Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 marca 2013 r.
11:03
Edytuj ten wpis

Koniec lotów Itaki z Lublina do Mars Alam. Rezygnują z czarterów

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 25 A A
Pierwszy lot z Lublina do Mars Alam odbył się zaledwie trzy tygodnie temu (Maciej Kaczanowski)
Pierwszy lot z Lublina do Mars Alam odbył się zaledwie trzy tygodnie temu (Maciej Kaczanowski)

W sobotę miał się odbyć ostatni lot biura podróży Itaka z lotniska w Świdniku do Mars Alam w Egipcie. Lot jednak w ogóle się nie odbył, bo jak dowiedzieliśmy się na lotnisku, nie został nawet zgłoszony przez biuro podróży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiejszy lot z Lublina do Mars Alam miał według rozkładu wystartować o godz. 8:05. Ale samolot linii Bingo Airways nawet nie przyleciał do Lublina z Łodzi. Pytania o możliwe opóźnienie dostaliśmy od naszych Czytelników na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

Okazuje się jednak, że nie było to opóźnienie. – Lot w ogóle nie był zgłoszony przez biuro – poinformował nas Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Dodaje, że popołudniowy lot Bingo Airways z Mars Alam do Lublina został zgłoszony przez przewoźnika. I on się odbędzie.
Dzisiejszy odwołany lot miał być ostatnim z Lublina do Mars Alam wyczarterowanym przez biuro podróży Itaka. Informuje o tym dzisiejszy Kurier Lubelski. - Odwołujemy loty z Lublina aż do połowy czerwca - mówi Adam Banczerowski z Biura Turystycznego Itaka w rozmowie z "KL”.

Jak tłumaczy, chodzi o niskie zainteresowanie wylotami z Lublina do Mars Alam. Wcześniej Itaka odwołała już także loty z Lublina do innego turystycznego kurortu w Egipcie Szarm el-Szejk.

Jednocześnie Banczerowski w rozmowie z "KL” zapewnia, że od czerwca z Lublina będzie można latać z Itaką do Egiptu, Turcji, Bułgarii, Chorwacji, Tunezji oraz na Teneryfę, Kretę i Rodos.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Maki / 4 marca 2013 o 09:57
Śledziłem ten lot i w Łodzi też go chyba nie było - poleciał z Warszawy
Avatar
Onufry Zagłoba III / 3 marca 2013 o 19:44
Ciekawe co zrobia zlotousci zarzadcy lotniska gdy Europa zachodnia bedzie miala juz do konca cosc Polakow i powie im BYE BYE , GO HOME a dziki lud zamieszkujacy kraje islamskie (do ktorych kochaja jezdzic Polacy z racji tanich 1 gwiazdkowych moteli na wycieczki all inclussive ) znowu porwie jakas rewolucja i zkonczy sie tanie wczasowanie wiejsko miejskiej elyty. Nic innego tylko zamienic lotniskowa bude na wielka swiatynie .......z parkingiem na pasie.
Avatar
bidda / 3 marca 2013 o 17:31
^^ oczywiscie , ze to nie ejst wina lotniska. wina jest , ze tu panuje bieda i prawie nikt nie lata na wakacje zimą. w czerwcu pewnie tez beda ciac te czaretery- bo bida
Avatar
fox / 3 marca 2013 o 15:29
To nie lotnisko ,przewoźnik czy biuro podróży rezygnuje. Po prostu mieszkańcy Lublina na razie nie decydują się na wypoczynek w Egipcie.Nie ma zapotrzebowania, to nie ma lotów w tym kierunku.Lotnisko nie ma nic do tej sytuacji.
Avatar
nikifor / 3 marca 2013 o 13:12
zaorac i posadzic drzewa lotnisko wieeeeelki niewyyyypal
Avatar
Dd / 3 marca 2013 o 11:37
Pewna to jest tylko śmierć. Lotnisko w Świdniku jest typowym przykładem prymatu polityki nad ekonomią i nigdy nie doczekała się jego normalnego funkcjonowania.
Avatar
gajos / 3 marca 2013 o 07:55
[quote name='lublin_on' timestamp='1362237464' post='740484']
ty chyba pieprznełaś na głowe od kiedy to miescina rzeszów i ich jesionka ma być lepsz od Lublina- zastanów sie troszke co bredzisz
[/quote]
Rzeszów i ich Jasionka już dawno są z przodu tak jak cały region podkarpacki. Lubelskie jest jakieś 80 lat za płotem bambusowym, dalej są chyba tylko żubry z Podlasia. Lotnisko i stadion nic tu nie zmienią.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 00:55
...3 słowa do ojca prowadzącego... ch*** CI W DUPĘ!!!
Avatar
oko / 2 marca 2013 o 23:03
kiedy w końcu będziemy latać do Wrocławia i Gdańska?????????
Avatar
sebol25 / 2 marca 2013 o 21:01
Jak niebyło dziś lotów jak sam widziałem go leciał nad moim blokiem a wy piszecie że dziś już lotów niebędzie.A podrugie czego ląduje na jasionce?
Avatar
Maki / 4 marca 2013 o 09:57
Śledziłem ten lot i w Łodzi też go chyba nie było - poleciał z Warszawy
Avatar
Onufry Zagłoba III / 3 marca 2013 o 19:44
Ciekawe co zrobia zlotousci zarzadcy lotniska gdy Europa zachodnia bedzie miala juz do konca cosc Polakow i powie im BYE BYE , GO HOME a dziki lud zamieszkujacy kraje islamskie (do ktorych kochaja jezdzic Polacy z racji tanich 1 gwiazdkowych moteli na wycieczki all inclussive ) znowu porwie jakas rewolucja i zkonczy sie tanie wczasowanie wiejsko miejskiej elyty. Nic innego tylko zamienic lotniskowa bude na wielka swiatynie .......z parkingiem na pasie.
Avatar
bidda / 3 marca 2013 o 17:31
^^ oczywiscie , ze to nie ejst wina lotniska. wina jest , ze tu panuje bieda i prawie nikt nie lata na wakacje zimą. w czerwcu pewnie tez beda ciac te czaretery- bo bida
Avatar
fox / 3 marca 2013 o 15:29
To nie lotnisko ,przewoźnik czy biuro podróży rezygnuje. Po prostu mieszkańcy Lublina na razie nie decydują się na wypoczynek w Egipcie.Nie ma zapotrzebowania, to nie ma lotów w tym kierunku.Lotnisko nie ma nic do tej sytuacji.
Avatar
nikifor / 3 marca 2013 o 13:12
zaorac i posadzic drzewa lotnisko wieeeeelki niewyyyypal
Avatar
Dd / 3 marca 2013 o 11:37
Pewna to jest tylko śmierć. Lotnisko w Świdniku jest typowym przykładem prymatu polityki nad ekonomią i nigdy nie doczekała się jego normalnego funkcjonowania.
Avatar
gajos / 3 marca 2013 o 07:55
[quote name='lublin_on' timestamp='1362237464' post='740484']
ty chyba pieprznełaś na głowe od kiedy to miescina rzeszów i ich jesionka ma być lepsz od Lublina- zastanów sie troszke co bredzisz
[/quote]
Rzeszów i ich Jasionka już dawno są z przodu tak jak cały region podkarpacki. Lubelskie jest jakieś 80 lat za płotem bambusowym, dalej są chyba tylko żubry z Podlasia. Lotnisko i stadion nic tu nie zmienią.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 00:55
...3 słowa do ojca prowadzącego... ch*** CI W DUPĘ!!!
Avatar
oko / 2 marca 2013 o 23:03
kiedy w końcu będziemy latać do Wrocławia i Gdańska?????????
Avatar
sebol25 / 2 marca 2013 o 21:01
Jak niebyło dziś lotów jak sam widziałem go leciał nad moim blokiem a wy piszecie że dziś już lotów niebędzie.A podrugie czego ląduje na jasionce?
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 7 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 3

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 14 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0