Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 sierpnia 2015 r.
15:11

Lekarze mieli wolne, nikt nie powiadomił pacjentów. "Mama czekała na wizytę pół roku"

0 15 A A

Poradnie zamknięte mimo umówionych wizyt. Pacjenci, którzy 14 sierpnia przyszli do przychodni przy szpitalu wojewódzkim przy al. Kraśnickiej w Lublinie i powiatowym szpitalu w Kraśniku odeszli z kwitkiem. Lekarze mieli wolne.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do lekarza nie dostała się między innymi 68-letnia pacjentka poradni kardiologicznej wojewódzkiego szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Kobieta czekała na tę wizytę pół roku.

– Mama ma problemy z poruszaniem się, jest po dwóch operacjach kręgosłupa i ma chore serce. Dodatkowo był upalny dzień, ale taki był termin wizyty więc musiała pojechać – relacjonuje córka pacjentki w liście, który trafił do naszej redakcji. - Na miejscu okazało się, że gabinety są zamknięte. Nie było nikogo, kto mógłby udzielić informacji. W końcu w rejestracji, za kratą, pomiędzy innymi informacjami mama zauważyła kartkę, że 14 sierpnia jest w przychodni dniem wolnym od pracy.

Dodaje, że nikt nie uprzedził o nieaktualnym terminie wizyty. – Każda szanująca siebie jak i swoich pacjentów przychodnia po pierwsze nie rejestrowałaby wizyt na dzień wolny od pracy. Po drugie w takim przypadku wypadałoby zadzwonić do pacjenta z informacją o nieaktualnym terminie i przerejestrować na inny, a tak się nie stało! – oburza się nasza Czytelniczka. – W ten sposób mama została z niczym, bo nie ma wyznaczonego nowego terminu wizyty. Nie jest jedyną osobą w takiej sytuacji, gdyż po przychodni błądzili inni zdezorientowani pacjenci.

Wzięła urlop

Skarżą się też pacjenci przychodni przy szpitalu powiatowym w Kraśniku. – Na wizytę u specjalisty
czekałam trzy tygodnie. Na miejscu okazało się, że poradnie i rejestracja są zamknięte na głucho. Na izbie przyjęć dowiedziałam się, że poradnie i administracja nie pracują, bo szpital odbiera wolne za 15 sierpnia – denerwuje się nasza Czytelniczka z Kraśnika. – Nikt nie zadzwonił aby odwołać wizytę, nikt mnie nie uprzedził o tym jak zapisywałam się na wizytę. Nie było też informacji o dniu wolnym - ani na stronie szpitala, ani też starostwa. Mój urlop szlag trafił, wizytę też, ale kogo to obchodzi!

Jak zapewnia dyrekcja obu placówek, pacjenci, którym w ubiegły piątek przepadła wizyta zostaną zarejestrowani na nowy termin w ciągu kilku dni.

Zarejestrowana na 14 sierpnia

– Prawdopodobnie pacjentka została zarejestrowana na 14 sierpnia jeszcze przed zarządzeniem dyrektora szpitala o dniu wolnym. Jeśli się do nas zgłosi, zostanie zarejestrowana w ciągu maksymalnie tygodnia, podobnie jak inni pacjenci, którzy są w takiej sytuacji – zapewnia Adam Umer, kierownik przychodni w szpitalu przy al. Kraśnickiej. – Informowaliśmy pacjentów telefonicznie o tej zmianie, być może pacjentka nie odbierała telefonu. Informacja była też na stronie internetowej szpitala i w przychodni.

W ciągu kilku dni mają być też zarejestrowani pacjenci przychodni w Kraśniku. – Zostaną zarejestrowani w dogodnym dla nich terminie, żeby nie musieli tracić urlopu
na wizytę – obiecuje Marek Kos, dyrektor SPZOZ w Kraśniku. – Musiał wystąpić jakiś błąd
po jednej lub po drugiej stronie. Pacjenci mogli nie odbierać telefonu, albo pracownik przychodni źle zapisał numer. Informacja o dniu wolnym była też w budynku.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
acei / 19 sierpnia 2015 o 12:22

Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.

brawo za ten komentarz! 100% prawdy, ale niewygodnej dla żądnych taniej sensacji pismaków i butnej gawiedzi

brawo za ten komentarz! 100% prawdy, ale niewygodnej dla żądnych taniej sensacji pismaków i butnej gawiedzi

rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 10:51

Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.

W końcu ktoś mówi z sensem!

W końcu ktoś mówi z sensem!

rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:17
Nie mogę tego słuchać : jestem biedny bo to, bo tamto. Jesteś biedny bo jesteś głupi i leniwy!!! Bierzecie sie do roboty to będzie was stać na wszystko!
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:13
sorry pacjencie taki kraj jak sie nie podoba to zdychaj
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 07:20
Jajo jesteś troglodyta, nie rozumiesz słowa pisanego.
Avatar
Jajo / 19 sierpnia 2015 o 05:49

Trzeba być nieodpowiedzialnym tepakiem żeby czekać kilka miesięcy do lekarza specjalisty na wizytę w ramach NFZ i narażać swoje zdrowie. Wystarczy znaleźć dobrego lekarza i za kilkadziesiąt pln ma się poradę. W każdej branży tak jest- trzeba zapłacić, nic nie ma za darmo.

Żeby napisać taki komentarz trzeba być dopiero tepakiem. Jak ukradna ci samochód to idź do detektywa zamiast na policję.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 00:46
Rysio łatwo Ci jest powiedzieć "idź prywatnie zapłać paredziesiat zlotych" A co jeżeli ktoś nie ma pieniędzy? Np jest samotnie wychowujące matką małego dziecka z przewlekla choroba nie może pójść do pracy bo nie ma z kim dziecka zostawić i utrzymuje się z niewielkich alimentów + śmiesznego zasiłku rodzinnego? Ma pójść wywalić 100, - zamiast kupić dziecku pieluchy czy jedzenie? A taka recistka czy recistka? Dostaje ochlapy od państwa za przepracowany kilkadziesiąt lat za które musi zapłacić mieszkanie kupić leki A wiadomo ze nie należy to do małych wydatków. Za co ma przeżyć miesiąc?
Rysio łatwo Ci jest powiedzieć "idź prywatnie zapłać paredziesiat zlotych" A co jeżeli ktoś nie ma pieniędzy? Np jest samotnie wychowujące matką małego dziecka z przewlekla choroba nie może pójść do pracy bo nie ma z kim dziecka zostawić i utrzymuje się z niewielkich alimentów + śmiesznego zasiłku rodzinnego? Ma pójść wywalić 100, - zamiast kupić dziecku pieluchy czy jedzenie? A taka recistka czy recistka? Dostaje ochlapy od państwa za przepracowany kilkadziesiąt lat za które musi zapłacić mieszkanie kupić leki A wiadomo ze nie ... rozwiń
Avatar
rysio / 18 sierpnia 2015 o 23:46
Trzeba być nieodpowiedzialnym tepakiem żeby czekać kilka miesięcy do lekarza specjalisty na wizytę w ramach NFZ i narażać swoje zdrowie. Wystarczy znaleźć dobrego lekarza i za kilkadziesiąt pln ma się poradę. W każdej branży tak jest- trzeba zapłacić, nic nie ma za darmo.
Avatar
J23 / 18 sierpnia 2015 o 21:07

Proponuje się odgryźć I tez nie przejść do darmozjadow! I juz! Nie będą mieni okazji dostać ani lapoki ani 70tys pensji. Od dziś leczymy się u znachorow!

ci ludzie dostają za swoją pracę pensję ale jak nadarzy się okazja to wyciągają łapy po kopertę by wyssać z chorego człowieka wszystko co ma.A idac twoim tokiem myslenia to w czasie zagrożenia dzwońmy po oznaczenia zamiast na policję, w czasie pożaru czy wypadku radzmy sobie sami zamiast fatygowac strazakow itp., itd....
ci ludzie dostają za swoją pracę pensję ale jak nadarzy się okazja to wyciągają łapy po kopertę by wyssać z chorego człowieka wszystko co ma.A idac twoim tokiem myslenia to w czasie zagrożenia dzwońmy po oznaczenia zamiast na policję, w czasie pożaru czy wypadku radzmy sobie sami zamiast fatygowac strazakow itp., itd.... rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 17:55
Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.
Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wyc... rozwiń
Avatar
acei / 19 sierpnia 2015 o 12:22

Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.

brawo za ten komentarz! 100% prawdy, ale niewygodnej dla żądnych taniej sensacji pismaków i butnej gawiedzi

brawo za ten komentarz! 100% prawdy, ale niewygodnej dla żądnych taniej sensacji pismaków i butnej gawiedzi

rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 10:51

Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.

W końcu ktoś mówi z sensem!

W końcu ktoś mówi z sensem!

rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:17
Nie mogę tego słuchać : jestem biedny bo to, bo tamto. Jesteś biedny bo jesteś głupi i leniwy!!! Bierzecie sie do roboty to będzie was stać na wszystko!
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 08:13
sorry pacjencie taki kraj jak sie nie podoba to zdychaj
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 07:20
Jajo jesteś troglodyta, nie rozumiesz słowa pisanego.
Avatar
Jajo / 19 sierpnia 2015 o 05:49

Trzeba być nieodpowiedzialnym tepakiem żeby czekać kilka miesięcy do lekarza specjalisty na wizytę w ramach NFZ i narażać swoje zdrowie. Wystarczy znaleźć dobrego lekarza i za kilkadziesiąt pln ma się poradę. W każdej branży tak jest- trzeba zapłacić, nic nie ma za darmo.

Żeby napisać taki komentarz trzeba być dopiero tepakiem. Jak ukradna ci samochód to idź do detektywa zamiast na policję.
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 00:46
Rysio łatwo Ci jest powiedzieć "idź prywatnie zapłać paredziesiat zlotych" A co jeżeli ktoś nie ma pieniędzy? Np jest samotnie wychowujące matką małego dziecka z przewlekla choroba nie może pójść do pracy bo nie ma z kim dziecka zostawić i utrzymuje się z niewielkich alimentów + śmiesznego zasiłku rodzinnego? Ma pójść wywalić 100, - zamiast kupić dziecku pieluchy czy jedzenie? A taka recistka czy recistka? Dostaje ochlapy od państwa za przepracowany kilkadziesiąt lat za które musi zapłacić mieszkanie kupić leki A wiadomo ze nie należy to do małych wydatków. Za co ma przeżyć miesiąc?
Rysio łatwo Ci jest powiedzieć "idź prywatnie zapłać paredziesiat zlotych" A co jeżeli ktoś nie ma pieniędzy? Np jest samotnie wychowujące matką małego dziecka z przewlekla choroba nie może pójść do pracy bo nie ma z kim dziecka zostawić i utrzymuje się z niewielkich alimentów + śmiesznego zasiłku rodzinnego? Ma pójść wywalić 100, - zamiast kupić dziecku pieluchy czy jedzenie? A taka recistka czy recistka? Dostaje ochlapy od państwa za przepracowany kilkadziesiąt lat za które musi zapłacić mieszkanie kupić leki A wiadomo ze nie ... rozwiń
Avatar
rysio / 18 sierpnia 2015 o 23:46
Trzeba być nieodpowiedzialnym tepakiem żeby czekać kilka miesięcy do lekarza specjalisty na wizytę w ramach NFZ i narażać swoje zdrowie. Wystarczy znaleźć dobrego lekarza i za kilkadziesiąt pln ma się poradę. W każdej branży tak jest- trzeba zapłacić, nic nie ma za darmo.
Avatar
J23 / 18 sierpnia 2015 o 21:07

Proponuje się odgryźć I tez nie przejść do darmozjadow! I juz! Nie będą mieni okazji dostać ani lapoki ani 70tys pensji. Od dziś leczymy się u znachorow!

ci ludzie dostają za swoją pracę pensję ale jak nadarzy się okazja to wyciągają łapy po kopertę by wyssać z chorego człowieka wszystko co ma.A idac twoim tokiem myslenia to w czasie zagrożenia dzwońmy po oznaczenia zamiast na policję, w czasie pożaru czy wypadku radzmy sobie sami zamiast fatygowac strazakow itp., itd....
ci ludzie dostają za swoją pracę pensję ale jak nadarzy się okazja to wyciągają łapy po kopertę by wyssać z chorego człowieka wszystko co ma.A idac twoim tokiem myslenia to w czasie zagrożenia dzwońmy po oznaczenia zamiast na policję, w czasie pożaru czy wypadku radzmy sobie sami zamiast fatygowac strazakow itp., itd.... rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 17:55
Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wychodza ze szpitala. Zreszta kto komu broni zostac lekarzem? Za pozno? To poslac swoje dzieci. Ale zeby dostac sie w ogole na te studia nie wystarczy zdac matury na poziomie podstawowym na 30%. Co i tak jest dla duzej czesci nieosiagalne.
Ludzie, o co w ogole chodzi? Wszyscy narzekacie na lekarzy a jak tylko sie ktory zle poczuje albo jego starsza mama czy tata to od razu biegniecie do szpitala. To leczcie sie sami! Ze lapowkarze? W dzisiejszych czasach to margines. Media trabia o kazdym przypadku bledu lekarskiego (ktory tez czesto jest skutkiem posrednim lub bezposrednim zlej organizacji systemu) czy o jakiejs czarnej owcy ktora wziela lapowke i wszyscy mysla ze to norma. Zdecydowana wiekszosc lekarzy w Polsce nie zarabia 70 tys/mies. A ci ktorzy moze tyle zarabiaja nie wyc... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!