sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Lubelscy widzowie o filmie "Smoleńsk": cała Polska powinna zobaczyć ten film

Dodano: 10 września 2016, 07:55
Autor: not. Agdy

SONDA
Liczba głosów: 1742

Czy szkoły powinny organizować wyjścia uczniów na film Smoleńsk?

17.45 %
Tak
82.55 %
Nie

W piątek wszedł na ekrany film Antoniego Krauze „Smoleńsk”. Zapytaliśmy o ocenę filmu i wrażenia z projekcji osoby, które wybrały się do lubelskiego kina Bajka na seans o 15.45.

- W ogóle mi się nie podobał. Okropnie tendencyjny. Mówią to, co teraz się słyszy w telewizji. Nie, nie podobał mi się. Także z powodu realizacji – mówi kobieta, która jako pierwsza, szybkim krokiem wyszła z kinowej sali.

- A dla kogo pani zbiera te opinie? Bo media lewicowe bardzo krytykują film, narzekają na grę aktorską. A to nie jest kandydat do Oskara, to jest film o historii. Tu gra aktorska nie jest ważna. Bardzo dobry film. Bardzo ważny – uważa jeden z mężczyzn.

– W końcu się doczekaliśmy prawdy, w końcu ktoś pokazał, tak jak było. I uważam, że osoby, które występują są bardzo dobrze dobrane – dodaje stojąca obok kobieta.

– Jak film cały czas trzyma w napięciu, to musi być dobry. A ten film cały czas trzyma w napięciu – uważa kolejny widz. – Wiele spraw już widzieliśmy, ale jest bardzo dużo nowych, o których nie wiedziałem. Pójdę jeszcze raz na ten film. I wszystkim znajomym powiem, żeby poszli zobaczyć. I w ogóle cała Polska powinna pójść na „Smoleńsk” – dodaje.

 

SONDA
Liczba głosów: 1231

Jak oceniasz film Smoleńsk w reż. Antoniego Krauzego (w skali od 1 do 5 gwiazdek)

75.39 %
*
1.3 %
**
2.27 %
***
3.57 %
****
17.47 %
*****
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(163) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 września 2016 o 07:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
1. W jakich badaniach technicznych szczątków Tu-154M brali udział w Rosji polscy eksperci? Odpowiedź: Nie brali udziału w żadnych. 2. Jakie sprawozdania mają polscy eksperci z badań technicznych szczątków Tu-154M? Odpowiedź: Nie mają żadnych i nie wiedzą, czy były robione [sic!]. 3. Jakie nieoficjalne informacje dotyczące badań technicznych szczątków Tu-154M mają polscy eksperci? Odpowiedź: Nie mają żadnych. 4. Jakie oficjalne i nieoficjalne informacje mają polscy eksperci na temat planów badań technicznych szczątków? Otrzymali od Rosjan ustną informację, że od 23 sierpnia będą robione badania techniczne radiowysokościomierzy i radiokompasów. (Czyli de facto nie uzyskano żadnej informacji, bo powyższa wiadomość jest bez żadnej wartości i – jak stwierdził w podsumowaniu dokumentu sam Żurkowski – nie jest dla komisji Millera niczym nowym). (…)
Rozwiń
Gość
Gość (13 września 2016 o 21:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dlaczego w głosowaniu nie ma zero gwiazdek ?!
Rozwiń
Gość
Gość (13 września 2016 o 21:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Komu się film nie podoba, ten jest ruskim agentem.
Rozwiń
leon z
leon z (13 września 2016 o 20:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
opiniak.tom napisał:
Już nigdy nie obejrzę Bonda. Tam jest tyle kłamstw i bzdur. Ludzie, każdy ma prawo mieć ocenę i wizję. Tak reżyser filmu przedstawił jak czuje. Wolno mu. To jest fabularny film z fikcyjnymi postaciami na tle rzeczywistych wydarzeń.  Więc darujcie sobie te komentarze pójdę nie pójdę, a gazeta niech nie urządza plebiscytu czy szkoły powinny obowiązkowo iść na film. A niby dlaczego miałyby iść. Na epokę lodowcową wyjść nie było. Przestańmy się wreszcie podpuszczać mediom i samym sobie. daruj sobie , ale wciskanie bajek  i fantazji  tworzonych w chorej wyobraźni  i masowe ich rozpowszechnianie  , to nic wielkiego , norma ? każdy może ? to może żrobić drugą wersję ? i masowo rozpowszechniać
Rozwiń
opiniak.tom
opiniak.tom (13 września 2016 o 10:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Już nigdy nie obejrzę Bonda. Tam jest tyle kłamstw i bzdur. Ludzie, każdy ma prawo mieć ocenę i wizję. Tak reżyser filmu przedstawił jak czuje. Wolno mu. To jest fabularny film z fikcyjnymi postaciami na tle rzeczywistych wydarzeń.  Więc darujcie sobie te komentarze pójdę nie pójdę, a gazeta niech nie urządza plebiscytu czy szkoły powinny obowiązkowo iść na film. A niby dlaczego miałyby iść. Na epokę lodowcową wyjść nie było. Przestańmy się wreszcie podpuszczać mediom i samym sobie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (163)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!