Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 kwietnia 2009 r.
7:11
Edytuj ten wpis

Litewski kierowca wymusił pierwszeństwo, cztery osoby ranne

Autor: Zdjęcie autora (łm drs)
0 11 A A

Cztery osoby zostały ranne, w tym jedna jest w stanie ciężkim, w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj w nocy na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Smorawińskiego koło "Orfeusza".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 23.40 kierowca renault safrane z Litwy wymusił na rondzie koło "Orfeusza" pierwszeństwo przejazdu i wjechał w fiata punto, który uderzył jeszcze w przydrożną latarnię.

Ranne zostały cztery osoby z fiata. Jedną z pasażerek uwięzionych w rozbitym fiacie musieli uwalniać strażacy, którzy specjalistycznym sprzętem rozcinali wrak auta. Kobieta jest w stanie ciężkim.

Osoby, które jechały renault wyszły z wypadku bez szwanku.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 14 kwietnia 2009 o 20:44
na litwie kupuja prawka i potem jerzdza nie znajac przepsów. deb***!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 20:24
przezyly i zyc beda !!!!! wszytskle 4 ranne !!!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 20:19
z fiata punta jak narazie przezyly wszytskei osoby ta moja kobieta jest w stanie stabilnyum pod urzadzeniami !! ale wyjdzie z tego wierze w to !!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 19:59
ja jako kierowca fiata punto z tego wypadku to wiem jak to było i koleś siedzi i się nie wypłaci do końca życia!!!! to cud że 2 moje koleżanki przeżyły, a tak btw to było rondo!!!
Avatar
Pawel / 7 kwietnia 2009 o 19:39
Ten litewski kierowca czuje sie bezkarny !! Człowieku moja kobieta przez Ciebie jest w ciezkim stanie !! Teraz akurat stabilnym bo na czas miała operacje ! nie daruje jemu tego !! nie daruje !!
Avatar
Wojtek / 7 kwietnia 2009 o 18:14
Kolega po części ma rację... tam nie ma ronda - tam jest skrzyżowanie z wyspą centralną o "ruchu okrężnym", a nie rondo samo w sobie to trochę różnica, choć sposób poruszania się jest podobny.
Avatar
~kierowca~ / 7 kwietnia 2009 o 13:24
jeśli wg ciebie tam nie ma ronda,to nawet na rowerze nie powinieneś jeździć...
Avatar
Czyki / 7 kwietnia 2009 o 11:56
Po wyłączeniu sygnalizacji świetlnej jest.
Avatar
tuja / 7 kwietnia 2009 o 11:14
~tomek~ napisał:
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki

Tam nie ma ronda..
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 10:18
na tych litwinow to juz dawno policja powinna sie zastawic, oni czujaa sie bezkarni w polsce.
Avatar
~gość~ / 14 kwietnia 2009 o 20:44
na litwie kupuja prawka i potem jerzdza nie znajac przepsów. deb***!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 20:24
przezyly i zyc beda !!!!! wszytskle 4 ranne !!!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 20:19
z fiata punta jak narazie przezyly wszytskei osoby ta moja kobieta jest w stanie stabilnyum pod urzadzeniami !! ale wyjdzie z tego wierze w to !!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 19:59
ja jako kierowca fiata punto z tego wypadku to wiem jak to było i koleś siedzi i się nie wypłaci do końca życia!!!! to cud że 2 moje koleżanki przeżyły, a tak btw to było rondo!!!
Avatar
Pawel / 7 kwietnia 2009 o 19:39
Ten litewski kierowca czuje sie bezkarny !! Człowieku moja kobieta przez Ciebie jest w ciezkim stanie !! Teraz akurat stabilnym bo na czas miała operacje ! nie daruje jemu tego !! nie daruje !!
Avatar
Wojtek / 7 kwietnia 2009 o 18:14
Kolega po części ma rację... tam nie ma ronda - tam jest skrzyżowanie z wyspą centralną o "ruchu okrężnym", a nie rondo samo w sobie to trochę różnica, choć sposób poruszania się jest podobny.
Avatar
~kierowca~ / 7 kwietnia 2009 o 13:24
jeśli wg ciebie tam nie ma ronda,to nawet na rowerze nie powinieneś jeździć...
Avatar
Czyki / 7 kwietnia 2009 o 11:56
Po wyłączeniu sygnalizacji świetlnej jest.
Avatar
tuja / 7 kwietnia 2009 o 11:14
~tomek~ napisał:
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki

Tam nie ma ronda..
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 10:18
na tych litwinow to juz dawno policja powinna sie zastawic, oni czujaa sie bezkarni w polsce.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 1

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 9

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 3

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 30 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 176 39

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 2 13

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 48 54

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 3

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 17 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 18 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 42 11

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!