Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2014 r.
10:15
Edytuj ten wpis

Lubelscy licealiści będą dziś śpiewać w autobusach MPK

Autor: Zdjęcie autora łm
5 9 A A

Pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej, którzy w poniedziałek po południu będą jechali autobusami linii: 10, 26 i 57 będą mogli posłuchać na żywo chóru

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaśpiewają kilkuosobowe grupy złożone z uczniów II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego, którzy należą do działającego w szkole chóru "Ergo cantemus!”. - Wykonają wersję chóralną Hymnu Spotkań Teatralnych "Zwierciadła" oraz dwa dodatkowe utwory ze swojego repertuaru - informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie. Będzie to czwarte tego typu wydarzenie muzyczne w pojazdach komunikacji miejskiej. W poprzednich latach pasażerowie mogli usłyszeć utwory „Don’t worry, be happy” czy „Only you”. Poniedziałkowa akcja rozpocznie się o godz. 13 i potrwa godzinę. Ma na celu promowanie Lublina jako miasta inspiracji i sztuki. W pojazdach rozdawane będą ulotki promujące festiwal teatralny "Zwierciadła".

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
36latek / 17 marca 2014 o 17:59

Matka chciała, żebym poszedł do liceum. Ojciec mówił synu- zdobądź zawód, idź do zawodówki. Zrobiłem jak chciał ojciec. Poszedłem do zawodówki, później skończyłem technikum i Politechnikę Lubelską. I jestem za to ojcu wdzieczny. Dzisiaj w życiu bym nie poszedł do liceum ani nie posłał swojego syna do tej szkoły (syn VI klasa szkoły podstawowej). Dla mnie liceum to banda od Palikota o czym świadczą akcje jak ta w dzisiejszym MPK (oczywiście nieuogólniam).

Avatar
Kierowca / 17 marca 2014 o 17:23

O to ja dziś takich wygoniłem. Myślałem ze na żebry przyszli.Byli podobni do rumunów.

Avatar
kierowca / 17 marca 2014 o 14:16

Jak ja się ciesze że przestałem jeździć MPK :) Już wolę postać dłużej w korku, pozdrawiam wszystkich kierowców na własnych kołach :)

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 13:42

Ciekawe czy skasuja bilety?

Avatar
pele / 17 marca 2014 o 12:56

Mogliby zorganizować jakąś pozyteczną akcje dla miasta, np jakieś "wiosenne sprzątanie" blokowisk albo terenów zielonych a nie zakłócać podróż pasazerom MPK.

Avatar
ROBERT / 17 marca 2014 o 12:52

ZA JAKIE GRZECHY MAM SŁUCHAĆ TEGO WYCIA,ZA JAKIE. :wacko:

Avatar
a b c d e f / 17 marca 2014 o 12:48

Mogliby zrobić porządek z komunikacją, a nie robić w niej zabawy. Autobusy miejskie nie do tego służą...

Avatar
Wladek / 17 marca 2014 o 11:28

Taki, powinni ich jeszcze zaprosić do szaletu miejskiego

Avatar
12312312 / 17 marca 2014 o 11:27

Promocja by byla ok gdyby mozna bylo tu normalnie zyc i pracowac, a nie inspirowac sie wciskana hałą i mydleniem oczu tematami zastępczymi...

Avatar
36latek / 17 marca 2014 o 17:59

Matka chciała, żebym poszedł do liceum. Ojciec mówił synu- zdobądź zawód, idź do zawodówki. Zrobiłem jak chciał ojciec. Poszedłem do zawodówki, później skończyłem technikum i Politechnikę Lubelską. I jestem za to ojcu wdzieczny. Dzisiaj w życiu bym nie poszedł do liceum ani nie posłał swojego syna do tej szkoły (syn VI klasa szkoły podstawowej). Dla mnie liceum to banda od Palikota o czym świadczą akcje jak ta w dzisiejszym MPK (oczywiście nieuogólniam).

Avatar
Kierowca / 17 marca 2014 o 17:23

O to ja dziś takich wygoniłem. Myślałem ze na żebry przyszli.Byli podobni do rumunów.

Avatar
kierowca / 17 marca 2014 o 14:16

Jak ja się ciesze że przestałem jeździć MPK :) Już wolę postać dłużej w korku, pozdrawiam wszystkich kierowców na własnych kołach :)

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 13:42

Ciekawe czy skasuja bilety?

Avatar
pele / 17 marca 2014 o 12:56

Mogliby zorganizować jakąś pozyteczną akcje dla miasta, np jakieś "wiosenne sprzątanie" blokowisk albo terenów zielonych a nie zakłócać podróż pasazerom MPK.

Avatar
ROBERT / 17 marca 2014 o 12:52

ZA JAKIE GRZECHY MAM SŁUCHAĆ TEGO WYCIA,ZA JAKIE. :wacko:

Avatar
a b c d e f / 17 marca 2014 o 12:48

Mogliby zrobić porządek z komunikacją, a nie robić w niej zabawy. Autobusy miejskie nie do tego służą...

Avatar
Wladek / 17 marca 2014 o 11:28

Taki, powinni ich jeszcze zaprosić do szaletu miejskiego

Avatar
12312312 / 17 marca 2014 o 11:27

Promocja by byla ok gdyby mozna bylo tu normalnie zyc i pracowac, a nie inspirowac sie wciskana hałą i mydleniem oczu tematami zastępczymi...

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 3

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 19

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 420 31

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 21 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 258 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!