Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2009 r.
15:28
Edytuj ten wpis

Lubelski półświatek nic nie wie o zaginęciu Marka Wojciechowskiego

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 46 A A

Policjanci penetrując środowisko przestępcze w sprawie zaginięcia studenta Marka Wojciechowskiego, dowiedzieli się o kilku drobnych przestępstwach. Nie dotyczyły jednak studenta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci sprawdzali u swoich informatorów czy w półświatku mówi się coś o napadzie na młodego człowieka w nocy z 17 na 18 marca. Informatorzy nic o tym nie wiedzieli. Podali jedynie kilka sygnałów dotyczących innych zdarzeń kryminalnych z tego okresu.

Marek Wojciechowski, student UMCS w nocy z 17 na 18 marca student wyszedł w nocy z krewnym z klubu Archiwum przy ul. Radziszewskiego w Lublinie. Miał samotnie wrócić na stancję przy ul. Tymiankowej. Ale tam nie dotarł.

- Wciąż trwają poszukiwania, sprawdzany jest każdy sygnał - mówią policjanci.


Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2009 o 18:41
Okolice ulicy Głębokiej i Wileńskiej i położone obok tereny powojskowe.to jest dosyć niebezpieczny region. To tam powiniem być w 1 kolejniości monitoring.
Tamtędy chodzą studenci m.in. z wydziału geografii i Artystycznego.... Mi osobiście jakieś 4 lata temu tam telefon koleś jakiś wyrwał telefon z reki- nawet go nie widzialam, a mojemu znajomemu w biały dzien droge zastąpili i grozili z nożem żeby im telefon i kasę oddał.... Poza tym tam są ciemne kszary, nic nie widać i jakies ruiny- jak ktoś sie zapałęta to kto wie - można i w podpiwniczenie tych ruin wpaśc...
Okolice ulicy Głębokiej i Wileńskiej i położone obok tereny powojskowe.to jest dosyć niebezpieczny region. To tam powiniem być w 1 kolejniości monitoring.
Tamtędy chodzą studenci m.in. z wydziału geografii i Artystycznego.... Mi osobiście jakieś 4 lata temu tam telefon koleś jakiś wyrwał telefon z reki- nawet go nie widzialam, a mojemu znajomemu w biały dzien droge zastąpili i grozili z nożem żeby im telefon i kasę oddał.... Poza tym tam są ciemne kszary, nic nie widać i jakies ruiny- jak ktoś sie zapałęta to kto wie - można i w podp... rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 14:25
Gość napisał:
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza. bo wcale mi nie jest smutno z powodu glupich plotek bo na kazdym forum pisza to samo
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 14:23
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 12:03
Migotka napisał:
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..



I bardzo dobrze.
Gdybyś nie słuchala głupich plotek i nie powielała ich to teraz nie byłoby ci smutno.
Trzeba czasami robić uzytek z tego co ma się pod czaszką.
Avatar
Migotka / 13 kwietnia 2009 o 11:54
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:55
Gość napisał:
same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..



Sami idioci na tym forum, piszą bzdury nie zwracajac uwagi na to, że rodzina Marka czytajac te bzdety o pobieraniu organów czy ufo, dodatkowo cierpi.
Dla was to moze dobra zabawa w detektywów od siedmiu boleści ale dla bliskich osoby zaginionej to prawdziwy dramat, więc zamilknijcie raz na zawsze zanim napiszecie kolejną głupotę.



Sami idioci na tym forum, piszą bzdury nie zwracajac uwagi na to, że rodzina Marka czytajac te bzdety o pobieraniu organów czy ufo, dodatkowo cierpi.
Dla was to moze dobra zabawa w detektywów od siedmiu boleści ale dla bliskich osoby zaginionej to prawdziwy dramat, więc zamilknijcie raz na zawsze zanim napiszecie kolejną głupotę. rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:51
Gość napisał:
to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?



Każda osoba mająca odrobinę zdrowego rozsądku i wiedzy, wie, że jeżeli nawet porywa się ludzi w celu pobrania narządów to nie robi się tego przypadkiem, w nocy. Puknijcie się w głowę, to nie jest tak, ze ktoś kogoś porwie, wypatroszy i wyrzuci gdzieś po drodze. Organy do transplantacji muszą być pobierane w sposób odpowiedni i w odpowiednich warunkach inaczej do niczego się nie nadają.



Każda osoba mająca odrobinę zdrowego rozsądku i wiedzy, wie, że jeżeli nawet porywa się ludzi w celu pobrania narządów to nie robi się tego przypadkiem, w nocy. Puknijcie się w głowę, to nie jest tak, ze ktoś kogoś porwie, wypatroszy i wyrzuci gdzieś po drodze. Organy do transplantacji muszą być pobierane w sposób odpowiedni i w odpowiednich warunkach inaczej do niczego się nie nadają. rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:47
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.

same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:30
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.

to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 09:56
migotka napisał:
ja i tak uważam że zabili go na organy.. a policja tego nie ogłosi oficjalnie bo śledztwo dla nich trwa nadal, a jak go zabili to wątpie że jego ciało by było w Lublinie tylko w innym mieście, jak niektórzy piszą że w parku.. ja też słyszalam tą wersje że w parku Saskim i albo ze gdzies koło UMCS. Współczuje jego rodzinie żyć w takiej niepewności chociaż pewnie i oni sie spodziewają tej "nieoficjalnej wesji"



Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.



Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną. rozwiń
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2009 o 18:41
Okolice ulicy Głębokiej i Wileńskiej i położone obok tereny powojskowe.to jest dosyć niebezpieczny region. To tam powiniem być w 1 kolejniości monitoring.
Tamtędy chodzą studenci m.in. z wydziału geografii i Artystycznego.... Mi osobiście jakieś 4 lata temu tam telefon koleś jakiś wyrwał telefon z reki- nawet go nie widzialam, a mojemu znajomemu w biały dzien droge zastąpili i grozili z nożem żeby im telefon i kasę oddał.... Poza tym tam są ciemne kszary, nic nie widać i jakies ruiny- jak ktoś sie zapałęta to kto wie - można i w podpiwniczenie tych ruin wpaśc...
Okolice ulicy Głębokiej i Wileńskiej i położone obok tereny powojskowe.to jest dosyć niebezpieczny region. To tam powiniem być w 1 kolejniości monitoring.
Tamtędy chodzą studenci m.in. z wydziału geografii i Artystycznego.... Mi osobiście jakieś 4 lata temu tam telefon koleś jakiś wyrwał telefon z reki- nawet go nie widzialam, a mojemu znajomemu w biały dzien droge zastąpili i grozili z nożem żeby im telefon i kasę oddał.... Poza tym tam są ciemne kszary, nic nie widać i jakies ruiny- jak ktoś sie zapałęta to kto wie - można i w podp... rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 14:25
Gość napisał:
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza. bo wcale mi nie jest smutno z powodu glupich plotek bo na kazdym forum pisza to samo
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 14:23
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 12:03
Migotka napisał:
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..



I bardzo dobrze.
Gdybyś nie słuchala głupich plotek i nie powielała ich to teraz nie byłoby ci smutno.
Trzeba czasami robić uzytek z tego co ma się pod czaszką.
Avatar
Migotka / 13 kwietnia 2009 o 11:54
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:55
Gość napisał:
same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..



Sami idioci na tym forum, piszą bzdury nie zwracajac uwagi na to, że rodzina Marka czytajac te bzdety o pobieraniu organów czy ufo, dodatkowo cierpi.
Dla was to moze dobra zabawa w detektywów od siedmiu boleści ale dla bliskich osoby zaginionej to prawdziwy dramat, więc zamilknijcie raz na zawsze zanim napiszecie kolejną głupotę.



Sami idioci na tym forum, piszą bzdury nie zwracajac uwagi na to, że rodzina Marka czytajac te bzdety o pobieraniu organów czy ufo, dodatkowo cierpi.
Dla was to moze dobra zabawa w detektywów od siedmiu boleści ale dla bliskich osoby zaginionej to prawdziwy dramat, więc zamilknijcie raz na zawsze zanim napiszecie kolejną głupotę. rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:51
Gość napisał:
to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?



Każda osoba mająca odrobinę zdrowego rozsądku i wiedzy, wie, że jeżeli nawet porywa się ludzi w celu pobrania narządów to nie robi się tego przypadkiem, w nocy. Puknijcie się w głowę, to nie jest tak, ze ktoś kogoś porwie, wypatroszy i wyrzuci gdzieś po drodze. Organy do transplantacji muszą być pobierane w sposób odpowiedni i w odpowiednich warunkach inaczej do niczego się nie nadają.



Każda osoba mająca odrobinę zdrowego rozsądku i wiedzy, wie, że jeżeli nawet porywa się ludzi w celu pobrania narządów to nie robi się tego przypadkiem, w nocy. Puknijcie się w głowę, to nie jest tak, ze ktoś kogoś porwie, wypatroszy i wyrzuci gdzieś po drodze. Organy do transplantacji muszą być pobierane w sposób odpowiedni i w odpowiednich warunkach inaczej do niczego się nie nadają. rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:47
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.

same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 10:30
Gość napisał:
Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.

to chyba nie ja a pół większe Lublina... a o co ci chodzi?? co to moze uwazasz ze takie przypadki nie istnieja?
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2009 o 09:56
migotka napisał:
ja i tak uważam że zabili go na organy.. a policja tego nie ogłosi oficjalnie bo śledztwo dla nich trwa nadal, a jak go zabili to wątpie że jego ciało by było w Lublinie tylko w innym mieście, jak niektórzy piszą że w parku.. ja też słyszalam tą wersje że w parku Saskim i albo ze gdzies koło UMCS. Współczuje jego rodzinie żyć w takiej niepewności chociaż pewnie i oni sie spodziewają tej "nieoficjalnej wesji"



Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną.



Zgłoś się do psychiatry on ci pomoże odzyskać równowagę emocjonalną. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 0 1

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 1

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 30

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 6

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 51 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 15 10

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!