Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 września 2010 r.
20:38
Edytuj ten wpis

Lubelski deweloper buduje luksusowe mieszkania na LSM

0 18 A A

Chodzi o dwa budynki, które powstają u zbiegu ul. Nadbystrzyckiej i Wigilijnej. Zaprojektowano tam 49 mieszkań o podwyższonym standardzie. Nowością są rozwiązania zastosowane w jednym z bloków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Powstanie tam okrągła klatka schodowa, zadaszona szklaną kopułą – mówi Katarzyna Drob z lubelskiej firmy 3D, która realizuje inwestycję. – Dzięki takiemu zwieńczeniu zapewnimy odpowiedni dopływ światła dziennego. Wewnątrz zaprojektowano panoramiczną windę, kursującą od poziomu podziemnych garaży po ostatnią kondygnację.

Ile będą kosztowały mieszkania na LSM, oraz inne propozycje lubelskich deweloperów "z wyższej półki" - więcej na Strefie Biznesu: Nowe mieszkania w Lublinie: Na LSM powstanie budynek ze szklaną windą

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Artur / 17 października 2010 o 13:29
[quote name='m' date='29 wrzesień 2010 - 13:42 ' timestamp='1285760529' post='354328']
jaki jest orientacyjny koszt konserwcji takiej windy w niskim nowym (nowoczesnym) bloku? Tzn. jakie obciążenie finansowe jest do podziału....
[/quote]

Włoska, grecka - +/- 100.000 zł w wersji panoramicznej.
OTIS, SCHINDLER albo coś w ten deseń - 175.000 - 250.000 zł - za to dużo lepsze.
Avatar
m / 29 września 2010 o 13:42
[quote name='Maik' date='20 wrzesień 2010 - 18:51 ' timestamp='1285001464' post='350260']
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. I tak np. w mieszkaniu 50 m2 mieszka 4 osoby- chcą od metra płacić a Paniusia jedna biznes woman- rozwódka, dzieci nie mieszkają z nią posiada mieszkanko dwupoziomowe coś ponad 100m2 i chce płacić od osoby:)) Jednym słowem cyrk na windzie:)) A ja wiedziałem że takie numery będą, deweloper jakże zachwalał taki blok- podwyższony standard, ceny wyższe niż w innych blokach i takie bzdety . Gdy kupowaliśmy mieszkanko z żoną to wybraliśmy w sąsiednim bloku 3 piętrowym bez windy i żyjemy w zgodzie z sąsiadami!!
[/quote]
jaki jest orientacyjny koszt konserwcji takiej windy w niskim nowym (nowoczesnym) bloku? Tzn. jakie obciążenie finansowe jest do podziału....
[quote name='Maik' date='20 wrzesień 2010 - 18:51 ' timestamp='1285001464' post='350260']
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą kl... rozwiń
Avatar
gość / 29 września 2010 o 12:43
W sprawie ogrzewania.
Nie będzie LPECu tylko KOTŁOWNIA GAZOWA w podziemiach bloku (informacja sprawdzona bezpośrednio od dewelopera)
Więc koszty utrzymania będą zależne w dużej mierze od ceny gazu.
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 09:21
cena od 5,5 za metr, obowiązkowy wykup miejsca postojowego za 30 tys, klatka schodowa okrągła a na klatkę wychodzi małe okienko ze ślepej kuchni, które jak twierdzi pani z firmy 3D będzie greckim lustrem... no i najlepsze, blok nie będzie miał podłączenia do sieci gazowej. kuchenka elektryczna, ogrzewanie z sieci lpec. tak mniej więcej wygląda ta wspaniała oferta. pani nie jest w stanie stwierdzić na dziś ile będą wynosiły miesięczne koszty eksploatacji. może 100, może 300 zł...
Avatar
Andziuś / 21 września 2010 o 06:58
"Zamorzny" to inaczej ... zamorski I słusznie, bo tam, za morzem, kupa ludzi zamożnych .. taki Bilu Gejtsu for example, ani chybi, jak się jeno dowie o tym LSM Hight Top Standard with Outside Glass Lift, ani chybi kupi sobie ze dwa apartamentusy .. na najwyższym piętrze, albo nawet jeszcze wyżej przecie jest winda ! .. Przeszklona !
"Zamorzny" to inaczej ... zamorski I słusznie, bo tam, za morzem, kupa ludzi zamożnych .. taki Bilu Gejtsu for example, ani chybi, jak się jeno dowie o tym LSM Hight Top Standard with Outside Glass Lift, ani chybi kupi sobie ze dwa apartamentusy .. na najwyższym piętrze, albo nawet jeszcze wyżej przecie jest winda ! .. Przeszklona ! rozwiń
Avatar
budowlaniec / 20 września 2010 o 21:56
[quote name='harys' date='20 wrzesień 2010 - 20:18 ' timestamp='1285006683' post='350310']
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
[/quote]

Takiego "zamorznego" jak ty to nie chciałbym mieć za sąsiada. I żadne "apartamy", bo prawdziwy apartament to taki co ma portiernię, własną ochronę, jakieś tarasy, minimum 3,5 metra wysokości w pomieszczeniach i powierzchnię ponad 100 m.kw. To tylko niektóre z wymagań, żeby nazwać budynek apartamentem. W Lubinie niestety takiego nie uświadczymy. A te balkony na wizualizacji to chyba na siłę nazwali loggią.
[quote name='harys' date='20 wrzesień 2010 - 20:18 ' timestamp='1285006683' post='350310']
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
[/quote]

Takiego "zamorznego" jak ty to nie chciałbym mieć za sąsiada. I żadne "apartamy", bo prawdziwy apartament to taki co ma portiernię, własną ochronę, jakieś tarasy, minimum 3,5 met... rozwiń
Avatar
harys / 20 września 2010 o 20:18
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
Avatar
Maik / 20 września 2010 o 18:51
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. I tak np. w mieszkaniu 50 m2 mieszka 4 osoby- chcą od metra płacić a Paniusia jedna biznes woman- rozwódka, dzieci nie mieszkają z nią posiada mieszkanko dwupoziomowe coś ponad 100m2 i chce płacić od osoby:)) Jednym słowem cyrk na windzie:)) A ja wiedziałem że takie numery będą, deweloper jakże zachwalał taki blok- podwyższony standard, ceny wyższe niż w innych blokach i takie bzdety . Gdy kupowaliśmy mieszkanko z żoną to wybraliśmy w sąsiednim bloku 3 piętrowym bez windy i żyjemy w zgodzie z sąsiadami!!
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. ... rozwiń
Avatar
mosquito / 20 września 2010 o 18:41
[quote name='siurdak' date='20 wrzesień 2010 - 17:05 ' timestamp='1284995118' post='350204']
widzę, że w końcu deweloperzy przestali się wygłupiać nazywając klitki po 40m2 apartamentami. chociaż wyrażenie "podwyższony standard mieszkań" też brzmi dziwnie. może ktoś wie czym różni się podwyższony standard od zwykłego mieszkania?
[/quote]
ceną !
Avatar
siurdak / 20 września 2010 o 17:05
widzę, że w końcu deweloperzy przestali się wygłupiać nazywając klitki po 40m2 apartamentami. chociaż wyrażenie "podwyższony standard mieszkań" też brzmi dziwnie. może ktoś wie czym różni się podwyższony standard od zwykłego mieszkania?
Avatar
Artur / 17 października 2010 o 13:29
[quote name='m' date='29 wrzesień 2010 - 13:42 ' timestamp='1285760529' post='354328']
jaki jest orientacyjny koszt konserwcji takiej windy w niskim nowym (nowoczesnym) bloku? Tzn. jakie obciążenie finansowe jest do podziału....
[/quote]

Włoska, grecka - +/- 100.000 zł w wersji panoramicznej.
OTIS, SCHINDLER albo coś w ten deseń - 175.000 - 250.000 zł - za to dużo lepsze.
Avatar
m / 29 września 2010 o 13:42
[quote name='Maik' date='20 wrzesień 2010 - 18:51 ' timestamp='1285001464' post='350260']
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. I tak np. w mieszkaniu 50 m2 mieszka 4 osoby- chcą od metra płacić a Paniusia jedna biznes woman- rozwódka, dzieci nie mieszkają z nią posiada mieszkanko dwupoziomowe coś ponad 100m2 i chce płacić od osoby:)) Jednym słowem cyrk na windzie:)) A ja wiedziałem że takie numery będą, deweloper jakże zachwalał taki blok- podwyższony standard, ceny wyższe niż w innych blokach i takie bzdety . Gdy kupowaliśmy mieszkanko z żoną to wybraliśmy w sąsiednim bloku 3 piętrowym bez windy i żyjemy w zgodzie z sąsiadami!!
[/quote]
jaki jest orientacyjny koszt konserwcji takiej windy w niskim nowym (nowoczesnym) bloku? Tzn. jakie obciążenie finansowe jest do podziału....
[quote name='Maik' date='20 wrzesień 2010 - 18:51 ' timestamp='1285001464' post='350260']
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą kl... rozwiń
Avatar
gość / 29 września 2010 o 12:43
W sprawie ogrzewania.
Nie będzie LPECu tylko KOTŁOWNIA GAZOWA w podziemiach bloku (informacja sprawdzona bezpośrednio od dewelopera)
Więc koszty utrzymania będą zależne w dużej mierze od ceny gazu.
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 09:21
cena od 5,5 za metr, obowiązkowy wykup miejsca postojowego za 30 tys, klatka schodowa okrągła a na klatkę wychodzi małe okienko ze ślepej kuchni, które jak twierdzi pani z firmy 3D będzie greckim lustrem... no i najlepsze, blok nie będzie miał podłączenia do sieci gazowej. kuchenka elektryczna, ogrzewanie z sieci lpec. tak mniej więcej wygląda ta wspaniała oferta. pani nie jest w stanie stwierdzić na dziś ile będą wynosiły miesięczne koszty eksploatacji. może 100, może 300 zł...
Avatar
Andziuś / 21 września 2010 o 06:58
"Zamorzny" to inaczej ... zamorski I słusznie, bo tam, za morzem, kupa ludzi zamożnych .. taki Bilu Gejtsu for example, ani chybi, jak się jeno dowie o tym LSM Hight Top Standard with Outside Glass Lift, ani chybi kupi sobie ze dwa apartamentusy .. na najwyższym piętrze, albo nawet jeszcze wyżej przecie jest winda ! .. Przeszklona !
"Zamorzny" to inaczej ... zamorski I słusznie, bo tam, za morzem, kupa ludzi zamożnych .. taki Bilu Gejtsu for example, ani chybi, jak się jeno dowie o tym LSM Hight Top Standard with Outside Glass Lift, ani chybi kupi sobie ze dwa apartamentusy .. na najwyższym piętrze, albo nawet jeszcze wyżej przecie jest winda ! .. Przeszklona ! rozwiń
Avatar
budowlaniec / 20 września 2010 o 21:56
[quote name='harys' date='20 wrzesień 2010 - 20:18 ' timestamp='1285006683' post='350310']
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
[/quote]

Takiego "zamorznego" jak ty to nie chciałbym mieć za sąsiada. I żadne "apartamy", bo prawdziwy apartament to taki co ma portiernię, własną ochronę, jakieś tarasy, minimum 3,5 metra wysokości w pomieszczeniach i powierzchnię ponad 100 m.kw. To tylko niektóre z wymagań, żeby nazwać budynek apartamentem. W Lubinie niestety takiego nie uświadczymy. A te balkony na wizualizacji to chyba na siłę nazwali loggią.
[quote name='harys' date='20 wrzesień 2010 - 20:18 ' timestamp='1285006683' post='350310']
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
[/quote]

Takiego "zamorznego" jak ty to nie chciałbym mieć za sąsiada. I żadne "apartamy", bo prawdziwy apartament to taki co ma portiernię, własną ochronę, jakieś tarasy, minimum 3,5 met... rozwiń
Avatar
harys / 20 września 2010 o 20:18
Bardzo dobrze ze lubelscy deweloperzy buduja takie apartamy w kazdym miescie sa ludzie b. zamorzni i napewno zechca zamieszkac lub zamienic mieszkanie budowac budowac i jeszcze raz budowac
Avatar
Maik / 20 września 2010 o 18:51
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. I tak np. w mieszkaniu 50 m2 mieszka 4 osoby- chcą od metra płacić a Paniusia jedna biznes woman- rozwódka, dzieci nie mieszkają z nią posiada mieszkanko dwupoziomowe coś ponad 100m2 i chce płacić od osoby:)) Jednym słowem cyrk na windzie:)) A ja wiedziałem że takie numery będą, deweloper jakże zachwalał taki blok- podwyższony standard, ceny wyższe niż w innych blokach i takie bzdety . Gdy kupowaliśmy mieszkanko z żoną to wybraliśmy w sąsiednim bloku 3 piętrowym bez windy i żyjemy w zgodzie z sąsiadami!!
A później za ten luksus zacznie sie kłótnia- kto ma płacić w czynszu za konserwację dźwigu osobowego- a to nie są małe pieniądze!!- nie ma 10 pięter gdzie cena rozkłada się na duża liczbe mieszkańców U mnie w bloku- też zrobili taki komfort ludziom- 4 piętra i winda, teraz ludzie z parteru nie chcą płacić- bo nie korzystają, mieszkańcy z I piętra- również jak do rachunków- to wypinają się- gdyż też chodzą klatką schodową a na wyższych piętrach jest kłótnia- jak mają płacić- jedni chcą od metra, inni od liczby lokatorów w mieszkaniu. ... rozwiń
Avatar
mosquito / 20 września 2010 o 18:41
[quote name='siurdak' date='20 wrzesień 2010 - 17:05 ' timestamp='1284995118' post='350204']
widzę, że w końcu deweloperzy przestali się wygłupiać nazywając klitki po 40m2 apartamentami. chociaż wyrażenie "podwyższony standard mieszkań" też brzmi dziwnie. może ktoś wie czym różni się podwyższony standard od zwykłego mieszkania?
[/quote]
ceną !
Avatar
siurdak / 20 września 2010 o 17:05
widzę, że w końcu deweloperzy przestali się wygłupiać nazywając klitki po 40m2 apartamentami. chociaż wyrażenie "podwyższony standard mieszkań" też brzmi dziwnie. może ktoś wie czym różni się podwyższony standard od zwykłego mieszkania?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 3

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 0

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!