Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 maja 2011 r.
11:37
Edytuj ten wpis

KUL nie ma prawa pozwać Brauna. Może to tylko rodzina

Autor: Zdjęcie autora IZI
0 10 A A
Grzegorz Braun stwierdził na KUL, że nieżyjący metropolita Józef Życiński tylko "podawał się za bis
Grzegorz Braun stwierdził na KUL, że nieżyjący metropolita Józef Życiński tylko \"podawał się za bis

Radca prawny uniwersytetu stwierdził, że uczelnia nie ma takiego prawa. Może to zrobić tylko rodzina zmarłego ks. abp. Józefa Życińskiego. Rzecznik KUL-u zapewnia jednak, że uczelnia postara się zapobiec w przyszłości kolejnym takim sytuacjom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uniwersytet przyznaje, że w trakcie kontrowersyjnego spotkania z reżyserem na KUL doszło do naruszenia dóbr osobistych zmarłego ks. abp. Józefa Życińskiego. Jednak pozew do sądu może w tej sprawie złożyć tylko rodzina metropolity.

- Radca prawny wypowiedział się jednoznacznie – mówi Radosław Hałas, rzecznik prasowy KUL. – Z pewnością to wydarzenie będzie nadal przedmiotem dyskusji na uniwersytecie, między innymi na senacie, który zbierze się pod koniec miesiąca. Zapewne pojawią się refleksje, co zrobić, żeby tego typu sytuacje nie miały miejsca, przy zachowaniu zasady, że spieramy się o prawdę i zapraszamy tutaj osoby o różnych poglądach – tłumaczy.

Być może na uczelni pojawi się reguła, że na takich studenckich spotkaniach, jak to z Grzegorzem Braunem, zawsze będzie obecny jeden z pracowników uniwersytetu. – Spróbujemy uczulić kuratorów organizacji studenckich, żeby brali udział takich spotkaniach i w razie czego mogli interweniować – mówi Radosław Hałas.

Zobacz wypowiedź Grzegorza Brauna na KUL (wideo)


Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ws / 22 maja 2011 o 10:28
Rektor nie ma pojęcia za kogo odprawia się msze przebłagalne. O ile wiadomo, to zmarły nie jest otoczony kultem. Wilk dał popis nad popisami
Avatar
ser / 21 maja 2011 o 12:38
Pierwsze słyszę msza przebłagalna? Czy może za 14-letnie rządy arcybiskupa? Za to, to cała diecezja winna leżeć krzyżem
Avatar
KULoPATwa / 20 maja 2011 o 19:16
[color="#000080"]WSZECHMOGĄCY (nie)WSZYSTKO MOŻE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obrodziło KULawymi i PATologicznymi wydarzeniami w wydaniu reżysera [color="#FF0000"]BRAUNA[/color], 100denta przebranego za księ[color="#FF0000"]ŻULKA-PEDO[/color]..., [color="#FF0000"]Kozienalia[/color]...

Braun nazwał pośmiertnie ArcyLubelsiego po Imieniu – w każdym razie nie Józef (jak Mu było), ale na Ł... - [color="#FF0000"]lecz nie nie Łazarz[/color]!

Z KULei na JUVENALIACH 100dent paradował w wersji księŻULA – PEDO..

PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie [color="#FF0000"]PAT[/color]ologiczne[color="#FF0000"] KUL[/color]eżanki i[color="#FF0000"] KUL[/color]edzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach [/color]– o czym zapomniał epi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa[/color],że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.

Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo w Biblii[color="#FF0000"] wyposzczony Jezus woła Pedofilskim Zawołaniem: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym [color="#FF0000"]w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia[color="#FF0000"] lecz GARDEROBA[/color] i nie Kościelny, a [color="#FF0000"]GARDEROBIANY[/color]!

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) [color="#FF0000"]wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a [color="#FF0000"]sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., [color="#FF0000"]a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]? Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,[color="#FF0000"]czy też z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni[/color] i są winni,[color="#FF0000"] wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów[/color] z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”


KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi[color="#FF0000"] wręcza wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą i proponuje zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka[color="#FF0000"] KULoPATwę[/color] obrazującą [color="#FF0000"]jak Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...
Na pocieszenie skruszonemu 100dentowi dorzuca [color="#FF0000"]Różę Duchowną[/color]...

[color="#FF0000"]Na zakończenie Kozienaliów,Juvenaliów wypada aby 100denci przebierali się za księŻULKÓW i doprawiali Msze Św. [/color](teksty liturgiczne sąw internecie,homilie też,Słowo Boże, Słowo Pańskie też...), a Krew Pańska i Ciało Pańskie[color="#FF0000"] z powodzeniem można zastąpić winem za 5,- zł[/color]/flaszka oraz [color="#FF0000"]CHIPSAMI[/color] w różnych smakach..., a udział Ldu będzie pełny...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]WSZECHMOGĄCY (nie)WSZYSTKO MOŻE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obrodziło KULawymi i PATologicznymi wydarzeniami w wydaniu reżysera [color="#FF0000"]BRAUNA[/color], 100denta pr... rozwiń
Avatar
-0 / 20 maja 2011 o 18:39
KUL to już się niech bardziej nie ośmiesza.W sprawie tych parodii ,które się odbywają powinno interweniować ministerstwo.Państwo daje pieniądze na naukę a nie na robienie 2,5 przerwy -godzin rektorskich na msze przebłagalną.W efekcie dzisiaj prawie nie odbywały się zajęcia bo studenci pojechali do domów.I bardzo słusznie,na głupotę władz jedyna reakcja
Avatar
Gość j23 / 20 maja 2011 o 18:21
Widać,że w dzisiejszych czasach na KUL-u dbają o prawdę tak samo jak to bywało jeszcze nie tak dawno w ZSRR. Hipokryci.
Avatar
icek schtolbaum / 20 maja 2011 o 15:08
[quote name='obiter' timestamp='1305891982' post='480578']
Odtąd na KUL z wykładami wstęp będą miały tylko osoby, które przedstawią zaświadczenie, ze były TW. To daje gwarancję, że przeciwko takowym nie wystąpią
[/quote]
obitet popieram, potrzebny bedzie też certyfikat wiarygodności z GWyborczej......
Avatar
galton / 20 maja 2011 o 14:59
Który to juz raz o Braunie i ani słowa o Eutanazji. Niewygodnie zauważać, że u podstaw UE lezy myśl Adolfa.
Avatar
obiter / 20 maja 2011 o 13:46
Odtąd na KUL z wykładami wstęp będą miały tylko osoby, które przedstawią zaświadczenie, ze były TW. To daje gwarancję, że przeciwko takowym nie wystąpią
Avatar
pelo / 20 maja 2011 o 13:43
Najgorsze, co mogło spotkać zmarłego, to to, że bronił go Obirek. "Dyfamacja" Brauna to przy tym małe piwo.
Najlepiej jakby zrobić następujący skład osobowy: korytarzowy, sprzątaczka, personalna i wieczny dr rzecznik z ukrycia winien obserowoać swoim sokolim wzrokiem wilk
Avatar
Pan Tofel / 20 maja 2011 o 12:17
Oczywiście że tylko rodzina. Synowie i córki biskupa zapewne będą zainteresowani.
Avatar
ws / 22 maja 2011 o 10:28
Rektor nie ma pojęcia za kogo odprawia się msze przebłagalne. O ile wiadomo, to zmarły nie jest otoczony kultem. Wilk dał popis nad popisami
Avatar
ser / 21 maja 2011 o 12:38
Pierwsze słyszę msza przebłagalna? Czy może za 14-letnie rządy arcybiskupa? Za to, to cała diecezja winna leżeć krzyżem
Avatar
KULoPATwa / 20 maja 2011 o 19:16
[color="#000080"]WSZECHMOGĄCY (nie)WSZYSTKO MOŻE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obrodziło KULawymi i PATologicznymi wydarzeniami w wydaniu reżysera [color="#FF0000"]BRAUNA[/color], 100denta przebranego za księ[color="#FF0000"]ŻULKA-PEDO[/color]..., [color="#FF0000"]Kozienalia[/color]...

Braun nazwał pośmiertnie ArcyLubelsiego po Imieniu – w każdym razie nie Józef (jak Mu było), ale na Ł... - [color="#FF0000"]lecz nie nie Łazarz[/color]!

Z KULei na JUVENALIACH 100dent paradował w wersji księŻULA – PEDO..

PrzedszKULaki lawiną ruszyły w JUVENALIACH i za przebranie się im nycz nie grozi – dlaczego więc Wola Boska Grozi 100dentowi za pomysłowość?
Wszystkie [color="#FF0000"]PAT[/color]ologiczne[color="#FF0000"] KUL[/color]eżanki i[color="#FF0000"] KUL[/color]edzy zamiast wszelkiej maści Juvenaliów [color="#FF0000"]powinny maszerować w Procesjach [/color]– o czym zapomniał epi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at!
Biorąc pod uwagę zakłamany intelekt księŻULKÓW [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa[/color],że księ[color="#FF0000"]ŻULKI wraz z Siostrzyczkami mają wyłączoną bądź ukrytą[/color] (niczym Jezus w Eucharystii) [color="#FF0000"]sferę emocjonalną[/color]!, a więc z psychiką są na bakier.

Trącając zaś KULawe i PATologiczne „uczelnie” KATolickie to[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCLESIOFOBII, a TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna … filia[/color]. Pod czujnym okiem KURIAtorów księ[color="#FF0000"]ŻULKI i Siostrzyczki z Katechetami TEOFILIĘ uprawiają już od przedszKULi – czyli z dziećmi[/color]...
Omawiany zaś 100dent nie Zgrzeszył, bo w Biblii[color="#FF0000"] wyposzczony Jezus woła Pedofilskim Zawołaniem: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE...”[/color], a ile razy Dziadki Habitowe czytają ten tekst z ambon?
Poza tym [color="#FF0000"]w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia[color="#FF0000"] lecz GARDEROBA[/color] i nie Kościelny, a [color="#FF0000"]GARDEROBIANY[/color]!

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) [color="#FF0000"]wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny[/color], a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Oprócz tego księŻULKI uczą Lud Boży żegnania się przed Świątyniami...,a [color="#FF0000"]sami zapier[/color]...niczają [color="#FF0000"]i nawet krzyża nie machną[/color] – też ze wstydu!

Na topie są I Komunie ŚW. I szum o nie dopuszczaniu dziatek do tegoż Św. Procederu tudzież do Chrztu Św., [color="#FF0000"]a co dzieje się z ukrytymi Dziećmi[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW[/color]? Czy też pozostają bez możliwości Chrztu, I Komunii Św. …?,[color="#FF0000"]czy też z jęzorem na brodzie szukają pomocy, który Kumpel im ochrzci Dziecko[/color](boże).

Dziwne,że nikt nie niósł chorągwi, Konfesjonałów, Pisma Św., Ołtarzy, Ambon, Figurek... przecież równouprawnienie jest dla wszystkich.

I tu KULejny PATologiczny Problem KATolocki – co by się stało gdyby ów 100dent usłyszał Głos Boży?, a tu[color="#FF0000"] w szoku Głos Boży,czyli powołanie, usłyszeli inni[/color] i są winni,[color="#FF0000"] wszyscy zaś słyszący głosy [/color]– w tym Głos Boży – [color="#FF0000"]kwalifikują się do psychiatrów[/color] z czego korzystają proKURIAtorzy i Sędziowie (ale nie Ostateczni).

Innym problemem nadającym się do przebrania to księ[color="#FF0000"]ŻULKI Alkoholiki[/color] – ostatni z Puław opisany w „Dzienniku Wschodnim” artykuł zdn.14.V.2011 r. „[color="#FF0000"]Wikary pod wpływem na motocyklu. Wjechał w samochód[/color]”


KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC 100dentowi[color="#FF0000"] wręcza wiązankę kąKULi[/color] – biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL Podlewany Wodą Święconą i proponuje zmienić Image Ducha ŚW.[/color](irniętego) z Gołębia, a raczej z Gołębicy na polnego ptaka[color="#FF0000"] KULoPATwę[/color] obrazującą [color="#FF0000"]jak Kościół wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...
Na pocieszenie skruszonemu 100dentowi dorzuca [color="#FF0000"]Różę Duchowną[/color]...

[color="#FF0000"]Na zakończenie Kozienaliów,Juvenaliów wypada aby 100denci przebierali się za księŻULKÓW i doprawiali Msze Św. [/color](teksty liturgiczne sąw internecie,homilie też,Słowo Boże, Słowo Pańskie też...), a Krew Pańska i Ciało Pańskie[color="#FF0000"] z powodzeniem można zastąpić winem za 5,- zł[/color]/flaszka oraz [color="#FF0000"]CHIPSAMI[/color] w różnych smakach..., a udział Ldu będzie pełny...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]WSZECHMOGĄCY (nie)WSZYSTKO MOŻE:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Obrodziło KULawymi i PATologicznymi wydarzeniami w wydaniu reżysera [color="#FF0000"]BRAUNA[/color], 100denta pr... rozwiń
Avatar
-0 / 20 maja 2011 o 18:39
KUL to już się niech bardziej nie ośmiesza.W sprawie tych parodii ,które się odbywają powinno interweniować ministerstwo.Państwo daje pieniądze na naukę a nie na robienie 2,5 przerwy -godzin rektorskich na msze przebłagalną.W efekcie dzisiaj prawie nie odbywały się zajęcia bo studenci pojechali do domów.I bardzo słusznie,na głupotę władz jedyna reakcja
Avatar
Gość j23 / 20 maja 2011 o 18:21
Widać,że w dzisiejszych czasach na KUL-u dbają o prawdę tak samo jak to bywało jeszcze nie tak dawno w ZSRR. Hipokryci.
Avatar
icek schtolbaum / 20 maja 2011 o 15:08
[quote name='obiter' timestamp='1305891982' post='480578']
Odtąd na KUL z wykładami wstęp będą miały tylko osoby, które przedstawią zaświadczenie, ze były TW. To daje gwarancję, że przeciwko takowym nie wystąpią
[/quote]
obitet popieram, potrzebny bedzie też certyfikat wiarygodności z GWyborczej......
Avatar
galton / 20 maja 2011 o 14:59
Który to juz raz o Braunie i ani słowa o Eutanazji. Niewygodnie zauważać, że u podstaw UE lezy myśl Adolfa.
Avatar
obiter / 20 maja 2011 o 13:46
Odtąd na KUL z wykładami wstęp będą miały tylko osoby, które przedstawią zaświadczenie, ze były TW. To daje gwarancję, że przeciwko takowym nie wystąpią
Avatar
pelo / 20 maja 2011 o 13:43
Najgorsze, co mogło spotkać zmarłego, to to, że bronił go Obirek. "Dyfamacja" Brauna to przy tym małe piwo.
Najlepiej jakby zrobić następujący skład osobowy: korytarzowy, sprzątaczka, personalna i wieczny dr rzecznik z ukrycia winien obserowoać swoim sokolim wzrokiem wilk
Avatar
Pan Tofel / 20 maja 2011 o 12:17
Oczywiście że tylko rodzina. Synowie i córki biskupa zapewne będą zainteresowani.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 1

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 0

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 0 2

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 52 2

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 19

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 38 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 42 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.