Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 września 2015 r.
6:37

Lubelskie: Ukraińcy potrzebni do pracy, pracodawcy chętnie ich zatrudniają

0 7 A A
Wielu zatrudniania też pracowników z Ukrainy bez żadnej umowy
Wielu zatrudniania też pracowników z Ukrainy bez żadnej umowy

Od stycznia do czerwca do urzędów pracy w Lubelskiem zgłosiło się aż 40 tysięcy pracodawców chętnych do zatrudnienia pracowników ze wschodu. Przez cały ubiegły rok taką chęć wyraziło tylko 25 tysięcy przedsiębiorców

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 16:25

dlaczego nikt nie kontroluje w jakich warunkach i za ile i na jakie umowy są zatrudnieni ci pracownicy

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 11:46
Ci co przyjeżdżają do pracy, to faktycznie w dużej mierze prości, bogobojni ,dobrzy ludzie. Chociaż jest kilka spraw w Archiwum X , gdzie prawdopodobnymi sprawcami zbrodni byli właśnie ludzie z obywatelstwem ukraińskim , ale to pewnie potomkowie banderowców, z którymi obecnie walczą powstańcy ( nazywani też separatystami) na wschodzie kraju !!!
Avatar
Tomek281 / 9 września 2015 o 10:43

Jestem po przeczytaniu ebooka, który w przedsprzedaży dostałem od mojego przyjaciela - http://bit.ly/1UCuGRt - zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w internecie - od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek, bo zamierzam NAPRAWDĘ rozwinąć skrzydła! Chciałbym upowszechnić tą informację - gorąco polecam to wydawnictwo, bo jest tego warte!

Jestem po przeczytaniu ebooka, który w przedsprzedaży dostałem od mojego przyjaciela - http://bit.ly/1UCuGRt - zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w internecie - od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek, bo zamierzam NAPRAWDĘ rozwinąć skrzydła! Chciałbym upowszechnić tą informację - gorąco polecam to wydawnictwo, bo j... rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 09:41
bo rodakom trzeba by zapłacic,zatrudnic na etat,a Ukrainiec zatrudni się za śmiecie
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:13
w urzedzie pracy jakos ofert pracy dla polakow nie ma
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:56
A potem dzwonisz do na infolinie dostawcy TV kablowej do domu z pytaniem o dostępność sygnału w Biłgoraju a w odpowiedzi konsultant zadaje Ci pytanie jak to się pisze i czy Biłgoraj to państwo bo nie wie, w którą rubrykę wpisać
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:11
40 tysięcy pracodawców w lubelskim-kto to pisał widać,że nie ma pojęcia o czym pisał.Taki populistyczny tekścik
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 16:25

dlaczego nikt nie kontroluje w jakich warunkach i za ile i na jakie umowy są zatrudnieni ci pracownicy

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 11:46
Ci co przyjeżdżają do pracy, to faktycznie w dużej mierze prości, bogobojni ,dobrzy ludzie. Chociaż jest kilka spraw w Archiwum X , gdzie prawdopodobnymi sprawcami zbrodni byli właśnie ludzie z obywatelstwem ukraińskim , ale to pewnie potomkowie banderowców, z którymi obecnie walczą powstańcy ( nazywani też separatystami) na wschodzie kraju !!!
Avatar
Tomek281 / 9 września 2015 o 10:43

Jestem po przeczytaniu ebooka, który w przedsprzedaży dostałem od mojego przyjaciela - http://bit.ly/1UCuGRt - zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w internecie - od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek, bo zamierzam NAPRAWDĘ rozwinąć skrzydła! Chciałbym upowszechnić tą informację - gorąco polecam to wydawnictwo, bo jest tego warte!

Jestem po przeczytaniu ebooka, który w przedsprzedaży dostałem od mojego przyjaciela - http://bit.ly/1UCuGRt - zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w internecie - od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek, bo zamierzam NAPRAWDĘ rozwinąć skrzydła! Chciałbym upowszechnić tą informację - gorąco polecam to wydawnictwo, bo j... rozwiń

Avatar
Gość / 9 września 2015 o 09:41
bo rodakom trzeba by zapłacic,zatrudnic na etat,a Ukrainiec zatrudni się za śmiecie
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 08:13
w urzedzie pracy jakos ofert pracy dla polakow nie ma
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:56
A potem dzwonisz do na infolinie dostawcy TV kablowej do domu z pytaniem o dostępność sygnału w Biłgoraju a w odpowiedzi konsultant zadaje Ci pytanie jak to się pisze i czy Biłgoraj to państwo bo nie wie, w którą rubrykę wpisać
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:11
40 tysięcy pracodawców w lubelskim-kto to pisał widać,że nie ma pojęcia o czym pisał.Taki populistyczny tekścik
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 0 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 3 3

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 3

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 12

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 19

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 35 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 117 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 67 24

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!