Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 kwietnia 2016 r.
17:11

Lublin: Opóźni się przebudowa stadionu lekkoatletycznego

Autor: Zdjęcie autora drs
0 11 A A
Stadion ma mieć zadaszoną trybunę na 1370 widzów, duży telebim i budynek z szatniami, pomieszczeniami dla sędziów i komentatorów
Stadion ma mieć zadaszoną trybunę na 1370 widzów, duży telebim i budynek z szatniami, pomieszczeniami dla sędziów i komentatorów

 O kolejne miesiące odwlecze się mająca trwać dwa lata przebudowa stadionu lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wczoraj Urząd Miasta unieważnił przetarg na te prace odrzucając jedyna ofertę, która wpłynęła od firmy Budimex. Oznacza to, że całe postępowanie będzie musiało zacząć się od nowa.

Tym samym przebudowa stadionu może się opóźnić nawet o rok. Przypomnijmy, gdy w październiku miasto ogłaszało przetarg urzędnicy zakładali, że oferty od chętnych firm otworzą w drugiej połowie listopada.

Okazało się jednak, że zainteresowani zleceniem przedsiębiorcy mieli wiele pytań, dokumentację trzeba było poprawiać i do otwarcia ofert doszło dopiero w ostatni dzień lutego.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 11:29
W końcu prokuratura sie zainteresowała ty mprzetargiem zwrócili sie o wyjaśnienia do firm odnośnie uchybień zwiazanych z przetargiem. Miasto szczyci sie że zaoszczedzilo 1,2mln a gdyby dopuscilo inne firmy zaoszczedziloby pewnie z 6 mln. No ale lepiej sie podzielic. Ciekawe ze nawierzchni firmy TAMEX warta 2 mln ustawia przetarg za ponad 30mln. POLSKA OJ DUDA SIE ZA WAS WEŹNIE . A W MIEŚCIE BÓJCIE SIĘ SKOŃCZY SIĘ WASZE SKORUMPOWANE PANOWANIE WRAZ Z FIRMĄ NA DRUGĄ LITERĘ ALFABETU!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 10:19

jeszcze może stadion dla żużlowców, stadion dla Lublinianki i stadion dla kolarzy ?

I dla takich oszolomow jak ty,pobiegasz to moze zmadrzejesz.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 09:05
Przecież to było wiadome, dyskoteka nie zlikwidowała swoich budynków na zimę i już od jakiegoś czasu przygotowują ją na sezon. Sprawą powinna zająć się prokuratura.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:58
Ciekawe ile Plener zapłacił ?
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:42
Żeby Plener mógł zadziałać jeszcze w tym roku :)) ktoś tam ma dobre "argumenty" :)
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:16
A gdzie będzie żużel? To chyba jedyna impreza na którą kibice kupowali bilety.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 07:54
kłamczuch, kłamczuch, kłamczuch i jeszcze raz kłamczuch
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 21:50
strach oblecial urzędników, wał był dobry ale znaleźli się dociekliwi
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 21:26
jeszcze może stadion dla żużlowców, stadion dla Lublinianki i stadion dla kolarzy ?
Avatar
sympatyk sportu / 5 kwietnia 2016 o 21:09

panie prezydencie Lublina   dlaczego tyle problemów z remontem kapitalnym stadionu Startu Lublin

Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 11:29
W końcu prokuratura sie zainteresowała ty mprzetargiem zwrócili sie o wyjaśnienia do firm odnośnie uchybień zwiazanych z przetargiem. Miasto szczyci sie że zaoszczedzilo 1,2mln a gdyby dopuscilo inne firmy zaoszczedziloby pewnie z 6 mln. No ale lepiej sie podzielic. Ciekawe ze nawierzchni firmy TAMEX warta 2 mln ustawia przetarg za ponad 30mln. POLSKA OJ DUDA SIE ZA WAS WEŹNIE . A W MIEŚCIE BÓJCIE SIĘ SKOŃCZY SIĘ WASZE SKORUMPOWANE PANOWANIE WRAZ Z FIRMĄ NA DRUGĄ LITERĘ ALFABETU!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 10:19

jeszcze może stadion dla żużlowców, stadion dla Lublinianki i stadion dla kolarzy ?

I dla takich oszolomow jak ty,pobiegasz to moze zmadrzejesz.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 09:05
Przecież to było wiadome, dyskoteka nie zlikwidowała swoich budynków na zimę i już od jakiegoś czasu przygotowują ją na sezon. Sprawą powinna zająć się prokuratura.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:58
Ciekawe ile Plener zapłacił ?
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:42
Żeby Plener mógł zadziałać jeszcze w tym roku :)) ktoś tam ma dobre "argumenty" :)
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 08:16
A gdzie będzie żużel? To chyba jedyna impreza na którą kibice kupowali bilety.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 07:54
kłamczuch, kłamczuch, kłamczuch i jeszcze raz kłamczuch
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 21:50
strach oblecial urzędników, wał był dobry ale znaleźli się dociekliwi
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 21:26
jeszcze może stadion dla żużlowców, stadion dla Lublinianki i stadion dla kolarzy ?
Avatar
sympatyk sportu / 5 kwietnia 2016 o 21:09

panie prezydencie Lublina   dlaczego tyle problemów z remontem kapitalnym stadionu Startu Lublin

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 1

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 9 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 39 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 19 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 38 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 333 12

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!