Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2016 r.
19:15

Lublin: 18-latek wjechał w policjantów

Autor: Zdjęcie autora ask
0 20 A A

W niedzielę ok. godz. 17.30 18-latek jadący volkswagenem sharanem wymusił pierwszeństwo nad policyjną kią ceed, którą jechali policjanci z drogówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania Al. Racławickich i ul. Spadochroniarzy.

– Na miejsce wezwano pogotowie, bo mundurowi skarżyli się na bóle w kręgosłupie. Nikt nie odniósł jednak na szczęście poważniejszych obrażeń – informuje asp. Anna Kamola z KWP w Lublinie.

Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

O zdarzeniu powiadomił nas Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 18:47
Zwykła stłuczka i taką dyskotekę zrobili? Pewnie teraz mundurowi na rentę wyskoczą jak się da.
Avatar
niezależna / 18 stycznia 2016 o 14:23

A w/g osób stojących na przystanku koło poczty było inaczej . To panowie policjanci zawinili.   Samochód  prywatny poruszał się prawidłowo.Może by tak sprawdzić nagrania z monitoringu

Avatar
niezależna / 18 stycznia 2016 o 14:22

A w/g osób stojących na przystanku koło poczty było inaczej . To panowie policjanci zawinili.   Samochód  prywatny poruszał się prawidłowo.Może by tak sprawdzić nagrania z monitoringu

Avatar
STOP gówniarzeria złomach / 18 stycznia 2016 o 13:57

Znowu gówniarzeria sprawcą wypadku drogowego!
Większość wypadków spowodowanych jest przez dzieci w złomolotach lub alkoholowe gnidy.

Koniecznie należy zmienić prawo!

Avatar
jaja / 18 stycznia 2016 o 11:25

Pier***isz jak potłuczony. Jak ktoś jebnie autem w twoje auto to wtedy pogadamy panie twardy... do czasu. Gębą pleść potraficie bo nigdy nie braliście udziału w takiej kolizji. Mundrale zza klawiatury. Sam idź do kwiaciarni głupku.

Dokładnie. Nawet niewinna kolizja może wywołać uraz kręgosłupa szczególnie u osób, które się niczego nie spodziewają. Proponuję ograniczyć oglądanie filmów sensacyjnych i zejść na ziemię.

Avatar
jaja / 18 stycznia 2016 o 11:19

ciekawe policjanci mocno poszkodowani a ciekawe co z kierowca wolskwagena jemu pewnie nic smieszne to wszystko

Nic tu śmiesznego nie widzę. Trzepną Cię kiedyś z zaskoczenia to się przekonasz jak to jest. Nawet niewinna stłuczka może wywołać uraz kręgosłupa szczególnie u osób, które się nie spodziewają uderzenia.

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 10:47
No i na L4 panowie policjanci, a kierujacy VW niesmiertelny pewnie :)
Avatar
Rondo? / 18 stycznia 2016 o 10:10

...to pewnie ci policjanci, którzy nie dają migacza przy skręcaniu w lewo. Czują się u siebie na skrzyżowaniach np. KIA Ceed policyjna nr B 127?...chyba... zagadani i rozbawieni chłopcy skręcają w lewo na rondzie Zana bez migaczy!!!...obok komendy:)))

Znak przed tym twoim rondem widziałeś? Widziałeś czy nie?!?!

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 10:01
CZEMU JEŻELI CHODZI O CYWILA NIE MA TYLU POLICJANTÓW ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 07:11

Dziwne ze naraz wszystkich kregoslupy zabolaly Moze dawno z nich nie spuszczali wiec Jest powod do zwolnienia lekarskiego zas jesli Sa slabi na zdrowiu to niech ida do pracy do Kwiaciarni

Pier***isz jak potłuczony. Jak ktoś jebnie autem w twoje auto to wtedy pogadamy panie twardy... do czasu. Gębą pleść potraficie bo nigdy nie braliście udziału w takiej kolizji. Mundrale zza klawiatury. Sam idź do kwiaciarni głupku.

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 18:47
Zwykła stłuczka i taką dyskotekę zrobili? Pewnie teraz mundurowi na rentę wyskoczą jak się da.
Avatar
niezależna / 18 stycznia 2016 o 14:23

A w/g osób stojących na przystanku koło poczty było inaczej . To panowie policjanci zawinili.   Samochód  prywatny poruszał się prawidłowo.Może by tak sprawdzić nagrania z monitoringu

Avatar
niezależna / 18 stycznia 2016 o 14:22

A w/g osób stojących na przystanku koło poczty było inaczej . To panowie policjanci zawinili.   Samochód  prywatny poruszał się prawidłowo.Może by tak sprawdzić nagrania z monitoringu

Avatar
STOP gówniarzeria złomach / 18 stycznia 2016 o 13:57

Znowu gówniarzeria sprawcą wypadku drogowego!
Większość wypadków spowodowanych jest przez dzieci w złomolotach lub alkoholowe gnidy.

Koniecznie należy zmienić prawo!

Avatar
jaja / 18 stycznia 2016 o 11:25

Pier***isz jak potłuczony. Jak ktoś jebnie autem w twoje auto to wtedy pogadamy panie twardy... do czasu. Gębą pleść potraficie bo nigdy nie braliście udziału w takiej kolizji. Mundrale zza klawiatury. Sam idź do kwiaciarni głupku.

Dokładnie. Nawet niewinna kolizja może wywołać uraz kręgosłupa szczególnie u osób, które się niczego nie spodziewają. Proponuję ograniczyć oglądanie filmów sensacyjnych i zejść na ziemię.

Avatar
jaja / 18 stycznia 2016 o 11:19

ciekawe policjanci mocno poszkodowani a ciekawe co z kierowca wolskwagena jemu pewnie nic smieszne to wszystko

Nic tu śmiesznego nie widzę. Trzepną Cię kiedyś z zaskoczenia to się przekonasz jak to jest. Nawet niewinna stłuczka może wywołać uraz kręgosłupa szczególnie u osób, które się nie spodziewają uderzenia.

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 10:47
No i na L4 panowie policjanci, a kierujacy VW niesmiertelny pewnie :)
Avatar
Rondo? / 18 stycznia 2016 o 10:10

...to pewnie ci policjanci, którzy nie dają migacza przy skręcaniu w lewo. Czują się u siebie na skrzyżowaniach np. KIA Ceed policyjna nr B 127?...chyba... zagadani i rozbawieni chłopcy skręcają w lewo na rondzie Zana bez migaczy!!!...obok komendy:)))

Znak przed tym twoim rondem widziałeś? Widziałeś czy nie?!?!

Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 10:01
CZEMU JEŻELI CHODZI O CYWILA NIE MA TYLU POLICJANTÓW ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2016 o 07:11

Dziwne ze naraz wszystkich kregoslupy zabolaly Moze dawno z nich nie spuszczali wiec Jest powod do zwolnienia lekarskiego zas jesli Sa slabi na zdrowiu to niech ida do pracy do Kwiaciarni

Pier***isz jak potłuczony. Jak ktoś jebnie autem w twoje auto to wtedy pogadamy panie twardy... do czasu. Gębą pleść potraficie bo nigdy nie braliście udziału w takiej kolizji. Mundrale zza klawiatury. Sam idź do kwiaciarni głupku.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 1 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 10 5

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 17 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 223 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!