Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 listopada 2012 r.
14:06
Edytuj ten wpis

Komiksy z kibicami Motoru Lublin na biletach komunikacji miejskiej

Autor: Zdjęcie autora DRS
0 15 A A

Komiksy z Żydem i Murzynem skandującymi "Motor Lublin” znalazły się na biletach komunikacji miejskiej w Lublinie. W planie są kolejne rysunki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
umpa / 19 listopada 2012 o 18:01
Beznadziejny pomysł, na miejscu kibiców Motoru Lublin protestowałabym. PORAŻKA!!!
Avatar
Warszawiak / 19 listopada 2012 o 17:43
U nas w Warszawie to mamy Legie i nikt z nas kibicow by nie dopuscil do takiego obciachu jak na lubelszczyznie , no ale kazdy wie ze Motor jest klubem otwartych preferencji seksualnych , wiekszosc koboli tego klubu to Cygany , Murzyny i Zydy , ale tylko tak smiesznie sie przebieraja na trybunach i udaja prawdziwych Polakow , brawo Panie Pietrasiewicz , ze udalo sie Panu zdemaskowac tych ukryych obcych wsrod kibicow tej zalosnej zbieraniny pseudokibicow ,
Avatar
hyna / 19 listopada 2012 o 16:19
http://ub3.net/
Avatar
Rom / 19 listopada 2012 o 16:17
Mam rozumieć, że autorzy komiksów chcieli ukazać, że kibice Motoru są w większości homoseksualistami
Avatar
damian / 19 listopada 2012 o 16:06
[quote name='damian' timestamp='1353337489' post='695971']
oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak.blogspot.com
[/quote]
Avatar
damian / 19 listopada 2012 o 16:04
[quote name='Damian' timestamp='1353334607' post='695949']
ciekawa inicjatywa polegająca na zakopywaniu rowów i burzeniu murów pomiędzy ludźmi. grafika lepiej się sprzedaje niż tekst. popieram:) dsamulak@blogspot.com
[/quote] oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak@blogspot.com
Avatar
ravajas@wp.pl / 19 listopada 2012 o 16:03
Jeśli napiszę, że środowisko "Głosu Cadyka" to dawni staliniści, i ktoś z nich się obrazi, to znaczy, ze jest problem, który należy rozwiązać.
Avatar
@ / 19 listopada 2012 o 15:59
oj, nie wiem czy ci panowie dobrze to przemyśleli ...Żeby nie było OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE odcinek KOMIKS
Avatar
ToJuzNieWażne / 19 listopada 2012 o 15:59
I to jest tak zwane. "ku***sko"... pier***eni Prowokatorzy. !
Avatar
Gość / 19 listopada 2012 o 15:55
Wielki Skandal ministersterstwo wydaje pieniądze podatnika na taki idiotyzm SKANDAL!!
Avatar
umpa / 19 listopada 2012 o 18:01
Beznadziejny pomysł, na miejscu kibiców Motoru Lublin protestowałabym. PORAŻKA!!!
Avatar
Warszawiak / 19 listopada 2012 o 17:43
U nas w Warszawie to mamy Legie i nikt z nas kibicow by nie dopuscil do takiego obciachu jak na lubelszczyznie , no ale kazdy wie ze Motor jest klubem otwartych preferencji seksualnych , wiekszosc koboli tego klubu to Cygany , Murzyny i Zydy , ale tylko tak smiesznie sie przebieraja na trybunach i udaja prawdziwych Polakow , brawo Panie Pietrasiewicz , ze udalo sie Panu zdemaskowac tych ukryych obcych wsrod kibicow tej zalosnej zbieraniny pseudokibicow ,
Avatar
hyna / 19 listopada 2012 o 16:19
http://ub3.net/
Avatar
Rom / 19 listopada 2012 o 16:17
Mam rozumieć, że autorzy komiksów chcieli ukazać, że kibice Motoru są w większości homoseksualistami
Avatar
damian / 19 listopada 2012 o 16:06
[quote name='damian' timestamp='1353337489' post='695971']
oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak.blogspot.com
[/quote]
Avatar
damian / 19 listopada 2012 o 16:04
[quote name='Damian' timestamp='1353334607' post='695949']
ciekawa inicjatywa polegająca na zakopywaniu rowów i burzeniu murów pomiędzy ludźmi. grafika lepiej się sprzedaje niż tekst. popieram:) dsamulak@blogspot.com
[/quote] oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak@blogspot.com
Avatar
ravajas@wp.pl / 19 listopada 2012 o 16:03
Jeśli napiszę, że środowisko "Głosu Cadyka" to dawni staliniści, i ktoś z nich się obrazi, to znaczy, ze jest problem, który należy rozwiązać.
Avatar
@ / 19 listopada 2012 o 15:59
oj, nie wiem czy ci panowie dobrze to przemyśleli ...Żeby nie było OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE odcinek KOMIKS
Avatar
ToJuzNieWażne / 19 listopada 2012 o 15:59
I to jest tak zwane. "ku***sko"... pier***eni Prowokatorzy. !
Avatar
Gość / 19 listopada 2012 o 15:55
Wielki Skandal ministersterstwo wydaje pieniądze podatnika na taki idiotyzm SKANDAL!!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji 0 0

Stowarzyszenie Biała Samorządowa organizuje kolejne już spotkanie pod szyldem Pole Dyskusji. Tym razem gościem specjalnym będzie Jakub Wątły, dziennikarz i aktywista obywatelski, prowadzący kanał Kuba Wątły TV.

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!