciągu 2 lat 2.Na wniosek minister Muchy Stop od zwolniej WF [zdrowsze dzieciaki bo sie ruszają ]2.Powstały klasy sportowe poszczególnych dyscyplin sportu ocena gazet na 4 i to swiadczy o tej minister3 .Zobaczymy co nowy minister Biernat zrobi dla regionu czy wyremontuja stadion LA czy wybudują Hale dla TKKL [sporty walki jaki marzy pan .Maciejewski Andrzej  

Pani minister Mucha   internauta traba?????to świadczy o jego ocenie subiektywnej .,A  ja zadaje pytanie ile wniosków  faktycznego wsparcia zrobiłeś dla Polski i regionu w którym mieszkańcy Cię wybrali a ja widząc to że pani minister na wniosek otrzymała z ministerstwa finansów 15 mil zł na budowę pływalni Olimpijskiej w budowie w ciągu 2 lat 2.Na wniosek minister Muchy Stop od zwolniej WF [zdrowsze dzieciaki bo sie ruszają ]2.Powstały klasy sportowe poszczególnych dyscyplin sportu ocena gazet na 4 i to swiadczy o tej minis... rozwiń

Avatar
trąba / 16 grudnia 2013 o 22:28

z pani to był minister jak z kaczej d.py trąba!! jedna kompromitacja i obciach!! na szczęscie mamy to za sobą!! teraz ma pani dużo czasu, może pani jeździć po świecie , oglądać i słuchać koncerty Madonny!!

Avatar
poznaniak z lb / 16 grudnia 2013 o 21:29

Pani Joanno  była minister   sportu bardzo dobra decyzja w.Więcej pani zrobi dla regionu niż być posłem w Europarlamęcie  -gdyż pani jest jeszce młoda i raczej kazda partia pania przyjmnie jako osoba z klasą i pracowitą  .Popieram taki ludzi jak pani i Pan Hetman ,który zrezygnował z posła tak aby wykonać prace na żecz małej ojczyzny jaką jest Lublin i region Lubelski.Pozdrawiam z dalekiego Poznania ziomal z PŃ.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 41 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra