poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Lublin

Licealistki mamy ładne

Dodano: 17 grudnia 2001, 19:18
Autor: (in)

Najpiękniejsza licealistka, czyli  Magdalena Sudykowska z Łukowa <br />
(na pierwszym planie)
Najpiękniejsza licealistka, czyli Magdalena Sudykowska z Łukowa
(na pierwszym planie)

Magdalena Sudykowska, niebieskooka blondynka z Łukowa, uczennica II klasy II LO im. Jana Pawła II, jest od dwóch dni Miss Szkół Ponadpodstawowych naszego regionu. Do niej należy także tytuł Miss Dziennika.
W lubelskim Klubie Muzycznym MC pojawiły się 44 finalistki. Po kilku prezentacjach - w strojach wieczorowych, treningowych, kąpielowych i dżinsowych - jury wydało werdykt. Tytuł I wicemiss przypadł Magdalenie Różańskiej, zielonookiej, 17-letniej szatynce z Biłgoraja z III klasy LO im. ONZ, a II wicemiss Ewelinie Brzezińskiej, niebieskookiej, 16-letniej blondynce z ZSZ nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie (II klasa Technikum Ekonomicznego).
Ale na tych tytułach się nie skończyło. Miss Publiczności została Angelika Poniatowska z Białej Podlaskiej, miss telewizyjnego Magazynu "Wieszak” - Diana Osak z Lublina, Miss Kreatywną - Katarzyna Kowalska z Nałęczowa, Miss Gracji - Olga Kamińska z Hrubieszowa, Miss Elegancji - Ola Gołub z Białej Podlaskiej, Miss Foto - Justyna Rapczuk i Miss Fitness - Magdalena Różańska z Biłgoraja.
Wszystkie lauretaki otrzymały nagrody, które ufundowali: E. Leclerc, firma kosmetyczna "Ziaja”, hurtownia "Lider”, LSS "Społem", Corda Jeans, Zakład Konfekcyjny "Bialcon” z Białej Podlaskiej, firma "Rozgadana” i nasza redakcja. Fryzury i makijaże zapewnili finalistkom uczniowie IV klasy Liceum Zawodowego oraz Policealnego Studium Kosmetycznego przy ZDZ w Lublinie.
Wybory zorganizowała agencja Art Models pod patronatem Dziennika Wschodniego przy współudziale firm: Zoom, Lubnet i Unisus.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!