Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 marca 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Który znak jest prawidłowy: 30 czy 40? A może 30+40?

Autor: Zdjęcie autora drs
302 16 A A

Takie, sprzeczne ze sobą oznakowanie stoi tuż przy granicy Lublina i Świdnika u zbiegu ulic Brzegowej i Rataja. Który znak jest prawidłowy?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że do usunięcia jest ograniczenie do 40 km/h - mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. I zapowiada: - Zrobimy przegląd oznakowania w tym rejonie. Być może po prowadzonych tu pracach pozostało jakieś stare ograniczenie
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 16 marca 2014 o 14:21

To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!

Teraz to takie czasy przyszły że nie wiadomo gdzie du pa  a gdzie głowa,ciężko żyć,też uważam że muszą odejść,wypalili się gamonie.

Avatar
Olo / 16 marca 2014 o 12:08

Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??

To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!

Avatar
Anonim / 16 marca 2014 o 10:31

to są jaja w biały dzień ludzie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Avatar
Anonim / 16 marca 2014 o 10:29

Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??

Avatar
Jola / 16 marca 2014 o 05:49

Ten urzędnik dostał za to premie a co najdziwniejsze to oni z nudów prześcigaja się w takich pomyslach. Bo co niewiadomo kto wydaje decyzje o postawieniu znaku w świdniku.

Avatar
placek / 8 marca 2014 o 19:17

30 obowiązuje na jezdni, a 40 na poboczu, a dla BMW  tam był ogólny zakaz wjazdu, tylko ktoś zabrał znak do konserwacji....

Avatar
kierowca bombowca / 8 marca 2014 o 14:04

A idiota który stawiał jeden znak nie mógł zdjąć drugiego znaku... Polska.

Tak właśnie ma być !!!!  a za znakiem PAŁY w radiowozie !!!  taka jest POlska rzeczywistość POd rządami tych POjebow.

Avatar
dorota / 8 marca 2014 o 13:46

mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?

Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast,cała Europa się już z nas śmieje a może i nawet cały świat !!!  czy nie może być normalnie w tym dzikim kraju,aby nie był dziki ???

Avatar
normalny / 8 marca 2014 o 13:41

mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?

Avatar
xccx / 7 marca 2014 o 20:08

Sam jesteś barania łąka hahahah

Avatar
Marcin / 16 marca 2014 o 14:21

To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!

Teraz to takie czasy przyszły że nie wiadomo gdzie du pa  a gdzie głowa,ciężko żyć,też uważam że muszą odejść,wypalili się gamonie.

Avatar
Olo / 16 marca 2014 o 12:08

Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??

To jest totalny burdel,tusk już nie panuje nad sobie podległymi służbami,nie panuje nad niczym !!!  musi odejsć !!!

Avatar
Anonim / 16 marca 2014 o 10:31

to są jaja w biały dzień ludzie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Avatar
Anonim / 16 marca 2014 o 10:29

Co to ma być niech mi ktoś wytłumaczy co to jest bo nie wiadomo w jakiej prędkości jechać 30 lub 40 możecie mi to powiedzieć !! ??

Avatar
Jola / 16 marca 2014 o 05:49

Ten urzędnik dostał za to premie a co najdziwniejsze to oni z nudów prześcigaja się w takich pomyslach. Bo co niewiadomo kto wydaje decyzje o postawieniu znaku w świdniku.

Avatar
placek / 8 marca 2014 o 19:17

30 obowiązuje na jezdni, a 40 na poboczu, a dla BMW  tam był ogólny zakaz wjazdu, tylko ktoś zabrał znak do konserwacji....

Avatar
kierowca bombowca / 8 marca 2014 o 14:04

A idiota który stawiał jeden znak nie mógł zdjąć drugiego znaku... Polska.

Tak właśnie ma być !!!!  a za znakiem PAŁY w radiowozie !!!  taka jest POlska rzeczywistość POd rządami tych POjebow.

Avatar
dorota / 8 marca 2014 o 13:46

mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?

Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast,cała Europa się już z nas śmieje a może i nawet cały świat !!!  czy nie może być normalnie w tym dzikim kraju,aby nie był dziki ???

Avatar
normalny / 8 marca 2014 o 13:41

mnie zastanawia jedno,co za cymbał postawił jeden znak a nie usunał drugiego.Kto zarząda takimi cymbałamize cofamy sie w lata komunizmu,wiecznie musymi byc pośmiewiskiem?

Avatar
xccx / 7 marca 2014 o 20:08

Sam jesteś barania łąka hahahah

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra