Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 stycznia 2012 r.
16:49
Edytuj ten wpis

Lublin przeciwko ACTA (wideo, zdjęcia)

0 42 A A
Protest w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)
Protest w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)

Ponad 500 osób protestowało w czwartek przed lubelskim Ratuszem przeciw porozumieniu ACTA. W manifestacji uczestniczyła głównie młodzież. Byli przedstawiciele różnych środowisk. Od kibiców i skrajnej prawicy po anarchistów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 11:26
[quote name='Kamil' timestamp='1327693813' post='589198']
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
[/quote]
Chyba cię łeb piecze i nie tylko. Flaga Polski jest symbolem kraju. A flaga czerwono-czarna jest symbolem anarchistów, a przez to całej tej zrytej i antypolskiej ideologii, więc jest LOGO. Poza tym przyniosła ją określona grupa, których dobrze znamy z innych akcji. Lubelska Tektura i Samba wchodzą w skład "Porozumienie 11 listopada". To właśnie ta zbieranina występowała przeciwko Marszowi Niepodległości i to na imprezie przez nią organizowanej pt. "kolorowa niepodległa" byli członkowie niemieckiej antify. Więc przestań chrzanić i wciskać ludziom kit lewusie.
[quote name='Kamil' timestamp='1327693813' post='589198']
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
[/quote]
Chyba cię łeb piecze i nie tylko. Flaga Polski jest symbolem kraju. A flaga czerwono-czarna jest symbolem anarchistów, a przez to całej tej zrytej i antypolskiej ideologii, więc jest LOGO. Poza tym przyniosła ją określona grupa, których dobrze znamy z innych akcji. Lubelsk... rozwiń
Avatar
Kamil / 27 stycznia 2012 o 20:50
[quote name='Gość' timestamp='1327669120' post='589057']
Lewackie flagi to też "LOGO" kłamco. A dlaczego podeszli do tych lewaków, bo stali grzecznie? Czy dlatego, że darli ryje i mieli zasłonięte twarze. Nawet na tego typu manifestacja musicie robić prowokacje? Tak wam to weszło w krew, że prowokujecie już sami na siebie.
[/quote]
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
Avatar
kazik / 27 stycznia 2012 o 16:44
Szkoda, że ten protest przerodził się w wiec wyborczy nacjonalistów, palikotowców i innych ugrupowań politycznych. Więcej w tym wszystkim polityki było niż protestu przeciwko ACTA. Ludzie postronni w pewnym momencie nie wiedzieli o co chodzi. Nie wiem kto wymyslił, by politycy przemawiali?
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 14:03
[quote name='piotrus' timestamp='1327608891' post='588779']
Trafi się zawsze jakiś normalny łysy, ale ONR musi odejść!!
Nie ważne jaka manifestacja, onr zwany qnr'em zawsze zorganizuje kontrmanifestacje.
[/quote]
Ogarnij myśli, bo nie wiesz o czym piszesz. Jakie "kontrmanifestacje"?, kto, kogo? Wiesz kto to organizował, czy tylko poszedłeś polansować się przed chłopcami, bo rozumiem, że jesteś gejem?
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 13:58
[quote name='Marcin' timestamp='1327667167' post='589036']
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić...kto ich zrobił służbą porządkową?? gdyby nie to, na manifie było by parę tysięcy osób a nie taka chujnia jak była wczoraj
[/quote]
Lewackie flagi to też "LOGO" kłamco. A dlaczego podeszli do tych lewaków, bo stali grzecznie? Czy dlatego, że darli ryje i mieli zasłonięte twarze. Nawet na tego typu manifestacja musicie robić prowokacje? Tak wam to weszło w krew, że prowokujecie już sami na siebie.
[quote name='Marcin' timestamp='1327667167' post='589036']
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić.... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 13:46
[quote name='eqgf' timestamp='1327599706' post='588701']
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
[/quote]
Ale z ciebie rozkojarzona psipsia. A kto miał pozwalać? Przecież to oni organizowali tą pikietę. Bez nich to byś mogła sobie co najwyżej na pejsbuku ponarzekać na ACTA. Aha z tego co widziałem, to zasłonięte twarze mieli "bandyci" z antify, którą ty "ch" wie dlaczego nazywasz SAMBĄ.
[quote name='eqgf' timestamp='1327599706' post='588701']
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
[/quote]
Ale z ciebie rozkojarzona psipsia. A kto miał pozwalać? Przecież to oni organizowali tą pikietę. Bez nich to byś mogła sobie co najwyżej na pejsbuku ponarzekać na ACTA. Aha z tego co widziałem, to zasłonięte twarz... rozwiń
Avatar
Marcin / 27 stycznia 2012 o 13:26
[quote name='Sympatyk' timestamp='1327664193' post='589014']
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów dyscypliny ma powiesz pewność i zdolność tłumienia lewackiej prowokacji. Dodatkowo Marian ktory zwrócił sie w mądry i odpowiedni sposób do młodzieży po raz kolejny jako człowiek ktory nie jedno przeżył i wie to wielki plus manifestacji.
[/quote]
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić...kto ich zrobił służbą porządkową?? gdyby nie to, na manifie było by parę tysięcy osób a nie taka chujnia jak była wczoraj
[quote name='Sympatyk' timestamp='1327664193' post='589014']
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczo... rozwiń
Avatar
Sympatyk / 27 stycznia 2012 o 12:36
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów dyscypliny ma powiesz pewność i zdolność tłumienia lewackiej prowokacji. Dodatkowo Marian ktory zwrócił sie w mądry i odpowiedni sposób do młodzieży po raz kolejny jako człowiek ktory nie jedno przeżył i wie to wielki plus manifestacji.
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów... rozwiń
Avatar
lesiakowski.pl / 27 stycznia 2012 o 10:43
Niezależna relacja fotograficzna z demonstracji na: www.lesiakowski.pl
Avatar
lubelak / 27 stycznia 2012 o 08:27
SKOPIOWANE Z INNEGO FORUM: /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/


~itd...2012-01-27 07:49
SKOPIOWANE Z INNEGO FORUM: /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie t... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2012 o 11:26
[quote name='Kamil' timestamp='1327693813' post='589198']
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
[/quote]
Chyba cię łeb piecze i nie tylko. Flaga Polski jest symbolem kraju. A flaga czerwono-czarna jest symbolem anarchistów, a przez to całej tej zrytej i antypolskiej ideologii, więc jest LOGO. Poza tym przyniosła ją określona grupa, których dobrze znamy z innych akcji. Lubelska Tektura i Samba wchodzą w skład "Porozumienie 11 listopada". To właśnie ta zbieranina występowała przeciwko Marszowi Niepodległości i to na imprezie przez nią organizowanej pt. "kolorowa niepodległa" byli członkowie niemieckiej antify. Więc przestań chrzanić i wciskać ludziom kit lewusie.
[quote name='Kamil' timestamp='1327693813' post='589198']
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
[/quote]
Chyba cię łeb piecze i nie tylko. Flaga Polski jest symbolem kraju. A flaga czerwono-czarna jest symbolem anarchistów, a przez to całej tej zrytej i antypolskiej ideologii, więc jest LOGO. Poza tym przyniosła ją określona grupa, których dobrze znamy z innych akcji. Lubelsk... rozwiń
Avatar
Kamil / 27 stycznia 2012 o 20:50
[quote name='Gość' timestamp='1327669120' post='589057']
Lewackie flagi to też "LOGO" kłamco. A dlaczego podeszli do tych lewaków, bo stali grzecznie? Czy dlatego, że darli ryje i mieli zasłonięte twarze. Nawet na tego typu manifestacja musicie robić prowokacje? Tak wam to weszło w krew, że prowokujecie już sami na siebie.
[/quote]
NO LOGO to zakaz używania symboli zorganizowanych grup. wczoraj złamał go tylko ONR. jeśli lewackie flagi to "logo", to polskie flagi też są LOGO kretynie
Avatar
kazik / 27 stycznia 2012 o 16:44
Szkoda, że ten protest przerodził się w wiec wyborczy nacjonalistów, palikotowców i innych ugrupowań politycznych. Więcej w tym wszystkim polityki było niż protestu przeciwko ACTA. Ludzie postronni w pewnym momencie nie wiedzieli o co chodzi. Nie wiem kto wymyslił, by politycy przemawiali?
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 14:03
[quote name='piotrus' timestamp='1327608891' post='588779']
Trafi się zawsze jakiś normalny łysy, ale ONR musi odejść!!
Nie ważne jaka manifestacja, onr zwany qnr'em zawsze zorganizuje kontrmanifestacje.
[/quote]
Ogarnij myśli, bo nie wiesz o czym piszesz. Jakie "kontrmanifestacje"?, kto, kogo? Wiesz kto to organizował, czy tylko poszedłeś polansować się przed chłopcami, bo rozumiem, że jesteś gejem?
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 13:58
[quote name='Marcin' timestamp='1327667167' post='589036']
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić...kto ich zrobił służbą porządkową?? gdyby nie to, na manifie było by parę tysięcy osób a nie taka chujnia jak była wczoraj
[/quote]
Lewackie flagi to też "LOGO" kłamco. A dlaczego podeszli do tych lewaków, bo stali grzecznie? Czy dlatego, że darli ryje i mieli zasłonięte twarze. Nawet na tego typu manifestacja musicie robić prowokacje? Tak wam to weszło w krew, że prowokujecie już sami na siebie.
[quote name='Marcin' timestamp='1327667167' post='589036']
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić.... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 13:46
[quote name='eqgf' timestamp='1327599706' post='588701']
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
[/quote]
Ale z ciebie rozkojarzona psipsia. A kto miał pozwalać? Przecież to oni organizowali tą pikietę. Bez nich to byś mogła sobie co najwyżej na pejsbuku ponarzekać na ACTA. Aha z tego co widziałem, to zasłonięte twarze mieli "bandyci" z antify, którą ty "ch" wie dlaczego nazywasz SAMBĄ.
[quote name='eqgf' timestamp='1327599706' post='588701']
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
[/quote]
Ale z ciebie rozkojarzona psipsia. A kto miał pozwalać? Przecież to oni organizowali tą pikietę. Bez nich to byś mogła sobie co najwyżej na pejsbuku ponarzekać na ACTA. Aha z tego co widziałem, to zasłonięte twarz... rozwiń
Avatar
Marcin / 27 stycznia 2012 o 13:26
[quote name='Sympatyk' timestamp='1327664193' post='589014']
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów dyscypliny ma powiesz pewność i zdolność tłumienia lewackiej prowokacji. Dodatkowo Marian ktory zwrócił sie w mądry i odpowiedni sposób do młodzieży po raz kolejny jako człowiek ktory nie jedno przeżył i wie to wielki plus manifestacji.
[/quote]
ONR zjebał tą manifestację, widziałem jak się agresywnie zachowywali, jeszcze przed rozpoczęciem zaczęli się bić z tymi lewakami, poza tym miało być NO LOGO - i tylko ci kłamcy z ONRu rozwinęli swoje logo - to ma być trzymanie się zasad i pilnowane porządku?? jak podeszli do lewaków to słyszałem tylko krzyki groźby i przekleństwa właśnie ze strony narodowców!! wszyscy to widzieli!! zamiast pokojowo manifestować to musieli coś odpier***ić...kto ich zrobił służbą porządkową?? gdyby nie to, na manifie było by parę tysięcy osób a nie taka chujnia jak była wczoraj
[quote name='Sympatyk' timestamp='1327664193' post='589014']
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczo... rozwiń
Avatar
Sympatyk / 27 stycznia 2012 o 12:36
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów dyscypliny ma powiesz pewność i zdolność tłumienia lewackiej prowokacji. Dodatkowo Marian ktory zwrócił sie w mądry i odpowiedni sposób do młodzieży po raz kolejny jako człowiek ktory nie jedno przeżył i wie to wielki plus manifestacji.
Bez udziału Onr manifestacja nie wyszła by tak dobrze.
Oni panowali nad sytuacja bo nie wyobrazam sobie zeby lewackie środowiska cos stworzyły 'normalnego' zawsze jak cos robią to przed wszystkim opierają działania na kłamstwie do tego dochodzi parszywa propaganda i wewnętrzny skromnie mówiąc 'bałagan'
Przypomnijmy sobie manifestacje antykomunistyczną która odbyła sie w grudniu porządek i dyscyplina 100%
A wczoraj próbowali prowokować ale trzeba pamietac ze Onr oprócz tradycji inteligentnych poglądów... rozwiń
Avatar
lesiakowski.pl / 27 stycznia 2012 o 10:43
Niezależna relacja fotograficzna z demonstracji na: www.lesiakowski.pl
Avatar
lubelak / 27 stycznia 2012 o 08:27
SKOPIOWANE Z INNEGO FORUM: /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/


~itd...2012-01-27 07:49
SKOPIOWANE Z INNEGO FORUM: /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 54 7

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 3 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 16

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 3 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!