Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2017 r.
9:35

Kampania wyborcza z kabaretem w tle. Za pieniądze województwa

26 13 A A

Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk z PO zaprasza na finansowany z pieniędzy województwa program telewizyjny. Nagranie poprzedza plansza z jego wizerunkiem i logo partii. – To wygląda na kampanię wyborczą opłacaną ze środków samorządu – twierdzi opozycja. Spot w środę rano zniknął z facebook'owej strony wicemarszałka. Później pojawił się w nowej wersji, bez logotypu telewizji Polsat i Platformy Obywatelskiej.

Aktualizacja artykułu: 8 listopada 2017 r. 11:37

Chodzi o premierę nowego programu kabaretu Smile, połączonego z jubileuszem 15-lecia jego istnienia. Przedstawienie odbyło się 3 listopada w Centrum Spotkania Kultur, a gościnnie wystąpili w nim kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów i zespół The Jobers. Spektakl został zarejestrowany przez kamery telewizji Polsat i będzie wyemitowany na jej antenie w najbliższą niedzielę o godz. 21.05 w programie „Kabaret na żywo”.

Samorząd województwa dołożył do tego przedsięwzięcia 250 tys. zł z funduszy unijnych przeznaczonych na marketing gospodarczy regionu. W związku z tym stacja ma m.in. wyemitować 20 spotów reklamowych Lubelskiego.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obywatel / 8 listopada 2017 o 17:51
+1
undefined napisał:
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
 Naprawdę?? A ja sądzę, że nie ma niczego tragiczniejszego od naszej rządzącej zjednoczonej partii na czele z jej pierwszym sekretarzem! Tragedia dla kraju i narodu!
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 00:31
Tragedia nie dla kraju, lecz złodziejskich lemingów. Jak teraz kraść?!
Avatar
olo / 13 listopada 2017 o 17:55
żenjący ten klaun
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 17:52
bardzo udany pomysł, aż ze strachy usunął film. a Ty pozytywnie nastawiony człowieku musisz lubić też jak ktoś robi z Ciebie głupka, pewnie lubisz też być wykorzystywany. Sa taki odchyły od normy, powodowane traumą z dzieciństwa albo innymi niezdrowymi sytuacjami. Żal mi Ciebie ale bardzie szkoda mi biednych ludzi dla których władza pieniędzy nie ma.
Avatar
Pozytywnie nastawiony / 8 listopada 2017 o 14:13
Super! Gratuluję wreszcie udanego pomysłu na promocję naszego pięknego regionu. Dobry kabaret, piękny region, nowoczesny obiekt, uśmiechnięci ludzie! Aż chce się tu żyć i przyjeżdżać.  A krytykującym polecam wreszcie przebrać się z pidżamy wstać od komputera, wyjść na świat. Tak z uśmiechem, bez trolowania. Będzie nam się żyło lepiej ;) Miłego dnia wszystkim!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 12:06
oglądałem, żenada, niezłego macie koleszkę, już nic nie musicie wymyślać. zabierzcie go w trasę, będzie śmiesznie!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:58
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:45
Bardzo celny strzał w kolano. w końcu pokazujecie jak traktujecie swoich obywateli, jako baranów, którym tylko kabaret w głowie, i których dzięki temu bardzo łatwo zmanipulować. Brawo!! Kolejny raz przekonuję się, że przy najbliższych wyborach koniecznie trzeba wybierać ludzi, którzy jeszcze nigdy nie byłi na stołkach, i którzy za swój cel nie biorą służenie strukturom partyjnym
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:22
Panowie, zarabiacie kupę kasy, ludzie Was szanują a tu takie coś? o ci pie liście?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:15
Miałem ich za poważnych i mądrych ludzi ale widzę, że to nie tylko kabaret ale też zbieranina cwaniaczków. Smile - zwrócicie nasze pieniądze!!! Śmiejecie się z polityków ale jak dają wam nasze pieniądze to łapki wyciągacie. Jeśli myślicie, że na tym zarobicie, to znaczy, że zgubiliście się i koniec wasz bliski.
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 00:31
Tragedia nie dla kraju, lecz złodziejskich lemingów. Jak teraz kraść?!
Avatar
olo / 13 listopada 2017 o 17:55
żenjący ten klaun
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 17:52
bardzo udany pomysł, aż ze strachy usunął film. a Ty pozytywnie nastawiony człowieku musisz lubić też jak ktoś robi z Ciebie głupka, pewnie lubisz też być wykorzystywany. Sa taki odchyły od normy, powodowane traumą z dzieciństwa albo innymi niezdrowymi sytuacjami. Żal mi Ciebie ale bardzie szkoda mi biednych ludzi dla których władza pieniędzy nie ma.
Avatar
Obywatel / 8 listopada 2017 o 17:51
+1
undefined napisał:
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
 Naprawdę?? A ja sądzę, że nie ma niczego tragiczniejszego od naszej rządzącej zjednoczonej partii na czele z jej pierwszym sekretarzem! Tragedia dla kraju i narodu!
Avatar
Pozytywnie nastawiony / 8 listopada 2017 o 14:13
Super! Gratuluję wreszcie udanego pomysłu na promocję naszego pięknego regionu. Dobry kabaret, piękny region, nowoczesny obiekt, uśmiechnięci ludzie! Aż chce się tu żyć i przyjeżdżać.  A krytykującym polecam wreszcie przebrać się z pidżamy wstać od komputera, wyjść na świat. Tak z uśmiechem, bez trolowania. Będzie nam się żyło lepiej ;) Miłego dnia wszystkim!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 12:06
oglądałem, żenada, niezłego macie koleszkę, już nic nie musicie wymyślać. zabierzcie go w trasę, będzie śmiesznie!
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:58
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:45
Bardzo celny strzał w kolano. w końcu pokazujecie jak traktujecie swoich obywateli, jako baranów, którym tylko kabaret w głowie, i których dzięki temu bardzo łatwo zmanipulować. Brawo!! Kolejny raz przekonuję się, że przy najbliższych wyborach koniecznie trzeba wybierać ludzi, którzy jeszcze nigdy nie byłi na stołkach, i którzy za swój cel nie biorą służenie strukturom partyjnym
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:22
Panowie, zarabiacie kupę kasy, ludzie Was szanują a tu takie coś? o ci pie liście?
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:15
Miałem ich za poważnych i mądrych ludzi ale widzę, że to nie tylko kabaret ale też zbieranina cwaniaczków. Smile - zwrócicie nasze pieniądze!!! Śmiejecie się z polityków ale jak dają wam nasze pieniądze to łapki wyciągacie. Jeśli myślicie, że na tym zarobicie, to znaczy, że zgubiliście się i koniec wasz bliski.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 1

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 95 15

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 385 53

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 135 73

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 10 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!