Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 sierpnia 2011 r.
13:22
Edytuj ten wpis

Lublin: Dostawczak potrącił trzy osoby na przejściu

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 9 A A
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Lubartowskiej, Ruskiej i Bierna
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Lubartowskiej, Ruskiej i Bierna

Trzech mężczyzn potrącił dostawczy volkswagen caddy na przejściu dla pieszych przez ulicę Lubartowską. Dwie osoby trafiły do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przechodziliśmy na zielonym, gdy nagle coś nas uderzyło. Dwóch kolegów zabrało pogotowie. Ja nie chciałem jechać do szpitala – mówi poobijany pan Andrzej, jeden z potrąconych mężczyzn.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Lubartowskiej, Ruskiej i Biernackiego. Dostawczy volkswagen jechał Lubartowską w kierunku centrum. Przyczyny wypadku ustala policja.


Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
henio / 9 sierpnia 2011 o 16:53
do zdarzenia doszło przed 14
Avatar
sdd / 9 sierpnia 2011 o 15:39
Jeżdżę codziennie dwa razy ulicą Ruską, widziałem i nauczyłem się wiele o zachowaniu ludzi w tłumie - po prostu nie myślą! Wchodzą na ulicę prosto pod koła, starsi ludzie są przekonani, że samochód staje w miejscu. Najwięcej chaosu jednak wprowadzają ludzie spieszący się na busa i wysiadający z nich. Jeżdżę tamtędy 20km/h!
Avatar
abc / 9 sierpnia 2011 o 15:28
[quote name='Ron' timestamp='1312896118' post='512575']
Wiadomo ze jak dostawczy to idiota, ...
[/quote]
boże, znowu? Idź, sio, setny raz z tym swoim filmem.
Avatar
Ron / 9 sierpnia 2011 o 15:21
Wiadomo ze jak dostawczy to idiota, ############youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA&feature=player_embedded
Avatar
asfaltowy tadziu / 9 sierpnia 2011 o 14:54
[quote name='...' timestamp='1312894082' post='512555']
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narzeka...
[/quote]
ty uważasz, ze te nowe warstwy safaltu za REMONT?? Chyba remontu dróg nie widziałeś. To co sie dzieje w Lublinie to kpina, pojedz sobie do krakowa, wrocławia czy do Rzeszowa i zobaczysz co to są remonty dróg. Prawdziwe remonty to wielkie inwestycje, wymiana wszelkich instalacji, kanalizacji, nowe lampy, nowe chodniki, asfalt, trawniki. Natomiast remonty w Lublinie polegają na położeniu kilkuset metrów nowego asfaltu i zajmuje too cały miesiąc. Nieudolnosc lubelskiego ratusza nie zna granic
[quote name='...' timestamp='1312894082' post='512555']
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narze... rozwiń
Avatar
... / 9 sierpnia 2011 o 14:48
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narzeka...
Avatar
grx_lbn / 9 sierpnia 2011 o 14:44
Jakby nie było remontów to wszyscy by narzekali że drogi dziurawe i nikt nic nie robi...wakacje są to kiedy mają robić...w październiku jak się studenci zjadą i miasto będzie zapchane?...takie podejście ma mi być dobrze a jak to zrobicie to już mnie nie interesuje.Wolniej trzeba jeździć w tych miejscach i bardziej uważać i tyle.
Avatar
jola z opola / 9 sierpnia 2011 o 14:24
Brawo Krzysztof Żuk
Avatar
mieszkaniec / 9 sierpnia 2011 o 13:54
Proponuję więcej remontów w jednym czasie! Pół miasta zamknięte, więc jak przy takim natłoku samochodów może być bezpiecznie w miejscach, które jeszcze są przejezdne?
Avatar
henio / 9 sierpnia 2011 o 16:53
do zdarzenia doszło przed 14
Avatar
sdd / 9 sierpnia 2011 o 15:39
Jeżdżę codziennie dwa razy ulicą Ruską, widziałem i nauczyłem się wiele o zachowaniu ludzi w tłumie - po prostu nie myślą! Wchodzą na ulicę prosto pod koła, starsi ludzie są przekonani, że samochód staje w miejscu. Najwięcej chaosu jednak wprowadzają ludzie spieszący się na busa i wysiadający z nich. Jeżdżę tamtędy 20km/h!
Avatar
abc / 9 sierpnia 2011 o 15:28
[quote name='Ron' timestamp='1312896118' post='512575']
Wiadomo ze jak dostawczy to idiota, ...
[/quote]
boże, znowu? Idź, sio, setny raz z tym swoim filmem.
Avatar
Ron / 9 sierpnia 2011 o 15:21
Wiadomo ze jak dostawczy to idiota, ############youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA&feature=player_embedded
Avatar
asfaltowy tadziu / 9 sierpnia 2011 o 14:54
[quote name='...' timestamp='1312894082' post='512555']
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narzeka...
[/quote]
ty uważasz, ze te nowe warstwy safaltu za REMONT?? Chyba remontu dróg nie widziałeś. To co sie dzieje w Lublinie to kpina, pojedz sobie do krakowa, wrocławia czy do Rzeszowa i zobaczysz co to są remonty dróg. Prawdziwe remonty to wielkie inwestycje, wymiana wszelkich instalacji, kanalizacji, nowe lampy, nowe chodniki, asfalt, trawniki. Natomiast remonty w Lublinie polegają na położeniu kilkuset metrów nowego asfaltu i zajmuje too cały miesiąc. Nieudolnosc lubelskiego ratusza nie zna granic
[quote name='...' timestamp='1312894082' post='512555']
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narze... rozwiń
Avatar
... / 9 sierpnia 2011 o 14:48
to nie wina remontów, tylko człowieka
swoją drogą:
nie ma remontów - źle, są remonty - też źle;
niektórzy (doskonali oczywiście) potrafią jedynie krytykować innych, a jak trzeba samemu coś kreować to nie mają odwagi
pojedźcie sobie do janowa lubelskiego - małe maiasto ale dzięki operatywności w pozyskiwaniu funduszy unijnych wygląda schludnie i elegancko w porównaniu z tym, co było kilka lat temu

a lublin? lublin narzeka...
Avatar
grx_lbn / 9 sierpnia 2011 o 14:44
Jakby nie było remontów to wszyscy by narzekali że drogi dziurawe i nikt nic nie robi...wakacje są to kiedy mają robić...w październiku jak się studenci zjadą i miasto będzie zapchane?...takie podejście ma mi być dobrze a jak to zrobicie to już mnie nie interesuje.Wolniej trzeba jeździć w tych miejscach i bardziej uważać i tyle.
Avatar
jola z opola / 9 sierpnia 2011 o 14:24
Brawo Krzysztof Żuk
Avatar
mieszkaniec / 9 sierpnia 2011 o 13:54
Proponuję więcej remontów w jednym czasie! Pół miasta zamknięte, więc jak przy takim natłoku samochodów może być bezpiecznie w miejscach, które jeszcze są przejezdne?