Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lutego 2010 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Kursor kusił bezpłatną nauką. Dostał karę od UOKiK

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 5 A A

Ośrodek Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr Kursor z Lublina wprowadził klientów w błąd, reklamując naukę w swoich szkołach. Tak uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"U nas czesne kompletne 0 złotych”, "Szkoła za free”, "Kursor – bezpłatna szkoła” – takimi hasłami od stycznia 2008 do maja 2009 r. spółka reklamowała naukę w Policealnej Szkole dla Dorosłych w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Białej-Podlaskiej. Hasło sugerowało bezpłatną naukę na kilkunastu kierunkach studiów. Reklamy były emitowane w prasie, radiu. Hasło zostało też umieszczone na ulotkach, plakatach itp.

O wynikach kontroli UOKiK czytaj na Strefie Biznesu

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~lola~ / 4 lutego 2010 o 13:57
po pierwsze to jest studium po drugie jest platne i faktycznie kursor klamal.najdrozszy kierunek to OCHRONA.uczylam sie tam to wiem jak jest i zaluje nauki w tej szkole.
Avatar
~lola~ / 3 lutego 2010 o 20:46
napisali ze szkola oszukuje oferujac nauke za darmo, ale nie napisali jak naprawde jest, moze ktos wie ?
Avatar
baba / 3 lutego 2010 o 15:52
Na kilkunastu kierunkow studiow ?? Jakich studiow ? Przeciez to kurs dla zaocznych, uzupelnienie sredniego wyksztalcenia !! Panie Redaktorze, moze podejmie Pan nauke w tejze placowce ? Chyba by sie zdalo...
Avatar
Loluś wasak / 3 lutego 2010 o 14:31
Złodziej będzie złodziejem myśl hasła: CHAMA ZE WSI WYGONISZ ALE WSI Z CHAMA NIGDY. Powinno podaC się nazwiska do publicznej wiadomości. Jakoś tak Wasak to właściciel
Avatar
crx / 3 lutego 2010 o 13:42
Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą,że w Polsce najlepsze interesy robiło się,robi się i będzie się robiło na przekrętach.Nie zapominajmy aby dzieci tej trywialnej prawdy nauczyć-w przeciwnym razie gdy dorosna będą miały do nas żal.......!
Avatar
~lola~ / 4 lutego 2010 o 13:57
po pierwsze to jest studium po drugie jest platne i faktycznie kursor klamal.najdrozszy kierunek to OCHRONA.uczylam sie tam to wiem jak jest i zaluje nauki w tej szkole.
Avatar
~lola~ / 3 lutego 2010 o 20:46
napisali ze szkola oszukuje oferujac nauke za darmo, ale nie napisali jak naprawde jest, moze ktos wie ?
Avatar
baba / 3 lutego 2010 o 15:52
Na kilkunastu kierunkow studiow ?? Jakich studiow ? Przeciez to kurs dla zaocznych, uzupelnienie sredniego wyksztalcenia !! Panie Redaktorze, moze podejmie Pan nauke w tejze placowce ? Chyba by sie zdalo...
Avatar
Loluś wasak / 3 lutego 2010 o 14:31
Złodziej będzie złodziejem myśl hasła: CHAMA ZE WSI WYGONISZ ALE WSI Z CHAMA NIGDY. Powinno podaC się nazwiska do publicznej wiadomości. Jakoś tak Wasak to właściciel
Avatar
crx / 3 lutego 2010 o 13:42
Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą,że w Polsce najlepsze interesy robiło się,robi się i będzie się robiło na przekrętach.Nie zapominajmy aby dzieci tej trywialnej prawdy nauczyć-w przeciwnym razie gdy dorosna będą miały do nas żal.......!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 8

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!