niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Lublin

KUL nie ma prawa pozwać Brauna. Może to tylko rodzina

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 maja 2011, 11:37
Autor: IZI

Grzegorz Braun stwierdził na KUL, że nieżyjący metropolita Józef Życiński tylko "podawał się za bis
Grzegorz Braun stwierdził na KUL, że nieżyjący metropolita Józef Życiński tylko \"podawał się za bis

Radca prawny uniwersytetu stwierdził, że uczelnia nie ma takiego prawa. Może to zrobić tylko rodzina zmarłego ks. abp. Józefa Życińskiego. Rzecznik KUL-u zapewnia jednak, że uczelnia postara się zapobiec w przyszłości kolejnym takim sytuacjom.

Uniwersytet przyznaje, że w trakcie kontrowersyjnego spotkania z reżyserem na KUL doszło do naruszenia dóbr osobistych zmarłego ks. abp. Józefa Życińskiego. Jednak pozew do sądu może w tej sprawie złożyć tylko rodzina metropolity.

- Radca prawny wypowiedział się jednoznacznie – mówi Radosław Hałas, rzecznik prasowy KUL. – Z pewnością to wydarzenie będzie nadal przedmiotem dyskusji na uniwersytecie, między innymi na senacie, który zbierze się pod koniec miesiąca. Zapewne pojawią się refleksje, co zrobić, żeby tego typu sytuacje nie miały miejsca, przy zachowaniu zasady, że spieramy się o prawdę i zapraszamy tutaj osoby o różnych poglądach – tłumaczy.

Być może na uczelni pojawi się reguła, że na takich studenckich spotkaniach, jak to z Grzegorzem Braunem, zawsze będzie obecny jeden z pracowników uniwersytetu. – Spróbujemy uczulić kuratorów organizacji studenckich, żeby brali udział takich spotkaniach i w razie czego mogli interweniować – mówi Radosław Hałas.

Zobacz wypowiedź Grzegorza Brauna na KUL (wideo)


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ws
ser
KULoPATwa
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ws
ws (22 maja 2011 o 10:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Rektor nie ma pojęcia za kogo odprawia się msze przebłagalne. O ile wiadomo, to zmarły nie jest otoczony kultem. Wilk dał popis nad popisami
Rozwiń
ser
ser (21 maja 2011 o 12:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pierwsze słyszę msza przebłagalna? Czy może za 14-letnie rządy arcybiskupa? Za to, to cała diecezja winna leżeć krzyżem
Rozwiń
KULoPATwa
KULoPATwa (20 maja 2011 o 19:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]WSZECHMOGĄCY (nie)WSZYSTKO MOŻE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obrodziło KULawymi i PATologicznymi wydarzeniami w wydaniu reżysera [color="#FF0000"]BRAUNA[/color], 100denta przebranego za księ[color="#FF0000"]ŻULKA-PEDO[/color]..., [color="#FF0000"]Kozienalia[/color]...

Braun nazwał pośmiertnie ArcyLubelsiego po Imieniu – w każdym razie nie Józef (jak Mu było), ale na Ł... - [color="#FF0000"]lecz nie nie Łazarz[/color]!

Z KULei na JUVENALIACH 100dent paradował w wersji księŻULA – PEDO..

PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie [color="#FF0000"]PAT[/color]ologiczne[color="#FF0000"] KUL[/color]eżanki i[color="#FF0000"] KUL[/color]edzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach [/color]– o czym zapomniał epi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa[/color],że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.

Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo w Biblii[color="#FF0000"] wyposzczony Jezus woła Pedofilskim Zawołaniem: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym [color="#FF0000"]w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia[color="#FF0000"] lecz GARDEROBA[/color] i nie Kościelny, a [color="#FF0000"]GARDEROBIANY[/color]!

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) [color="#FF0000"]wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a [color="#FF0000"]sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., [color="#FF0000"]a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]? Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,[color="#FF0000"]czy też z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni[/color] i są winni,[color="#FF0000"] wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów[/color] z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”


KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi[color="#FF0000"] wręcza wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą i proponuje zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka[color="#FF0000"] KULoPATwę[/color] obrazującą [color="#FF0000"]jak Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...
Na pocieszenie skruszonemu 100dentowi dorzuca [color="#FF0000"]Różę Duchowną[/color]...

[color="#FF0000"]Na zakończenie Kozienaliów,Juvenaliów wypada aby 100denci przebierali się za księŻULKÓW i doprawiali Msze Św. [/color](teksty liturgiczne sąw internecie,homilie też,Słowo Boże, Słowo Pańskie też...), a Krew Pańska i Ciało Pańskie[color="#FF0000"] z powodzeniem można zastąpić winem za 5,- zł[/color]/flaszka oraz [color="#FF0000"]CHIPSAMI[/color] w różnych smakach..., a udział Ldu będzie pełny...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
Rozwiń
-0
-0 (20 maja 2011 o 18:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
KUL to już się niech bardziej nie ośmiesza.W sprawie tych parodii ,które się odbywają powinno interweniować ministerstwo.Państwo daje pieniądze na naukę a nie na robienie 2,5 przerwy -godzin rektorskich na msze przebłagalną.W efekcie dzisiaj prawie nie odbywały się zajęcia bo studenci pojechali do domów.I bardzo słusznie,na głupotę władz jedyna reakcja
Rozwiń
Gość j23
Gość j23 (20 maja 2011 o 18:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Widać,że w dzisiejszych czasach na KUL-u dbają o prawdę tak samo jak to bywało jeszcze nie tak dawno w ZSRR. Hipokryci.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!