Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 lipca 2011 r.
19:08
Edytuj ten wpis

Lubelski klub sportowy zaprosił neonazistę na obóz

Autor: Zdjęcie autora RP
0 33 A A
Niko Puhakka. (Screen z YouTube)
Niko Puhakka. (Screen z YouTube)

Lubelski klub sportowy zajmujący się sportami walki zaprosił na obóz szkoleniowy Niko Puhakka, fińskiego zawodnika znanego z neonazistowskich poglądów. – Nie wiedzieliśmy o jego poglądach – przekonuje przedstawiciel klubu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obóz sportowy Mad Fight Summer Camp 2011 organizuje w sierpniu w Białym Dunajcu lubelski klub K1 Training Center. Oprócz polskich zawodników i instruktorów pojawi się Niko Puhakka z Finlandii. To zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), ale i zwolennik neonazistowskich organizacji i poglądów. Puhakka nie kryje swoich poglądów – ciało ma pokryte świadczącymi o tym tatuażami, m.in. napis Blood & Honour (Krew i Honor) na klatce piersiowej. Blood & Honour to największa neonazistowska organizacja na świecie. Do udziału w obozie zachęca w Internecie Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale.

– Nie miałem, nie mam i nie będę miał związków z takimi poglądami, organizacjami i działalnością – mówi Maciej Kaznowski z K1 Training Center. Tłumaczy: Niko Puhakka jest jednym z czołowych zawodników, występował na zawodach transmitowanych przez Polsat, widzieliśmy,
jak prowadził bardzo fajne zajęcia. Nie słyszałem, że jest neonazistą, zaprosiliśmy go jako sportowca i dobrego trenera. Nie wiem, jak ONR może zapraszać na nasz obóz.

Skoro Kaznowski wie już o poglądach Puhakka, nadal chce go na obozie? – Jeszcze o tym nie zdecydowaliśmy. Być może ograniczymy się do polskich trenerów – mówi. Dodaje, że obóz przeznaczony jest dla sportowców, a działacze ONR nie będą na niego wpuszczani.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:28
Niko Puhakki ma poglądy z mojego punktu widzenia jak najbardziej słuszne. Można się z takimi poglądami nie zgadzać, ale należy je uszanować, podobnie jak samego Niko Puhakki. Pan Maciej Kaznowski podkulił ogon i tyle. Wstyd, panie Macieju. Może się Pan nie zgadzać z takimi poglądami, ale nie trząść tyłkiem, kiedy lewackie pismaki, którzy może w młodości palili trawkę czepiają się porządnego człowieka.
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:05
[quote name='zet' timestamp='1311675687' post='506856']
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
[/quote]
Avatar
mma / 27 lipca 2011 o 15:39
brak słów po prostu na ten artykuł i kilku komentujących znawców tematu, ja się wybieram na ten obóz i zamierzam ćwiczyć sztukę walki a nie jego poglądy, bo dla mnie jest przede wszystkim sportowcem a co robi poza tym to jego prywatna sprawa... bez odbioru
Avatar
ani mru mru / 26 lipca 2011 o 12:25
Tofik?
Avatar
zet / 26 lipca 2011 o 12:21
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
Avatar
Piotrpiotr / 26 lipca 2011 o 11:54
Tolerancja to znaczy że jak ktoś mi się nie podoba to mu w mordę nie dam
Avatar
ctyfgv gzes4ru6i7io7yyyyyy / 26 lipca 2011 o 10:24
Pół rosyjskiej ziemi kryje groby ładnej lewackiej ideologii,ale co tam.
Avatar
aber / 26 lipca 2011 o 09:50
oskarżyć Polsat o propagowanie neonazizmu skoro puszczał transmisję z walką tego zawodnika
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 09:29
Maciek nie przejmuj się artykułem na zamówienie
Avatar
gosc11 / 26 lipca 2011 o 09:15
[quote name='Adolfo' timestamp='1311661451' post='506749']
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
[/quote]


nikt z niczym sie nie spoznil...widze ze GW itp tak sprali wam glowy ze nie docieraja do was fakty


oboz SPORTOWY zostal zoorganizowany przez klub K1 center przedstawiciela KRAV MAGA WORLDWIDE (izrael),zaproszony zostal czolowy europejski zawodnik MMA (5miejsce w europie)posiadacz pasow IVC do 80KG i pasa KSW.

Niko Puhakka zostal zaproszony nie ze wzgledu na swoje poglady a dlatego jakim jest zawodnikiem(idac tokiem myslenia niektorych pewnie KSW tez go sciagnelo do Polski zeby pokazac w polsacie jego tatuaze i by propagowac nazizm haaha )

co do Breivika to odsylam do http://www.nacjonalista.pl/2011/07/23/syjonistyczny-fanatyk-morduje-w-norwegii/ bo juz sie czytac nie chce jak w kolo sa powtarzane te bzdury ze to "prawicowy zamach"
[quote name='Adolfo' timestamp='1311661451' post='506749']
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
[/quote]


nikt z niczym sie nie spoznil...widze ze GW itp tak sprali wam glowy ze nie docieraja do was fakty


oboz SPORTOWY zostal zoorganizowany przez klub K1 center przedstawiciela KRAV MAGA WORLDWIDE (izrael),zaproszony zostal czolowy europejski zawodnik MMA (5miejsce w europie)posiadacz pasow IVC do 80KG i pasa KSW.

Niko Puhakka zostal zapr... rozwiń
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:28
Niko Puhakki ma poglądy z mojego punktu widzenia jak najbardziej słuszne. Można się z takimi poglądami nie zgadzać, ale należy je uszanować, podobnie jak samego Niko Puhakki. Pan Maciej Kaznowski podkulił ogon i tyle. Wstyd, panie Macieju. Może się Pan nie zgadzać z takimi poglądami, ale nie trząść tyłkiem, kiedy lewackie pismaki, którzy może w młodości palili trawkę czepiają się porządnego człowieka.
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:05
[quote name='zet' timestamp='1311675687' post='506856']
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
[/quote]
Avatar
mma / 27 lipca 2011 o 15:39
brak słów po prostu na ten artykuł i kilku komentujących znawców tematu, ja się wybieram na ten obóz i zamierzam ćwiczyć sztukę walki a nie jego poglądy, bo dla mnie jest przede wszystkim sportowcem a co robi poza tym to jego prywatna sprawa... bez odbioru
Avatar
ani mru mru / 26 lipca 2011 o 12:25
Tofik?
Avatar
zet / 26 lipca 2011 o 12:21
Jak można tak wyglądać ?????????????????????????? Nie ma w jakiejś szwajcarii eutanazji ???
Avatar
Piotrpiotr / 26 lipca 2011 o 11:54
Tolerancja to znaczy że jak ktoś mi się nie podoba to mu w mordę nie dam
Avatar
ctyfgv gzes4ru6i7io7yyyyyy / 26 lipca 2011 o 10:24
Pół rosyjskiej ziemi kryje groby ładnej lewackiej ideologii,ale co tam.
Avatar
aber / 26 lipca 2011 o 09:50
oskarżyć Polsat o propagowanie neonazizmu skoro puszczał transmisję z walką tego zawodnika
Avatar
Gość / 26 lipca 2011 o 09:29
Maciek nie przejmuj się artykułem na zamówienie
Avatar
gosc11 / 26 lipca 2011 o 09:15
[quote name='Adolfo' timestamp='1311661451' post='506749']
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
[/quote]


nikt z niczym sie nie spoznil...widze ze GW itp tak sprali wam glowy ze nie docieraja do was fakty


oboz SPORTOWY zostal zoorganizowany przez klub K1 center przedstawiciela KRAV MAGA WORLDWIDE (izrael),zaproszony zostal czolowy europejski zawodnik MMA (5miejsce w europie)posiadacz pasow IVC do 80KG i pasa KSW.

Niko Puhakka zostal zaproszony nie ze wzgledu na swoje poglady a dlatego jakim jest zawodnikiem(idac tokiem myslenia niektorych pewnie KSW tez go sciagnelo do Polski zeby pokazac w polsacie jego tatuaze i by propagowac nazizm haaha )

co do Breivika to odsylam do http://www.nacjonalista.pl/2011/07/23/syjonistyczny-fanatyk-morduje-w-norwegii/ bo juz sie czytac nie chce jak w kolo sa powtarzane te bzdury ze to "prawicowy zamach"
[quote name='Adolfo' timestamp='1311661451' post='506749']
...ponoć mieli Breivika zaprosić, ale się spóźnili....
[/quote]


nikt z niczym sie nie spoznil...widze ze GW itp tak sprali wam glowy ze nie docieraja do was fakty


oboz SPORTOWY zostal zoorganizowany przez klub K1 center przedstawiciela KRAV MAGA WORLDWIDE (izrael),zaproszony zostal czolowy europejski zawodnik MMA (5miejsce w europie)posiadacz pasow IVC do 80KG i pasa KSW.

Niko Puhakka zostal zapr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 0 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 7 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra