Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2017 r.
15:55

Kierowca wyprzedza na przejściu. Ale wszystko widzą policjanci (wideo)

Autor: Zdjęcie autora pab
41 42 A A

Publikujemy kolejny film z okolic przejścia dla pieszych w Lublinie nakręcony wideorejestratorem umieszczonym w samochodzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Film nagrany na przejściu przy ul. Fabrycznej w Lublinie przysłał do nas Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl Widać na nim jak samochód, w którym znajduje się wideorejestrator, zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i przepuszcza osobę przechodzącą z prawej strony przez ulicę. Pierwszeństwa pieszemu nie udzielił jednak kierowca drugiego auta, które po chwili przejeżdża lewym pasem.

Świadkami zdarzenia byli policjanci, którzy na sygnałach ruszyli za kierowcą. Sprawdziliśmy jak zakończyła się ich interwencja.

– Policjanci pojechali za kierowcą. Nie przyjął on jednak mandatu, policjanci skierowali więc wniosek o ukaranie do sądu – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zobacz także: Kierowca przepuszcza pieszą, obok przejeżdża radiowóz. Co na to policja? (wideo)

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aqw / 24 kwietnia 2017 o 23:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co z samochodami z przeciwnego kierunku (łącznie z Panem z taxi) które się nie zatrzymały ?????????????
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Racja!!!
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2017 o 11:50
*** mandatu nie przyjął, ewidentnie wyprzedził !
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:22
Całe szczęście, że nie jesteś sędzią i nigdy nim nie zostaniesz.
"Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge. "
Z takim rozumem i pokrętną logiką to do kopania rowów nie wiem czy byś się nadawał.
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:21
Całe szczęście, że nie jesteś sędzią i nigdy nim nie zostaniesz. Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge.  Z takim rozumem i pokrętną logiką to do kopania rowów nie wiem czy byś się nadawał.
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:15
Nie sposób zrozumieć takiej pokrętnej logiki. Jak ten komentarz:
Wieśniak z kamera powinien za to mocno sie rozpędzić i uderzyć w ścianę, bo sam swoim zachowaniem stwarza zagrożenie dla tego pieszego.
Czyli ten który  przepuścił pieszego i dał mu szanse na pokonanie jezdni jest zagrożeniem wg Ciebie dla tego pieszego? A ten który rozpędzony, zapewne poruszający sie z nadmierną predkościa nie dostosowana do warunków, łamiący po kolei kilka art Prawa Drogowego, jest w porządku?  I tłumaczenie, że kierowca omijający pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, nie mial szans na zatrzymanie, bo zap..przał jest tak słabe i conajmniej niepoważne, że zasługuje na wszelakie potępienie. Czyli zapie.. ać można, łamać zasady bezpieczeństwa i narażać innch użytkowaników na utratę zdrowia lub życia jest OK, a zachowanie  i dostosowanie się do regół ogólnie przyjęteych w PORD już jest BE? Można wyciągnąć wnioski, że ty podobnie się zachowujesz na drodzę i jesteś zagrożeniam dla innych, należałby cię wrócić na ponowny kurs nauki jazdy.
Czyli ten który  przepuścił pieszego i dał mu szanse na pokonanie jezdni jest zagrożeniem wg Ciebie dla tego pieszego? A ten który rozpędzony, zapewne poruszający sie z nadmierną predkościa nie dostosowana do warunków, łamiący po kolei kilka art Prawa Drogowego, jest w porządku?  I tłumaczenie, że kierowca omijający pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, nie mial szans na zatrzymanie, bo zap..przał jest tak słabe i conajmniej niepoważne, że zasługuje na wszelakie potępienie. Czyli zapie.. ać moż... rozwiń
Avatar
Henio / 21 kwietnia 2017 o 17:46
Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge.                      "Ewidętnie nie potrzebnie" to ciebie do szkoły posyłali.
Avatar
-- / 21 kwietnia 2017 o 14:54
Czuć od ciebie debilizmem.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 13:46
Takie wyprzedzanie na przejściach dla pieszych w Świdniku jest nagminne na Racławickiej ale trudno tu szukać POLICJI GDZIEŚ SIĘ POCHOWALI zapraszamy na Racławicką panowie i panie ...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 08:48
To chyba ty się nie zatrzymałes skoro pietnujesz tego co zatrzymał się przed przejściem kierowco
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 07:56
Możecie się oburzać, że ten z lewej się nie zatrzymał, ale miał na to niewielkie szanse. A ten z kamerą to już nawet nie uprzejmy idiota, ale zwykły sk...syn i zrobił to celowo widząc radiowóz i tego z lewej w lusterku. Szkoda, że nie pochwalił się z imienia i nazwiska oraz facjaty, ale tak już mają kapusie i społeczniaki.  Redakcji Dziennika gratuluję promowania sk...syństwa i donosicielstwa, następnym krokiem mogłoby być przyjęcie honorowego patronatu Pawki Morozowa.
Avatar
aqw / 24 kwietnia 2017 o 23:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co z samochodami z przeciwnego kierunku (łącznie z Panem z taxi) które się nie zatrzymały ?????????????
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Racja!!!
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2017 o 11:50
*** mandatu nie przyjął, ewidentnie wyprzedził !
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:22
Całe szczęście, że nie jesteś sędzią i nigdy nim nie zostaniesz.
"Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge. "
Z takim rozumem i pokrętną logiką to do kopania rowów nie wiem czy byś się nadawał.
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:21
Całe szczęście, że nie jesteś sędzią i nigdy nim nie zostaniesz. Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge.  Z takim rozumem i pokrętną logiką to do kopania rowów nie wiem czy byś się nadawał.
Avatar
mr G / 22 kwietnia 2017 o 14:15
Nie sposób zrozumieć takiej pokrętnej logiki. Jak ten komentarz:
Wieśniak z kamera powinien za to mocno sie rozpędzić i uderzyć w ścianę, bo sam swoim zachowaniem stwarza zagrożenie dla tego pieszego.
Czyli ten który  przepuścił pieszego i dał mu szanse na pokonanie jezdni jest zagrożeniem wg Ciebie dla tego pieszego? A ten który rozpędzony, zapewne poruszający sie z nadmierną predkościa nie dostosowana do warunków, łamiący po kolei kilka art Prawa Drogowego, jest w porządku?  I tłumaczenie, że kierowca omijający pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, nie mial szans na zatrzymanie, bo zap..przał jest tak słabe i conajmniej niepoważne, że zasługuje na wszelakie potępienie. Czyli zapie.. ać można, łamać zasady bezpieczeństwa i narażać innch użytkowaników na utratę zdrowia lub życia jest OK, a zachowanie  i dostosowanie się do regół ogólnie przyjęteych w PORD już jest BE? Można wyciągnąć wnioski, że ty podobnie się zachowujesz na drodzę i jesteś zagrożeniam dla innych, należałby cię wrócić na ponowny kurs nauki jazdy.
Czyli ten który  przepuścił pieszego i dał mu szanse na pokonanie jezdni jest zagrożeniem wg Ciebie dla tego pieszego? A ten który rozpędzony, zapewne poruszający sie z nadmierną predkościa nie dostosowana do warunków, łamiący po kolei kilka art Prawa Drogowego, jest w porządku?  I tłumaczenie, że kierowca omijający pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, nie mial szans na zatrzymanie, bo zap..przał jest tak słabe i conajmniej niepoważne, że zasługuje na wszelakie potępienie. Czyli zapie.. ać moż... rozwiń
Avatar
Henio / 21 kwietnia 2017 o 17:46
Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge.                      "Ewidętnie nie potrzebnie" to ciebie do szkoły posyłali.
Avatar
-- / 21 kwietnia 2017 o 14:54
Czuć od ciebie debilizmem.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 13:46
Takie wyprzedzanie na przejściach dla pieszych w Świdniku jest nagminne na Racławickiej ale trudno tu szukać POLICJI GDZIEŚ SIĘ POCHOWALI zapraszamy na Racławicką panowie i panie ...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 08:48
To chyba ty się nie zatrzymałes skoro pietnujesz tego co zatrzymał się przed przejściem kierowco
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 07:56
Możecie się oburzać, że ten z lewej się nie zatrzymał, ale miał na to niewielkie szanse. A ten z kamerą to już nawet nie uprzejmy idiota, ale zwykły sk...syn i zrobił to celowo widząc radiowóz i tego z lewej w lusterku. Szkoda, że nie pochwalił się z imienia i nazwiska oraz facjaty, ale tak już mają kapusie i społeczniaki.  Redakcji Dziennika gratuluję promowania sk...syństwa i donosicielstwa, następnym krokiem mogłoby być przyjęcie honorowego patronatu Pawki Morozowa.