Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2010 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Lubelski Festiwal Nauki 2010: Naukowcy wstrzymają ruch

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 3 A A

Rozpoczynający się dziś Lubelski Festiwal Nauki spowoduje spore utrudnienia w ruchu w miasteczku akademickim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiejsze imprezy festiwalowe odbędą się w Chatce Żaka. A pierwsze pokazy będziemy mogli zobaczyć jutro – zgodnie z tradycją na niedzielnym pikniku naukowym dla wszystkich mieszkańców naszego regionu (patrz ramka).

W tym roku piknik został przeniesiony z centrum miasta na plac Marii Curie-Skłodowskiej.

– Byliśmy w zeszłym roku całą rodziną i świetnie się bawiliśmy – mówi Beata Smarzak z Lublina. – Teraz też idziemy. I już nie mogę się doczekać, czym w tym roku zaskoczą nas naukowcy.

W związku z niedzielną imprezą kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w okolicach placu Marii Curie-Skłodowskiej. Od dziś zamknięty będzie sam plac, przez co nie będzie można wjechać na teren UMCS. W niedzielę nieprzejezdny będzie także odcinek ul. Radziszewskiego – od ul. Sowińskiego do ul. Łopacińskiego.

W kolejnych dniach goście festiwalu będą mogli z bliska zobaczyć cuda techniki, najnowsze osiągnięcia światowej nauki, supernowoczesną aparaturę badawczą i efektowne pokazy już w instytucjach organizujących imprezę. Prezentacje, oprócz Lublina, będą się odbywały także w Zamościu, Stalowej Woli, Tomaszowie Lubelskim, Puławach i Dęblinie. Na wszystkie pokazy wstęp jest wolny.

Zainteresowanie jest ogromne. – Ale nawet na te najbardziej oblegane pokazy są jeszcze pojedyncze wejściówki. Nie wspominając o imprezach, na które jest jeszcze sporo wolnych miejsc, albo na które wchodzi się bez rezerwacji – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik UMCS. Wystarczy wejść na stronę www.festiwal.lublin.pl i zarezerwować miejsce.

Tegoroczny festiwal jest największy w historii. Organizatorzy przygotowali ponad 800 projektów i 60 tys. miejsc dla uczestników. Impreza potrwa do 24 września.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
STOLICA MONDROŚCI / 18 września 2010 o 13:38
[color="#000080"]KULawe PSZEMONDŻAŁKI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
[color="#008000"]Uczestnictwo KUL-awych Intelektów w Festiwalu Nauki wygląda bardzo dziwnie zestawiając Go z Państwowymi Uczelniami, bo:[/color]
Sama ?walka o Krzyż? przed Pałacem Prezydenckim wygląda dziwnie, bo nawet nikt z Kleru nie zwrócił uwagi, iż Krzyż postawiono nie w tym miejscu, co należy ? TU 154 nie rozbił się przed Pałacem Prezydenckim, a krzyże ofiar wypadków drogowych ustawiane są w miejscu ich zdarzenia, a nie na domach ofiar...
[color="#008000"]CZY WARTO WIĘC DLA DWÓCH ZŁĄCZONYCH ZE SOBĄ DESEK (!) PRZELEWAĆ KREW [/color]? jak deklarują to paPIESKIE cywile w TVP?, bo [color="#008000"]JP 2 kazał "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał "KRZYŻ DO WALKI".[/color]
Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał [color="#008000"]?HEPNING? i ?...MAN...? (strongman; superman...)- [/color]pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań [color="#008000"]GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI... [/color]
Z KULei w Częstochowie grzmiał [color="#008000"]abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA[/color]! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY ? kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach ? [color="#008000"]PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego ? CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]To tylko fakty aktualne, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że [color="#008000"]W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO ? PREZYDENTA ? PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! [/color]To[color="#008000"] w roku 1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że ?PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY?! [/color]Po czym [color="#008000"]spier...[/color]niczył głosować do Polonii Amerykańskiej ? tak na wszelki wypadek.
[color="#008000"]OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: ?KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA?. [/color]W tym oto Świetle (Ducha Świętego, Łaski Uświęcającej i pozostałych Światłości...) P.O. prezentuje najnowsza pozycję krocząc do KULejnych i psychoPATycznych Wyborów Samorządowych na KULanach! Nie da się przemilczeć historii Niemców ? [color="#008000"]OD GRUNWALDU (Krzyżacy) PRZEZ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ (Szkopy) PO WSPÓŁCZESNY VATYKAN OPIERAJĄ SIĘ NA KRZYŻU[/color], a obecny Ojciec Święty, Papież Benedykt XVI ( w cywilu Josef Ratzinger Hitlerjugend) na początku swej paPIESKIEJ Drogi [color="#008000"]dał ?KRZYŻ DO WALKI?. [/color]
Poczynając od tragedii smoleńskiej po obecne wydarzenia przed Pałacem Prezydenckim KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie wyklucza wątku religijnego i [color="#008000"]nie ma żadnej pewności, że NP. ZAŁOGA TU-154 NIE ODPRAWIAŁA ZADANEJ POKUTY!, JAKO ŻE JEDEN FRAGMENT KOLĘDY MÓWI: ?DŁUGO CZEKALI, DŁUGO WZDYCHALI, AŻ NIEBO ROZGORZAŁO...? - NA ZBAWIENIE ZAŚ CZEKAJĄ DO TEJ PORY! [/color]Jak do tej pory nie ma żadnych danych na temat protestujących pod Krzyżem, a wielu z nich może być nasłanych przez Szkopa i nie koniecznie muszą być członkami rodzin tych, co zginęli.
W POLSCE JEST TOTALNA INWAZJA SZKOPÓW (i to tuż przed 1.IX.)! - w TVP [color="#008000"]?4-REJ PANCERNI I PIES?, [/color]a w nich pełno szkopów, w sklepach [color="#008000"]?SENSACJE XX WIEKU?, [/color]a w nich pełno szkopów ? i każdej niedzieli KULejna [color="#008000"]SENSACJA XXI W. Z VATICANO O 12;00 ANIOŁ PAŃSKI[/color]... - tam też szkop... Po takim POPiSie Axcelencja Lubelski razem z Kumplami powinien w mediach zachowywać milczenie, które tak usilnie propaguje pod Krzyżem ? wtedy wypadnie lepiej niż POPiSy swobodnej tematyki ? oprócz biblijnej!
15.VIII.2010 r. w emitowanych przez TVP paPIESKICH fragmentach [color="#008000"]BENEK XVI piał z zachwytu [/color]nad Krzyżowym bałaganem przez Pałacem Prezydenckim żegnajc się z Polakaaaami: [color="#008000"]?NIECH BENDŻE POWALONY JEŻUSZ HRYSZTUSZ?![/color] - pisownia też fonetyczna, czyli tak, jak Axcelencja pedoł. Święty spokój w Polityce zapanuje dopiero wtedy jak szkopy przejmą władze w Polsce ? nie wyszło z Jarkiem Kaczyńskim ? to wyjdzie z Krzyżem!
Sam Twór Niebieski z Miodowej w Warszawie nawet 20 lat po rozbiciu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dostawał drgawek na wieść o Związku przez co doczekał się określenia [color="#008000"]EPILEKTOSKOPAT[/color]; później [color="#008000"]e-PiS-kopat [/color]jak wykorzystywał partie polityczne do własnych celów; obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wprowadza KULejne (aktualne) określenie: [color="#008000"]epiSZKOPat[/color]! Nie na darmo rzecznik [color="#008000"]ks. Józef Klich [/color]wystąpił w TVP (26.VIII.2010) mając za sobą malunek Benka XVI, później zaś miał pretensje, że epi[color="#008000"]SZKOP[/color]at nie został poinformowany, iż [color="#2E8B57"]pier...dyknęli Krzyż...[/color]
Jeśli sam rzecznik Rządu Paweł Graś z całym Rządem jest rozczarowany brakiem zdecydowania ze strony epi[color="#008000"]SZKOPA[/color]tu ? [color="#008000"]to właśnie jest zdecydowanie[/color]! Wypada więc umieścić [color="#008000"]nad siedzibą [/color]epi[color="#008000"]SZKOPA[/color]tu znany polski slogan [color="#008000"]?DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT".
PO SAMYCH WYPOWIEDZIACH I MINACH WIDAĆ, ŻE SĄ NIEDOJRZALI EMOCJONALNIE... [/color]
Państwo Polskie znalazło się w kryzysie finansowym i szuka oszczędności dając Ludowi po d..., a też NIKt nie wpadł na pomysł [color="#008000"]ZWOLNIENIA SZKOPÓW PŁCI OBOJGA [/color]- Księży Kapelanów i Katechetów, czyli dokonania [color="#008000"]KONSTYTUCYJNEGO ROZDZIAŁU KOŚCIOŁA OD PAŃSTWA[/color]
! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w świetle plakatu A. Pagowskiego z napisem: [color="#008000"]?ODDAJCIE KRZYŻ CHRYSTUSOWI? [/color]rzuca Tłum(oko)wi najnowsze Modlitwy:

1) dla paPIESKICH Wyznawców: [color="#008000"]?BORze zostaw Krzyż?;[/color]
2) dla Strony Przeciwnej: [color="#008000"]?BORze weź sobie Krzyż?. [/color]
Co na to Prezydent R.P. I Rząd ? - Wzdychają w podobny sposób: [color="#008000"]?BORze, ale się narobiło?! [/color]

Samo cudowne zniknięcie Krzyża ? symbolu Wia(g)ry Świętej należy uznać za obiecywany CUD RZĄDOWY- nie ma żadnej pewności, iż obecny Rząd R.P. i SEJM(inarium) nie zanosiło gorących modłów w Kaplicy Sejmowej za wstawiennictwem JP 2, a to można uznać za przyczynek, aby Prezydent z Premierem R.P. Pieronkiem ogłosili Świętym samego Karola Wojtyłę wydając psychoPATyczny oKULnik...
Sam Znak Świętej Wia(g)ry sprzed Pałacu Prezydenckiego [color="#008000"]POWINIEN BYĆ PRZEZNACZONY NA RELIKWIE, BO JAKO JEDYNY KRZYŻ TRAFIŁ TAM GDZIE POWINIEN ? do Kabaretu w Opolu![/color] jako najnowszej formy [color="#008000"]ADORACJI KRZYŻA...[/color]
W dobie ulgi ? czyli jak przed Pałacem Prezydenckim zapanował Święty Spokój cały Rząd wraz ze zgromadzonym Tłum(oki)em powinien słać Modły Dziękczynne do Nieba:
[color="#008000"]?BORze Dzięki Ci, że zaprowadziłeś Święty Spokój? [/color]i śpiewać znany Hymn Kościelny:

?[color="#008000"]BORze coś Polskę przez tak liczne wieki
otaczał blaskiem Potęgi i Chwały...?[/color]

[color="#008000"]CZY WYSTARCZY BYĆ KSIĘDZEM ŻEBY ?ZJEŚĆ? WSZYSTKIE ROZUMY?, [/color]a bez Księdza jużnic nie funkcjonuje....
[color="#008000"]ZADANIEM ZAŚ KSIĘŻY KAPELANÓW JEST ROZŁOŻENIE WSZYSTKIEGO OD ŚRODKA... [/color]-co też sukcesywnie widać!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od dawna zwracał uwagę na KULawy i psychoPATyczny poziom KATolickiego Szkolnictwa ? [color="#008000"]W LATACH SOLIDARNOŚCI KULAWY KS. MGR-ANT UCZYŁ LUD BOŻY Z BŁĘDAMI ? NIKT TEGO NIE WIDZIAŁ... PŁYNĘŁY LATA I LUBELSCY PALLOTYNI ZAPIER...NICZAJĄ Z ?AVE MARIA? SCHUBERTA KAŻDEJ NIEDZIELI O 12;00 ROBIĄC SOBIE WSTYD BO JEST TO 50% UTWORU SKLEJONEGO ZLEPKIEM DŹWIĘKÓW I... NIKT TEGO NIE WIDZI, OBECNY EMERYT KS. KARD. JÓZEF GLEMP STWIERDZIŁ PRZY OKAZJI SZUMU O JEDWABNE, ŻE ?ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ? - ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ I ZA SWOJĄ NIE PRZEPROSIŁ!, W ROKU 2010 (19.VIII.) AXCELENCJA LUBELSKI DAŁ KULEJNY POPIS ELOKWENCJI, A WSZYSTKO NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE KATOLICKIM POŻAL SIĘ BOŻE.[/color]Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową Odmianę [color="#008000"]KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#008000"]kąKUL[/color]!
Takimi [color="#008000"]kąKULami[/color] należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI ? czyż to nie cudowne?
[color="#008000"]SKORO WYSZŁO CIAŁO PAŃSKIE I KREW PAŃSKA, TO KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW I ASC ZAPEWNIA, ŻE KĄKUL TEŻ WYJDZIE[/color]! Sam [color="#008000"]kąKUL[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zgłasza Festiwalowi Nauki [color="#008000"]jako Naukowe Odkrycie 2010.[/color] Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
[color="#008000"]Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe ? trwałe niczym
?Róża Duchowna?.[/color]
Sam zaś Wielki Kanclerz KULawy i psychoPATyczny JAK STANIE Z KUMPLAMI NA PLANTACJI KĄKULU W STROJU GALOWYM, TO [color="#008000"]TRUDNO BĘDZIE ODRÓŻNIĆ GDZIE KOŃCZY SIĘ PLANTACJA, A ZACZYNA AXCELENCJA...[/color]
Sama nazwa okazała się Prorocza, bo "[color="#008000"]ką[/color]" nie zasłania "[color="#008000"]KUL[/color]" -u, a wzorem wznoszonych okrzyków pod Krzyżem Pałacu Prezydenckiego [color="#008000"]"ROZWALIĆ PAŁAC, BO ZASŁANIA KRZYŻ" kąKUL jest bezpieczny.[/color]

W tych samych Świętych Stolicach Mądrości wprowadzić KATolickie tytuły naukowe:
a) mgr - to [color="#008000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
dr - to [color="#008000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#008000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#008000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA?

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#008000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Czyż to nie cudowne?

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#008000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG, BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: ?NIE PIER...OL?(?Nie cudzołóż?; ?Nie mów fałszywego świadectwa...?; ?Nie pożądaj żony Bliźniego...?)[/color]
I pomyśleć, że Polska to KATolicki kraj, w którym mnie niż 50% to wierzący. Jaka więc różnica istnieje między wierzącymi, Poganami? - [color="#008000"]WIERZĄCY ROBIĄ Z SIEBIE IDIOTÓW BĘDĄC STEROWANYMI ZZA KRAT KONFESJONAŁÓW, A POGANIE ZACHOWUJĄ SIĘ NORMALNIE... ANI WIERZĄCYM, ANI POGNOM OD POCZĄTKU ŚWIATA NYCZ SIĘ NIE STAŁO ? PO JAKĄ CH... WIĘC STRACHY Z AMBON I OD OŁTARZY?[/color]

17.IX.2010 r. Media (TVP Lublin, Prasa) rozPiSywały się o Zakonnicy Bezhabitowej (Tajne Służby Vatykańsko-epiSZKOPAckie), której złodziej pier...dyknął 3.000,- zł w komunikacji miejskiej, a następnie sukcesywnie zwracał poczynając od portfela do gotówki z zalączoną kartką:?SIOSTRO PRZEPRASZAM? - Siostra ? Skrytka Zawiadomiła nawet Policję...
Święty Spokój panuje natomiast nad zgwałconą Służebnicą epiSZKOPAcką ? nie zawiadomiła Policji, a skruszonego złoczyńcę też targało sumienie ? wzorem poprzednika wrzucił do skrzynki na listy kartkę:[color="#008000"] ?SIOSTRO PRZEPRASZAM?...[/color]
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od kilku miesięcy snuje tezę, że [color="#008000"]burdy warszawskie mogą pochodzić od Brata Jarosława z Kumplami...[/color]Uznając zaś to za przejaw KULejnej psychoPATycznej Kampanii Wyborczej Naród powinien czekać w Świętym Spokoju snując rozważania na temat: [color="#008000"]NA CO NAM JESZCZE PiS DA?[/color]
Należy też uważać, bo jak KUL-awi ?Przykręcą Śrubę? to mogą w odwecie cichcem przemianować UMCS na Uniwersytet [color="#008000"]MARYI KURII ? SKŁODOWSKIEJ[/color], a może tak go Prześwięcić?

Nikt nie zauważył, że [color="#008000"]CUDÓW NIE MA[/color], bo od ponad 2000 lat zamieniają [color="#008000"]JEDNO NA DRUGIE[/color] (chorych na zdrowych; wodę w wino...) [color="#008000"]TYLKO NIE MOGĄ ZAMIENIĆ GŁUPICH NA MĄDRYCH[/color] ? stąd biblijna przypowieść O PANNACH ROZTROPNYCH I NIEROZTROPNYCE, [color="#008000"]NIE MOGĄ TEŻ ZAMIENIĆ PIJANYCH NA TRZEŹWYCH [/color]? tych cudów nie dokonał nawet Biblijny Jezus.
Sama zaś teoria cudu mówi, że [color="#008000"]TO COŚ Z NICZEGO...[/color] i istnieje tylko w teorii niczym [color="#008000"]PERPETUUM MOBILE...[/color]
Od samego początku [color="#008000"]NIE WIADOMO KTO BYŁ OJCEM JEZUSA[/color], a Maryja to zwykła k... ([color="#008000"]TAK OKREŚLA DUCHOWIEŃSTWO PANNY Z DZIECKIEM[/color]) samo zaś Boże Narodzenie opowiada [color="#008000"]JAK MAŃKA (G)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM,[/color]
a właściwie Gołębicą...
Po rozbiciu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANITÓW i represjach wielu Organistów zmieniło zawód, wielu wyznanie, a reszta stała się [color="#008000"]NIEZALEŻNA WYZNANIOWO [/color]? czarnych dalej trzepie na wieść o Związku, a Organistom nycz....!
Do jakich określeń można zaliczyć traktowanie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW przez Duchowieństwo:

[color="#008000"]1) Od roku 1980 KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORANISTÓW Duchowieństwo określało jako
?WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA?;
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: ?JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC?...
5) ?ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ? ? , ?BO JAK NIE TO MY WAM DAMY? - lata 1980...
6) ?No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne? . [/color]- ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: ?KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana? Wpis #26;?~gość~~? 6.VII.2010; godz. 00;24).

Obracając się w Świecie [color="#008000"]KANIBALIZMU [/color](?wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>?) i
[color="#008000"]WAMPIRYZMU[/color] (?wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>?) i to KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem, a Krew Pańska nie jest
krwią ...[color="#008000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#008000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 ?ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...?[/color]

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#008000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!
2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

I tak z Kościoła - [color="#008000"]PERFUMERII ZROBIŁO SIĘ SZAMBO[/color]! I jak prorokował Ojciec Tadeusz Rydzyk:[color="#008000"] ?NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ? Amen.![/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC
całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-inaria serwuje:

[color="#008000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]

DZIECIOM ZAŚ:

1[color="#008000"]) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#008000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]!

jako, że[color="#008000"] ?NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...?[/color]

Walka o Krzyż i Religię w Szkołach powinna podlegać pod Ministerstwo [color="#008000"]KUL[/color]tury i sz[color="#008000"]KUL[/color]nictwa... mieszczące się w Lublinie przy Alejach Racławickich 14.

Jak z tego widać nawet Ojciec MACIEJ ZIĘBA nie ma czystych rąk ? choć święcone(!), bo [color="#008000"]jak całe Duchowieństwo JEDNĄ RĘKĄ BŁOGOSŁAWIŁ SOLIDARNOŚĆ i tą samą ręką ROZGRAMIAŁ KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color], a za chałowaty ?Koncert na 30 Lecie Solidarności? pożegnał się ze stołkiem Dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku!
Samo żegnanie też ma Święty Wymiar, [color="#008000"]bo odejdzie jak wszystko zrealizuje, co sobie zaplanował, czyli spier... do końca całe 9.000.000,-, które otrzymał![/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#008000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Na koniec podsłuchane w sklepie:

Spotykają się z jednej szkoły na zakupach dwaj uczniowie z rodzicami i jeden pyta drugiego:
[color="#008000"]-KTO CIĘ UCZY RELIGII?
-SZKOP ? PADA ODPOWIEDŹ,
-A CIEBIE KTO?
-SZKOPKA!
JEDNA MATKA SIĘ OCKNĘŁA I PYTA DZIECKO:
_ -CO? KTO CIĘ UCZY RELIGII?
- NO PRZECIEŻ MÓWIŁEM, ŻE KSIĄDZ!
DRUGA MATKA IDZIE W ŚLADY PIERWSZEJ I TEŻ PYTA:
- A CIEBIE KTO UCZY RELIGII?
- NO PRZECIEŻ MÓWIŁAM, ŻE SZK..., A WŁAŚCIWIE ZAKONNICA!
SPOJRZAŁA JEDNA MATKA NA DRUGĄ I MOWI:
- WIDZI PANI JAKA SZOPKA![/color]

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#008000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]KULawe PSZEMONDŻAŁKI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
[color="#008000"]Uczestnictwo KUL-awych Intelektów w Festiwalu Nauki wygląda bardzo dziwnie zestawiając Go z Państwowymi Uczelniam... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 18 września 2010 o 13:01
A ja zapraszam na stanowisko Archiwum Państwowego, gdzie będzie można zapoznać się m.in. z urządzeniem odczytującym fale mózgowe, które zostanie wykorzystane do prezentacji zasobów naszej instytucji.
Więcej o samej technologii można przeczytać na stronie:
http://gadzetomania.pl/2010/08/22/emotiv-czyli-logowanie-do-mozgu
Avatar
Grzegorz / 18 września 2010 o 13:00
A ja zapraszam na stanowisko Archiwum Państwowego, gdzie będzie można się zapoznać m.in. z urządzeniem odczytującym fale mózgowe, które zostanie wykorzystane do prezentacji zasobów naszej instytucji.
Więcej o samej technologii można przeczytać na stronie:
http://gadzetomania.pl/2010/08/22/emotiv-czyli-logowanie-do-mozgu
Avatar
STOLICA MONDROŚCI / 18 września 2010 o 13:38
[color="#000080"]KULawe PSZEMONDŻAŁKI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
[color="#008000"]Uczestnictwo KUL-awych Intelektów w Festiwalu Nauki wygląda bardzo dziwnie zestawiając Go z Państwowymi Uczelniami, bo:[/color]
Sama ?walka o Krzyż? przed Pałacem Prezydenckim wygląda dziwnie, bo nawet nikt z Kleru nie zwrócił uwagi, iż Krzyż postawiono nie w tym miejscu, co należy ? TU 154 nie rozbił się przed Pałacem Prezydenckim, a krzyże ofiar wypadków drogowych ustawiane są w miejscu ich zdarzenia, a nie na domach ofiar...
[color="#008000"]CZY WARTO WIĘC DLA DWÓCH ZŁĄCZONYCH ZE SOBĄ DESEK (!) PRZELEWAĆ KREW [/color]? jak deklarują to paPIESKIE cywile w TVP?, bo [color="#008000"]JP 2 kazał "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał "KRZYŻ DO WALKI".[/color]
Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał [color="#008000"]?HEPNING? i ?...MAN...? (strongman; superman...)- [/color]pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań [color="#008000"]GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI... [/color]
Z KULei w Częstochowie grzmiał [color="#008000"]abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA[/color]! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY ? kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach ? [color="#008000"]PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego ? CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]To tylko fakty aktualne, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że [color="#008000"]W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO ? PREZYDENTA ? PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! [/color]To[color="#008000"] w roku 1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że ?PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY?! [/color]Po czym [color="#008000"]spier...[/color]niczył głosować do Polonii Amerykańskiej ? tak na wszelki wypadek.
[color="#008000"]OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: ?KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA?. [/color]W tym oto Świetle (Ducha Świętego, Łaski Uświęcającej i pozostałych Światłości...) P.O. prezentuje najnowsza pozycję krocząc do KULejnych i psychoPATycznych Wyborów Samorządowych na KULanach! Nie da się przemilczeć historii Niemców ? [color="#008000"]OD GRUNWALDU (Krzyżacy) PRZEZ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ (Szkopy) PO WSPÓŁCZESNY VATYKAN OPIERAJĄ SIĘ NA KRZYŻU[/color], a obecny Ojciec Święty, Papież Benedykt XVI ( w cywilu Josef Ratzinger Hitlerjugend) na początku swej paPIESKIEJ Drogi [color="#008000"]dał ?KRZYŻ DO WALKI?. [/color]
Poczynając od tragedii smoleńskiej po obecne wydarzenia przed Pałacem Prezydenckim KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie wyklucza wątku religijnego i [color="#008000"]nie ma żadnej pewności, że NP. ZAŁOGA TU-154 NIE ODPRAWIAŁA ZADANEJ POKUTY!, JAKO ŻE JEDEN FRAGMENT KOLĘDY MÓWI: ?DŁUGO CZEKALI, DŁUGO WZDYCHALI, AŻ NIEBO ROZGORZAŁO...? - NA ZBAWIENIE ZAŚ CZEKAJĄ DO TEJ PORY! [/color]Jak do tej pory nie ma żadnych danych na temat protestujących pod Krzyżem, a wielu z nich może być nasłanych przez Szkopa i nie koniecznie muszą być członkami rodzin tych, co zginęli.
W POLSCE JEST TOTALNA INWAZJA SZKOPÓW (i to tuż przed 1.IX.)! - w TVP [color="#008000"]?4-REJ PANCERNI I PIES?, [/color]a w nich pełno szkopów, w sklepach [color="#008000"]?SENSACJE XX WIEKU?, [/color]a w nich pełno szkopów ? i każdej niedzieli KULejna [color="#008000"]SENSACJA XXI W. Z VATICANO O 12;00 ANIOŁ PAŃSKI[/color]... - tam też szkop... Po takim POPiSie Axcelencja Lubelski razem z Kumplami powinien w mediach zachowywać milczenie, które tak usilnie propaguje pod Krzyżem ? wtedy wypadnie lepiej niż POPiSy swobodnej tematyki ? oprócz biblijnej!
15.VIII.2010 r. w emitowanych przez TVP paPIESKICH fragmentach [color="#008000"]BENEK XVI piał z zachwytu [/color]nad Krzyżowym bałaganem przez Pałacem Prezydenckim żegnajc się z Polakaaaami: [color="#008000"]?NIECH BENDŻE POWALONY JEŻUSZ HRYSZTUSZ?![/color] - pisownia też fonetyczna, czyli tak, jak Axcelencja pedoł. Święty spokój w Polityce zapanuje dopiero wtedy jak szkopy przejmą władze w Polsce ? nie wyszło z Jarkiem Kaczyńskim ? to wyjdzie z Krzyżem!
Sam Twór Niebieski z Miodowej w Warszawie nawet 20 lat po rozbiciu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dostawał drgawek na wieść o Związku przez co doczekał się określenia [color="#008000"]EPILEKTOSKOPAT[/color]; później [color="#008000"]e-PiS-kopat [/color]jak wykorzystywał partie polityczne do własnych celów; obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wprowadza KULejne (aktualne) określenie: [color="#008000"]epiSZKOPat[/color]! Nie na darmo rzecznik [color="#008000"]ks. Józef Klich [/color]wystąpił w TVP (26.VIII.2010) mając za sobą malunek Benka XVI, później zaś miał pretensje, że epi[color="#008000"]SZKOP[/color]at nie został poinformowany, iż [color="#2E8B57"]pier...dyknęli Krzyż...[/color]
Jeśli sam rzecznik Rządu Paweł Graś z całym Rządem jest rozczarowany brakiem zdecydowania ze strony epi[color="#008000"]SZKOPA[/color]tu ? [color="#008000"]to właśnie jest zdecydowanie[/color]! Wypada więc umieścić [color="#008000"]nad siedzibą [/color]epi[color="#008000"]SZKOPA[/color]tu znany polski slogan [color="#008000"]?DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT".
PO SAMYCH WYPOWIEDZIACH I MINACH WIDAĆ, ŻE SĄ NIEDOJRZALI EMOCJONALNIE... [/color]
Państwo Polskie znalazło się w kryzysie finansowym i szuka oszczędności dając Ludowi po d..., a też NIKt nie wpadł na pomysł [color="#008000"]ZWOLNIENIA SZKOPÓW PŁCI OBOJGA [/color]- Księży Kapelanów i Katechetów, czyli dokonania [color="#008000"]KONSTYTUCYJNEGO ROZDZIAŁU KOŚCIOŁA OD PAŃSTWA[/color]
! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w świetle plakatu A. Pagowskiego z napisem: [color="#008000"]?ODDAJCIE KRZYŻ CHRYSTUSOWI? [/color]rzuca Tłum(oko)wi najnowsze Modlitwy:

1) dla paPIESKICH Wyznawców: [color="#008000"]?BORze zostaw Krzyż?;[/color]
2) dla Strony Przeciwnej: [color="#008000"]?BORze weź sobie Krzyż?. [/color]
Co na to Prezydent R.P. I Rząd ? - Wzdychają w podobny sposób: [color="#008000"]?BORze, ale się narobiło?! [/color]

Samo cudowne zniknięcie Krzyża ? symbolu Wia(g)ry Świętej należy uznać za obiecywany CUD RZĄDOWY- nie ma żadnej pewności, iż obecny Rząd R.P. i SEJM(inarium) nie zanosiło gorących modłów w Kaplicy Sejmowej za wstawiennictwem JP 2, a to można uznać za przyczynek, aby Prezydent z Premierem R.P. Pieronkiem ogłosili Świętym samego Karola Wojtyłę wydając psychoPATyczny oKULnik...
Sam Znak Świętej Wia(g)ry sprzed Pałacu Prezydenckiego [color="#008000"]POWINIEN BYĆ PRZEZNACZONY NA RELIKWIE, BO JAKO JEDYNY KRZYŻ TRAFIŁ TAM GDZIE POWINIEN ? do Kabaretu w Opolu![/color] jako najnowszej formy [color="#008000"]ADORACJI KRZYŻA...[/color]
W dobie ulgi ? czyli jak przed Pałacem Prezydenckim zapanował Święty Spokój cały Rząd wraz ze zgromadzonym Tłum(oki)em powinien słać Modły Dziękczynne do Nieba:
[color="#008000"]?BORze Dzięki Ci, że zaprowadziłeś Święty Spokój? [/color]i śpiewać znany Hymn Kościelny:

?[color="#008000"]BORze coś Polskę przez tak liczne wieki
otaczał blaskiem Potęgi i Chwały...?[/color]

[color="#008000"]CZY WYSTARCZY BYĆ KSIĘDZEM ŻEBY ?ZJEŚĆ? WSZYSTKIE ROZUMY?, [/color]a bez Księdza jużnic nie funkcjonuje....
[color="#008000"]ZADANIEM ZAŚ KSIĘŻY KAPELANÓW JEST ROZŁOŻENIE WSZYSTKIEGO OD ŚRODKA... [/color]-co też sukcesywnie widać!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od dawna zwracał uwagę na KULawy i psychoPATyczny poziom KATolickiego Szkolnictwa ? [color="#008000"]W LATACH SOLIDARNOŚCI KULAWY KS. MGR-ANT UCZYŁ LUD BOŻY Z BŁĘDAMI ? NIKT TEGO NIE WIDZIAŁ... PŁYNĘŁY LATA I LUBELSCY PALLOTYNI ZAPIER...NICZAJĄ Z ?AVE MARIA? SCHUBERTA KAŻDEJ NIEDZIELI O 12;00 ROBIĄC SOBIE WSTYD BO JEST TO 50% UTWORU SKLEJONEGO ZLEPKIEM DŹWIĘKÓW I... NIKT TEGO NIE WIDZI, OBECNY EMERYT KS. KARD. JÓZEF GLEMP STWIERDZIŁ PRZY OKAZJI SZUMU O JEDWABNE, ŻE ?ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ? - ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ I ZA SWOJĄ NIE PRZEPROSIŁ!, W ROKU 2010 (19.VIII.) AXCELENCJA LUBELSKI DAŁ KULEJNY POPIS ELOKWENCJI, A WSZYSTKO NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE KATOLICKIM POŻAL SIĘ BOŻE.[/color]Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową Odmianę [color="#008000"]KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#008000"]kąKUL[/color]!
Takimi [color="#008000"]kąKULami[/color] należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI ? czyż to nie cudowne?
[color="#008000"]SKORO WYSZŁO CIAŁO PAŃSKIE I KREW PAŃSKA, TO KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW I ASC ZAPEWNIA, ŻE KĄKUL TEŻ WYJDZIE[/color]! Sam [color="#008000"]kąKUL[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zgłasza Festiwalowi Nauki [color="#008000"]jako Naukowe Odkrycie 2010.[/color] Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
[color="#008000"]Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe ? trwałe niczym
?Róża Duchowna?.[/color]
Sam zaś Wielki Kanclerz KULawy i psychoPATyczny JAK STANIE Z KUMPLAMI NA PLANTACJI KĄKULU W STROJU GALOWYM, TO [color="#008000"]TRUDNO BĘDZIE ODRÓŻNIĆ GDZIE KOŃCZY SIĘ PLANTACJA, A ZACZYNA AXCELENCJA...[/color]
Sama nazwa okazała się Prorocza, bo "[color="#008000"]ką[/color]" nie zasłania "[color="#008000"]KUL[/color]" -u, a wzorem wznoszonych okrzyków pod Krzyżem Pałacu Prezydenckiego [color="#008000"]"ROZWALIĆ PAŁAC, BO ZASŁANIA KRZYŻ" kąKUL jest bezpieczny.[/color]

W tych samych Świętych Stolicach Mądrości wprowadzić KATolickie tytuły naukowe:
a) mgr - to [color="#008000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
dr - to [color="#008000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#008000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#008000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA?

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#008000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Czyż to nie cudowne?

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#008000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG, BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: ?NIE PIER...OL?(?Nie cudzołóż?; ?Nie mów fałszywego świadectwa...?; ?Nie pożądaj żony Bliźniego...?)[/color]
I pomyśleć, że Polska to KATolicki kraj, w którym mnie niż 50% to wierzący. Jaka więc różnica istnieje między wierzącymi, Poganami? - [color="#008000"]WIERZĄCY ROBIĄ Z SIEBIE IDIOTÓW BĘDĄC STEROWANYMI ZZA KRAT KONFESJONAŁÓW, A POGANIE ZACHOWUJĄ SIĘ NORMALNIE... ANI WIERZĄCYM, ANI POGNOM OD POCZĄTKU ŚWIATA NYCZ SIĘ NIE STAŁO ? PO JAKĄ CH... WIĘC STRACHY Z AMBON I OD OŁTARZY?[/color]

17.IX.2010 r. Media (TVP Lublin, Prasa) rozPiSywały się o Zakonnicy Bezhabitowej (Tajne Służby Vatykańsko-epiSZKOPAckie), której złodziej pier...dyknął 3.000,- zł w komunikacji miejskiej, a następnie sukcesywnie zwracał poczynając od portfela do gotówki z zalączoną kartką:?SIOSTRO PRZEPRASZAM? - Siostra ? Skrytka Zawiadomiła nawet Policję...
Święty Spokój panuje natomiast nad zgwałconą Służebnicą epiSZKOPAcką ? nie zawiadomiła Policji, a skruszonego złoczyńcę też targało sumienie ? wzorem poprzednika wrzucił do skrzynki na listy kartkę:[color="#008000"] ?SIOSTRO PRZEPRASZAM?...[/color]
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od kilku miesięcy snuje tezę, że [color="#008000"]burdy warszawskie mogą pochodzić od Brata Jarosława z Kumplami...[/color]Uznając zaś to za przejaw KULejnej psychoPATycznej Kampanii Wyborczej Naród powinien czekać w Świętym Spokoju snując rozważania na temat: [color="#008000"]NA CO NAM JESZCZE PiS DA?[/color]
Należy też uważać, bo jak KUL-awi ?Przykręcą Śrubę? to mogą w odwecie cichcem przemianować UMCS na Uniwersytet [color="#008000"]MARYI KURII ? SKŁODOWSKIEJ[/color], a może tak go Prześwięcić?

Nikt nie zauważył, że [color="#008000"]CUDÓW NIE MA[/color], bo od ponad 2000 lat zamieniają [color="#008000"]JEDNO NA DRUGIE[/color] (chorych na zdrowych; wodę w wino...) [color="#008000"]TYLKO NIE MOGĄ ZAMIENIĆ GŁUPICH NA MĄDRYCH[/color] ? stąd biblijna przypowieść O PANNACH ROZTROPNYCH I NIEROZTROPNYCE, [color="#008000"]NIE MOGĄ TEŻ ZAMIENIĆ PIJANYCH NA TRZEŹWYCH [/color]? tych cudów nie dokonał nawet Biblijny Jezus.
Sama zaś teoria cudu mówi, że [color="#008000"]TO COŚ Z NICZEGO...[/color] i istnieje tylko w teorii niczym [color="#008000"]PERPETUUM MOBILE...[/color]
Od samego początku [color="#008000"]NIE WIADOMO KTO BYŁ OJCEM JEZUSA[/color], a Maryja to zwykła k... ([color="#008000"]TAK OKREŚLA DUCHOWIEŃSTWO PANNY Z DZIECKIEM[/color]) samo zaś Boże Narodzenie opowiada [color="#008000"]JAK MAŃKA (G)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM,[/color]
a właściwie Gołębicą...
Po rozbiciu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANITÓW i represjach wielu Organistów zmieniło zawód, wielu wyznanie, a reszta stała się [color="#008000"]NIEZALEŻNA WYZNANIOWO [/color]? czarnych dalej trzepie na wieść o Związku, a Organistom nycz....!
Do jakich określeń można zaliczyć traktowanie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW przez Duchowieństwo:

[color="#008000"]1) Od roku 1980 KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORANISTÓW Duchowieństwo określało jako
?WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA?;
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: ?JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC?...
5) ?ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ? ? , ?BO JAK NIE TO MY WAM DAMY? - lata 1980...
6) ?No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne? . [/color]- ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: ?KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana? Wpis #26;?~gość~~? 6.VII.2010; godz. 00;24).

Obracając się w Świecie [color="#008000"]KANIBALIZMU [/color](?wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>?) i
[color="#008000"]WAMPIRYZMU[/color] (?wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>?) i to KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem, a Krew Pańska nie jest
krwią ...[color="#008000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#008000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 ?ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...?[/color]

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#008000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!
2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

I tak z Kościoła - [color="#008000"]PERFUMERII ZROBIŁO SIĘ SZAMBO[/color]! I jak prorokował Ojciec Tadeusz Rydzyk:[color="#008000"] ?NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ? Amen.![/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC
całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-inaria serwuje:

[color="#008000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]

DZIECIOM ZAŚ:

1[color="#008000"]) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#008000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]!

jako, że[color="#008000"] ?NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...?[/color]

Walka o Krzyż i Religię w Szkołach powinna podlegać pod Ministerstwo [color="#008000"]KUL[/color]tury i sz[color="#008000"]KUL[/color]nictwa... mieszczące się w Lublinie przy Alejach Racławickich 14.

Jak z tego widać nawet Ojciec MACIEJ ZIĘBA nie ma czystych rąk ? choć święcone(!), bo [color="#008000"]jak całe Duchowieństwo JEDNĄ RĘKĄ BŁOGOSŁAWIŁ SOLIDARNOŚĆ i tą samą ręką ROZGRAMIAŁ KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color], a za chałowaty ?Koncert na 30 Lecie Solidarności? pożegnał się ze stołkiem Dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku!
Samo żegnanie też ma Święty Wymiar, [color="#008000"]bo odejdzie jak wszystko zrealizuje, co sobie zaplanował, czyli spier... do końca całe 9.000.000,-, które otrzymał![/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#008000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Na koniec podsłuchane w sklepie:

Spotykają się z jednej szkoły na zakupach dwaj uczniowie z rodzicami i jeden pyta drugiego:
[color="#008000"]-KTO CIĘ UCZY RELIGII?
-SZKOP ? PADA ODPOWIEDŹ,
-A CIEBIE KTO?
-SZKOPKA!
JEDNA MATKA SIĘ OCKNĘŁA I PYTA DZIECKO:
_ -CO? KTO CIĘ UCZY RELIGII?
- NO PRZECIEŻ MÓWIŁEM, ŻE KSIĄDZ!
DRUGA MATKA IDZIE W ŚLADY PIERWSZEJ I TEŻ PYTA:
- A CIEBIE KTO UCZY RELIGII?
- NO PRZECIEŻ MÓWIŁAM, ŻE SZK..., A WŁAŚCIWIE ZAKONNICA!
SPOJRZAŁA JEDNA MATKA NA DRUGĄ I MOWI:
- WIDZI PANI JAKA SZOPKA![/color]

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#008000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]KULawe PSZEMONDŻAŁKI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
[color="#008000"]Uczestnictwo KUL-awych Intelektów w Festiwalu Nauki wygląda bardzo dziwnie zestawiając Go z Państwowymi Uczelniam... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 18 września 2010 o 13:01
A ja zapraszam na stanowisko Archiwum Państwowego, gdzie będzie można zapoznać się m.in. z urządzeniem odczytującym fale mózgowe, które zostanie wykorzystane do prezentacji zasobów naszej instytucji.
Więcej o samej technologii można przeczytać na stronie:
http://gadzetomania.pl/2010/08/22/emotiv-czyli-logowanie-do-mozgu
Avatar
Grzegorz / 18 września 2010 o 13:00
A ja zapraszam na stanowisko Archiwum Państwowego, gdzie będzie można się zapoznać m.in. z urządzeniem odczytującym fale mózgowe, które zostanie wykorzystane do prezentacji zasobów naszej instytucji.
Więcej o samej technologii można przeczytać na stronie:
http://gadzetomania.pl/2010/08/22/emotiv-czyli-logowanie-do-mozgu
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.