Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 lipca 2015 r.
14:42

Lublin na 7 miejscu najbardziej zadłużonych miast w Polsce

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 82 A A
Jedną z inwestycji, na którą Lublin musiał zaciągnąć kredyt, była budowa nowego odcinka al. Solidarności
Jedną z inwestycji, na którą Lublin musiał zaciągnąć kredyt, była budowa nowego odcinka al. Solidarności

Lublin zajął siódme miejsce na liście najbardziej zadłużonych miast Polski. – To na inwestycje – tłumaczy Ratusz. To samo mówią inne miasta regionu, mające niższy wskaźnik długu. Najniższym może się pochwalić Świdnik, bo jego zadłużenie wynosi... zero

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 82

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2015 o 23:48
Świdnik ma ZERO ale i ZERO do zaoferowania . Jak spędzić wakacje w Świdniku ? Na basenie ? a może w domu Sobonia tylko że w Krynicy ?
Avatar
rex / 2 sierpnia 2015 o 19:55

masz racje, lepiej zostać skansenem i czekać na manne z nieba, a dróg, lotniska, aquaparków i pozostałych "zdobyczy" cywilizacyjnych dorobilibysmy się za 15-20 lat, nie wspominając o tym, jaki inwestor by się pofatygował do naszego miasta

Jesteśmy skansenem mentalnym. Ktoś, kto wybiera takich błaznów nie zasługuje na lepsze traktowanie.

Avatar
Don / 2 sierpnia 2015 o 10:44

Według prorządowego GUS do 60 roku Lubiin ma stracić POŁOWĘ mieszkańców. Lubin to trup.'Rezydencie' Zuo k , jesteście grabarzem, szkodniku!

Zastąpi się to wszystko murzynami z Afryki, czerwoni,cała ta POlszewia ściąga tych teraz mocno opalonych. Lublin tez swoją działe dostanie tylko co z tego wyjdzie ? mieszać czerwone z czarnym ? a GUS ogłasza to co dzisiaj władze centralne nakazują.

Avatar
Gość / 2 sierpnia 2015 o 10:38

"Według prorządowego GUS" Lublin ma być najbogatszym miastem w Polsce. Ponoć Pan Prezydent prowadzi rozmowy celem przeniesienia stolicy do Lublina. Moja prawda jest tyle samo warta co twoja kobieto (ośmiorniczka). Czy ty masz ludzi za idiotów? GUS to nie wróżka!

Avatar
ośmiorniczka z Sowy / 2 sierpnia 2015 o 10:07

Według prorządowego GUS do 60 roku Lubiin ma stracić POŁOWĘ mieszkańców. Lubin to trup.'Rezydencie' Zuo k , jesteście grabarzem, szkodniku!

Avatar
Gość / 2 sierpnia 2015 o 09:37
Do tluka Don! Wyglada na to, ze to ty jestes cofniety w rozwoju i to chyba od urodzenia ...
Avatar
schaboszczak / 1 sierpnia 2015 o 14:43

kolega POgromca komuchów vel schaboszczak vel Bystrzacha vel Jola produkuje się jak może - czyżby prezes podniósł o 1 gr. stawkę za posta? dziecinada większa niż te wszystkie obietnicy Dudy i Szydło

Ile żydokomuna tobie płaci ?

Avatar
Don / 1 sierpnia 2015 o 14:22

I całe osiem lat poszło w pisdu,zamiast się rozwijać to się niestety cofamy.

Avatar
schaboszczak / 1 sierpnia 2015 o 14:20

kolega POgromca komuchów vel schaboszczak vel Bystrzacha vel Jola produkuje się jak może - czyżby prezes podniósł o 1 gr. stawkę za posta? dziecinada większa niż te wszystkie obietnicy Dudy i Szydło

Robi to CYCU już prawie 48 %komuchy idą w piec,POlszewia idzie się już jebać,teraz już tylko PO rozliczać i kryminały POzapełniać, i do przodu,wszystko od nowa,od POdstaw.

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 o 14:09

Korwin też jak i obóz Kaczyńskich chcieli wtedy tego samego 

O czym ty piszesz? Jaki obóz Kaczyńskich? Obaj brali udział w pracach okrągłego stołu.Potem pracowali w kancelarii prezydenta Wałęsy.Przecież po skonfliktowaniu się z Wałęsą nawet do sejmu się miernoty nie dostały. Jarosław nie był posłem II, a Lech II i III kadencji.

Avatar
Gość / 21 sierpnia 2015 o 23:48
Świdnik ma ZERO ale i ZERO do zaoferowania . Jak spędzić wakacje w Świdniku ? Na basenie ? a może w domu Sobonia tylko że w Krynicy ?
Avatar
rex / 2 sierpnia 2015 o 19:55

masz racje, lepiej zostać skansenem i czekać na manne z nieba, a dróg, lotniska, aquaparków i pozostałych "zdobyczy" cywilizacyjnych dorobilibysmy się za 15-20 lat, nie wspominając o tym, jaki inwestor by się pofatygował do naszego miasta

Jesteśmy skansenem mentalnym. Ktoś, kto wybiera takich błaznów nie zasługuje na lepsze traktowanie.

Avatar
Don / 2 sierpnia 2015 o 10:44

Według prorządowego GUS do 60 roku Lubiin ma stracić POŁOWĘ mieszkańców. Lubin to trup.'Rezydencie' Zuo k , jesteście grabarzem, szkodniku!

Zastąpi się to wszystko murzynami z Afryki, czerwoni,cała ta POlszewia ściąga tych teraz mocno opalonych. Lublin tez swoją działe dostanie tylko co z tego wyjdzie ? mieszać czerwone z czarnym ? a GUS ogłasza to co dzisiaj władze centralne nakazują.

Avatar
Gość / 2 sierpnia 2015 o 10:38

"Według prorządowego GUS" Lublin ma być najbogatszym miastem w Polsce. Ponoć Pan Prezydent prowadzi rozmowy celem przeniesienia stolicy do Lublina. Moja prawda jest tyle samo warta co twoja kobieto (ośmiorniczka). Czy ty masz ludzi za idiotów? GUS to nie wróżka!

Avatar
ośmiorniczka z Sowy / 2 sierpnia 2015 o 10:07

Według prorządowego GUS do 60 roku Lubiin ma stracić POŁOWĘ mieszkańców. Lubin to trup.'Rezydencie' Zuo k , jesteście grabarzem, szkodniku!

Avatar
Gość / 2 sierpnia 2015 o 09:37
Do tluka Don! Wyglada na to, ze to ty jestes cofniety w rozwoju i to chyba od urodzenia ...
Avatar
schaboszczak / 1 sierpnia 2015 o 14:43

kolega POgromca komuchów vel schaboszczak vel Bystrzacha vel Jola produkuje się jak może - czyżby prezes podniósł o 1 gr. stawkę za posta? dziecinada większa niż te wszystkie obietnicy Dudy i Szydło

Ile żydokomuna tobie płaci ?

Avatar
Don / 1 sierpnia 2015 o 14:22

I całe osiem lat poszło w pisdu,zamiast się rozwijać to się niestety cofamy.

Avatar
schaboszczak / 1 sierpnia 2015 o 14:20

kolega POgromca komuchów vel schaboszczak vel Bystrzacha vel Jola produkuje się jak może - czyżby prezes podniósł o 1 gr. stawkę za posta? dziecinada większa niż te wszystkie obietnicy Dudy i Szydło

Robi to CYCU już prawie 48 %komuchy idą w piec,POlszewia idzie się już jebać,teraz już tylko PO rozliczać i kryminały POzapełniać, i do przodu,wszystko od nowa,od POdstaw.

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 o 14:09

Korwin też jak i obóz Kaczyńskich chcieli wtedy tego samego 

O czym ty piszesz? Jaki obóz Kaczyńskich? Obaj brali udział w pracach okrągłego stołu.Potem pracowali w kancelarii prezydenta Wałęsy.Przecież po skonfliktowaniu się z Wałęsą nawet do sejmu się miernoty nie dostały. Jarosław nie był posłem II, a Lech II i III kadencji.

Zobacz wszystkie komentarze 82

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy 0 0

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 11 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 78 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!