Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 sierpnia 2009 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Lublin będzie miał nowego sekretarza

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A

Andrzej Wojewódzki, dotychczas dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem w Urzędzie Miasta obejmie stanowisko sekretarza miasta. Dziś prezydent Lublina ma oficjalnie ogłosić tę decyzję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz zapowiedział wcześniej, że prezydent poinformuje dziś o rekonstrukcji swojego gabinetu. W grę wchodzą też zmiany na stanowiskach zastępców prezydenta.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, 1 września do Ratusza powrócić ma Krzysztof Żuk, były zastępca prezydenta, który odszedł z magistratu do Ministerstwa Skarbu. Zwolnione przez Żuka stanowisko objęła Elżbieta Kołodziej-Wnuk, która – według niepotwierdzonych doniesień – miałaby być przeniesiona na równoległe stanowisko zastępcy prezydenta ds. społecznych. Jest ono nieobsadzone, odkąd Adam Wasilewski po kryzysie politycznym w Radzie Miasta usunął z niego Pawła Fijałkowskiego (PiS).

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZYGMUNT / 17 sierpnia 2009 o 19:29
MA NIEZLE PARTYJNE PCHANIE NO NO MLODY PNIJ SIE OBYS SLOWNY BYL A TO CO POKAZALES TO RACZEJ NIE ROKUJE..... KIEDY WYBORY TO ZNOWU JAK INNA PARTJA WYGRA ZMIANY NA STOLKACH I NOWE OBIETNICE ZALOSNI POLITYCY.
Avatar
m / 17 sierpnia 2009 o 14:32
Ostatnimi czasy aktywnym na różnych forach stała się osoba podpisująca się nickiem JPII. Niestety poziom jego komentarzy jest żenujący, poniżej wszelkiej krytyki.
Napisze tylko tyle... JPII nie idź tą drogą
Kto cie tak skrzywdził w dzieciństwie człowieku, że tak wszystkich nienawidzisz
Avatar
normal / 17 sierpnia 2009 o 14:24
Stefan czy ty nie jeśteś przypadkiem rodzaju żeńskiego i tak głupia jak Madonna. Nic nie potrafi a sie sadzi. Madonna najpierw sie rozbierała ale nikt sie tym nie zainteresował to potem zaczeła skandalizowac ptrzeciw chrzescijaństwu. No i znalazła sponsorów , którzy ją wypromowali za ataki na religie i tyle w niej talentu, ż e zrobi wszystko aby zaistnieć . Załosna a jeszce żałosniej skończy
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:30
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:22
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
Nowiński / 17 sierpnia 2009 o 11:07
Nowy Lublin czyli karuzeli personalnej ciąg dalszy.

Zero pomysłu na rządzenie, z-cy i urzędnicy są od wszystkiego, swobodnie są przesuwani z jednego urzędu do drugiego, choć nie znają sie na tym co robią, a Lublin jest 10 lat za Rzeszowem i 5 za Zamościem. Wstyd !!!


PS. Proponuję następne odcinki serialu Ranczo kręcić w Lublinie, swojskie klimaty i warcholstwo !
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 10:16
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te miernoty nie zasługują żeby trzymać poziom pisząc o nich..
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te m... rozwiń
Avatar
stefan / 17 sierpnia 2009 o 09:55
Proszę administratora o usunięcie komentarza powyżej z uwagi na jego poziom tzw. "kultury". Dbajmy o kulturę słowa.
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 09:40
Zerknijcie na to zdjęcie.. Ten dziadzia po lewej wygląda jak lump z dworca PKS i to ma być prezydent miasta? Dziad prezydentem dziadowskiego miasta z dziadowskim zarządzaniem.. Z kolei ta faja z prawej wygląda na rasowego pedała.. to nie przypadkiem ten Ł.? Strasznie twarzowy.. Już wiem czemu siedzi w polityce! Jedni faceci mają dziewczyny/żony, rodziny - natomiast nieudacznicy i zakamuflowani pederasci siedzą w polityce, heh
Avatar
ZYGMUNT / 17 sierpnia 2009 o 19:29
MA NIEZLE PARTYJNE PCHANIE NO NO MLODY PNIJ SIE OBYS SLOWNY BYL A TO CO POKAZALES TO RACZEJ NIE ROKUJE..... KIEDY WYBORY TO ZNOWU JAK INNA PARTJA WYGRA ZMIANY NA STOLKACH I NOWE OBIETNICE ZALOSNI POLITYCY.
Avatar
m / 17 sierpnia 2009 o 14:32
Ostatnimi czasy aktywnym na różnych forach stała się osoba podpisująca się nickiem JPII. Niestety poziom jego komentarzy jest żenujący, poniżej wszelkiej krytyki.
Napisze tylko tyle... JPII nie idź tą drogą
Kto cie tak skrzywdził w dzieciństwie człowieku, że tak wszystkich nienawidzisz
Avatar
normal / 17 sierpnia 2009 o 14:24
Stefan czy ty nie jeśteś przypadkiem rodzaju żeńskiego i tak głupia jak Madonna. Nic nie potrafi a sie sadzi. Madonna najpierw sie rozbierała ale nikt sie tym nie zainteresował to potem zaczeła skandalizowac ptrzeciw chrzescijaństwu. No i znalazła sponsorów , którzy ją wypromowali za ataki na religie i tyle w niej talentu, ż e zrobi wszystko aby zaistnieć . Załosna a jeszce żałosniej skończy
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:30
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:22
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
Nowiński / 17 sierpnia 2009 o 11:07
Nowy Lublin czyli karuzeli personalnej ciąg dalszy.

Zero pomysłu na rządzenie, z-cy i urzędnicy są od wszystkiego, swobodnie są przesuwani z jednego urzędu do drugiego, choć nie znają sie na tym co robią, a Lublin jest 10 lat za Rzeszowem i 5 za Zamościem. Wstyd !!!


PS. Proponuję następne odcinki serialu Ranczo kręcić w Lublinie, swojskie klimaty i warcholstwo !
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 10:16
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te miernoty nie zasługują żeby trzymać poziom pisząc o nich..
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te m... rozwiń
Avatar
stefan / 17 sierpnia 2009 o 09:55
Proszę administratora o usunięcie komentarza powyżej z uwagi na jego poziom tzw. "kultury". Dbajmy o kulturę słowa.
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 09:40
Zerknijcie na to zdjęcie.. Ten dziadzia po lewej wygląda jak lump z dworca PKS i to ma być prezydent miasta? Dziad prezydentem dziadowskiego miasta z dziadowskim zarządzaniem.. Z kolei ta faja z prawej wygląda na rasowego pedała.. to nie przypadkiem ten Ł.? Strasznie twarzowy.. Już wiem czemu siedzi w polityce! Jedni faceci mają dziewczyny/żony, rodziny - natomiast nieudacznicy i zakamuflowani pederasci siedzą w polityce, heh