Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 marca 2015 r.
14:58
Edytuj ten wpis

Kabaciński ostro do rzecznika PiS: Mastalerek polityczny nieudaczniku

Autor: Zdjęcie autora łm
0 12 A A

"Mastelerek polityczny nieudaczniku zamiast obrażać @Palikot_Janusz namow tchórza Dude do debaty!" - napisał na Twitterze poseł z Lublina Michał Kabaciński

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o dzisiejszą wypowiedź rzecznika PiS Marcina Mastalerka (Kabaciński napisał jego nazwisko z błędem), który kpił w radiu RMF FM z Janusza Palikota: - Debata Andrzeja Dudy z Januszem Palikotem? Chodzi o tego winiarza, błazna, milionera spod Biłgoraja? - mówił polityk PiS.

- To jest człowiek, który startuje tylko i wyłącznie po to, żeby obrażać Andrzeja Dudę, tak jak kiedyś miał zadanie od Donalda Tuska, żeby obrażać świętej pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O czym mamy z nim dyskutować? - dodał.

Na ripostę nie trzeba było długo czekać. Michał Kabaciński, jeden z najbliższych współpracowników Palikota, nazwał Mastalerka "politycznym nieudacznikiem". Polityk z Lublina stwierdził też, że Duda jest tchórzem i wezwał rzecznika PiS by ten namówił go do debaty:



Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 16:56

Smutne to! Kurski miał rację, jesteście tępym ludem, który wszystko kupi! Ja już nie kupię PO, PI

Avatar
Sony / 6 marca 2015 o 15:11
Smutne to! Kurski miał rację, jesteście tępym ludem, który wszystko kupi! Ja już nie kupię PO, PIS, SLD, PSL! Wolę Palikota i Kabacińskiego od tej bandy złodzieji
Avatar
Robertowo / 4 marca 2015 o 12:54

Cóż za błazenada, Kabaciński potrafi tylko wciskać ludziom racje wyssane z palca na dodatek nie swojego! Określenie Dudy jako tchórza, który wzywa rzecznika PiS do pomocy to istna groteskowa sytuacja. Powiem tylko tyle: ten to dopiero ma wyobraźnie. Mamy człowieka - Andrzeja Dude- , który jako jedyny potrafi zaprezentować coś ciekawego i z energią podejść do działania, więc doceńcie go!

Avatar
niepatriota / 4 marca 2015 o 01:35

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

@Sylwester, nie denerwuj się tak bardzo. Czy takich dwóch osobników może poniżyć Lubelszczyznę, matecznik PSL-u od Elewaru, ziemię posłanki Elżbiety "Coś tam coś tam" Kruk i posła Piotra Szeligi (nomen omen z Biłgoraja)? Niemożliwe!!!

Swoją drogą to jestem pod wrażeniem kwiecistego, kunsztownego języka tych wszystkich "wielbicieli" Palikota. Tak trzymać, Ojciec Radiowęzeł może być dumny z takich wyznawców.

@Sylwester, nie denerwuj się tak bardzo. Czy takich dwóch osobników może poniżyć Lubelszczyznę, matecznik PSL-u od Elewaru, ziemię posłanki Elżbiety "Coś tam coś tam" Kruk i posła Piotra Szeligi (nomen omen z Biłgoraja)? Niemożliwe!!!

Swoją drogą to jestem pod wrażeniem kwiecistego, kunsztownego języka tych wszystkich "wielbicieli" Palikota. Tak trzymać, Ojciec Radiowęzeł może być dumny z takich wyznawców.

rozwiń
Avatar
kn / 3 marca 2015 o 21:34

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

poniosło cię trochę... jakim przyszłym prezydentem ??

że niby ten duda, wyciągnięty przez jarka z rękawa ja królik na show? ta sterowana marionetka pisu??!! jaki to prezydent narodu??!! kim on jest? 

poniosło cię trochę... jakim przyszłym prezydentem ??

że niby ten duda, wyciągnięty przez jarka z rękawa ja królik na show? ta sterowana marionetka pisu??!! jaki to prezydent narodu??!! kim on jest? 

rozwiń
Avatar
Nieudacznik / 3 marca 2015 o 21:27

Lepiej być Nieudacznikiem politycznym niż przydupasem Palikota :ph34r:

Avatar
Karol / 3 marca 2015 o 19:02

Czyrzby pan Palikot szukał dozorcy do swojej kamienicy ,a pan Kabaciński po wyborach będzie szukał pracy etat pewny, jest jeszcze etat konserwatora powieszchni płaskich ale to też już chyba zarezerwowane dla pewnej pani będzie miała blisko niebędzie musiała jeżdzic taksówką  zostanie na środki czystości

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 18:46

Knur z Biłgoraja to może mieć debate w chlewie!!! a ten drugi może posprzatać obore a nie pchać sie do sejmu.

Avatar
SYLWESTER / 3 marca 2015 o 17:09

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

Avatar
POgromca komuchów / 3 marca 2015 o 17:01

Zwykła czerwona pisda komunistyczna.

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 16:56

Smutne to! Kurski miał rację, jesteście tępym ludem, który wszystko kupi! Ja już nie kupię PO, PI

Avatar
Sony / 6 marca 2015 o 15:11
Smutne to! Kurski miał rację, jesteście tępym ludem, który wszystko kupi! Ja już nie kupię PO, PIS, SLD, PSL! Wolę Palikota i Kabacińskiego od tej bandy złodzieji
Avatar
Robertowo / 4 marca 2015 o 12:54

Cóż za błazenada, Kabaciński potrafi tylko wciskać ludziom racje wyssane z palca na dodatek nie swojego! Określenie Dudy jako tchórza, który wzywa rzecznika PiS do pomocy to istna groteskowa sytuacja. Powiem tylko tyle: ten to dopiero ma wyobraźnie. Mamy człowieka - Andrzeja Dude- , który jako jedyny potrafi zaprezentować coś ciekawego i z energią podejść do działania, więc doceńcie go!

Avatar
niepatriota / 4 marca 2015 o 01:35

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

@Sylwester, nie denerwuj się tak bardzo. Czy takich dwóch osobników może poniżyć Lubelszczyznę, matecznik PSL-u od Elewaru, ziemię posłanki Elżbiety "Coś tam coś tam" Kruk i posła Piotra Szeligi (nomen omen z Biłgoraja)? Niemożliwe!!!

Swoją drogą to jestem pod wrażeniem kwiecistego, kunsztownego języka tych wszystkich "wielbicieli" Palikota. Tak trzymać, Ojciec Radiowęzeł może być dumny z takich wyznawców.

@Sylwester, nie denerwuj się tak bardzo. Czy takich dwóch osobników może poniżyć Lubelszczyznę, matecznik PSL-u od Elewaru, ziemię posłanki Elżbiety "Coś tam coś tam" Kruk i posła Piotra Szeligi (nomen omen z Biłgoraja)? Niemożliwe!!!

Swoją drogą to jestem pod wrażeniem kwiecistego, kunsztownego języka tych wszystkich "wielbicieli" Palikota. Tak trzymać, Ojciec Radiowęzeł może być dumny z takich wyznawców.

rozwiń
Avatar
kn / 3 marca 2015 o 21:34

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

poniosło cię trochę... jakim przyszłym prezydentem ??

że niby ten duda, wyciągnięty przez jarka z rękawa ja królik na show? ta sterowana marionetka pisu??!! jaki to prezydent narodu??!! kim on jest? 

poniosło cię trochę... jakim przyszłym prezydentem ??

że niby ten duda, wyciągnięty przez jarka z rękawa ja królik na show? ta sterowana marionetka pisu??!! jaki to prezydent narodu??!! kim on jest? 

rozwiń
Avatar
Nieudacznik / 3 marca 2015 o 21:27

Lepiej być Nieudacznikiem politycznym niż przydupasem Palikota :ph34r:

Avatar
Karol / 3 marca 2015 o 19:02

Czyrzby pan Palikot szukał dozorcy do swojej kamienicy ,a pan Kabaciński po wyborach będzie szukał pracy etat pewny, jest jeszcze etat konserwatora powieszchni płaskich ale to też już chyba zarezerwowane dla pewnej pani będzie miała blisko niebędzie musiała jeżdzic taksówką  zostanie na środki czystości

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 18:46

Knur z Biłgoraja to może mieć debate w chlewie!!! a ten drugi może posprzatać obore a nie pchać sie do sejmu.

Avatar
SYLWESTER / 3 marca 2015 o 17:09

*******************  KABACINSKI  I    PALIKOT   PONIZAJA   LUBELSZCZYZNE !!! *******************  To  trzeba  mieć  tupet  aby  takie   ZERO  Palikot  domagał  się   spotkania  z   przyszłym  PREZY DENTEM  RP   ANDRZEJEM  DUDA .  Szkoda  na  tego  debila  z   Biłgoraja   czasu ! .

Avatar
POgromca komuchów / 3 marca 2015 o 17:01

Zwykła czerwona pisda komunistyczna.

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 0

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 9 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 12:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 12:12 [RELACJA NA ŻYWO] 1 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 18 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 23 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 7

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!