niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Korowód z przebranym za księdza pedofila (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 maja 2011, 18:51

Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza  (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)
Incydent podczas studenckiego święta zbulwersował lubelskiego działacza (Dawid Łukasik/ Echo Dnia)

Szef stowarzyszenia "Solidarni 2010” na Lubelszczyźnie uważa, że jeden z uczestników obraził jego uczucia religijne. Podczas korowodu z okazji juwenaliów w Kielcach chłopak szedł w kostiumie księdza-pedofila.

WIDEO

Watykan ws. pedofilii w Kościele

Watykan ogłosił w poniedziałek okólnik ws. przypadków pedofilii w Kościele; na jego podstawie episkopaty mają opracować do końca maja 2012 r. wytyczne postępowania. W dokumencie wskazano, że biskup ma "obowiązek powiadomienia władz świeckich o domniemanym przestępstwie”.

Okólnik, wydany przez Kongregację Nauki Wiary, potwierdził przyjętą z inicjatywy Benedykta XVI linię współpracy z wymiarem sprawiedliwości poszczególnych krajów.

W okólniku stwierdzono: "Nadużycie seksualne osób niepełnoletnich nie jest tylko przestępstwem kanonicznym, lecz także przestępstwem ściganym przez prawodawstwo cywilne. Chociaż relacje z władzami cywilnymi nie są jednakowe w poszczególnych krajach, niemniej jednak ważna jest współpraca z nimi w zakresie własnych kompetencji”.

"Oczywistym jest, że ta współpraca nie dotyczy tylko przypadków nadużyć popełnionych przez duchownych, ale także tych przypadków nadużyć, w których mają udział osoby konsekrowane czy świeccy działający w kościelnych strukturach” – podkreślił Watykan w dokumencie, ogłoszonym między innymi po polsku. (PAP)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
piastun
piastun
kamerzysta
(64) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

piastun
piastun (25 maja 2011 o 14:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Rozwiń
piastun
piastun (25 maja 2011 o 14:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jakby co to wśród księży jest mniejszy odsetek procentowy przypadków pedofilii niż wśród pozostałego społeczeństwa. A co do ukrywania takich przypadków przez media, czy ktoś słyszał o pedofilu dziennikarzu? Ciekawe co by było gdyby ów student przebrał się za lekarza, policjanta, sędziego albo za obecnego prezydenta Polski czy premiera, czy nie uznano by jego zachowania za obrazę osób wyżej wymienionych zawodach czy miłościwie nam panujących.
Rozwiń
kamerzysta
kamerzysta (17 maja 2011 o 22:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#0000FF"]http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs[/color]
teraz właściwy link
Rozwiń
kamerzysta
kamerzysta (17 maja 2011 o 21:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Zgret 2000+' timestamp='1305646942' post='479355']
Jutuba wyrzuciła filmik. Uznała, że Tarczyński poprzez umieszczenie go tam "obraził uczucia..." a pewniej to naruszył prawo do wizerunku przebierańca. Który przecież nie miał na, lub przy sobie krzyża ani innych akcesoriów czy symboli podlegających ochronie, szata zaś tylko przypominała kleszą sutannę z koloratką. Machać ręką każdemu wolno, takowoż pleść głupoty w imieniu swojego prywatnego boga, każdy może mieć jakiego tylko wyobrazić sobie zdoła. Gdzie tu przestępstwo? Chyba, że nieuzasadnione powiadomienie ścigantów. Milion razy głupszy ten obrażony Solidarny ileś tam, niż "wesoły" studencina. Jemu to bardziej chodzi o osobisty rozgłos. Przede wszystkim należy znieść lub uszczegółowić przepis karny o obrazie uczuć religijnych. Niestety polska temida nie ma wagi tylko kropidło w ręce, krzyż w drugiej - oczy zaś, miast opaską zasłonięte w niebiosa skierowane. Już dawno prorokowałem że z tym paragrafem doczekamy procesu furmana, którego koń nasra na sKRZYŻowaniu dróg. Idzie, oj idzie ku temu.
[/quote]
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=HR8pCo-hPQs"][color="#FF0000"][size="7"]filmik jest tu[/size][/color][/url]
Rozwiń
KULoPATwa
KULoPATwa (17 maja 2011 o 20:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#800080"]„DPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie PATologiczne KULeżankii KULedzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach[/color] – o czym zapomniał epiS(Z)KOPat!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.
Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo [color="#FF0000"]w Biblii wyposzczony Jezus woła: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

[color="#FF0000"]księŻULEKzapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – [color="#FF0000"]poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW[/color].(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i [color="#FF0000"]konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księ[color="#FF0000"]ŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I [color="#FF0000"]szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]?
Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,czy też [color="#FF0000"]z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni [/color]i są winni, [color="#FF0000"]wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów [/color]z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi wręcza[color="#FF0000"] wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą[/color] i proponuje [color="#FF0000"]zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] obrazującą jak [color="#FF0000"]Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (64)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!