Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
11:55
Edytuj ten wpis

Kalinowszczyzna: Napadł na sklep. Wpadł, bo zgubił awizo pocztowe

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A

Rabuś zgubił w sklepie pocztowe awizo. 25-letni mężczyzna i tak wpadł w ręce policji, bo zaraz po próbie napadu na sklep zaczął demolować samochód zaparkowany na ulicy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego przy ul. Kalinowszczyzna w Lublinie wczoraj około godziny 19. Kupił alkohol, który zaczął pić w sklepie. Naubliżał sprzedawczyni, po czym wyszedł ze sklepu.

Wrócił po kilku minutach. Kazał kobiecie wezwać taksówkę. Ekspedientka odmówiła. Awanturnik podszedł do lady. Zażądał pieniędzy. Groził, że wytłucze wszystkie butelki. Przestraszona sprzedawczyni próbowała schować banknoty do rękawiczki. Rabuś chwycił ją za ramię. Spłoszył go dopiero włączony alarm oraz klient, który wszedł do sklepu.

- Kobieta zauważyła leżący na ziemi zwitek papieru, który w trakcie szamotaniny wypadł z kieszeni kurtki napastnika – mówi Anna Smarzak, z KWP w Lublinie. - Było to awizo pocztowe. Sprzedawczyni przekazała je pracownikom ochrony.

Niedługo potem w sklepie zjawili się policjanci ze sklepowym rabusiem. Awanturnik wpadł przy ul. Dembowskiego, gdzie poobrywał lusterka w zaparkowanym mercedesie. Policjanci podejrzewali, że to on awanturował się wcześniej w sklepie.

- To był strzał w dziesiątkę. Sprzedawczyni rozpoznała sprawcę, a znalezione na miejscu awizo dodatkowo potwierdziło jego udział w przestępstwie – dodaje Smarzak.


Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
watka / 1 stycznia 2011 o 12:41
dobrze że nie ukradł papierosów .
Avatar
Ja / 27 grudnia 2010 o 19:28
Na Kalinie nie ma takiej ulicy.DMOWSKIEGO jest hehe
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2010 o 13:53
Tak to jest jak się jara byle co !
Avatar
3 / 27 grudnia 2010 o 13:29
To co on w końcu ukradł? Ramię wyrwał sprzedawczyni i uciekł? I gdzie w Lublinie jest ulica Dębowskiego z imienia nieznanego? Może jakieś paskudne mu na chrzcie dali i wstyd pisać?
Avatar
hahaha / 27 grudnia 2010 o 13:28
czytajac te artykuly, lubelska policja jest chyba najlepsza w swiecie. pijani kierowcy zglaszaja sie sami na posterunki policji, bandyci wpadaja poniewaz zostawiaja wlasne dane osobowe na miejscu przestepstwa-inni powinni tylko brac przyklad z tych idealnych strozow prawa hahaha (oczywiscie to jest ironia)!!!!! co drugie zdjecie to policjant lub radiowoz juz nie chce sie na to nawet patrzec a co mowic o czytaniu. wystarczy czytac komentarze i wszystko jest jasne, jak wy ludziom tak ludzie wam.
Avatar
xxx / 27 grudnia 2010 o 12:41
"ul. Dębowskiego"? Może jednak "ul. Dembowskiego". Już tyle razy forumowicze prosili, żeby towarzystwo redakcyjne douczyć, bo ciężko m.in. z ortografią i nic. Ja tym razem się dołączam do próśb i proponuję przeprowadzić kursy doskonalące.
Avatar
jasne / 27 grudnia 2010 o 12:23
Jasne przeciez to odrazu widac ze to manipulacja aby mu jak najwiecej zarzutów zrobic i zebt poszedł siedziec tak. zamiast tylko miec burde to co tak chciał kase zeby była dziesiona jeszcze niech powie że chciał ją zgwałcić żenada poprostu.A co do sklepu na starej kalinie to konfidencki sklep piją tam żygają smierdzi niewiem kto tam robi zakupy mozliwe nawet ze wczoraj razem pili alkohol nawet bardzo mozliwe poprostu taka meliniarnia.
Avatar
watka / 1 stycznia 2011 o 12:41
dobrze że nie ukradł papierosów .
Avatar
Ja / 27 grudnia 2010 o 19:28
Na Kalinie nie ma takiej ulicy.DMOWSKIEGO jest hehe
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2010 o 13:53
Tak to jest jak się jara byle co !
Avatar
3 / 27 grudnia 2010 o 13:29
To co on w końcu ukradł? Ramię wyrwał sprzedawczyni i uciekł? I gdzie w Lublinie jest ulica Dębowskiego z imienia nieznanego? Może jakieś paskudne mu na chrzcie dali i wstyd pisać?
Avatar
hahaha / 27 grudnia 2010 o 13:28
czytajac te artykuly, lubelska policja jest chyba najlepsza w swiecie. pijani kierowcy zglaszaja sie sami na posterunki policji, bandyci wpadaja poniewaz zostawiaja wlasne dane osobowe na miejscu przestepstwa-inni powinni tylko brac przyklad z tych idealnych strozow prawa hahaha (oczywiscie to jest ironia)!!!!! co drugie zdjecie to policjant lub radiowoz juz nie chce sie na to nawet patrzec a co mowic o czytaniu. wystarczy czytac komentarze i wszystko jest jasne, jak wy ludziom tak ludzie wam.
Avatar
xxx / 27 grudnia 2010 o 12:41
"ul. Dębowskiego"? Może jednak "ul. Dembowskiego". Już tyle razy forumowicze prosili, żeby towarzystwo redakcyjne douczyć, bo ciężko m.in. z ortografią i nic. Ja tym razem się dołączam do próśb i proponuję przeprowadzić kursy doskonalące.
Avatar
jasne / 27 grudnia 2010 o 12:23
Jasne przeciez to odrazu widac ze to manipulacja aby mu jak najwiecej zarzutów zrobic i zebt poszedł siedziec tak. zamiast tylko miec burde to co tak chciał kase zeby była dziesiona jeszcze niech powie że chciał ją zgwałcić żenada poprostu.A co do sklepu na starej kalinie to konfidencki sklep piją tam żygają smierdzi niewiem kto tam robi zakupy mozliwe nawet ze wczoraj razem pili alkohol nawet bardzo mozliwe poprostu taka meliniarnia.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 3

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 0

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 3

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria