czwartek, 25 maja 2017 r.

Lublin

Lubelskie morsy oficjalnie rozpoczęły sezon (zdjęcia)

Dodano: 9 grudnia 2012, 18:53
Autor: jotem

 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Blisko czterdzieści osób w samo południe wykąpało się w lodowatej wodzie w Zalewie Zemborzyckim. Na podobne spotkania organizatorzy zapraszają w każdą niedzielę.

- Dobrym treningiem przed taką kąpielą będą zimne prysznice, ale nie jest to konieczne do rozpoczęcia swojej przygody z zimowymi kąpielami – mówi Piotr Mierzwiński z Lubelskiego Klubu Morsów i dodaje:

- Może do nas dołączyć niemal każdy, kto nie ma kłopotów z krążeniem i oddychaniem. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego stanu zdrowia, przed kąpielą powinniśmy zasięgnąć opinii lekarza.

Czytaj więcej o:
Piotrek
Karol
Marek
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Piotrek
Piotrek (11 stycznia 2013 o 20:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Rozwiń
Karol
Karol (10 grudnia 2012 o 13:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Rozwiń
Marek
Marek (10 grudnia 2012 o 09:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Rozwiń
mlodydoswiadczony
mlodydoswiadczony (10 grudnia 2012 o 08:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Rozwiń
S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (10 grudnia 2012 o 02:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24