Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 maja 2013 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej: Zaprosili na koncert, nie zadbali o powrót

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 37 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Komunikacyjnym chaosem zakończył się organizowany w środę przez władze miasta koncert koło Zamku z okazji otwarcia Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Miasto nie zatroszczyło się o to, by goście imprezy mogli wrócić autobusem do domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Komunikacja nocna kursowała tak, jak zwykle – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego. Nie było dodatkowych kursów, a na trasy nie zostały skierowane większe autobusy. W pojazdach rozgrywały się dantejskie sceny, zwłaszcza w najpopularniejszej linii N3. Stłoczeni pasażerowie nie byli w stanie wysiąść z autobusu tam, gdzie chcieli.

Spore tłumy zostały na przystanku, bo nie było jak wejść do autobusu. Kierowcy nie mogli nawet zamknąć drzwi, pojazdy były spóźnione. Kurs linii N3 w kierunku Poręby już koło KUL miał 20 minut opóźnienia. A dalej się tylko zwiększało. Internet obiegły już zdjęcia, na których widać kilku młodych ludzi stojących na tylnym zderzaku jednego z nocnych autobusów. Są też nagrania z autobusów.

Wczoraj poprosiliśmy Zarząd Transportu Miejskiego o odczyty z czujników GPS pokazujące rzeczywisty czas przejazdu autobusów. Usłyszeliśmy, że z powodów technicznych ZTM dysponuje tylko zapisem do godz. 16.30.

Dlaczego miasto nie zadbało o lepszy rozkład lub wzmocnioną obsadę linii? – Być może doszło do jakiegoś niedomówienia dotyczącego zwiększonej liczby pasażerów – mówi Grzegorz Siemiński, zastępca prezydenta miasta nadzorujący komunikację. Na pytanie, kto zawinił, nie odpowiedział.

Nasz komentarz

Ktoś obraził pańskich gości

Panie prezydencie! Ktoś poniżył inwestorów i mieszkańców. Tak, studenci to inwestorzy. Dają pracę rzeszom zatrudnionych na uczelniach, stały dochód właścicielom stancji i wynajmowanych mieszkań, pompują pieniądze w punkty ksero, piekarnie i puby.

Ktoś poniżył gości, których zapraszał pan na koncert, obraził pozostałych pasażerów i upokorzył tych, którzy zostali na przystankach. Bilet miesięczny kosztuje 84 zł i chętnie dopłaciłbym drugie tyle, by był pan w tym autobusie. Ten ktoś powinien stracić pracę, bo się do niej nie nadaje. To i tak mało, bo gdyby kazał w takim ścisku wieźć zwierzęta, pewnie trafiłby pod sąd. Apeluję o odwagę.

Dominik Smaga

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abc / 12 maja 2013 o 14:04
[quote name='willi' timestamp='1368217620' post='768522']
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
[/quote]

Dokładnie, ten komentarz mega oderwany od rzeczywistości. Nie było by tyle studentów i nagle mogło by się okazać, że mieszkańcom na co dzień żyje się o wiele lepiej, a uczelnie to wtedy nie fabryki wydające bezwartościowe papierki tylko indywidualnie i rzeczowo przygotowujące młodych ludzi do dalszego życia.

Btw. wystarczy popatrzeć jak rok w rok super jest w Lublinie w wakacje.
Praktycznie przez dwa miesiące jest zupełnie inne miasto.
[quote name='willi' timestamp='1368217620' post='768522']
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
[/quote]

Dokładnie, ten komentarz mega oderwany od rzeczywistości. Nie było by tyle studentów i nagle mogło by się okazać, że mieszkańcom na co dzień żyje się o wiele lepiej, a uczelnie to wtedy nie fabry... rozwiń
Avatar
Mądry Bogdan / 12 maja 2013 o 11:02
[quote name='lublinianka' timestamp='1368177919' post='768247']
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
[/quote]

Dopiero zacznie się walka o studenta, kiedy liczba studentó z powodu niżu demograficznego mocno spadnie poniżej poziomu miejsc na uczelniach w całej Polsce. A Lublin sobie bez studentów nie poradzi. Poradzi sobie Warszawa bo to stolica, centrum finansowe, siedziba 90% spółek kapitałowych w Polsce, poradzi sobie Kraków czy Wrocław bo to silne ośrodki przemysłowe, finansowe i miejsca z silnie rozwiniętą turystyką. A Lublin? Gdzie tu przemysł, turystyka w powijakach - gdyby nagle z dnia na dzień tych wszystkich studentów zabrakło to miasto by nie upadło - nie, nie. Ale za to bezrobocie nagle skoczyłoby z 3 razy w górę do poziomu niespotykanego nawet w Polsce. Ot - koniec bajki.
[quote name='lublinianka' timestamp='1368177919' post='768247']
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
[/quote]

Dopiero zacznie się walka o studenta, kiedy liczba studentó z powodu niżu demograficznego mocno spadnie poniżej poziomu miejsc na uczelniach w całej Polsce. A Lublin sobie bez studentów nie poradzi. Poradzi sobie Warszawa bo to st... rozwiń
Avatar
willi / 10 maja 2013 o 22:27
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
Avatar
ulka / 10 maja 2013 o 22:20
Współczuję im. Żeby było jasne: nie studentom ale kierowcom MPK. Student jak ma siły do zabawy, to również powinien mieć siłę by przyjść jeszcze kilka km do swojej kwatery.
A kierowca MPK po nieprzespanej nocy z powodu całonocnego hałasu, zamiast do pracy powinien pójść do lekarza po L4, bo w takim stanie nie powinien prowadzić pojazdu.
Avatar
asshole / 10 maja 2013 o 20:07
[quote name='Zbizanek' timestamp='1368195082' post='768377']
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą. Taki PRL, tylko żeby władzy można było dodkopać. Studenci? Nogi maja młode i zdrowe, a Lublin nie jest jakimś megalopolis, żeby nie mozna było przejść z centrum na jego obrzeża. Poza tym, z tego co mi wiadomo, studentem Pan już nie jesteś. Podlizywać się zatem młodej braci Pan nie musisz bo i tak Pana oleją ciepłym moczem
[/quote][list=1]
[*]Dokładnie, nie musisz Pan włazić studentom bez wazeliny Panie Dominiku
[/list]
[quote name='Zbizanek' timestamp='1368195082' post='768377']
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydent... rozwiń
Avatar
była studentka / 10 maja 2013 o 18:21
Ale pieniacze z was. Czepiacie się studentów, że bydło, że nie umieją się zachować, że zaśmiecają wam miasto i przez nich jest tłoczno w Lublinie. No proszę was, wy nie studiowaliście? Nie szaleliście za młodu? Juwenalia były i będą. Zazdrość wam pośladki ściska, że się młodzież bawi? Że wy nie możecie się bawić do rana, bo rano do pracy? Dajcie spokój.. Ja studia skończyłam kilka lat temu, też pracuję jak większość z was i jakoś przez myśl mi nie przyszło żeby narzekać na studentów. Powiem więcej, w środę też wybrałam się na ten koncert na chwilę i studentów to tam może było z 50%. Reszta to gimbaza i dresy, jak jechałam autobusem to aż szeleściło wszędzie od ortalionowych spodni. Widziałam też sporo rodzin z dziećmi, jak i ludzi starszych. A wy najeżdżacie na studentów, że brudasy i śmiecą. Tu was zaskoczę, studenci potrafią się bawić (są wyjątki) ale większość burd robią dresiki, którzy wybierają się w takie miejsca tylko po to żeby się uchlać, kogoś pobić, natłuc butelek. Eh, nie ma to jak przyrównać wszystkich studentów do meneli. Skoro tak to wy, co teraz pracujecie a wcześniej studiowaliście, też nimi jesteście. Czyli większość mieszkańców Lublina to brudasy i menele. Gratuluję podejścia.
Niech się młodzież bawi, to tylko kilka dni w roku. Da się wytrzymać. Poza tym co, jak przyjdą wakacje to będziecie najeżdżać z zazdrości na dzieci, że bawią się na dworze do późna, a wy biedni musicie kisić się w pracy?
Bez komentarza...
Ale pieniacze z was. Czepiacie się studentów, że bydło, że nie umieją się zachować, że zaśmiecają wam miasto i przez nich jest tłoczno w Lublinie. No proszę was, wy nie studiowaliście? Nie szaleliście za młodu? Juwenalia były i będą. Zazdrość wam pośladki ściska, że się młodzież bawi? Że wy nie możecie się bawić do rana, bo rano do pracy? Dajcie spokój.. Ja studia skończyłam kilka lat temu, też pracuję jak większość z was i jakoś przez myśl mi nie przyszło żeby narzekać na studentów. Powiem więcej, w środę też wybrałam się na ten koncert na ... rozwiń
Avatar
klops / 10 maja 2013 o 16:43
A warto będzie sprawdzić na początku 2014 roku, jakie to premie dostali szefowie w ZTM za 2013 rok.
Avatar
Zbizanek / 10 maja 2013 o 16:11
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą. Taki PRL, tylko żeby władzy można było dodkopać. Studenci? Nogi maja młode i zdrowe, a Lublin nie jest jakimś megalopolis, żeby nie mozna było przejść z centrum na jego obrzeża. Poza tym, z tego co mi wiadomo, studentem Pan już nie jesteś. Podlizywać się zatem młodej braci Pan nie musisz bo i tak Pana oleją ciepłym moczem
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą... rozwiń
Avatar
Tomek / 10 maja 2013 o 15:44
na koncerty to powinni tak w ogóle być wpuszczani studenci lub osoby starsze, a nie jakieś gimbusy czy też liceum, wczoraj jak byłem na PL, to normalnie ich tam od cholery było, oczywiście wszyscy nawaleni, przecież nie problem sprawdzać legitymację, albo chociaż na wyrywki
Avatar
PAN / 10 maja 2013 o 13:29
Ludzie co roku to samo !! Zapomniał WÓŁ jak Cielęciem był !!!!!!! To jest życie i każdy ma prawo do zabawy a że wygląda to tak a nie inaczej to inny problem a jak impreza się kończy o 4 to organizator powinien posprzątać do godziny 6 i nikt by nie widział ze brudno wiec to organizator zawinił, a mpk temu tez nie winne bo oni pracują normalnie i za darmo nie beda podstawiać dodatkowych jak ktoś im nie wyśle os organizatorów wiadomości o zapotrzebowaniu na więcej na autobusów i TYLE A co do zachowania się ludzi podczas dni kultury to gazety mogły się rozpisywać wiele dni o bójkach pobiciach i innych rzeczach ale nie piszą bo poco jak to wiadome ale o np o bójce kibiców lub narodowców lub innych przez ostatni czas popularnych w mediach grupach społecznościowych to piszą i rozdmuchują do niewiarygodnych rozmiarów PROBLEM !! Dziwne a to wszystko my czytamy i większość wyrabia sobie opinie taką jak nam media przedstawiają
Ludzie co roku to samo !! Zapomniał WÓŁ jak Cielęciem był !!!!!!! To jest życie i każdy ma prawo do zabawy a że wygląda to tak a nie inaczej to inny problem a jak impreza się kończy o 4 to organizator powinien posprzątać do godziny 6 i nikt by nie widział ze brudno wiec to organizator zawinił, a mpk temu tez nie winne bo oni pracują normalnie i za darmo nie beda podstawiać dodatkowych jak ktoś im nie wyśle os organizatorów wiadomości o zapotrzebowaniu na więcej na autobusów i TYLE A co do zachowania się l... rozwiń
Avatar
abc / 12 maja 2013 o 14:04
[quote name='willi' timestamp='1368217620' post='768522']
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
[/quote]

Dokładnie, ten komentarz mega oderwany od rzeczywistości. Nie było by tyle studentów i nagle mogło by się okazać, że mieszkańcom na co dzień żyje się o wiele lepiej, a uczelnie to wtedy nie fabryki wydające bezwartościowe papierki tylko indywidualnie i rzeczowo przygotowujące młodych ludzi do dalszego życia.

Btw. wystarczy popatrzeć jak rok w rok super jest w Lublinie w wakacje.
Praktycznie przez dwa miesiące jest zupełnie inne miasto.
[quote name='willi' timestamp='1368217620' post='768522']
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
[/quote]

Dokładnie, ten komentarz mega oderwany od rzeczywistości. Nie było by tyle studentów i nagle mogło by się okazać, że mieszkańcom na co dzień żyje się o wiele lepiej, a uczelnie to wtedy nie fabry... rozwiń
Avatar
Mądry Bogdan / 12 maja 2013 o 11:02
[quote name='lublinianka' timestamp='1368177919' post='768247']
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
[/quote]

Dopiero zacznie się walka o studenta, kiedy liczba studentó z powodu niżu demograficznego mocno spadnie poniżej poziomu miejsc na uczelniach w całej Polsce. A Lublin sobie bez studentów nie poradzi. Poradzi sobie Warszawa bo to stolica, centrum finansowe, siedziba 90% spółek kapitałowych w Polsce, poradzi sobie Kraków czy Wrocław bo to silne ośrodki przemysłowe, finansowe i miejsca z silnie rozwiniętą turystyką. A Lublin? Gdzie tu przemysł, turystyka w powijakach - gdyby nagle z dnia na dzień tych wszystkich studentów zabrakło to miasto by nie upadło - nie, nie. Ale za to bezrobocie nagle skoczyłoby z 3 razy w górę do poziomu niespotykanego nawet w Polsce. Ot - koniec bajki.
[quote name='lublinianka' timestamp='1368177919' post='768247']
Przestań się ośmieszać z tą kulturą. Dopiero wtedy miasto oddycha. Zaznaczam,że daleko mi do wieku babcinego. Przez wieki Lublin nie wymarł bez studentów więc się nie martw żałosny pępku świata.
[/quote]

Dopiero zacznie się walka o studenta, kiedy liczba studentó z powodu niżu demograficznego mocno spadnie poniżej poziomu miejsc na uczelniach w całej Polsce. A Lublin sobie bez studentów nie poradzi. Poradzi sobie Warszawa bo to st... rozwiń
Avatar
willi / 10 maja 2013 o 22:27
Z tymi inwestorami to redaktor zdecydowanie przesadził. Student uczy się przed wszystkim dla siebie a nie po to by dać pracę nauczycielowi akademickiemu! A jeśli już ktoś tu inwestuje to raczej społeczeństwo oraz rodzice studenta.
Avatar
ulka / 10 maja 2013 o 22:20
Współczuję im. Żeby było jasne: nie studentom ale kierowcom MPK. Student jak ma siły do zabawy, to również powinien mieć siłę by przyjść jeszcze kilka km do swojej kwatery.
A kierowca MPK po nieprzespanej nocy z powodu całonocnego hałasu, zamiast do pracy powinien pójść do lekarza po L4, bo w takim stanie nie powinien prowadzić pojazdu.
Avatar
asshole / 10 maja 2013 o 20:07
[quote name='Zbizanek' timestamp='1368195082' post='768377']
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą. Taki PRL, tylko żeby władzy można było dodkopać. Studenci? Nogi maja młode i zdrowe, a Lublin nie jest jakimś megalopolis, żeby nie mozna było przejść z centrum na jego obrzeża. Poza tym, z tego co mi wiadomo, studentem Pan już nie jesteś. Podlizywać się zatem młodej braci Pan nie musisz bo i tak Pana oleją ciepłym moczem
[/quote][list=1]
[*]Dokładnie, nie musisz Pan włazić studentom bez wazeliny Panie Dominiku
[/list]
[quote name='Zbizanek' timestamp='1368195082' post='768377']
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydent... rozwiń
Avatar
była studentka / 10 maja 2013 o 18:21
Ale pieniacze z was. Czepiacie się studentów, że bydło, że nie umieją się zachować, że zaśmiecają wam miasto i przez nich jest tłoczno w Lublinie. No proszę was, wy nie studiowaliście? Nie szaleliście za młodu? Juwenalia były i będą. Zazdrość wam pośladki ściska, że się młodzież bawi? Że wy nie możecie się bawić do rana, bo rano do pracy? Dajcie spokój.. Ja studia skończyłam kilka lat temu, też pracuję jak większość z was i jakoś przez myśl mi nie przyszło żeby narzekać na studentów. Powiem więcej, w środę też wybrałam się na ten koncert na chwilę i studentów to tam może było z 50%. Reszta to gimbaza i dresy, jak jechałam autobusem to aż szeleściło wszędzie od ortalionowych spodni. Widziałam też sporo rodzin z dziećmi, jak i ludzi starszych. A wy najeżdżacie na studentów, że brudasy i śmiecą. Tu was zaskoczę, studenci potrafią się bawić (są wyjątki) ale większość burd robią dresiki, którzy wybierają się w takie miejsca tylko po to żeby się uchlać, kogoś pobić, natłuc butelek. Eh, nie ma to jak przyrównać wszystkich studentów do meneli. Skoro tak to wy, co teraz pracujecie a wcześniej studiowaliście, też nimi jesteście. Czyli większość mieszkańców Lublina to brudasy i menele. Gratuluję podejścia.
Niech się młodzież bawi, to tylko kilka dni w roku. Da się wytrzymać. Poza tym co, jak przyjdą wakacje to będziecie najeżdżać z zazdrości na dzieci, że bawią się na dworze do późna, a wy biedni musicie kisić się w pracy?
Bez komentarza...
Ale pieniacze z was. Czepiacie się studentów, że bydło, że nie umieją się zachować, że zaśmiecają wam miasto i przez nich jest tłoczno w Lublinie. No proszę was, wy nie studiowaliście? Nie szaleliście za młodu? Juwenalia były i będą. Zazdrość wam pośladki ściska, że się młodzież bawi? Że wy nie możecie się bawić do rana, bo rano do pracy? Dajcie spokój.. Ja studia skończyłam kilka lat temu, też pracuję jak większość z was i jakoś przez myśl mi nie przyszło żeby narzekać na studentów. Powiem więcej, w środę też wybrałam się na ten koncert na ... rozwiń
Avatar
klops / 10 maja 2013 o 16:43
A warto będzie sprawdzić na początku 2014 roku, jakie to premie dostali szefowie w ZTM za 2013 rok.
Avatar
Zbizanek / 10 maja 2013 o 16:11
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą. Taki PRL, tylko żeby władzy można było dodkopać. Studenci? Nogi maja młode i zdrowe, a Lublin nie jest jakimś megalopolis, żeby nie mozna było przejść z centrum na jego obrzeża. Poza tym, z tego co mi wiadomo, studentem Pan już nie jesteś. Podlizywać się zatem młodej braci Pan nie musisz bo i tak Pana oleją ciepłym moczem
A powiedźcie mi ile studenci zapłacili za koncert? Aaaa.. - koncert był darmowy. No tak, przyjść za friko na koncert, nachlać się piwska, narzucać butelek i kubków po browarze (bo przecież miasto musi zadbać o sprzątnięcie tego bajzla), odlać się w darmowym kiblu (przypominam, że taki szalet jest tuz pod zamkiem, nowy i pachnący) i rozpieprzyć parę przystanków w drodze na stancję lub do akademika. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze obsmarować Prezydenta, że za mało dał. Panie Dominiku, Pan to byś chyba chciał powrotu socjalizmu z nową twarzą... rozwiń
Avatar
Tomek / 10 maja 2013 o 15:44
na koncerty to powinni tak w ogóle być wpuszczani studenci lub osoby starsze, a nie jakieś gimbusy czy też liceum, wczoraj jak byłem na PL, to normalnie ich tam od cholery było, oczywiście wszyscy nawaleni, przecież nie problem sprawdzać legitymację, albo chociaż na wyrywki
Avatar
PAN / 10 maja 2013 o 13:29
Ludzie co roku to samo !! Zapomniał WÓŁ jak Cielęciem był !!!!!!! To jest życie i każdy ma prawo do zabawy a że wygląda to tak a nie inaczej to inny problem a jak impreza się kończy o 4 to organizator powinien posprzątać do godziny 6 i nikt by nie widział ze brudno wiec to organizator zawinił, a mpk temu tez nie winne bo oni pracują normalnie i za darmo nie beda podstawiać dodatkowych jak ktoś im nie wyśle os organizatorów wiadomości o zapotrzebowaniu na więcej na autobusów i TYLE A co do zachowania się ludzi podczas dni kultury to gazety mogły się rozpisywać wiele dni o bójkach pobiciach i innych rzeczach ale nie piszą bo poco jak to wiadome ale o np o bójce kibiców lub narodowców lub innych przez ostatni czas popularnych w mediach grupach społecznościowych to piszą i rozdmuchują do niewiarygodnych rozmiarów PROBLEM !! Dziwne a to wszystko my czytamy i większość wyrabia sobie opinie taką jak nam media przedstawiają
Ludzie co roku to samo !! Zapomniał WÓŁ jak Cielęciem był !!!!!!! To jest życie i każdy ma prawo do zabawy a że wygląda to tak a nie inaczej to inny problem a jak impreza się kończy o 4 to organizator powinien posprzątać do godziny 6 i nikt by nie widział ze brudno wiec to organizator zawinił, a mpk temu tez nie winne bo oni pracują normalnie i za darmo nie beda podstawiać dodatkowych jak ktoś im nie wyśle os organizatorów wiadomości o zapotrzebowaniu na więcej na autobusów i TYLE A co do zachowania się l... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 12 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 20 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!