Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2012 r.
7:24
Edytuj ten wpis

Londyn - Lublin, Dublin - Lublin. Ryanair sprzedaje bilety na loty

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 39 A A
Ryanair sprzedaje bilety na loty z Lublina (Ryanair)
Ryanair sprzedaje bilety na loty z Lublina (Ryanair)

Z opóźnieniem, bo dopiero w środę późnym wieczorem ruszyła sprzedaż biletów linii Ryanair na loty z lotniska Lublin do Londynu Stansted i Dublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas wczorajszej konferencji prasowej Michael Cawley, wiceprezes Ryanair zapowiadał, że sprzedaż ruszy po południu. I mimo, że na stronie internetowej przewoźnika Lublin znajdował się na liście obsługiwanych lotnisk, to biletów nie można było rezerwować. Sprzedaż ruszyła dopiero ok. godz. 22.

Najtańsze bilety na trasie Lublin - Londyn Stansted można kupić za 10 funtów. Kłopot w tym, że najwcześniej dopiero 16 stycznia. Wcześniejsze loty są znacznie droższe - przed świętami za przelot z Londynu do Lublina trzeba zapłacić nawet od 222-374 funtów w zależności od dnia wylotu.

Na trasie Dublin - Lublin ceny biletów przed świętami zaczynają się od 152 euro. W późniejszych terminach można znaleźć bilety za 25 euro w jedną stronę.

Stosunkowo wysokie ceny przelotów w porównaniu do zapowiedzi zauważył już branżowy portal Fly4free. - Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś proponuje tanie loty do Lublina na święta za jedyne 728 GBP (3741 zł) - ironizują dziennikarze portalu.

Ten sam przewoźnik oferuje znacznie tańsze bilety dla pasażerów latających do Warszawy Modlina. Przykładowo 21 grudnia za lot na trasie Londyn Stansted - Modlin zapłacimy 104 funty. Tego samego dnia, ale do Lublina z lotniska Stansted trzeba zapłacić 374 funty.

Taniej jest dopiero przy zakupie biletów w odwrotnym kierunku. Na trasie Lublin - Londyn Stansted trzeba przed świętami zapłacić 75 zł w jedną stronę. W styczniu jest jeszcze taniej. Np. za wylot z Lublina 14 stycznia i powrót 18 stycznia trzeba zapłacić w sumie 101,88 zł.

Wczorajsza konferencja Michaela Cawleya, wiceprezesa Ryanair


Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sylwia / 22 lutego 2013 o 15:34
Promocje lotnicze na jednym z portali które znalazłam [url="http://www.lotniczy-bilet.pl/promocje.html"]www.lotniczy-bilet.pl/promocje.html[/url]
Avatar
Kamila / 27 listopada 2012 o 14:14
tutaj można spróbować kupić bilety grupowe. Zawsze bedzie taniej:)
[url="http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html"]http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html[/url]
Avatar
Jack / 23 września 2012 o 22:02
Nareszczie:) Lublin-Dublin-Lublin

Możecie sobie narzekać, że to ściana wschodnia, że bieda, wiocha itd. Nie dbam o to. Wiem jak wyglądały pierwsze lotniska np. w W-wie, czy Rzeszowie. Nie były niczym wspaniałym, a teraz się rozbudowują. Zamiast marudzić i nastawiać się na nie, jak to typowy Polak, ja czekam, aż zarezerwuje sobie pierwszy bilecik na moje lubelskie lotnisko. Cieszy mnie, że nie będę musiał kombinować ze znalezieniem kierowcy na trasę, czy jechać ponad 2 godz samochodem, że będę mógł szybko dojechać do domu:)

Dlaczego wszyscy piszą o lotnisku w Lublinie, a nie w Świdniku? Pewnie dlatego, że Lublin jest dużo większy, że tak się dzieje zawsze, że większe miasta "wchłaniają" te mniejsze - przyległe do nich. Trzeba było zrobić lotnisko za Lubartowem i nie byłoby problemu:)

Do osoby nabijającej się z kupowania samochodów i przyjeżdzania na "swoją" wieś Kimkolwiek jesteś, nie napinaj się tak i nie nabijaj:P Ty nie pracowałeś/-aś na to. Nie możesz uszanować tego, że ktoś robi co chcę. Mi tam wszystko jedno. Może nawet dwa samochody kupić - jednym jechać, w drugim mieć szofera i swoje bagaże, może postawić nowy dom lub wszystko przepić. Wszystko mi jedno. Tematem jest lotnisko a nie jakieś życiowe filozofie:P:)
Nareszczie:) Lublin-Dublin-Lublin

Możecie sobie narzekać, że to ściana wschodnia, że bieda, wiocha itd. Nie dbam o to. Wiem jak wyglądały pierwsze lotniska np. w W-wie, czy Rzeszowie. Nie były niczym wspaniałym, a teraz się rozbudowują. Zamiast marudzić i nastawiać się na nie, jak to typowy Polak, ja czekam, aż zarezerwuje sobie pierwszy bilecik na moje lubelskie lotnisko. Cieszy mnie, że nie będę musiał kombinować ze znalezieniem kierowcy na trasę, czy jechać ponad 2 godz samochodem, że będę mógł szybko dojech... rozwiń
Avatar
gość / 21 września 2012 o 12:30
Pozdrawiam Poznaniaków którzy życzą nam lepiej niż lokalne buraki wieczne zrzędy
Avatar
iza / 21 września 2012 o 11:03
jak wogóle zrezerwować te bilety jak tam sie wyświetla ze nie można znaleść takiego połączenia !!!!
Avatar
rose / 21 września 2012 o 10:27
Ryanair tragedia ;-Oukryte koszty,nie za ciekawa jakosc lotu itp.....nie polecam
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 02:44
Jak myślicie, czy te fanpejdże lotniska lublin to prawdziwe strony firmowe lubelskiego air portu, szczególnie ta mianująca się oficjalną stroną lotniska? Czy też fałszywki wyłudzające lajki do późniejszego handlowania? Z tej właśnie już ktoś zrobił przekierowanie na facebook/tanielotyzlublina. Oj obłowi się spryciarz...
Avatar
adg / 20 września 2012 o 20:55
[quote name='sssiii' timestamp='1348155282' post='676173']
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
[/quote]
to tym bardziej za 1100 zł nie wyrzyjesz - oplaty za mieskjzanie 1000zł
w UK zakupy na poziomie zrobisz za 50funtow , w Polsce za 200zł
200funtow za lot z londynu na swieta to bardzo dobra cena, a dla Polakow z Polski to 1000zł to jest mega wydatek. Bez dwóch zdań jesli zarabiasz w UK to stać cie na taki wydatek.
[quote name='sssiii' timestamp='1348155282' post='676173']
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
[/quote]
to tym bardziej za 1100 zł nie wyrzyjesz - oplaty za mieskjzanie 1000zł
w UK zakupy na poziomie zrobisz za 50funtow , w Polsce za 200zł
200funtow za lot z londynu na swieta to bardzo dobra cena, a dla Polakow z Polski to 1... rozwiń
Avatar
poznaniak z korzeniami LB. / 20 września 2012 o 18:05
Panowie i panie jeszcze lotniska nie ma a tu same mądre głowy .Lubelskie lotnisko to jak noworodek potrzebuje opieki [czytaj pasażerów jak najwięcej -tylko jednośc w regionie daje sukces].Każdy patriota lokalny na początku pomaga włśnie swojemu lotnisku ,choćby miało drożej kosztować ,ponieważ [czekaliśmy]marzyliśmy 50 lat aby region miał lotnisko .Wielu mieszkanców z P-Ń życzą powodzenia temu regionowi i czkamy na Połączenia Lublin -Poznań
Avatar
grzechol / 20 września 2012 o 17:40
Do AVIOTARA!!!!A skąd ty brudny buraku jesteś?Jak nie znasz Lubelszczyzny i nie wiesz jak tu jest to zamknij Paszcze.Przyjedź i się przekonaj.Bo w twojej okolicy to pewnie jeszcze maluchami i furmankami jeżdzą.A co mówić o innych inwestycjach.Bardzo dobrze i cieszy mnie to jak i większośc mieszkańców Lubelszczyzny że w końcu nie będzie trzeba do warszawy tylko jest lotnisko nasze "LUBELSKIE"w Świdniku.Prężnie i szybko się nasz rejon rozwija.
Avatar
sylwia / 22 lutego 2013 o 15:34
Promocje lotnicze na jednym z portali które znalazłam [url="http://www.lotniczy-bilet.pl/promocje.html"]www.lotniczy-bilet.pl/promocje.html[/url]
Avatar
Kamila / 27 listopada 2012 o 14:14
tutaj można spróbować kupić bilety grupowe. Zawsze bedzie taniej:)
[url="http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html"]http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html[/url]
Avatar
Jack / 23 września 2012 o 22:02
Nareszczie:) Lublin-Dublin-Lublin

Możecie sobie narzekać, że to ściana wschodnia, że bieda, wiocha itd. Nie dbam o to. Wiem jak wyglądały pierwsze lotniska np. w W-wie, czy Rzeszowie. Nie były niczym wspaniałym, a teraz się rozbudowują. Zamiast marudzić i nastawiać się na nie, jak to typowy Polak, ja czekam, aż zarezerwuje sobie pierwszy bilecik na moje lubelskie lotnisko. Cieszy mnie, że nie będę musiał kombinować ze znalezieniem kierowcy na trasę, czy jechać ponad 2 godz samochodem, że będę mógł szybko dojechać do domu:)

Dlaczego wszyscy piszą o lotnisku w Lublinie, a nie w Świdniku? Pewnie dlatego, że Lublin jest dużo większy, że tak się dzieje zawsze, że większe miasta "wchłaniają" te mniejsze - przyległe do nich. Trzeba było zrobić lotnisko za Lubartowem i nie byłoby problemu:)

Do osoby nabijającej się z kupowania samochodów i przyjeżdzania na "swoją" wieś Kimkolwiek jesteś, nie napinaj się tak i nie nabijaj:P Ty nie pracowałeś/-aś na to. Nie możesz uszanować tego, że ktoś robi co chcę. Mi tam wszystko jedno. Może nawet dwa samochody kupić - jednym jechać, w drugim mieć szofera i swoje bagaże, może postawić nowy dom lub wszystko przepić. Wszystko mi jedno. Tematem jest lotnisko a nie jakieś życiowe filozofie:P:)
Nareszczie:) Lublin-Dublin-Lublin

Możecie sobie narzekać, że to ściana wschodnia, że bieda, wiocha itd. Nie dbam o to. Wiem jak wyglądały pierwsze lotniska np. w W-wie, czy Rzeszowie. Nie były niczym wspaniałym, a teraz się rozbudowują. Zamiast marudzić i nastawiać się na nie, jak to typowy Polak, ja czekam, aż zarezerwuje sobie pierwszy bilecik na moje lubelskie lotnisko. Cieszy mnie, że nie będę musiał kombinować ze znalezieniem kierowcy na trasę, czy jechać ponad 2 godz samochodem, że będę mógł szybko dojech... rozwiń
Avatar
gość / 21 września 2012 o 12:30
Pozdrawiam Poznaniaków którzy życzą nam lepiej niż lokalne buraki wieczne zrzędy
Avatar
iza / 21 września 2012 o 11:03
jak wogóle zrezerwować te bilety jak tam sie wyświetla ze nie można znaleść takiego połączenia !!!!
Avatar
rose / 21 września 2012 o 10:27
Ryanair tragedia ;-Oukryte koszty,nie za ciekawa jakosc lotu itp.....nie polecam
Avatar
Gość / 21 września 2012 o 02:44
Jak myślicie, czy te fanpejdże lotniska lublin to prawdziwe strony firmowe lubelskiego air portu, szczególnie ta mianująca się oficjalną stroną lotniska? Czy też fałszywki wyłudzające lajki do późniejszego handlowania? Z tej właśnie już ktoś zrobił przekierowanie na facebook/tanielotyzlublina. Oj obłowi się spryciarz...
Avatar
adg / 20 września 2012 o 20:55
[quote name='sssiii' timestamp='1348155282' post='676173']
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
[/quote]
to tym bardziej za 1100 zł nie wyrzyjesz - oplaty za mieskjzanie 1000zł
w UK zakupy na poziomie zrobisz za 50funtow , w Polsce za 200zł
200funtow za lot z londynu na swieta to bardzo dobra cena, a dla Polakow z Polski to 1000zł to jest mega wydatek. Bez dwóch zdań jesli zarabiasz w UK to stać cie na taki wydatek.
[quote name='sssiii' timestamp='1348155282' post='676173']
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
[/quote]
to tym bardziej za 1100 zł nie wyrzyjesz - oplaty za mieskjzanie 1000zł
w UK zakupy na poziomie zrobisz za 50funtow , w Polsce za 200zł
200funtow za lot z londynu na swieta to bardzo dobra cena, a dla Polakow z Polski to 1... rozwiń
Avatar
poznaniak z korzeniami LB. / 20 września 2012 o 18:05
Panowie i panie jeszcze lotniska nie ma a tu same mądre głowy .Lubelskie lotnisko to jak noworodek potrzebuje opieki [czytaj pasażerów jak najwięcej -tylko jednośc w regionie daje sukces].Każdy patriota lokalny na początku pomaga włśnie swojemu lotnisku ,choćby miało drożej kosztować ,ponieważ [czekaliśmy]marzyliśmy 50 lat aby region miał lotnisko .Wielu mieszkanców z P-Ń życzą powodzenia temu regionowi i czkamy na Połączenia Lublin -Poznań
Avatar
grzechol / 20 września 2012 o 17:40
Do AVIOTARA!!!!A skąd ty brudny buraku jesteś?Jak nie znasz Lubelszczyzny i nie wiesz jak tu jest to zamknij Paszcze.Przyjedź i się przekonaj.Bo w twojej okolicy to pewnie jeszcze maluchami i furmankami jeżdzą.A co mówić o innych inwestycjach.Bardzo dobrze i cieszy mnie to jak i większośc mieszkańców Lubelszczyzny że w końcu nie będzie trzeba do warszawy tylko jest lotnisko nasze "LUBELSKIE"w Świdniku.Prężnie i szybko się nasz rejon rozwija.
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 32 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!