Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2008 r.
16:28
Edytuj ten wpis

Karina B. chce na wolność

0 19 A A

Karina B., podejrzana o usiłowanie zabicia młotkiem byłego męża, chce opuścić areszt ze względu na stan zdrowia. Dziś Sąd Okręgowy w Lublinie zajmował się jej wnioskiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kobieta zaskarżyła decyzję Sądu Rejonowego w Lublinie, który aresztował ją przed miesiącem. Jaki będzie wynik jej zażalenia - jeszcze nie wiadomo.

- Sąd wystąpił do aresztu o przysłanie świadectwa zdrowia podejrzanej - mówi Barbara du Chateau, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Przed tygodniem o uchylenie aresztu starał się Paweł G., wspólnik kobiety. Sędziowie zdecydowali, że zostanie za kratkami.

Pod koniec października Paweł G. zaproponował podwiezienie Krzysztofowi B., byłemu mężowi Kariny. Mężczyzna zajął miejsce obok kierowcy.

Nagle ktoś kilka razy uderzył pasażera młotkiem w głowę. Napastniczką okazała się ukryta za fotelem kierowcy Karina B. Krzysztofowi B. udało się uciec.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Gościu~ / 29 czerwca 2009 o 12:10
[quote name='Gość' date='26.04.2009, 17:56:03' post='121457']
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA

Pozdro dla "ogona" <lol> w trójkę zawsze raźniej
Ubierz sie ciepło, ponieważ w przysżłym tygodniu wyjeżdżamy w góry

I jescze jedno, masz moze fotki ze zwierzyńca? Bo mi sie na spływie kajakowym zamoczył aparat i swoje straciłem
Bede dźwięczny

pozdrawiam
K.
[quote name='Gość' date='26.04.2009, 17:56:03' post='121457']
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA

Pozdro dla "ogona" <lol> w trójkę zawsze raźniej
Ubierz sie ciepło, ponieważ w przysżłym tygodniu wyjeżdżamy w góry

I jescze jedno, masz moze fotki ze zwierzyńca? Bo mi sie na spływie kajakowym zamoczył aparat i swoje straciłem
Bede dźwięczny
... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:56
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:39
szkoda mi tej laski nerwy jej pusciły miała pewnie problem z mężem pozdrawiam cie Karinko i wytrzymaj dasz rade twarda sztuka z ciebie policja powinna zbadać tą sprawe jeszcze raz ale oni wolą iść na łatwizne zamknieta kobieta to sprawa zakończona jest kilku światków z ich życia szkoda mi jej i jej synka . KARINA ups!
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:34
najlepiej pozabijajmy się nawzajem w obi sa tanie młotki
Avatar
ewela33 / 18 kwietnia 2009 o 02:57
Zrobila to bo ja dran przesladowal wiem to ze swojego doswiadczenia i wcale sie nie dziwie bo jakby nie moj brat to zrobilabym to samo mojemu ex malzonkowi ,faceci to dranie moze nie wszyscy ale wiekszosc facetow taka jest a policja napewno nie reagowala jak zglaszala ze byly maz ja przesladuje i sie odgraza , wiec musiala sama cos zrobic teraz to policja jest pierwsza ale jak trzeba bylo winnego szukac to nie znalzla a teraz nagle ma ,cwaniacy policjanci maja tylko niewinnych ludzi, i tylko tych nie winnych widza a ci co powinnni byc karani to ich nie lapia wspolczuje tej kobiecie bo wiem co to znaczy byc przesladowana przez bylego meza
Zrobila to bo ja dran przesladowal wiem to ze swojego doswiadczenia i wcale sie nie dziwie bo jakby nie moj brat to zrobilabym to samo mojemu ex malzonkowi ,faceci to dranie moze nie wszyscy ale wiekszosc facetow taka jest a policja napewno nie reagowala jak zglaszala ze byly maz ja przesladuje i sie odgraza , wiec musiala sama cos zrobic teraz to policja jest pierwsza ale jak trzeba bylo winnego szukac to nie znalzla a teraz nagle ma ,cwaniacy policjanci maja tylko niewinnych ludzi, i tylko tych nie winnych widza a ci co powinnni byc k... rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:41
Tak a nie siurdaka BOBAS
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:39
SZKODA BARANA TO POPROSTU DUPEK BĘDIE I TO CWELOWY SĄDY SĄ OD TEGO A NIE MY , MY MOZEMY BYC TYLKO ANONIMOWYMI OBSERWATORAMI O.K MIEJMY HONOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLAKA!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:34
No nikt nie chce miec kociej mordy!!!!!!!!!!!! sorrry! tym ludziom przejrzałem na oczy i przepraszam , ale jutro pewnie jakis baran się znajdzie i jego będziemy krytykować co wy na to?
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:29
Tak potwierdzam Władek
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:27
ok macie racje zachowujemy się jak świnie! pozdro Wally
Avatar
~Gościu~ / 29 czerwca 2009 o 12:10
[quote name='Gość' date='26.04.2009, 17:56:03' post='121457']
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA

Pozdro dla "ogona" <lol> w trójkę zawsze raźniej
Ubierz sie ciepło, ponieważ w przysżłym tygodniu wyjeżdżamy w góry

I jescze jedno, masz moze fotki ze zwierzyńca? Bo mi sie na spływie kajakowym zamoczył aparat i swoje straciłem
Bede dźwięczny

pozdrawiam
K.
[quote name='Gość' date='26.04.2009, 17:56:03' post='121457']
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA

Pozdro dla "ogona" <lol> w trójkę zawsze raźniej
Ubierz sie ciepło, ponieważ w przysżłym tygodniu wyjeżdżamy w góry

I jescze jedno, masz moze fotki ze zwierzyńca? Bo mi sie na spływie kajakowym zamoczył aparat i swoje straciłem
Bede dźwięczny
... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:56
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:39
szkoda mi tej laski nerwy jej pusciły miała pewnie problem z mężem pozdrawiam cie Karinko i wytrzymaj dasz rade twarda sztuka z ciebie policja powinna zbadać tą sprawe jeszcze raz ale oni wolą iść na łatwizne zamknieta kobieta to sprawa zakończona jest kilku światków z ich życia szkoda mi jej i jej synka . KARINA ups!
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 17:34
najlepiej pozabijajmy się nawzajem w obi sa tanie młotki
Avatar
ewela33 / 18 kwietnia 2009 o 02:57
Zrobila to bo ja dran przesladowal wiem to ze swojego doswiadczenia i wcale sie nie dziwie bo jakby nie moj brat to zrobilabym to samo mojemu ex malzonkowi ,faceci to dranie moze nie wszyscy ale wiekszosc facetow taka jest a policja napewno nie reagowala jak zglaszala ze byly maz ja przesladuje i sie odgraza , wiec musiala sama cos zrobic teraz to policja jest pierwsza ale jak trzeba bylo winnego szukac to nie znalzla a teraz nagle ma ,cwaniacy policjanci maja tylko niewinnych ludzi, i tylko tych nie winnych widza a ci co powinnni byc karani to ich nie lapia wspolczuje tej kobiecie bo wiem co to znaczy byc przesladowana przez bylego meza
Zrobila to bo ja dran przesladowal wiem to ze swojego doswiadczenia i wcale sie nie dziwie bo jakby nie moj brat to zrobilabym to samo mojemu ex malzonkowi ,faceci to dranie moze nie wszyscy ale wiekszosc facetow taka jest a policja napewno nie reagowala jak zglaszala ze byly maz ja przesladuje i sie odgraza , wiec musiala sama cos zrobic teraz to policja jest pierwsza ale jak trzeba bylo winnego szukac to nie znalzla a teraz nagle ma ,cwaniacy policjanci maja tylko niewinnych ludzi, i tylko tych nie winnych widza a ci co powinnni byc k... rozwiń
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:41
Tak a nie siurdaka BOBAS
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:39
SZKODA BARANA TO POPROSTU DUPEK BĘDIE I TO CWELOWY SĄDY SĄ OD TEGO A NIE MY , MY MOZEMY BYC TYLKO ANONIMOWYMI OBSERWATORAMI O.K MIEJMY HONOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLAKA!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:34
No nikt nie chce miec kociej mordy!!!!!!!!!!!! sorrry! tym ludziom przejrzałem na oczy i przepraszam , ale jutro pewnie jakis baran się znajdzie i jego będziemy krytykować co wy na to?
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:29
Tak potwierdzam Władek
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 o 22:27
ok macie racje zachowujemy się jak świnie! pozdro Wally
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 0 0

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 22

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!