Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Wielkie otwarcie (wideo, zdjęcia)

0 34 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Punktualnie w południe rozpoczęła się pierwsza odprawa biletowo-bagażowa w historii Portu Lotniczego Lublin. Do Londynu z Lublina odleciało 108 pasażerów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 68 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!