Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2014 r.
19:00
Edytuj ten wpis

Lublin: Najlepsze szkoły nauki jazdy. Ranking WORD

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
139 20 A A

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider znalazł się na czele rankingu tzw. zdawalności egzaminów w II półroczu 2013 roku. Zestawienie przygotował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
OSK Osior, który prowadził po pierwszym półroczu, drugą połowę zakończył na solidnym 5. miejscu. - Nie można podać zbiorczych statystyk za cały ubiegły rok, bo w jego trakcie zmienił się system informatyczny. Jednak widać, że poziom szkolenia w lubelskich szkołach nauki jazdy wciąż rośnie - ocenia Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD w Lublinie. - Już nie tylko cena, ale jakość szkolenia jest ważnym argumentem przy wyborze ośrodka - dodaje. W kursach uczestniczy mniej osób, a więc instruktorzy mogą im poświęcić więcej uwagi. - Mniejsza frekwencja w OSK, to także krótsze kolejki u nas. Kandydaci na kierowców przystępują do egzaminu niemal z marszu. Na egzamin czeka się tydzień - mówi Banaszkiewicz. W 2013 roku lubelski WORD przeprowadził 27 950 egzaminów teoretycznych i 42 440 praktycznych. - Przybliżona średnia zdawalność egzaminu teoretycznego na kat. B za pierwszym podejściem wyniosła 42,6 proc. W przypadku egzaminów praktycznych było to 30,5 proc. - wylicza Banaszkiewicz. Po liczbach można wnioskować, że kandydaci na kierowców oswoili się z nowymi egzamin teoretycznymi. Po pogromie z początku roku, teraz wskaźniki zdawalności teorii są już znacznie wyższe. Nie wiadomo jednak, jak będzie po wprowadzeniu nowej, jednolitej bazy pytań, która ma wejść niebawem. Bez wątpienia jednak OSK Lider zrobił sobie doskonały noworoczny prezent. - Preferujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Jakość szkolenia jest dla nas najważniejsza - zapewnia Mateusz Wójcik, szef ośrodka. KAT. B - nazwa ośrodka, liczba egzaminów, zdawalność w proc. najlepsza piątka: 1. OSK LIDER 53 50,9 2. OSK AURA - MARCIN POGODA 69 46,4 3. OSK "SŁAWEK” 59 45,8 4. OSK ARTUR ZASADA 99 44,4 5. OSK MAREK OSIOR 177 44,1 najsłabsza piątka: OSK KOMETA - MARIUSZ SZAJA 54 5,6 OSK MIŁOSZ - HUBERT JAGODZIŃSKI 85 14,1 OSK ATO MOTOR - BERDYS 54 14,8 OSK LOK 52 17,3 OSK XXL - ŁUKASZ KIJEWSKI 131 17,6

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rodzic / 17 grudnia 2014 o 22:12

Witam.Szczerze polecam szkołę jazdy  DAYTONA. I nie jestem żadnym instruktorem tej szkoły (aby sie zareklamować) tylko rodzicem syna który zdał teorię i praktykę za 1 razem (tydzień po tygodniu) SAM BYŁEM W SZOKU !. Właściciel szkoły Pan Sebastian-pełen profesjonalizm.POLECAM!

Avatar
PAWEL / 7 grudnia 2014 o 01:53

RODMOSU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
oskosk / 17 września 2014 o 22:38

jak dla mnie jedna z najlepszych szkół jazdy w Lublinie jest OSK Ewan z Klebberga http://ewan.lublin.pl. Tam zajeli się mną tak, że zdałem prawo jazdy już za drugim razem. Serdecznie polecam także Wam.

Avatar
narti / 15 września 2014 o 12:12

jak stoi w rankingu ,tego nie wiem -ale dla mnie to nie miałoby znaczenia,gdybym miał wybierać jeszcze raz wybrałbym "ELĘ"-ale prawko już mam :D

Avatar
Gość / 15 sierpnia 2014 o 23:49

A jak stoi 'ELA' w rankingu , może ktoś wie?

Avatar
Małgośka / 19 czerwca 2014 o 10:19

Polecam OSK ARKA jestem bardzo zadowolona ze szkilenia było profesjonalnie i bezstresowo  POLECAM !!!

Avatar
olga / 15 kwietnia 2014 o 16:15

ja robiłam kurs w EWANIE W LUBLINIE ,mają bardzo dobrych instruktorów,którzy przykłdaja sie do swojej pracy,także polecam ten osk

Avatar
kursant / 9 marca 2014 o 19:46

ja robiłem  w osk AUTOPAR nie polecam,strasznie tam jest nic się nie nauczyłem, TRAGEDIA

Avatar
leinad / 7 marca 2014 o 22:09

No, Pan Mateusz wymiata, polecam , dzięki niemu zdałem za pierwszym w lublinie niby jeszcze starszą wersję egzaminu ale jednak :D

Avatar
kartofel / 7 marca 2014 o 21:57

Mateusz Wójcik czemu mnie to nie dziwi. jezdzac z tym gosciem nie da sie oblać.

Avatar
rodzic / 17 grudnia 2014 o 22:12

Witam.Szczerze polecam szkołę jazdy  DAYTONA. I nie jestem żadnym instruktorem tej szkoły (aby sie zareklamować) tylko rodzicem syna który zdał teorię i praktykę za 1 razem (tydzień po tygodniu) SAM BYŁEM W SZOKU !. Właściciel szkoły Pan Sebastian-pełen profesjonalizm.POLECAM!

Avatar
PAWEL / 7 grudnia 2014 o 01:53

RODMOSU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
oskosk / 17 września 2014 o 22:38

jak dla mnie jedna z najlepszych szkół jazdy w Lublinie jest OSK Ewan z Klebberga http://ewan.lublin.pl. Tam zajeli się mną tak, że zdałem prawo jazdy już za drugim razem. Serdecznie polecam także Wam.

Avatar
narti / 15 września 2014 o 12:12

jak stoi w rankingu ,tego nie wiem -ale dla mnie to nie miałoby znaczenia,gdybym miał wybierać jeszcze raz wybrałbym "ELĘ"-ale prawko już mam :D

Avatar
Gość / 15 sierpnia 2014 o 23:49

A jak stoi 'ELA' w rankingu , może ktoś wie?

Avatar
Małgośka / 19 czerwca 2014 o 10:19

Polecam OSK ARKA jestem bardzo zadowolona ze szkilenia było profesjonalnie i bezstresowo  POLECAM !!!

Avatar
olga / 15 kwietnia 2014 o 16:15

ja robiłam kurs w EWANIE W LUBLINIE ,mają bardzo dobrych instruktorów,którzy przykłdaja sie do swojej pracy,także polecam ten osk

Avatar
kursant / 9 marca 2014 o 19:46

ja robiłem  w osk AUTOPAR nie polecam,strasznie tam jest nic się nie nauczyłem, TRAGEDIA

Avatar
leinad / 7 marca 2014 o 22:09

No, Pan Mateusz wymiata, polecam , dzięki niemu zdałem za pierwszym w lublinie niby jeszcze starszą wersję egzaminu ale jednak :D

Avatar
kartofel / 7 marca 2014 o 21:57

Mateusz Wójcik czemu mnie to nie dziwi. jezdzac z tym gosciem nie da sie oblać.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria