Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2010 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Leclerc w Lublinie: Parking tylko dla klientów hipermarketu

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 39 A A

Mieszkańcy i odwiedzający LSM stracili największy, darmowy parking w okolicy. Miejsca pod centrum handlowym przy ul. Zana będą dostępne tylko w godzinach otwarcia sklepów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dyrekcja Leclerc poszła śladem centrum handlowego Plaza i pobliskiego Media Markt.

– Wprowadziliśmy ograniczenia dotyczące zasad korzystania z parkingu zadaszonego ze względu na sygnały pochodzące od naszych klientów, że nie mogą zaparkować swoich samochodów – mówi Agnieszka Barczuk, asystentka dyrekcji CH Leclerc Zana. – Parking jest otwierany o godz. 9, a zamykany po zamknięciu sklepu.

Do tej pory z parkingu korzystali zarówno mieszkańcy osiedla, jak i pracownicy pobliskich firm. Codziennie zajmowali ok. 200 z 800 miejsc postojowych.

– Nie wiem, po co te zmiany, skoro i tak zawsze były wolne miejsca – mówi pan Michał, mieszkaniec bloku sąsiadującego z centrum handlowym. – To chyba aż tak nie przeszkadzało. Na osiedlu brakuje miejsc parkingowych. Pod hipermarketem było wygodnie i w miarę bezpiecznie.

Teraz kierowcy będą musieli szukać miejsc na pobliskich ulicach. W godzinach zamknięcia sklepu, wjazdy na parking są ogrodzone taśmą i pilnowane przez ochroniarzy. Jeśli ktoś zaparkuje wieczorem i zostawi samochód na noc, ryzykuje odholowanie na własny koszt.

Na razie to jedyne ograniczenia. Leclerc nie planuje montowania szlabanów. Nie zamierza też wprowadzać opłat za parkowanie.

Sprawdź parking Regiomoto.pl. Idealne miejsce na Twoje auto.


Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:09
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 o 13:22
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 o 00:10
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 20:47
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 19:28
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 o 19:02
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 18:58
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:46
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:43
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 18:12
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:09
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Zerknij tu:
Avatar
gość serwisu / 10 grudnia 2010 o 13:22
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
To dojeżdżaj autobusem. Buraku
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quot... rozwiń
Avatar
Don / 10 grudnia 2010 o 00:10
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie parkować
[/quote]
Zgodzę się w 100%, sam mieszkam parę bloków dalej i wjechać na osiedle od strony media to masakra. Na lewo Rossman - zatłoczony, dalej bank, zero miejsc, uliczka - wiecznie zapchana, skręt w lewo w Balcera 1 - ludzie już zastawiają sobie samochody. W głębi osiedla wcale nie lepiej, czasem wracając do domu, mimo, że mam parking pod samym blokiem, muszę zostawiać kilka uliczek dalej. Powód? Rejstracje LUB, LKR, LOP, LTM, LBL itp. Nosz kurna, żeby do tego doszło, że człowiek przed własnym blokiem, gdzie jest parking dla MIESZKAŃCÓW przede wszystkim i ich ewentualnych gości nie miał gdzie stanąć? Rozumiem po części ludzi dojeżdżających - nie mają wyjścia, ale ich firmy powinny same zabezpieczać chociaż w części miejsca parkingowe dla nich. Na przeciwko Balcera jest ogromny parking, tyle że płatny ale są na nim miejsca wolne zawsze. Czemu właściciele tych firm nie zabezpieczą miejsc parkingowych?? Wystarczy udać się do spółdzielni, złapać "Panią z długim warkoczem" z administracji, ugadać cenę i gotowe.
[quote name='przemowsky' timestamp='1291905124' post='402035']
I bardzo dobrze! Proponuję postawić jeszcze kilka bloków i ze dwa biurowce na LSM. Buduje się piękne budynki, ale już zapomina się o infrastrukturze - drogach dojazdowych, parkingach. Proponuję się przejechać w ciągu dnia przez Jana Sawy obok niedawno "wciśniętego" banku. Nie wiem jakie czasy pamięta tamta droga, samochody parkują na poboczach gdzie chcą, horror. Ale oczywiście, to przez hipermarket, że nie pozwala ludziom u siebie park... rozwiń
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 20:47
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz parkować za darmo i z wygodami??? Brak mi słów...
Właśnie przez takich kretynów Plaza i Media Markt wprowadziły opłaty za parkingi.
[quote name='i' timestamp='1291897046' post='401901']
Totalni idioci. Dzieki temu okolice Zana beda tonac w zaparkowanych we wszelakie dziwne sposoby autach.
Dodatkowa kasa dla SM, dodatkowe problemy dla mieszkańców.

Nie ma to jak żyć w przyjaznym państwie, pracować w przyjaznym mieście... przyjaznym dla tych co u koryta siedzą.
[/quote]
To Ty jesteś idiotą. Z jakiego powodu hipermarket ma zapewniać parking mieszkańcom osiedla??? Oni płacą za powierzchnię parkingową, a Ty chcesz pa... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 19:28
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i muszą je parkować i nich nikt nie oczekuje ,że bez inwestycji miejskich
ten problem przestanie istnieć- wprost przeciwnie będzie coraz trudniej.Rady w stylu " można przecież jeździć MPK są co najmniej śmieszne.PANIE PREZYDENCIE ŻUK - problem parkowania to sprawa bardzo ważna dla mieszkańców Lublina-skoro się Pan zdecydował na kierowanie Lublinem przez kolejne 4 lata to nie ma czasu na ziewanie natomiast jest czas Najwyższy żeby coś zrobić dla tych co Panu zaufali bo za 4 lata mogą mieć odmienne zdanie.
Myślę,że potrzeba ze strony mieszkańców dużej determinacji i ciągłego monitoringu decyzji Rady Miasta w sprawie parkingów -jeżeli temat będzie wracał tylko przy okazji wprowadzenia opłat na którymś z istniejących już parkingów to nie ruszymy się do przodu nawet o krok.
Nie da się zrozumieć narzekania i pretensji do firmy Leclerc.
Wprowadzając zakaz parkowania dla " nieklientów " zachowują się normalnie.
Rozwiązanie problemu parkowania należy do władz miasta Lublin a nie do firm prowadzących
działalność handlową czy usługową.
Właśnie wybraliśmy niedawno nowego prezydenta Lublina i nowych radnych Rady Miasta Lublin.
Niech pochylą się nad problemem miejsc parkingowych w mieście. Od tego nie da się uciekać w nieskończoność.
Mieszkańcy Lublina mają samochody i musz... rozwiń
Avatar
seeth / 9 grudnia 2010 o 19:02
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie kilku głupich i leniwych to efekty widać...
Swego czasu pracowałem kilka lat w leclerku. I jakoś nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem. Nawet jadąc na zakupy przedświąteczne zawsze znalazłem miejsce. Zresztą i tak jest do tej pory. Niestety na szarym końcu parkingu a nie zaraz koło wyjścia, ale krótki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. A cała afera zaczeła się pewnie od jakichś wygodnych. Bo oni akurat nie mieli gdzie zaparkować PRZY WEJŚCIU. Pracownikom marketu i galerii kiedyś dyrekcja kazała parkować na określonych miejscach jak najdalej od wejścia. Ale jak się znajdzie ki... rozwiń
Avatar
Mario / 9 grudnia 2010 o 18:58
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1291901309' post='401963']
Frajerze - nie nazywaj tutaj nikogo ćwokiem - mieszkam 60 kilometerów od mojego miejsca pracy i nawet, gdybym miał słuchać Twojego pier***enia i patrzeć na Twojego zakutego ryja to i tak będę jeździł samochodem do pracy i tak go będę stawiał na uliczkach osiedlowych, bo innego wyjścia nie mam.

Takich ludzi jest więcej i niestety gdzieś samochód trzeba zaparkować. Sam jesteś ćwokiem... jeśli tego nie rozumiesz.
[/quote]
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:46
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]

Wielkomiejski panie z miasta lublin, do stodoly tego Pana nie wpuszczaja takich dresow w brudnych adidasach z czterema paskami jakim ty jestes.
Avatar
killer_debili / 9 grudnia 2010 o 18:43
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims supermarketem?
[quote name='Gość' timestamp='1291906632' post='402059']
A co to konia obchodzi ile wydajesz na paliwo i za ile kasy parkujesz swoje auto ?
Spadaj na drzewo banany prostować. Jesteś na obcym terenie. Nie jesteś jego właścicielem, więc się dostosuj do prawa właściciela. Albo wracaj do wioski.
[/quote]


Przyznaj sie, komu robisz lody w leklerku ze tak kochasz go?
Wolisz nie miec jak dojechac do swojej rozpadajacej sie chaty niz pozwolic ludziom parkowac auta pod czyims super... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 18:12
[quote name='Gość' timestamp='1291906116' post='402053']
Wieśmaku nie szanujący czyjejś własności ... dostaniesz kilka mandatów i ci się odechce kozakowania. he he.
A gdybym ja chciał parkować ZA FRIKO przez 365 dni w roku przy twojej stodole na twoim polu ?
Zgodziłbyś się na to ? Spadaj, pajacu.
[/quote]
To wieśmaku, czy pajacu? Zdecyduj się ty wielkomiejski Panie w pierwszym pokoleniu. To do jutra i do rodziców na wieś po wałówkę, hej!!!
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Młodzieżowy radny przeciwko zniżkom dla uczniów

Młodzieżowy radny przeciwko zniżkom dla uczniów 0 0

Daniel Mazur, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Puławach, opowiedział się przeciwko wprowadzeniu zniżek na bilety komunikacji miejskiej dla najlepszych uczniów. Przeciwko temu wydatkowi wystąpiła również wiceprezydent Puław, Ewa Wójcik. Projekt uchwały upadł.

Rzeczywiście niezła sztuka. Po festiwalu w Chełmie
galeria

Rzeczywiście niezła sztuka. Po festiwalu w Chełmie 1 0

Koncerty, wystawy fotografii i malarstwa, street art., popisy taneczne, body painting i fire show połączony z występem „Słomy” Słonimskiego i bębniarzy. To tylko fragment tegorocznej oferty zakończonego w niedzielę trzydniowego II Festiwalu Niezła Sztuka.

Gigant z branży spożywczej inwestuje w Lubelskiem

Gigant z branży spożywczej inwestuje w Lubelskiem 1 0

50 milionów złotych zainwestuje w Łukowie gigant z branży spożywczej firma SuperDrob. Znajdzie tam pracę 40–50 osób. Będzie to jeden z trzech zakładów tej firmy działających w Lubelskiem

Lublin: Plac zabaw zniknął z dnia na dzień. Mieszkańcy są oburzeni

Lublin: Plac zabaw zniknął z dnia na dzień. Mieszkańcy są oburzeni 0 4

Rozebrany został miejski plac zabaw stojący w wąwozie obok osiedla Konopnickiej. – Nie było innego wyjścia – mówią urzędnicy, którzy zlecili rozbiórkę i tłumaczą, że urządzenia były zniszczone przez wandali i stwarzały zagrożenie dla dzieci. Mieszkańcy są oburzeni, a rada dzielnicy twierdzi, że wystarczyłaby naprawa.

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 12 4

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 7 9

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 9 2

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 16 14

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!