Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2008 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Kobiety rozjeżdżają pieszych

0 20 A A

Około godz. 16-tej, na przejściu dla pieszych na ul. Kunickiego ciężko ranna została 9-letnia dziewczynka. Dwie godziny wcześniej, na skrzyżowaniu ulic Szeligowskiego i Elsnera, zostały potrącone dwie inne osoby. Oba wypadki spowodowały kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
9-latka wpadła pod koła volvo na przejściu dla pieszych na ul. Kunickiego. Dziecko szło z matką. W ciężkim stanie zostało przewiezione do szpitala.

Tuż po godzinie 14-tej, w podobnych okolicznościach, na skrzyżowaniu ulic Szeligowskiego i Elsnera, kierująca minivanem potrąciła dwie osoby.

- Kobieta wymijała samochody, które zatrzymały się przed przejściem by przepuścić pieszych przechodzących na drugą stronę jezdni - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - Minivan potrącił kobietę i mężczyznę, którzy już schodzili z przejścia.

Piesi trafili do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.



-

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jar / 5 grudnia 2008 o 15:23
Morbid napisał:
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy

Pomyślcie wszyscy o poszkodowanych. Dziewczyna i chłopak ciężko ranni. Bezsensowne są Wasze dyskusje w tym kontekście.
Avatar
Morbid / 5 grudnia 2008 o 12:56
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy
Avatar
ja / 5 grudnia 2008 o 10:34
Tomku masz problem z kobietam?..... idąc twoim tokiem rozumowania należy nam kobietom stwierdzić, że mężczyźni mózg mają wielkości łebka od szpilki
Avatar
KOBIETA - KIEROWCA / 5 grudnia 2008 o 08:32
CO ZA SEKSISTOWSKI TYTUŁ, BYŚ NAPISAŁ REDAKTORKU ŻE "KOBIETY ROZJECHAŁY PIESZYCH" TO BYM NIE OPONOWAŁA.
NA FILARETOW BYL WCZORAJ SMIERTELNY WYPADEK I CO TEZ MOZE KOBIETA? A TAK W OGÓLE TO PIESI MIEJCIE SIE NA BACZNOŚCI BO TAK Z KOLEŻANKĄ MAMY ZAMIAR ROZJECHAĆ DZIŚ CHOCIAZ PO JEDNYM Z WAS - SKORO TO TAKA REGUŁA:)
Avatar
~tomek~ / 4 grudnia 2008 o 22:43
BABA ma pół kilo mózgu mniej. Ale są i takie co nie mają mózgu wcale , tylko siano w głowie. Puste lale. I co wy na to!!!!!
Avatar
x / 4 grudnia 2008 o 22:31
Nie ignorując istoty rzeczy i poruszanego problemu trzeba stwierdzić, że tytuł artykułu jest po prostu prymitywny i głupi.
Avatar
~kierowca~ / 4 grudnia 2008 o 21:59
Bo wszystkim się wszędzie śpieszy. Popaprany świat. Macie samochody, samoloty, komórki, internet.... Kiedyś to wszystko się roz******li
Avatar
alek / 4 grudnia 2008 o 21:55
dwa -kobiety. Pozostałe 18 mężczyźni. I o czym to świadczy?
Avatar
P. / 4 grudnia 2008 o 21:14
zaq191 napisał:
Nie minivanem tylko mini cooperem. Mam nieodparte wrażenie że Państwo dziennikarze bawią się w zabawe "gluchy telefon" i niestety są na końcu szeregu. Przeraża rzetelność czwartej władzy w kraju....[/quote]
Następny przykład rzetelności:
[quote]Kobieta wymijała samochody, które zatrzymały się przed przejściem[...] - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.

Wątpię, żeby tak powiedzał policjant. Wyminąć można pojazd jadący z naprzeciwka, stojący pojazd można tylko ominąć.
A tak przy okazji: Nie ma obowiązku (przynajmniej nie było) zatrzynać się przed przejściem, jeśli zatrzymał się przed przejściem pojazd jadący z naprzeciwka (ale jeśli zatrzymał się jadący w tym samym kierunku, to jest taki obowiązek).

Wątpię, żeby tak powiedzał policjant. Wyminąć można pojazd jadący z naprzeciwka, stojący pojazd można tylko ominąć.
A tak przy okazji: Nie ma obowiązku (przynajmniej nie było) zatrzynać się przed przejściem, jeśli zatrzymał się przed przejściem pojazd jadący z naprzeciwka (ale jeśli zatrzymał się jadący w tym samym kierunku, to jest taki obowiązek). rozwiń
Avatar
Katharsis / 4 grudnia 2008 o 19:55
Jestem Facetem!

Co za CHAM pisał ten artykuł? Zmień PAJACU ten tytuł bo nawet facetów drażni!
Avatar
jar / 5 grudnia 2008 o 15:23
Morbid napisał:
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy

Pomyślcie wszyscy o poszkodowanych. Dziewczyna i chłopak ciężko ranni. Bezsensowne są Wasze dyskusje w tym kontekście.
Avatar
Morbid / 5 grudnia 2008 o 12:56
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy
Avatar
ja / 5 grudnia 2008 o 10:34
Tomku masz problem z kobietam?..... idąc twoim tokiem rozumowania należy nam kobietom stwierdzić, że mężczyźni mózg mają wielkości łebka od szpilki
Avatar
KOBIETA - KIEROWCA / 5 grudnia 2008 o 08:32
CO ZA SEKSISTOWSKI TYTUŁ, BYŚ NAPISAŁ REDAKTORKU ŻE "KOBIETY ROZJECHAŁY PIESZYCH" TO BYM NIE OPONOWAŁA.
NA FILARETOW BYL WCZORAJ SMIERTELNY WYPADEK I CO TEZ MOZE KOBIETA? A TAK W OGÓLE TO PIESI MIEJCIE SIE NA BACZNOŚCI BO TAK Z KOLEŻANKĄ MAMY ZAMIAR ROZJECHAĆ DZIŚ CHOCIAZ PO JEDNYM Z WAS - SKORO TO TAKA REGUŁA:)
Avatar
~tomek~ / 4 grudnia 2008 o 22:43
BABA ma pół kilo mózgu mniej. Ale są i takie co nie mają mózgu wcale , tylko siano w głowie. Puste lale. I co wy na to!!!!!
Avatar
x / 4 grudnia 2008 o 22:31
Nie ignorując istoty rzeczy i poruszanego problemu trzeba stwierdzić, że tytuł artykułu jest po prostu prymitywny i głupi.
Avatar
~kierowca~ / 4 grudnia 2008 o 21:59
Bo wszystkim się wszędzie śpieszy. Popaprany świat. Macie samochody, samoloty, komórki, internet.... Kiedyś to wszystko się roz******li
Avatar
alek / 4 grudnia 2008 o 21:55
dwa -kobiety. Pozostałe 18 mężczyźni. I o czym to świadczy?
Avatar
P. / 4 grudnia 2008 o 21:14
zaq191 napisał:
Nie minivanem tylko mini cooperem. Mam nieodparte wrażenie że Państwo dziennikarze bawią się w zabawe "gluchy telefon" i niestety są na końcu szeregu. Przeraża rzetelność czwartej władzy w kraju....[/quote]
Następny przykład rzetelności:
[quote]Kobieta wymijała samochody, które zatrzymały się przed przejściem[...] - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.

Wątpię, żeby tak powiedzał policjant. Wyminąć można pojazd jadący z naprzeciwka, stojący pojazd można tylko ominąć.
A tak przy okazji: Nie ma obowiązku (przynajmniej nie było) zatrzynać się przed przejściem, jeśli zatrzymał się przed przejściem pojazd jadący z naprzeciwka (ale jeśli zatrzymał się jadący w tym samym kierunku, to jest taki obowiązek).

Wątpię, żeby tak powiedzał policjant. Wyminąć można pojazd jadący z naprzeciwka, stojący pojazd można tylko ominąć.
A tak przy okazji: Nie ma obowiązku (przynajmniej nie było) zatrzynać się przed przejściem, jeśli zatrzymał się przed przejściem pojazd jadący z naprzeciwka (ale jeśli zatrzymał się jadący w tym samym kierunku, to jest taki obowiązek). rozwiń
Avatar
Katharsis / 4 grudnia 2008 o 19:55
Jestem Facetem!

Co za CHAM pisał ten artykuł? Zmień PAJACU ten tytuł bo nawet facetów drażni!