Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 maja 2009 r.
21:58
Edytuj ten wpis

Kupił adamwasilewski.pl, by ośmieszać prezydenta

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 8 A A

Internauta poszukujący informacji o prezydencie Lublina może być zaskoczony, wchodząc na stronę adamwasilewski.pl.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znajdzie tam galerię osób, które… nie popierają Wasilewskiego, opis miasta z Nonsensopedii, listę przedwyborczych obietnic, których Wasilewski nie zrealizował oraz zestaw wpadek magistrackiego dyrektora Krzysztofa Łątki.

Autorem strony jest Krzysztof Jakubowski, szef lubelskiej Partii Demokratycznej. Pisaliśmy o nim na początku maja, kiedy uruchomił stronę jacekczerniak.pl. Dostało się na niej liderowi lubelskiego SLD Jackowi Czerniakowi.

- Kiedyś prezydent miał stronę, przypadkowo zobaczyłem, że teraz domena jest wolna. Kupiłem ją w promocji: 1,10 zł z VAT - opowiada Jakubowski. Tłumaczy: Chodzi mi o monitorowanie działań prezydenta, przypominanie obietnic takich jak np. budowa aquaparku. Strona ma również charakter prześmiewczy.

- Prezydent został ośmieszony. Nadal nie rozumie ogromnej roli Internetu - stwierdza Marcin Nowak, radny miejski PO, którego fragmenty bloga znalazły się
na www.adamwasilewski.pl.

- Kradzież tożsamości staje się coraz częstszym procederem, w tym przypadku dotknęło to mojej osoby. Ale absolutnie nie zamierzam komentować treści tam zawartych. Nie jestem ich autorem, lecz osoby, które najwidoczniej nie mają odwagi wystąpić pod swoim własnym sztandarem - komentuje prezydent Wasilewski.

Jakubowski wykorzystał na swojej stronie zdjęcia i fragmenty artykułów z Dziennika Wschodniego bez naszej zgody. - Usunę je - obiecał we wtorek.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 17:25
Gość napisał:
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.

Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi.

Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi. rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2009 o 11:52
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
Avatar
~janek63~ / 27 maja 2009 o 10:01
tomek ty gamoniu zastanów sie co ty bredzisz po ilu byłeś jak to pisałes co cie tak urzekło Rzeszowie ze takie głupstwa pleciesz won z Lublina
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 09:55
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 09:54
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Avatar
lubelak / 27 maja 2009 o 08:54
Przedruki z polskojęzycznej gazety głównie, nic ciekawego. Myślałem, sądząc po autorze, że będzie lepszy szmonces, szkoda.
Avatar
~tomek~ / 27 maja 2009 o 08:27
Genialna strona. POLECAM !!!!!! CZYTAJCIE !!!!!!
Od urodzenia mieszkam w Lublinie i wstyd mi za władze, za ich bezradność. Regularnie jeżdżę do Rzeszowa, który w porównaniu z Lublinem to dziura, a rozwija się 10000000000000000% szybciej i lepiej. Rzeszów zmienia się z roku na rok, a Lublin stoi w miejscu i niech nam nie mówią że to przez to że jesteśmy na wschodzie skoro Rzeszów może to Lublin tym bardziej, Ludzie mamy o wiele większe możliwości rozwoju niż Rzeszów tylko trzeba chcieć......
Avatar
RAFAŁ / 26 maja 2009 o 22:56
Ja chetnie kupijbym strone jarosławkaczyński.pl bo tak baznadziejnego rządu jak za jego czasu to długo mieć nie będziemy!!!
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 17:25
Gość napisał:
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.

Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi.

Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi. rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2009 o 11:52
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
Avatar
~janek63~ / 27 maja 2009 o 10:01
tomek ty gamoniu zastanów sie co ty bredzisz po ilu byłeś jak to pisałes co cie tak urzekło Rzeszowie ze takie głupstwa pleciesz won z Lublina
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 09:55
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Avatar
kik / 27 maja 2009 o 09:54
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Avatar
lubelak / 27 maja 2009 o 08:54
Przedruki z polskojęzycznej gazety głównie, nic ciekawego. Myślałem, sądząc po autorze, że będzie lepszy szmonces, szkoda.
Avatar
~tomek~ / 27 maja 2009 o 08:27
Genialna strona. POLECAM !!!!!! CZYTAJCIE !!!!!!
Od urodzenia mieszkam w Lublinie i wstyd mi za władze, za ich bezradność. Regularnie jeżdżę do Rzeszowa, który w porównaniu z Lublinem to dziura, a rozwija się 10000000000000000% szybciej i lepiej. Rzeszów zmienia się z roku na rok, a Lublin stoi w miejscu i niech nam nie mówią że to przez to że jesteśmy na wschodzie skoro Rzeszów może to Lublin tym bardziej, Ludzie mamy o wiele większe możliwości rozwoju niż Rzeszów tylko trzeba chcieć......
Avatar
RAFAŁ / 26 maja 2009 o 22:56
Ja chetnie kupijbym strone jarosławkaczyński.pl bo tak baznadziejnego rządu jak za jego czasu to długo mieć nie będziemy!!!

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!