Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 kwietnia 2009 r.
15:33
Edytuj ten wpis

Kierowca, który spowodował wypadek w Motyczu, aresztowany

0 58 A A

Lubelski sąd aresztował dzisiaj Grzegorza W., kierowcę, który w sobotę śmiertelnie potrącił dwóch rowerzystów w Motyczu Leśnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiaj lekarze zdecydowali, że Grzegorz W. może już opuścić szpital. Zaraz po tym zatrzymali go policjanci. Trafił na przesłuchanie do prokuratury. Tam śledczy postawili mu zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

18-letni Paweł i Grzegorz zginęli w sobotę około godziny 21-szej. Rowerzyści jechali w kierunku Lublina. Za nimi jechało suzuki. Za tym pojazdem podążał audi, który rozpoczął wyprzedzanie.

Po wykonaniu tego manewru kierowca próbował wrócił na swój pas, ale stracił panowanie nad autem. Najechał na rowerzystów. Potem auto wypadło jeszcze na pobocze. Skosiło jeszcze dwa drzewa. Zatrzymało się na przepuście.
(er)



Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 31 maja 2010 o 20:04
czy wiadomo coś w tej sprawie po roku ?
Avatar
eLO2009 / 5 grudnia 2009 o 10:59
wy nie macie pojęcia co piszecie... tak się składa że to mój wujo ich potrącił i jak możecie pisać o nim takie rzeczy jak go wogóle nie znacie.... On jest takim człowiekiem że nigdy nie siadl za kółko po alkoholu.... a to była kwestia tylko nieszczęsliwego wypadku... nawet nie wiecie ( i obym ja kiedyś nie znaznał i nie życzę tego nikomu) jaki to jest ból kiedy ma sie na sumieniu dwoje młodych ludzi... tego nie da się wymazać z pamięci tak poprostu... a taki wypadek może się przydarzyc każdemu.... oczywiście wyrazy współczucia wyrażam w stronę rodzin tych dwóch oto chłopaków... a do tych co piszą że kierowca zeby zdechł w pierdlu to niech się jeb** w ten pusty łep i pomyśla czy chcieliby żeby o nich tak mówiono z powodu nieumyślengo wypadku..........[*]
wy nie macie pojęcia co piszecie... tak się składa że to mój wujo ich potrącił i jak możecie pisać o nim takie rzeczy jak go wogóle nie znacie.... On jest takim człowiekiem że nigdy nie siadl za kółko po alkoholu.... a to była kwestia tylko nieszczęsliwego wypadku... nawet nie wiecie ( i obym ja kiedyś nie znaznał i nie życzę tego nikomu) jaki to jest ból kiedy ma sie na sumieniu dwoje młodych ludzi... tego nie da się wymazać z pamięci tak poprostu... a taki wypadek może się przydarzyc każdemu.... oczywiście wyrazy współczucia wyrażam w str... rozwiń
Avatar
Joko / 12 maja 2009 o 10:57
nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ?


No właśnie! Więc niech jego znajomi nie wypisują jakim to jest dobrym człowiekiem!
Avatar
Gość / 11 maja 2009 o 13:20
czy wiadomo juz co z kierowcą??
Avatar
Gość / 9 maja 2009 o 23:35
Gość napisał:
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.


nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ?


nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ? rozwiń
Avatar
Gość / 6 maja 2009 o 14:40
nene napisał:
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...

Żaden z nas nie zna dnia ani godziny kiedy może zabić drugiego człowieka jednak by zabić tak jak w przypadku tych chłopaków doszła BRAWURA I GłUPOTA ....

i na co sie było tak spieszyc ... taaaaaaki samochod rozwalic....

Żaden z nas nie zna dnia ani godziny kiedy może zabić drugiego człowieka jednak by zabić tak jak w przypadku tych chłopaków doszła BRAWURA I GłUPOTA ....

i na co sie było tak spieszyc ... taaaaaaki samochod rozwalic.... rozwiń
Avatar
nene / 5 maja 2009 o 14:34
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...
Avatar
Gość / 5 maja 2009 o 10:27
Gość napisał:
Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.



I TAK POWINNO BYC W pOLSCE!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 20:00
Chicagowianka napisał:
1. Zgodnie z prawem USA prokurator amerykanski by uznał kierowcę samochodu Audi za MORDERCĘ 2-o stopnia tzn. za nie umylśne spowodowanie śmierci dwóch osób i by ZAŻADAŁ kary po 20 lat więzienia za KAŻDĄ zabitą osobę, czyli razem 40 LAT WIĘŻIENIA dla BANDYTY lekarza kierowcy samochodu Audii.
W USA jest normalnoscią, że kierwcy-mordercy dostają karę wiezienia od 20 do 520 lat wiezienia (taką najwieksza karę 520 lat więzienia otrzymał kierwca ciężarówki, który staranował autobus na autostradzie w Kaliforni). Szkaoda, że tak w gankstersko-żydosko-postkomunistycznej III RP nie karają takich drogowych BANDYTÓW jak ten kierwca Audii, który zamordował 2 chłopców w Motyczu Leśnym.

2. Ponadto BANDYTA kierowca samochodu Audi z zawodu wariat lekarz by został POZBAWIONY prawa DOŻYWOTNIO prowadzenia pojazdów mechanicznych.

3. Dodatkowo w USA rodzice obydwu chłopców, którzy zostali zabici, sądzili by kierowcę BANDYTE samochodu Audi o odszkodowanie w kwocie co najmniej po 10 MILIONÓW dolarów za kazdego zabitego.
Oczywiście rodzice i rodziny poszkodowanych w USA by w 100% procentach wygrali taki proces. Jeśli ktoś w USA nie posiada takiego majatku to część tych rządań rodziców musiała by zapłacić firma ubespieczeniowa w której był ubespieczony BANDZIOR-kierwca.
Cały majątek kierowcy-mordercy by został wylicytowany na akcji i sprzedy. Pieniadze za sprzedany majątek kierwcy Audi oczywiscie by otrzymali rodzice ofiar.
Jeśli by kierowca samochodu Audii by dożył po odzsiedzeniu wyroku 40 latach więzienia to po wyjsciu z pierdla, misłaby DALEJ SPŁACAĆ zaległe długi rodzinom ofiar dwóch chłopców aż do swojej zasranej śmierci.

Ten kierowca samochodu Audii, który podobno z zawody jest lekarzem MUSI zostać DOŻYWOTNIO ZBANKRUTOWANY w Polsce, POZBAWIONY dozywotnio wykonywania zawodu lekarza ze wzgledów etycznych, oraz nigdy nie powinien otrzymac paszportu na wyjazd poza granice Polski aby nie uciekł przed odpowiedzialnoscią DOZYWOTNIEGO spłacania odszkodowań poszkodowanym rodzinom, oraz otrzymac DOZYWOTNI ZAKAŻ opuszczania Polski.
Generalnie prawo drogowe w Polsce jest śmiesznie liberalne wobec takich BANDYTÓW jak ten kierwoca samochodu Audi, a sądy zdominowane przez żydów z obywatelstwem polskim w Polsce są przekupne oraz SKORUMPOWANE, dlatego jest taka BEZKARNA wścieklizna na polskich drogach oraz tak wielka przestępczość w mafijno-ganksterskiej III RP rzadzonej perzez żyd-postkomunistów.

Gdybym był ojcem lub bratem któregoś z zabitych chłopaków, którzy tak marnie zgineli i bym spotkała tego MORDRECĘ kierowcę smochodu Audii, to ten MORDERCA kierwoca Audii by tego spotkania ze mną NIE PRZEŻYŁ, gdyż bym jego wysłała do PIEKŁA !!!



Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.



Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg. rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 19:50
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.
Avatar
xxx / 31 maja 2010 o 20:04
czy wiadomo coś w tej sprawie po roku ?
Avatar
eLO2009 / 5 grudnia 2009 o 10:59
wy nie macie pojęcia co piszecie... tak się składa że to mój wujo ich potrącił i jak możecie pisać o nim takie rzeczy jak go wogóle nie znacie.... On jest takim człowiekiem że nigdy nie siadl za kółko po alkoholu.... a to była kwestia tylko nieszczęsliwego wypadku... nawet nie wiecie ( i obym ja kiedyś nie znaznał i nie życzę tego nikomu) jaki to jest ból kiedy ma sie na sumieniu dwoje młodych ludzi... tego nie da się wymazać z pamięci tak poprostu... a taki wypadek może się przydarzyc każdemu.... oczywiście wyrazy współczucia wyrażam w stronę rodzin tych dwóch oto chłopaków... a do tych co piszą że kierowca zeby zdechł w pierdlu to niech się jeb** w ten pusty łep i pomyśla czy chcieliby żeby o nich tak mówiono z powodu nieumyślengo wypadku..........[*]
wy nie macie pojęcia co piszecie... tak się składa że to mój wujo ich potrącił i jak możecie pisać o nim takie rzeczy jak go wogóle nie znacie.... On jest takim człowiekiem że nigdy nie siadl za kółko po alkoholu.... a to była kwestia tylko nieszczęsliwego wypadku... nawet nie wiecie ( i obym ja kiedyś nie znaznał i nie życzę tego nikomu) jaki to jest ból kiedy ma sie na sumieniu dwoje młodych ludzi... tego nie da się wymazać z pamięci tak poprostu... a taki wypadek może się przydarzyc każdemu.... oczywiście wyrazy współczucia wyrażam w str... rozwiń
Avatar
Joko / 12 maja 2009 o 10:57
nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ?


No właśnie! Więc niech jego znajomi nie wypisują jakim to jest dobrym człowiekiem!
Avatar
Gość / 11 maja 2009 o 13:20
czy wiadomo juz co z kierowcą??
Avatar
Gość / 9 maja 2009 o 23:35
Gość napisał:
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.


nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ?


nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ? rozwiń
Avatar
Gość / 6 maja 2009 o 14:40
nene napisał:
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...

Żaden z nas nie zna dnia ani godziny kiedy może zabić drugiego człowieka jednak by zabić tak jak w przypadku tych chłopaków doszła BRAWURA I GłUPOTA ....

i na co sie było tak spieszyc ... taaaaaaki samochod rozwalic....

Żaden z nas nie zna dnia ani godziny kiedy może zabić drugiego człowieka jednak by zabić tak jak w przypadku tych chłopaków doszła BRAWURA I GłUPOTA ....

i na co sie było tak spieszyc ... taaaaaaki samochod rozwalic.... rozwiń
Avatar
nene / 5 maja 2009 o 14:34
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...
Avatar
Gość / 5 maja 2009 o 10:27
Gość napisał:
Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.



I TAK POWINNO BYC W pOLSCE!!!
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 20:00
Chicagowianka napisał:
1. Zgodnie z prawem USA prokurator amerykanski by uznał kierowcę samochodu Audi za MORDERCĘ 2-o stopnia tzn. za nie umylśne spowodowanie śmierci dwóch osób i by ZAŻADAŁ kary po 20 lat więzienia za KAŻDĄ zabitą osobę, czyli razem 40 LAT WIĘŻIENIA dla BANDYTY lekarza kierowcy samochodu Audii.
W USA jest normalnoscią, że kierwcy-mordercy dostają karę wiezienia od 20 do 520 lat wiezienia (taką najwieksza karę 520 lat więzienia otrzymał kierwca ciężarówki, który staranował autobus na autostradzie w Kaliforni). Szkaoda, że tak w gankstersko-żydosko-postkomunistycznej III RP nie karają takich drogowych BANDYTÓW jak ten kierwca Audii, który zamordował 2 chłopców w Motyczu Leśnym.

2. Ponadto BANDYTA kierowca samochodu Audi z zawodu wariat lekarz by został POZBAWIONY prawa DOŻYWOTNIO prowadzenia pojazdów mechanicznych.

3. Dodatkowo w USA rodzice obydwu chłopców, którzy zostali zabici, sądzili by kierowcę BANDYTE samochodu Audi o odszkodowanie w kwocie co najmniej po 10 MILIONÓW dolarów za kazdego zabitego.
Oczywiście rodzice i rodziny poszkodowanych w USA by w 100% procentach wygrali taki proces. Jeśli ktoś w USA nie posiada takiego majatku to część tych rządań rodziców musiała by zapłacić firma ubespieczeniowa w której był ubespieczony BANDZIOR-kierwca.
Cały majątek kierowcy-mordercy by został wylicytowany na akcji i sprzedy. Pieniadze za sprzedany majątek kierwcy Audi oczywiscie by otrzymali rodzice ofiar.
Jeśli by kierowca samochodu Audii by dożył po odzsiedzeniu wyroku 40 latach więzienia to po wyjsciu z pierdla, misłaby DALEJ SPŁACAĆ zaległe długi rodzinom ofiar dwóch chłopców aż do swojej zasranej śmierci.

Ten kierowca samochodu Audii, który podobno z zawody jest lekarzem MUSI zostać DOŻYWOTNIO ZBANKRUTOWANY w Polsce, POZBAWIONY dozywotnio wykonywania zawodu lekarza ze wzgledów etycznych, oraz nigdy nie powinien otrzymac paszportu na wyjazd poza granice Polski aby nie uciekł przed odpowiedzialnoscią DOZYWOTNIEGO spłacania odszkodowań poszkodowanym rodzinom, oraz otrzymac DOZYWOTNI ZAKAŻ opuszczania Polski.
Generalnie prawo drogowe w Polsce jest śmiesznie liberalne wobec takich BANDYTÓW jak ten kierwoca samochodu Audi, a sądy zdominowane przez żydów z obywatelstwem polskim w Polsce są przekupne oraz SKORUMPOWANE, dlatego jest taka BEZKARNA wścieklizna na polskich drogach oraz tak wielka przestępczość w mafijno-ganksterskiej III RP rzadzonej perzez żyd-postkomunistów.

Gdybym był ojcem lub bratem któregoś z zabitych chłopaków, którzy tak marnie zgineli i bym spotkała tego MORDRECĘ kierowcę smochodu Audii, to ten MORDERCA kierwoca Audii by tego spotkania ze mną NIE PRZEŻYŁ, gdyż bym jego wysłała do PIEKŁA !!!



Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.



Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg. rozwiń
Avatar
Gość / 3 maja 2009 o 19:50
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 216 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!