Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 października 2010 r.
18:38
Edytuj ten wpis

Kandydaci PiS do Rady Miasta Lublin: Kowalczyk, Tułajew i Marian Kowalski

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 44 A A

62 kandydatów wystartuje na radnych miasta z listy PiS. Wśród nich przedstawiciele kilku mniejszych prawicowych ugrupowań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Stawiamy na indywidualności i osobowości. Idziemy po zwycięstwo – zapowiedział dziś dziennikarzom Piotr Kowalczyk szef PiS w Lublinie. Przedstawił "jedynki” z list z poszczególnych okręgów. Na Czechowie będzie nią Sylwester Tułajew, w Śródmieściu Zbigniew Targoński, na Czubach Marek Jakubowski, na Dziesiątej Piotr Gawryszczak, na Kalinowszczyźnie Piotr Kowalczyk, a listę na LSM otworzy Zbigniew Drozd.

30–40 proc. kandydatów to działacze PiS. Pozostali to bezpartyjni lub przedstawiciele innych ugrupowań, m. in Prawicy RP (Antoni Chrzonstowski), Ruch Odbudowy Polski (Jadwiga Mach), Unię Polityki Realnej (Marian Kowalski) czy też prawicowi działacze tacy jak Mieczysław Ryba.

– Prezydent musi mieć program. Jednak jeśli nie będzie miał poparcia w radzie miasta to nie będzie mógł skutecznie działać. Żeby wyrwać Lublin z kręgu niemocy potrzebna jest harmonijna współpraca prezydenta z radnymi – zachęcał do głosowania na listy swojej partii Lech Sprawka kandydat na prezydenta z ramienia PiS.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marriet / 14 listopada 2010 o 19:22
Ja mogę głosować na wszystkich tylko nie na Mariusza Bańkę , który zmienia chorągiewki na zawołanie - poprzednio startował z listy LPR .
Avatar
Wanio / 10 listopada 2010 o 08:09
[quote name='misia' timestamp='1287135706' post='362217']
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[/quote]

Zgadzam się. Również popieram Mariusza Bańkę. Naprawdę porządny, zrównoważony i z wielkimi ambicjami gość.
Popieram
Avatar
trurider / 2 listopada 2010 o 14:03
[quote name='misia' timestamp='1287135706' post='362217']
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[/quote]
Avatar
Pruszek Okruszek / 15 października 2010 o 16:47
a gdzie na liscie znajduje sie prawa ręka Marszałka Zdrojkowskiego (dzis startujacego z Listy PO) - były dyrektor Kancelarii Marszałka, będacy wówczas w zasadzie Nadmarszałkiem, bo sie chłopaczyna na mieście spinała ze to on rozdaje karty w Lubelskim PiS i co nie ma go na liście???, nie ma go na jedynce?? - to skandal!!!, taki on mondry i ambitny. Jak w PiSie zmarnowali taki TALENT ze wszyscy uczestnicy programu "Mam Talent" przy nim powinni sie ze wstydu spalić
a gdzie na liscie znajduje sie prawa ręka Marszałka Zdrojkowskiego (dzis startujacego z Listy PO) - były dyrektor Kancelarii Marszałka, będacy wówczas w zasadzie Nadmarszałkiem, bo sie chłopaczyna na mieście spinała ze to on rozdaje karty w Lubelskim PiS i co nie ma go na liście???, nie ma go na jedynce?? - to skandal!!!, taki on mondry i ambitny. Jak w PiSie zmarnowali taki TALENT ze wszyscy uczestnicy programu "Mam Talent" przy nim powinni sie ze wstydu spalić rozwiń
Avatar
misia / 15 października 2010 o 11:41
[quote name='grecki' date='14 październik 2010 - 08:25 ' timestamp='1287037506' post='361437']
Pora na ludzi, którzy mają pojęcie. Popieram Andrzeja Bieńko
[/quote]
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[quote name='grecki' date='14 październik 2010 - 08:25 ' timestamp='1287037506' post='361437']
Pora na ludzi, którzy mają pojęcie. Popieram Andrzeja Bieńko
[/quote]
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie rozwiń
Avatar
wyborca / 15 października 2010 o 11:40
[quote name='AAA' date='14 październik 2010 - 08:11 ' timestamp='1287036662' post='361425']
Tylko Andrew Bieńko. Reszta "prawicy" pokazała juz rządzenie
[/quote]
Nie Bieńko tylko Bańka! Nr. 7 na liście PIS To jest kandydat! Przystojny manager, doświadczony polityk i strateg, miłośnik sportu, gentelman, pasjonat wielu dziedzin...poprostu fachowiec i właściwy człowiek na właściwe miejsce! Mariusz Bańka to nasz wybór! Słuszny jedyny wybór!!!!
[quote name='AAA' date='14 październik 2010 - 08:11 ' timestamp='1287036662' post='361425']
Tylko Andrew Bieńko. Reszta "prawicy" pokazała juz rządzenie
[/quote]
Nie Bieńko tylko Bańka! Nr. 7 na liście PIS To jest kandydat! Przystojny manager, doświadczony polityk i strateg, miłośnik sportu, gentelman, pasjonat wielu dziedzin...poprostu fachowiec i właściwy człowiek na właściwe miejsce! Mariusz Bańka to nasz wybór! Słuszny jedyny wybór!!!! rozwiń
Avatar
jolka / 14 października 2010 o 09:37
Dlaczego na debacie przed wyborczej prowadzący z GW i Lewiatana nie pozwoli zadawać Żukowi niewygodnych pytań? Az tak nie lubią demokracji i wolnej wypowiedzi? I bezczelnie wspierają jednego z kandydatów. fuj nie ładnie.
Avatar
hihik / 14 października 2010 o 09:29
Fotka pokazuje Lublin ,twarze jak na cmentarzu
Avatar
zdziwiony / 14 października 2010 o 09:18
Pan DROZD jak był szefem Unii Pracy to był Zdzisław. Jak jest w PISie to Zbigniew. To już przy zmianie partii (poglądów) należy zmienić imię? Czy to tak dla niepoznaki?????
Avatar
MOTOR LUBLIN / 14 października 2010 o 08:52
[quote name='MOTOR Tatary' date='14 październik 2010 - 08:23 ' timestamp='1287037380' post='361434']
Gość o nicku MOTOR LUBLIN nie reprezentuje kibiców MOTORU LUBLIN więc niech się nie wypowiada.
[/quote]
a to ty jesteś przedstawicielem tej Starszyzny sprzed 4 lat, która za pewne koncesje gospodarcze od ówczesnego prezydenta AP dostała nakaz agitowania na młynie na rzecz PiS. To były czasy gdy szefem rady patronackiej Klubu był tow. Kurczuk, a prezesem Waldemar P. oboj z SLD a na młynie wywieszono transparent "Zbliżają się wybory głosujemy na Kaczory" Wy***bać politykę ze stadionów. Deportować polityków którzy są przeciw Nam, i wysłac do Żidnika niech niszczą tajtejsza Afie
[quote name='MOTOR Tatary' date='14 październik 2010 - 08:23 ' timestamp='1287037380' post='361434']
Gość o nicku MOTOR LUBLIN nie reprezentuje kibiców MOTORU LUBLIN więc niech się nie wypowiada.
[/quote]
a to ty jesteś przedstawicielem tej Starszyzny sprzed 4 lat, która za pewne koncesje gospodarcze od ówczesnego prezydenta AP dostała nakaz agitowania na młynie na rzecz PiS. To były czasy gdy szefem rady patronackiej Klubu był tow. Kurczuk, a prezesem Waldemar P. oboj z SLD a na młynie wywie... rozwiń
Avatar
Marriet / 14 listopada 2010 o 19:22
Ja mogę głosować na wszystkich tylko nie na Mariusza Bańkę , który zmienia chorągiewki na zawołanie - poprzednio startował z listy LPR .
Avatar
Wanio / 10 listopada 2010 o 08:09
[quote name='misia' timestamp='1287135706' post='362217']
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[/quote]

Zgadzam się. Również popieram Mariusza Bańkę. Naprawdę porządny, zrównoważony i z wielkimi ambicjami gość.
Popieram
Avatar
trurider / 2 listopada 2010 o 14:03
[quote name='misia' timestamp='1287135706' post='362217']
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[/quote]
Avatar
Pruszek Okruszek / 15 października 2010 o 16:47
a gdzie na liscie znajduje sie prawa ręka Marszałka Zdrojkowskiego (dzis startujacego z Listy PO) - były dyrektor Kancelarii Marszałka, będacy wówczas w zasadzie Nadmarszałkiem, bo sie chłopaczyna na mieście spinała ze to on rozdaje karty w Lubelskim PiS i co nie ma go na liście???, nie ma go na jedynce?? - to skandal!!!, taki on mondry i ambitny. Jak w PiSie zmarnowali taki TALENT ze wszyscy uczestnicy programu "Mam Talent" przy nim powinni sie ze wstydu spalić
a gdzie na liscie znajduje sie prawa ręka Marszałka Zdrojkowskiego (dzis startujacego z Listy PO) - były dyrektor Kancelarii Marszałka, będacy wówczas w zasadzie Nadmarszałkiem, bo sie chłopaczyna na mieście spinała ze to on rozdaje karty w Lubelskim PiS i co nie ma go na liście???, nie ma go na jedynce?? - to skandal!!!, taki on mondry i ambitny. Jak w PiSie zmarnowali taki TALENT ze wszyscy uczestnicy programu "Mam Talent" przy nim powinni sie ze wstydu spalić rozwiń
Avatar
misia / 15 października 2010 o 11:41
[quote name='grecki' date='14 październik 2010 - 08:25 ' timestamp='1287037506' post='361437']
Pora na ludzi, którzy mają pojęcie. Popieram Andrzeja Bieńko
[/quote]
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
[quote name='grecki' date='14 październik 2010 - 08:25 ' timestamp='1287037506' post='361437']
Pora na ludzi, którzy mają pojęcie. Popieram Andrzeja Bieńko
[/quote]
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie rozwiń
Avatar
wyborca / 15 października 2010 o 11:40
[quote name='AAA' date='14 październik 2010 - 08:11 ' timestamp='1287036662' post='361425']
Tylko Andrew Bieńko. Reszta "prawicy" pokazała juz rządzenie
[/quote]
Nie Bieńko tylko Bańka! Nr. 7 na liście PIS To jest kandydat! Przystojny manager, doświadczony polityk i strateg, miłośnik sportu, gentelman, pasjonat wielu dziedzin...poprostu fachowiec i właściwy człowiek na właściwe miejsce! Mariusz Bańka to nasz wybór! Słuszny jedyny wybór!!!!
[quote name='AAA' date='14 październik 2010 - 08:11 ' timestamp='1287036662' post='361425']
Tylko Andrew Bieńko. Reszta "prawicy" pokazała juz rządzenie
[/quote]
Nie Bieńko tylko Bańka! Nr. 7 na liście PIS To jest kandydat! Przystojny manager, doświadczony polityk i strateg, miłośnik sportu, gentelman, pasjonat wielu dziedzin...poprostu fachowiec i właściwy człowiek na właściwe miejsce! Mariusz Bańka to nasz wybór! Słuszny jedyny wybór!!!! rozwiń
Avatar
jolka / 14 października 2010 o 09:37
Dlaczego na debacie przed wyborczej prowadzący z GW i Lewiatana nie pozwoli zadawać Żukowi niewygodnych pytań? Az tak nie lubią demokracji i wolnej wypowiedzi? I bezczelnie wspierają jednego z kandydatów. fuj nie ładnie.
Avatar
hihik / 14 października 2010 o 09:29
Fotka pokazuje Lublin ,twarze jak na cmentarzu
Avatar
zdziwiony / 14 października 2010 o 09:18
Pan DROZD jak był szefem Unii Pracy to był Zdzisław. Jak jest w PISie to Zbigniew. To już przy zmianie partii (poglądów) należy zmienić imię? Czy to tak dla niepoznaki?????
Avatar
MOTOR LUBLIN / 14 października 2010 o 08:52
[quote name='MOTOR Tatary' date='14 październik 2010 - 08:23 ' timestamp='1287037380' post='361434']
Gość o nicku MOTOR LUBLIN nie reprezentuje kibiców MOTORU LUBLIN więc niech się nie wypowiada.
[/quote]
a to ty jesteś przedstawicielem tej Starszyzny sprzed 4 lat, która za pewne koncesje gospodarcze od ówczesnego prezydenta AP dostała nakaz agitowania na młynie na rzecz PiS. To były czasy gdy szefem rady patronackiej Klubu był tow. Kurczuk, a prezesem Waldemar P. oboj z SLD a na młynie wywieszono transparent "Zbliżają się wybory głosujemy na Kaczory" Wy***bać politykę ze stadionów. Deportować polityków którzy są przeciw Nam, i wysłac do Żidnika niech niszczą tajtejsza Afie
[quote name='MOTOR Tatary' date='14 październik 2010 - 08:23 ' timestamp='1287037380' post='361434']
Gość o nicku MOTOR LUBLIN nie reprezentuje kibiców MOTORU LUBLIN więc niech się nie wypowiada.
[/quote]
a to ty jesteś przedstawicielem tej Starszyzny sprzed 4 lat, która za pewne koncesje gospodarcze od ówczesnego prezydenta AP dostała nakaz agitowania na młynie na rzecz PiS. To były czasy gdy szefem rady patronackiej Klubu był tow. Kurczuk, a prezesem Waldemar P. oboj z SLD a na młynie wywie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 1

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 11 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 18

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?