Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2012 r.
16:08
Edytuj ten wpis

Koszykarze Wikana-Start Lublin trenowali na lotnisku (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mag
0 9 A A

W środę terminal zwiedzali koszykarze Wikana Start Lublin. W hali przylotów odbyli nawet trening. – Świetnie się bawili, pozowali do zdjęć i zachwycali terminalem, z którego mają nadzieję odlatywać na międzynarodowe mecze – mówi Mikołaj Majda, autor zdjęć.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ola / 30 listopada 2012 o 20:20
[quote name='kibic' timestamp='1354257073' post='702253']
celebryci......pożal się Bożę
[/quote]jes jes jes
Avatar
Mietek / 30 listopada 2012 o 14:01
Naburmuszony to jest ryj Arkadiusza. Oprócz tego wieśniak wiecznie niema co zrobić z łapami więc je ciągle wpycha do kieszeni.
Avatar
henryk / 30 listopada 2012 o 11:43
Dziękuje organizatorom dobra decyzja w sobote grają mecz więc awnsem obejżeli lotnisko brawo i dla zawodnikow -mnie sie to podoba .Zazdroszcze że nie mogłem oglondać -pozdrawiam
Avatar
kim / 30 listopada 2012 o 11:37
trochę to żałosne.... I jeszcze ten naburmuszony Derwisz....
Avatar
quest / 30 listopada 2012 o 08:05
To jest dobry pomysł na lotnisko jeśli nie będzie rentowne. Zrobi się halę sportową, boiska i przynajmniej nie będzie stało odłogiem.
Avatar
kibic / 30 listopada 2012 o 07:31
celebryci......pożal się Bożę
Avatar
Lubel / 29 listopada 2012 o 22:02
Pseudosportowcy zapraszani... widze ze to miasto schodzi na psy... z kalek na parkiecie robi sie celebrytów!
mysle ze lepiej byloby zaprosic przedsiebiorcow... WSTYD! niech miasto znowu da im 80 tys jak za dzika karte i niech leca do Egiptu i niech nie wracaja bo przynosza sobie wstyd i miastu! Jak mozna inwestowac pieniadze podatnikow w taki zespol i zapraszac ich w miejsca na ktore nie zasluguja!
Avatar
j / 29 listopada 2012 o 20:51
po co oni tam?maskara jakas!!!
Avatar
Antonio Banderas / 29 listopada 2012 o 18:49
odlecą, chyba czarterem do Egiptu
Avatar
ola / 30 listopada 2012 o 20:20
[quote name='kibic' timestamp='1354257073' post='702253']
celebryci......pożal się Bożę
[/quote]jes jes jes
Avatar
Mietek / 30 listopada 2012 o 14:01
Naburmuszony to jest ryj Arkadiusza. Oprócz tego wieśniak wiecznie niema co zrobić z łapami więc je ciągle wpycha do kieszeni.
Avatar
henryk / 30 listopada 2012 o 11:43
Dziękuje organizatorom dobra decyzja w sobote grają mecz więc awnsem obejżeli lotnisko brawo i dla zawodnikow -mnie sie to podoba .Zazdroszcze że nie mogłem oglondać -pozdrawiam
Avatar
kim / 30 listopada 2012 o 11:37
trochę to żałosne.... I jeszcze ten naburmuszony Derwisz....
Avatar
quest / 30 listopada 2012 o 08:05
To jest dobry pomysł na lotnisko jeśli nie będzie rentowne. Zrobi się halę sportową, boiska i przynajmniej nie będzie stało odłogiem.
Avatar
kibic / 30 listopada 2012 o 07:31
celebryci......pożal się Bożę
Avatar
Lubel / 29 listopada 2012 o 22:02
Pseudosportowcy zapraszani... widze ze to miasto schodzi na psy... z kalek na parkiecie robi sie celebrytów!
mysle ze lepiej byloby zaprosic przedsiebiorcow... WSTYD! niech miasto znowu da im 80 tys jak za dzika karte i niech leca do Egiptu i niech nie wracaja bo przynosza sobie wstyd i miastu! Jak mozna inwestowac pieniadze podatnikow w taki zespol i zapraszac ich w miejsca na ktore nie zasluguja!
Avatar
j / 29 listopada 2012 o 20:51
po co oni tam?maskara jakas!!!
Avatar
Antonio Banderas / 29 listopada 2012 o 18:49
odlecą, chyba czarterem do Egiptu

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 0 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 79 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

Dwa boeingi LOT-u na lubelskim lotnisku. Nietypowa sytuacja

Dwa boeingi LOT-u na lubelskim lotnisku. Nietypowa sytuacja 21 6

Dwa samoloty Boeing 737 Polskich Linii Lotniczych LOT można było zobaczyć rano na płycie lotniska w Świdniku. Zdjęciem nietypowej sytuacji Port Lotniczy Lublin pochwalił się na Facebooku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!